Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 942

    Бащата стои пред компютъра. Вратата на стаята се отваря и вътре влиза синът му. – Тате, прибрах се! – Къде се губш толкова време? – Как къде? Бях в казармата, две години войник. – Добре. Друг път се обаждай като излизаш за толкова дълго.

  • 5708

    На село посетител чука на вратата. Отваря му хлапето. – Момче, къде е баща ти? – В кочината при прасетата. Ще го познаете по сламената шапка.

  • 692

    Влиза една мадама в бара. Отива до бармана и поръчва: – Една голяма водка. Изпива водката, поръчва още една и така докато припаднала на масата. Посетителите от мъжки пол забелязали в какво състояние е мацката и й се изредили отзад. На другия ден същата мадама влиза в бара отива при бармана и поръчва: – Един голям коняк. – Но вие пиете водка, възкликва бармана. – Абе спирам с водката, от нея нещо ме боли задника!

  • 3800

    Чапаев и Петка препускали с коне защото ги гонели белите. – Чапаев, този път ни хванаха! – Петка, скоро четох една индианска книга и гледай само какъв номер ще им скроим. Като наближим гората и видим някое хубаво дърво се хващаш за клона и се набираш, а белите ще ни загубят. Когато влезли в гората, Чапаев извикал на Петка и двамата се набрали и белите започнали да ги търсят. След 10 минути Петка се обажда: – Чапаев, пускам се, не мога повече да издържам. – Дръж се Петка, още малко остана и белите скоро ще си отидат. След 5 минути: – Чапаев, пускам се. – Петка, дръж се още малко. – Чапаев, може ли поне малко да си отворя краката и да пусна коня бе?

  • 333

    Трябва да знаете, коя аминокиселина, в кой треволяк се съдържа и да ходите да пасете от него Учителка

  • 2026

    При зъболекар. – Какво Ви дължa за ваденето на зъбът ми? – пита пациентът – 30 лв – отговаря докторът. – Как 30 лв, за една секунда работа – възмущава се пациентът. – Е, щом настоявате, мога да го вадя и по-бавно… – усмихва се зъболекарят.

  • 7009

    Из пътеводител за стопаджии: "Вдигнатият нагоре палец е стандартният начин да попитате дали ще ви качат на стоп. Вдигнатият нагоре среден пръст е стандартният отговор."

  • 1122

    По Татово време двама политически затворници излизат от затвора. – Ауу, какъв дъжд вали – казва единият. – Абе, остави ги… да правят каквото искат – отговаря другият.

  • 5339

    Свекърва към бъдещата си снаха: – Ох, дъще, много хубаво, че се обичате харесвате, че ще се вземете! Ех, дано да си и честна! – Ох, мамо, дано, дано, ама надали…

  • 10931

    Жената на някакъв джебчия си е купила нов шал и се хвали на мъжа си. – Не съм съгласен да пилееш така лекомислено парите – ядосва се джебчията. – Вижте я, моля ви се, като че ли тя ги е откраднала!

  • 8275

    "И последната чаша преля капката" Учителка по англ. език

  • 8737

    – Шест години не пиех, не пушех, не взимах наркотици, по жени не ходех! И после тръгнах на училище.

  • 4427

    "…А що се отнася до българския вампир – той е по-безобиден и яде градинска тор…" Агент Мълдър от сериала "Досиетата Х" (епизод "Лоша кръв", излъчен по БНТ лято`2001)

  • 4617

    Човек влиза в ресторант. Вика той келнера вика, вика – никой не идва. Огладнял още повече и по едно време гледа – на съседната маса има супа. Взима човека супата и почва да я яде бързо. По едно време гледа на дъното на купата едно гребенче – мазно, цялото в косми и пърхот. На човека му станало гадно и се издрайфал в купата. Келнера го потупва по рамото и казва: – И вие ли стигнахте до гребенчето?

  • 7586

    Оплождането при хората е както при животните само,че къде-къде по приятно. Студент на изпит по биология

  • 7155

    "На местопрестъплението не беше открито средството на престъпление…" из протокол за разследване на изнасилване.