Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2152

    Жена на мутра пита доктора: – Струва ми се, че мъжа ми има някакво психическо заболяване от умората. Понякога с часове го моля да ми купи нови дрехи или кола, а той нищо не чува. – Това не е болест – отговаря докторът, – това е талант.

  • 7498

    Ресторант. Клиент започва току-що донесените му кюфтета и намира косъм. – Келнер! В кюфтето ми има косъм. – А-а-а! Нормално е! Готвача ни е еднорък и прави кюфтетата с едната си ръка върху гърдите. Пак добре, че не сте си поръчали пълнени чушки…

  • 2365

    – Вижте какво сте направили! – казва клиентката. – Не виждам нищо нередно в тази дантела – отговаря собственика на пералнята. – Дантела! Това беше чаршаф…

  • 6451

    Мъж се опитва да прави секс със жена си. Тя го отблъсква: – Не сега, скъпи. Не се чувствам добре, боли ме глава. – Добре тогава, ще ида да искам някакви хапчета от съседката. Ще се върна след час-два.

  • 6952

    Попитали радио Ереван: – Какво е това групов секс? Радио Ереван отговаря: – Групов секс е когато участниците са повече от един!

  • 5509

    – Докторе! Не ми става вече! – Я покажете!… Да, даже не Ви виси правилно.

  • 3232

    Николов, телефонът звъни и те чувам, но ти не ме чуваш. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 9531

    Автобус пътува към далечно село. От задната част някой крещи на шофьора: – Ей! Капут! Карай по-бавно! Не возиш дърва! Малко по-късно същият глас: – Ей! Капут! Карай по-бързо, че ще закъснеем! Шофьорът започнал да нервничи….Отново същият глас: – Ей! Капут!… Шофьорът спира, хваща манивелата и тръгва към задния край на автобуса. На първата седалка седи една бабка, която решава да го успокои… – Капутчо, синко! Тия са се напили, не им обръщай внимание…

  • 8307

    Обсъжда се какво е това "секс": Лекарят: – Това е болестно състояние – желателен е постелен режим. Профсъюзният деец: – Сексът е труд – изразходва се енергия. Интелигентът: – Това е изкуство – вижте какви гримаси, какви стонове! Полицаят: – Изкуството е за пред всички, защо тези, които правят секс се крият? Това е афера! Юристът: – Защо афера, щом и двете страни са доволни? Това е сделка. Бизнесменът: – Каква ти сделка – влагаш повече, вадиш по-малко? Това е наука! Професорът: – Що за наука е това, което студентите могат, а аз не мога? Това е война, борба между двама души! Военният: – Каква е тази война, когато едната страна през цялото време атакува, а другата страна не се брани? Отгоре на всичко, накрая атакуващия пада като убит! Сексът, това е политика – управляващите атакуват, народа е беззащитен! Но политиците да не забравят за накрая!

  • 2164

    Мъж и жена си говорят: – Знаеш ли, нашия съсед е много хитър човек? – Защо така мислиш? – Когато на сина ни му подариха барабан за рождения ден, той единствен го попита: "А знаеш ли вътре, какво има?"

  • 11648

    Сега ще изпаднем в междучасие… Асистент по "Теория на вероятностите" ФМИ

  • 5675

    Две приятелки обсъждат миналото си: – Ти как се запозна с мъжа ти? – Много романтично беше. Веднъж паднах в реката, почнах да се давя и един младеж веднага скочи от моста… и почнахме да се давим заедно. Като ни спасиха, се влюбихме и после се оженихме.

  • 11219

    Баща на сляпо дете отива на лекар за да разбере има ли някаква надежда да прогледне детето му. Лекарят отврьща: – Момчето ще прогледне когато умре баща му. Човекът отишьл в едно заведение да се напие, та да умре достойно. Пил, пил, но не го ловяло, защото знаел че ще умре. Решил да тръгне по платното та да го блъсне автомобил. Вьрвял, вървял, но нищо не го блъснало. Прибрал се у дома си. Жена му го посрещнала радостна на вратата: – Абе мъжо, къде ходиш? Детето прогледна! А, и комшията умря.

  • 2415

    Професор обяснява на студентите си: – Значи, за по-нагледен пример, представете си едно стъклено кълбо. Е, разбира се, може и да не е стъклено. Всъщност, може да се мине и без кълбо…

  • 2337

    На изпит в медицинския институт студент отговаря на въпрос: "Признаци на бременността". Отзад му подсказват: "Окапване на косата, изкривяване на краката и голям корем…". Студентът повтаря всичко това пред професора, той става прав и пита: – Колега, косата окапала ли ми е? – Окапала е. – Краката криви ли са ми? – Криви са. – Корема голям ли ми е? – Голям е. – Е, като родя елате да ви пиша тройка.

  • 6429

    Иво, веднага хващай такси, защото нямам ключ и ще се напикая. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".