Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10638

    Срещат се двама приятели: – От кога не си ходил на театър? – пита единият. – Откакто започна по телевизията шоуто "Парламентарен контрол". – Толкова ли ти харесва? – Страшно е! И не мога да се начудя защо го играят на празен салон!

  • 8183

    На двама студенти по атомна физика им предстоял изпит. Досега имали само шестици, така че били уверени в знанията си и не си и помислили да учат или преговарят нощта преди изпита, ами отишли на купон и здравата се напили. На другия ден се събуждат двамата, естествено отдавна са пропуснали изпита и като знаели какво ще ги направят родителите им като разберат, отишли да се молят на главния изпитващ. Почнали да лъжат че са пътували надалече, но на връщане били спукали гума, а нямали резервна, така че трябвало да се връщат на стоп… И още сума ти глупости, докато най-накрая склонили изпитващия да им даде втори шанс. И наистина се появили подготвени, дето се вика били изяли учебниците с кориците. Сложили ги в две отделни стаи сами и им дали изпитната работа. Първи въпрос, 5 точки: "От какво е изградено ядрото на атома?". Хехе, това е супер лесно, мислят си те. Втори въпрос, 95 точки: "Коя гума?"

  • 5201

    Буцата и Репата вървят и си говорят. Изведнъж на Репата му звънни мобилният и като започнал да говори си запушил ухото с длан. Буцата го пита: – А бе, Репа ти що си си запушил ухото? – Ти си много тъп бе! Ми как що бе – да не изтича информация!

  • 11676

    Клинтън, Солана и Петър Стоянов заедно със жените си пътуват в самолет. По някое време самолетът започва да пада. Имат само три парашута. Стоянов казва: – Дайте да ги дадем на жените? Солана: – Жените да го духат! Клинтън: – А ще има ли време?

  • 8056

    Професор пита студент, който завършва медицина: – Кое е най-важното, което трябва да знае един лекар? – Да лекува по-бавно богатите пациенти, професоре!

  • 6123

    Млад свещенник в първата брачна нощ. Съблича се той, влиза в спалнята и гледа жена си лежи завита с одеалото. – Скъпа, аз мислех, че ще те заваря, стояща на колене…

  • 4318

    Инспекция в затвора. Проверяващият пита един затворник: – За какво си тук? – Защото не ме пускат да изляза.

  • 3917

    В дивизията, командвана от Василий Иванич, пристига кореспондент на "Красная звезда". Влиза в командирската палатка и се обръща към него с молба да вземе интервю от прочутата Анка-картечарка. Василий Иванич, поласкан от вниманието, кани кореспондента на масата, а на Петка заповядва: – Веднага намери Анка и я доведи тук за интервю! Петка хуква и скоро намира Анка в един окоп да смазва и лъска картечницата си в очакване на поредното сражение. Петка й предава заповедта: – Анка, веднага при командира. Има кореспондент от вестника и той иска да вземе от тебе интервю. Анка го поглежда учудено и пита: – Петка, а какво е това интервю? Петка се почесва по врата и отговаря: – Е, и аз не зная какво е това интервю, но ти се подмий за всеки случай!

  • 1797

    "Десетима роми, бивши цигани…" Заглавие във вестник

  • 4252

    Г-жо, нагласете задницата за да може да влезе. Шофьорски курс, инструктор

  • 3169

    Млади приятели на историята, вземете по един двоен лист от тетрадка, върху който аз ще взема мнението Ви по един много важен исторически въпрос, след което ще отразя възторга си в дневника.

  • 11715

    Баровска кола минава през някакво село и затъва в канавка, пълна с кал. Минава тракторист, закача я, измъква колата и казва на шофьора: – 50 кинта! – Ама защо толкова скъпо? – Ами да не мислиш че е лесно да я поддържам тая канавка кална в тази суша?

  • 9041

    Търся:СЕРВИТЬОРКАХем хубава, хем работлива, хем паметлива

  • 9289

    На пазара дотичва една ядосана жена и вика на продавачката на плодове:– Преди малко изпратих сина си да купи 3кг ягоди от вас. Вкъщи ги претеглих и бяха едва 2кг. и 200гр!– А момчето претеглихте ли, госпожо?

  • 999

    Много лошо, деца, някои не знаят думите,други не знаят текста… Учител по музика

  • 7817

    Тъща към зет си: – Всяка вечер разказваш на внука ми приказки. Това е хубаво, на защо всичките завършват по един и същи начин: "Те се оженили и заживяли щастливо, защото младоженката била сираче"?