Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 12040

    Взеха ми компютъра и се наложи да се задоволявам с телевизора.

  • 9157

    Получавам заплата – значи работя!

  • 11480

    Разговор между съседи: – Чак сега разбрах, че правиш тунел под мазето ми! – Интересно! Аз пък си мислех, че съм открил мина за каменни въглища!

  • 11658

    Двама приятели на конни състезания. – Заложи на ей онзи кон! Ще пристигне пръв. Договорих се с жокея. – А с коня?

  • 10191

    Катаджия спира шофьор: – Книжката и талона, ако обичате! – казва полицаят. – Само това ли? – А какво друго? – Помислих си, че ще искате и пари…

  • 1254

    Съществува математическа и диалектическа логика. Всичко останало е женска логика.

  • 2954

    Айде на влечката и да се суркаме! Селяни на ски в Пампорово

  • 6677

    – Ало, радио Ереван? – Да. – Оня ден слушах по вашето радио много интересна политическа дискусия. Днес обаче едва-едва ви хващам, много лошо се чува… – Вече излъчваме от Сибир.

  • 5085

    След рухването на тоталитарния режим един големец отишъл заедно със сина си на гости на властващ диктатор. Още при влизането диктаторът поздравил високо: – БКП! Големеца отвърнал на поздрава: – ДКМС! Гостували що гостували и си тръгнали. Като се отдалечили, синът учуден попитал баща си какво означават тези инициали БКП и ДКМС. Бащата обяснил: – БКП – това е "Бягай крий парите", а ДКМС – "дреме ми на капата, мойте са скрити".

  • 5140

    Трима стоят на пейка в парка и си говорят: – Абе не бе, беше "фрухт"! -Абе не беше "фрухт", с две у-та беше – "фруухт" Третия казал: Абе не бе, беше с две у-та обаче без х – "фруут" Една жена минала наблизо, чула ги и се намесила: -Момчета, виждам, че спорите за глупости, аз съм завършила английска филология и си мисля че спорите за думта fruit, която на английски означава плод. Тримата нищо не казали и жената си заминала. Единия казал: Абе, тя таз жена много знае, много е учила, ама и тя не знае как пърди слона…

  • 5573

    – Знаете ли колко вица има за милиционери? – Нито един! Всичко е истина!

  • 891

    Между две приятелки: – То бива, бива вярност, ама чак пък толкоз… – За кого говориш? – Ами Ана смени вече трима съпрузи, а е все с един и същ любовник!

  • 11535

    – Според мен, най-голямото щастие за една жена е да се омъжи за мъжа, за когото е искала! – Не, най-голямото щастие за една жена е да се омъжи за мъжа, за който е искала да се омъжи друга.

  • 1670

    – Интересувате ли се от спиритически сеанси? – Спиритически – не. А бирени има ли?

  • 6245

    Срещат се двама приятели. Единият с траурна лентичка на ревера. Другият го пита какво се е случило. – Абе остави, тъщата почина. – Е как бе, вчера я видях жената, жива и здрава, връщаше се от пазар. – Е да де, ама снощи взе да готви и както режеше лук се поряза. – И от това ли умря? – Не, застрелях я, горката, да не се мъчи.

  • 10605

    Като ти зашия един шамар, сополите ти три пъти ще се увият около врата.. Учителка