Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1561

    Старшина минава медицинска комисия. При очния: – Затворете лявото око. Коя е буквата? Старшината мълчи. – Затворете дясното око. Коя е буквата? Старшината мълчи. – Какво, съвсем нищо ли не виждате? – Не, виждам си отлично – просто съм забравил как се казваха…

  • 9056

    Защо магарето маха с опашка, когато реве? Дирижира си.

  • 1091

    – Животът е като стълба на кокошарник! – Защо бе? – Защото е къс и осран.

  • 184

    Разговор между двама просяци: – Знаеш ли какво се е случило с Иван? – Не, какво е станало? – Започнал е работа. – Винаги съм подозирал, че за пари е готов на всичко…

  • 189

    Един младеж си заключва колелото до входа на Парламента и тамън се отдалечава – пресреща го полицай: – Абе младеж, ти не знаеш ли, че от тука минават депутати… – Ааа, не се безпокойте – здраво съм го заключил.

  • 5654

    Белгийците се питаха: "Дали тези българи ще ни захапят като питбули или ще ги излъжем като лабрадори?" Из коментар на Крум Савов на футболния мач Белгия-България

  • 2148

    Учителката по биология разказва: – Къртицата всеки ден изяжда храна, равна на собственото й тегло! Иванчо пита: – А къртицата откъде знае колко точно тежи?

  • 1139

    Колегата втори обоист, а сте обърнали интервала, качвайки го една октава по-високо, и ще можем с чиста съвест да поръчаме по порция кебапчета! Диригент към оркестрант

  • 7603

    Чапай и Петка седят горе на едно дърво. Идва един слон и почва да клати дървото. Петка: – Василий Иванич, може би тука му е гнездото? Чапай: – Е, ти пък Петка, те живеят в дупки в земята!

  • 4182

    Самолет на американска авиокомпания. При пътниците влиза мургав мъж с пистолет в ръката и обявява: – Дами и господа, запазете спокойствие! Самолетът е отвлечен! Вече може да пушите спокойно…

  • 10460

    След тежка животоспасяваща операция близките на пациента се явявят при опериралия го хирург и му връчват пачка с банкноти.– Как мислите докторе ще живее ли?Докторът брои внимателно парите:– За сега не!

  • 2296

    Някакво хлапе попитало баща си: – Тате, за какво служат пръстите на ръцете? – Ами палецът е удобен за хващане, с показалеца показваме, на безименния си носим венчалния пръстен, а с кутрето е много удобно да си чистиш ушите. – А средният пръст? – Като пораснеш и се ожениш, ще разбереш. Дошло време, хлапето пораснало и се оженило. Преди първата брачна нощ момъкът попитал баща си: – Тате, сега ще ми обясниш ли за средния пръст? – Сине, сега ще влезете с булката в спалнята… Ще започнете да правите любов. Ще ви хареса, ще правите пак. После пак. По някое време ще каталясаш. Булката обаче ще иска още. Ще опиташ с език. На нея пак ще й се хареса. И езика ти ще се умори, а тя пак ще иска още… – Добре де, какво общо има с това средния пръст? – Ами накрая ще й го покажеш и ще кажеш – "край, лягаме да спим!"

  • 1656

    Ергените сами вършат цялата домакинска работа вкъщи, защото нямат жена. А женените я вършат, защото имат жена и тя ги кара да я вършат.

  • 1851

    – Защо на сватба габровците танцуват по чорапи. – Защото слушат музиката от съседното село.

  • 7472

    "Г-н майор, касетата на видеото свърши." "Е добре де, обърнете я от другата страна!" Майор Георгиев, под. 22640, 1988 г.

  • 8742

    Майка вика на хлапето си, което седи в пясъчника и яде нещо: – Какво ядеш? – Не знам. – А откъде го взе? – То само си допълзя.