Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 975

    Един влюбен пита любовта на живота си: – О, скъпа, колко висока трябва да бьде температурата, която ще стопли погледа ти? – 22карата – лаконично отговаря дамата.

  • 6024

    Най-ярък пример за това е погребението на когото и да е човек. Вика свешенник и чрез магията на словото, той го изпраща от този свят, като го праща при Бог. Из есе на деветокласник

  • 5327

    "Шкенбе" Гадпис на крайпътно заведение по пътя Габрово-Казанлък

  • 11525

    На погребение един мъж плаче неудържимо. Питат го: – Какъв ви беше покойникът? – Длъжник.

  • 5755

    Браво бе! Вие много учите! Вчера влизам в едната стая, двама четат, двама спат, влизам после в другата – точно обратното. Училищен

  • 10431

    При психиатъра. – Докторе, цялото ми тяло е в пера! – Спокойно, легнете… Повтаряйте сега след мене: нямам пера, нямам пера, нямам пера… А сега вече можете да станете! – Докторе, благодаря ви! Перата наистина изчезнаха! Пациентът излиза, а психиатърът вика чистачката: – Бихте ли премели, че целият под стана в пера…

  • 3333

    – Докторе, всичко ли ми е наред? – Да, защо мислите че може да не е? – Ами тогава защо мъжът ми влиза в интернет пет пъти по-често, отколкото в мен?

  • 3805

    на надгробния камък на Болцман пише s = k lnW и всеки, който види тази формула, знае че там е Болцман. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 4348

    Отиват двама пияни на стадиона и решават да играят футбол. Единият казва: – Аз ще бъда двата отбора и съдиите. Абе всички на терена. Другия отговаря: – Добре, тогава аз ще бъда публиката. Почва се играта. По едно време тоя дето е публиката замерва играещия с кутийка от бира. Играча се ядосва и вика: – Абе идиот такъв, от 25 човека на игрището как баш пък мене уцели! – А ти как разбра че от 50 000 публика точно аз съм те уцелил, бе!

  • 3987

    "С пълна представа можем да си представим какво представлява." Ученичка в час по литература

  • 1011

    Извикал хан Кубрат най-големия си син. – Слушай сега, синко, я вземи от оня куп сега една съчка и я счупи. Взел я той, и с лекота я натрошил на няколко места даже. – А сега, вземи 3-4 клонки и се опитай да ги счупиш наведнъж. Хваща нашия, понапънал мишци, но успял да ги строши. – А сега, сине, пробвай да счупиш наведнъж всичките 20-тина клона от купчината… Вдигнал ги нашият човек, напъвал, напъвал, пот му избила от челото, но накрая успял да ги скърши на коляното си. – Еееей да ти се не види, абе тебе човек на нищо не може да те научи бе!!!

  • 4333

    Две пчели си говорят: – Бз. – Бз-бз-бз. – Бз-бз. – Абе, я си еби майката!

  • 6820

    Мъж се оплаква на свой приятел: – Имах всичко, пари, страхотна къща, чисто нова кола, любовта на красива жена… И в един момент – БАМММ – всичко изчезна… – Защо, какво стана??? – Амии… Жена ми разбра…

  • 8094

    Вие не сте хора, вие сте какавиди, които се мъчат да станат на хора, ама не е сигурно, че ще успеете! Учител по литература

  • 2184

    – По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.

  • 5894

    Във влака се возят епископ и посланик. Возят се и спорят, кой от тях има по-висока титла. – На мен ми викат "Ваше преосвещенство" – казва епископът. – А пък мен ме наричат "Ваше превъзходителство" – казва посланикът. След половин час спорове, седящият в купето пътник не издържал и казал: – От нас тримата, аз съм с най-висок ранг. – Какъв си пък ти? – в един глас питат двамата. – Данъчен! – Е защо да си с най-висок ранг? – Защото като ме видят търговците и веднага викат – "О господи, пак ли си ти!