Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4245

    – Татко, вярно ли е, че бащите винаги са по-умни от синовете? – Вярно е, синко. – Кой е открил парната машина? – Джеймс Уат. – А защо не я е открил бащата на този Джеймс Уат?

  • 12058

    – Иванчо, защо вчера не беше на училище? – Бях болен, госпожо… – Болен, а… А на стриптийз клуб можеш да ходиш, нищо че си болен? – Не съм ходил, у нас си бях! – Не ме лъжи, знаеш ли колко добре се вижда всичко от пилона.

  • 1199

    За да се обясни гаметогенезата, първо трябва да се обясни устройството на мъжа и жената. Жената се състои от два яйчника. Кандидатстудентси по биология 1999

  • 1079

    – Кучето ми е толкова умно, че когато се връща вкъщи, само натиска звънеца. – На моето не му се налага да го прави. Има си ключ.

  • 7506

    Надпис, надраскан с пръст върху мръсна Тойота: "Искам да си ходя у дома в Япония!"

  • 7457

    На маскен бал в училище всички деца се маскирали подобаващо: на животни, зверове, призраци и други. Иванчо си намазал лицето с лютеница и си напълнил устата с прясно мляко. Когато го попитала учителката на какво се е маскирал, Иванчо натиснал с юмруци бузите на лицето си, избълвал прясното мляко върху нея, и казал: – На гнойна пъпка другарко!

  • 9684

    Една крава се подигравала на едно коте: – А гледай, какво си малко, а имаш мустаци! – А ти, виж се каква си голяма, а не носиш сутиен!

  • 11048

    Чух, че имало някаква електронна поща. Колко килограма мога да пращам по нея Възрастна дама в интернет клуб

  • 8444

    Връща се Иванчо от училище с пет двойки и поднася бележника на баща си. Баща му го пита: – Как можа за един ден да получиш пет двойки бе идиот такъв?! – Ами първо ме изпитваха по математика. Учителката ме попита колко прави 2 по 3 и аз й казах 5. Но после ме попита колко прави 3 по 2 и аз я попитах "Задачи ли ще решаваме или ще се ебаваме?" и тя ми писа 2. – Добре де, ами втората? – Ами втората е по биология. Учителката ми каза, че ще ми казва женски животни и аз трябва да й казвам съответните мъжки. Първо ми каза лъвица, и аз казах лъв. После ми каза котка и аз казах котарак. Но след това ми каза муха и аз казах мухоебец и тя ми писа 2. – Ами третата? – Ами третата е по български. Трябваше да напишем две прости изречения и да ги обединим в трето. Аз написах: "Учителката по Български излиза с учителя по Немски." "Учителят по Физика също излиза с учителката по Български." И ги обединих: "Учителката по български е курва." – и ми писа 2. – Хубаво, а четвъртата? – Четвъртата е по физическо. Учителката ни каза да си вдигнем левия крак. След това каза да си вдигнем десния крак, и аз я попитах "Ама аз на хуя си ли да застана?" и тя ми писа 2. – Добре, добре. А петата по какво е? – Ами по пеене. – Е толкова ли не можеш да пееш бе Иванчо? – Абе тате, при четири двойки пее ли се?

  • 8235

    2100-та година. Разговарят майка-робот и син-робот: – Маа-а-мо-о-о-о! – Кажи сине? – Маа-а-мо-о-о-о, имали ли сме в нашия род Cyrix? – Не, сине. – Маа-а-мо-о-о-о, имали ли сме в рода AMD? – Не, сине. Защо питаш? – Не мога да разбера защо мисля толкова ба-а-авно!

  • 1919

    Любовникът на едно младо момиче му подарил сребърни обици. Момичето не знаело как да обясни на майка си откъде ги е взело и като се прибрало вкъщи, казало: – Мамо, виж какви обици си намерих на улицата! Майката: – Ех, ама си глупава… Аз на твоите години кожени палта намирах.

  • 3255

    В тясна лондонска уличка спират два автомобила, които са се движили един срещу друг. Нито единият, нито другият шофьор желае да отстъпи. Единият вади вестник "Таймс" и започва да чете. След около час другият вежливо се обръща към него: – Господине, моля ви да ми предоставите вестника, след като го прочетете…

  • 5415

    – Знаеш ли каква е приликата между НЛО и честните адвокати? – Не. – Приличат си по това,че и за НЛО, и за честните адвокати всеки говори, но никой не ги е виждал…

  • 9766

    Три баби си разправяли: – Моята внучка се казва Гертруда, защото дядо й беше герой на труда. Втората казва: – Моята внучка се казва Офелия, защото бях член на ОФ. Третата казва: – Моята внучка се казва Курнелия, защото аз се казвам Нели, а сватята малко курва си пада.

  • 11423

    Телевизионна реклама. „Аз съм терорист и постоянно работя с хора. Ето, затова, „тик-так“ е винаги с мен!“

  • 10317

    Някаква мадама споделя с приятелка: – Вчера казах и на двете си гаджета, че съм бременна. И двамата ми дадоха пари за аборт! Сега съжалявам, че имам само двама.