Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10561

    "-Най-високото момче да дойде и да ми го навре!!! (кабела в контакта по време на опит)

  • 6991

    2001 година е първата година от новия милениум. Следователно всички, които носят името Милен и Милена, през цялата година имат имен ден. Свилен Димитров – журналист от Велико Търново

  • 6094

    В един самолет стюардесата обикаля и пита пътниците кой какво ще пие. Минава през всички пасажери и накрая се доближава до човек, който е с дълга брада и черни дрехи. – Нещо за пиене, сър? – пита стюардесата. – Не, благодаря. След малко ще карам.

  • 7232

    В една страшна буря в планината се загубили група туристи. След като цял ден се мотали без посока и вече отчаяни последния от колонката се провикнал: – Момчета, мисля че сме близо до Габрово! – По какво позна бе!? – спрели всички учудени. – Намерих презерватив с 16 вулканизации!

  • 92

    От тази поляна се открива най-красива гледка към града, ако не пречеха боровете. Учител по География на екскурзия в Родопите

  • 7130

    Пиян човек стигна до един блок, влиза вътре и сяда на стълбите. В това време един господин слезнал от асансьора и го попитал: – Господине, вие тука ли живеете? – Дааа. – Кажете на кой етаж, за да ви помогна? – Ами на четвъртия… – Добре елате… а коя врата? – Където и да е – все ще ме харесат. Човекът се позамислил, отворил една врата и го бутнал вътре. Слиза на входа и гледа още един пияница. – Господине, вие тука ли живеете? – Дааа. – Кажете къде, за да ви помогна. – Ами някъде на четвъртия етаж… И човекът и този го качил на четвъртия етаж, отворил една врата, бутнал го вътре и пак слезнал с асансьора. Само че, не щеш ли, долу още един препил. Писнало му и го питал: – Абе да ви се не види и вие ли живеете тука? – Да и то на четвъртия етаж… само че, ако ме бутнеш още веднъж в шахтата на асансьора ще те смачкам от бой!

  • 1803

    – Преди да започна да ви защитавам, ще отбележа, че този път положението ви е много по-сериозно. – казва адвокатът на своя клиент. – Миналия път се отървахте на косъм. – Разчитам на това, че междувременно вие сте повишили квалификацията си…

  • 173

    На 11 септември посред нощ (вашингтонско време) Путин се обажда на сънения Буш: – Моите съболезнования във връзка с терористичните атаки, г-н Президент! – Какви терористични атаки? – Ой, извинете, ще ви позвъня по-късно.

  • 9416

    – Ало, полицията? Бързайте, няколко бандити разбиват вратата на апартамента ми! – Пристигаме. А вие се постарайте да оставите колкото може повече кървави следи, че да ги разкрием по-лесно после.

  • 4895

    Просветителите са били петима: Наум, Ангелари ….ъъъ един друг… и още двама Студент

  • 2320

    Защо прокажените не могат да карат кола?Защото краката им остават на педала за газта.

  • 9667

    Млад адвокат пледира: – Господин съдия, самият факт, че клиентът ми се е обърнал именно към мен за защита, доказва неговата невменяемост!

  • 4822

    Навън пеят славейчета, птички и…други славейчета. Учител по литература

  • 10866

    Ученичката си бърка с дървената пръчка на барабана в носа по време на концерт. Забележка в бележника

  • 8990

    Хапе момчетата по интимните им части!Имат синини!Вземете мерки!(Забележка в бележника на Кристиян)

  • 8868

    По времето на училищните бригади три учителки се прибират от полето по безлюден междуселски път. Настига ги шофьор и спира за да ги качи на стоп до селото. Първата отказва. Отказва и втората. Третата решително се качва. Шофьорът потегля и пита учителката защо другите две учителки са отказали да ги повози. – Първата е историчка. Тя живее още в миналия век и има остарял мироглед. Втората е географичка. Тя ще се ориентира в пресечената местност и ще се прибере пеша. А аз се качих, защото съм математичка и предпочитам двайсет сантиметра пред два километра.