Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10089

    Иванчо се връща от училище. Баща му го пита: – Имаш ли с нещо да ме зарадваш днес, сине? – Няма тате, всичкото го изпихме вчера с приятели.

  • 2597

    Разговарят хирурзи: – Чу ли, как не му е провървяло на нашия завеждащ отделение? – Още не. Да не би най-сетне да са го уволнили за бездарност? – Не, счупил си е крака. – Е, това действително е лош късмет! И сега с какво ще прави операции?

  • 718

    "…И Кочо кървав го извади…" ученически

  • 262

    – Днес ще пълзите на загзиг! – Господин майор, не на загзиг, а на зигзаг! – Както съм заповядал, така ще пълзите!

  • 6971

    Между влюбени: – Скъпа, обичаш ли животните? – попитал мъжът. – Не толкова много, че да се омъжа за теб.

  • 6437

    Дрехата, която се роди не се нуждаеше от цена.

  • 1479

    Диригентът на оркестъра получава анонимна бележка: "Господин диригент, не че съм доносник, ама тоя тип на ударните удря барабана само ако гледате към него."

  • 452

    Как охлювите ги хваща ток? Като погледнат в контакта.

  • 10151

    Пиян катаджия спори със шофьор на камион: – Гражданино шофьор! Вече десети път ви питам – защо камионът ви не е уплътнен добре и сипете товара си по пътя? – Гражданино полицай! Аз пък вече за десети път ви обяснявам, че съм от "Чистота" и сипя пясък заради поледицата.

  • 10749

    Доктор към пациент: – Трябва веднага да започнете диета. Никакво месо, цигари, кафе, алкохол, жени, шоколад, секс, танци. И най-важното – радвайте се повече на живота, давайте го по-весело!

  • 8010

    Тайните служби на вражеска империалистическа сила решават да направят покушение срещу Тодор Живков. Пращат убиец – не се връща. Пращат втори – и той. Пращат най-добрия си човек. Връща се целия насинен, изподран, едва ходи – не изпълнил задачата. – Какво стана? – питат го. – Ами какво… Карах по плана – отивам на една манифестация, смесвам се с тълпата. Приближаваме се до него, аз вадя пищова… и като скочиха върху мене всичките хора от тълпата, като взеха да ме дърпат и да ме бутат… – ??? – … и всичките викат "дай на мене, дай на мене!"

  • 3485

    Ами така е като с едното ухо слушате, а с другото приказвате. Учителски

  • 3268

    Какво правят блондинките след като станат от сън? – Отиват си у дома.

  • 10645

    Олимпиадата в Москва. – Това мече Миша има много глупав поглед – обръща се Мюлер към Калтенбрунер. "Не мисли, че ти си много красив", мисли си Щирлиц.

  • 259

    – Аз пък искам да се оженя за момиче, което има три сестри! – Защо? – Така ще ми се пада само четвърт тъща.

  • 7849

    "Ако не се прибереш до 5 минути, жална ти майка! Майка ти" Съобщение на пейджър