Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4836

    -Влизаш или излизаш – решавай бързо, че трябва да свършвам вече! Доц. Илиева към студент по време на изпит

  • 10079

    Вярна везна е тази, която показва винаги едно и също тегло.

  • 8975

    Поканил Поручик Ржевски Наташа Ростова у дома си на чаша вино, тя приела, но на влизане поручика нямал търпение да я вкара в леглото и затова я побутнал леко. Дамата се възмутила:– Поручик, вие сте много груб! Нима не знаете какво иска една дама? Една дама иска внимание, разберете, внимание!Поручика изпъчил гърди, поел дълбоко дъх и с все сила се провикнал:– Внимание! Внимание! Сега ще Ви чукам!

  • 4807

    Каква е разликата между борец и картина? Разликата е,че едното е откачено, а другото закачено.

  • 11060

    В цирка докарват нов тигър. Старите тигри го наобикалят, за да го поздравят с "Добре дошъл". – Жалко само, че не можеш да се запознаеш и с последния ни дресьор – казва един от тигрите. – Той беше толкова мил, любезен, спокоен, състрадателен, вкусен…

  • 2111

    Ако трябва да сме съвсем точни, до края на мача остават малко по-малко от десетина минути! Николай Колев – Мичмана

  • 5931

    – Та значи, внучетата ми, това се случи през 19-та година. Загубих се в гората в една ужасна зимна нощ и съвсем се бях отчаял, когато забелязах светлинка между дърветата. Допълзях с последни сили и гледам – свети прозорчето на малка къщичка. Открехнах вратата а вътре – топло, уютно – в камината гори огън, а зад едно голямо бюро отрупано с книги стои един плешив човек с брадичка. – Дядо, дядо, ама това е бил другарят Ленин! – Той самият, дядовите. Та гледа ме той а аз казвам: "Може ли да се постопля при вас другарю – изгубих се в бурята, умирам от студ". А той каза само "Вън!" … а очите му добри, добри…

  • 3275

    Катаджия спира BMW и се представя: – Сержант Петров, женен, с три деца…

  • 7424

    Въпрос: Колко психолози са нужни, за да се смени една крушка? Отговор: Двама – единият да я смени, а другият да интерпретира резултатите.

  • 9746

    Две блондинки си говорят. Първата: – Миличка, вчера имах ужасна вечер! Снощи на купона у Пешо явно съм прекалила със шампанското и като се уединихме с един пич, тоя нещастник се възползва от положението ми… – Муцка, тоя да не те изнасили?! – Ти пък, айде моля ти се! Още по-лошо! Позорно избяга!

  • 1641

    Малко момченце стопира лека кола. Шофьорът го пита: – За къде си, приятелче? – За училището. – Но то е в обратна посока… – Още по-добре.

  • 8032

    Родителите на Иванчо се усамотили в спалнята и за да не разбере той какво става му дали филия със сладко и го затворили на балкона. По едно време Иванчо се провикнал: – Тате? – Какво? – Иванови заминават на море. Натовариха лодката на колата. След малко Иванчо пак се провикнал: – Тате? – Какво? – Георгиеви отиват на планина с 2 палатки… И след още малко Иванчо пак се обадил откъм балкона: – Тате? – Kакво пък сега? – Петрови правят секс… – Е как разбра бе, Иванчо? – Ами и техния син яде заключен на балкона…

  • 11009

    Не ви трябва чук щом аз съм тук. Учител по трудово

  • 3828

    Парите са някакво шесто чувство, без което останалите пет са непълноценни. С.Моъм

  • 10860

    Двама татковци в родилното гледат бебетата през стъклото. Единият прави физиономии: – Гъди-гъди-гъди… Ух, сладурче! Обръща се към другия: – Видя ли, усмихна ми се! – Бебетата не се усмихват като са толкова малки. – Какво бебе бе, сестрата ми се усмихна!

  • 11810

    Болния (с надежда): – Докторе, ще живея ли? Доктора (учтиво): – Интересува ви, дали има живот след смъртта?