Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2085

    – Ще пийнеш ли по едно? – Не мога, с колата съм. – А защо не дойде пеша? – Ами и аз така мислех да дойда, ама после си помислих – ще се забавя, и вие ще почнете да пиете без мене…

  • 9133

    Една жена имала любовник – Пешо Стафидката – дребен и слаб мъж. Един ден съпругът й отворил гардероба и го намерил, както се криел там, и бой, бой… Жената си намерила друг – огромен як мъжага. Прибрал се мъжът й, отворил гардероба, и като видял новия, се обърнал и попитал: – А Пешо къде е?

  • 11107

    "Ела по-близо, не се надценявай…" Надпис над писоар в мъжка тоалетна.

  • 8338

    Лекар пита пациент: – Тази операция е доста скъпа, ако се окаже нужна – ще можете ли да я платите? – А ако не мога да я платя, ще се окаже ли нужна?

  • 11575

    Плешивостта е последният преход на главата към задника. Отначало по форма, а след това и по съдържание

  • 9012

    Надзирателят: – Тъща ти е дошла на свиждане. – И това ли влиза в присъдата?!

  • 3236

    Ако жена ти и адвокатът ти се давят и трябва да избираш…, ще отидеш на обяд или на кино?

  • 9959

    Ще ви върна малко напред… Учителка по литература

  • 7021

    Ели, обади се веднага на Мила на пейджъра да те питам нещо! Майка ти е. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 10625

    Един си върви по улицата с лопата на рамо и го среща негов познат. – Здрасти, къде си ходил с тази лопата? – Ходих да погребвам тъща ми. – Ами защо има кръв по тая лопата? – Абе нещо се опъваше…

  • 5941

    – Майсторе, може ли да ми поправите будилника? – Какво му е? – Сутрин звъни много гадно…

  • 12054

    Майстор поправял пералнята на хубавица. След много мъки и пъшкане се изправил и решил, че е готов и е време за плащане. Мадамата решила да мине тънко и рекла: – Да ти дам пет лева или да си сваля гащите? Майстора се почесал по главата и рекъл: – А бе дай пет лева, че гащите може да не ми станат

  • 4748

    След като двама били заедно, на сутринта дамата пита:– Скъпи, ти да не си анестезиолог?– Да. Но как разбра?– Ами нищо не усетих.

  • 951

    "Каквото и да стане – Ботев си го вкарваме целия!" По въпроса за програмата по литература за десети клас.

  • 6343

    – Тази бяла кокошка според мен изглежда доста тъжна. Може би трябва да я заколим! – Смяташ ли, че това ще я развесели?

  • 10534

    Мюлер пита: – Щирлиц, защо паспортът Ви мирише на руска водка? Щирлиц трескаво мисли и накрая казва: – Сетих се! Когато Борман трябваше да го подпечати, каза "Ху!" на печата, преди да го удари.