Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11838

    Кучешки лайна! Край! Щом като видях кучешки лайна, значи вече съм в циливизацията! Свилен Димитров Редактор в радио "Велико Търново", след разходка в природата около Преображенския манастир

  • 9135

    Малко момиченце: – Мамо, може ли да изведа кучето на разходка? Майката: – Не, скъпа. Кучката е разгонена! Детето: – А какво означава разгонена? Майката: – Иди в гаража, намери баща ти и го питай него. Отива в хлапето в гаража и пита бащата: – Татко, искам да изведа кучката на разходка, а мама не ми разрешава. Казва, че се била разгонила… Бащата мълчаливо взима тубата с бензин, топва в нея един парцал, а след това маже кучката между краката… – Готово! Сега можеш да я изведеш. Никой няма да я подуши… Момиченцето тръгва на разходка и след 10 минути се връща без кучето: – Тате, на кучката през две преки и свърши бензина. Сега едно друго куче я дърпа на буксир към къщи…

  • 5950

    Доктор дава съвет на пациент: – И всеки ден взимайте по една гореща вана! На другия ден пациента връхлита в кабинета на доктора: – Не става, не мога да взимам всеки ден гореща вана… – Защо бе? – Защото на шестия литър ми става лошо…

  • 7050

    Посред нощ някой силно чука на фургона на директора: – Циркът гори, циркът гори! – Веднага събудете гълтача на огън!

  • 8219

    Разговор между приятели: – Знаеш ли, че е полезно да се ходи бос? – Наистина е така. Винаги ме боли глава, като се събудя с обувки!

  • 9089

    През лятната ваканция на собственик на птицеферма идват на гости племенничетата. Един ден една от кокошките избягва от курника в гората и лисиците я излапват. – Виждате ли, деца? – поучава ги вуйчото. – Кокошката беше непослушна и затова лисицата я изяде. – А ако беше послушна, – отвръща единият племенник, – щяхме да я изядем ние!

  • 5060

    Ученици, подчертайте заглавието с крива… права. Учител по електротехника

  • 4681

    Бунтовникът в "Една българка" бил блед,защото не се бил избръснал. Из изпит по български след седми клас.

  • 11576

    Аз бях на 19. Той на 27. Беше ми за пръв път. Казах му: – Страх ме е! Той каза: – Няма страшно! Болеше ме, течеше ми кръв, изпълних стаята с писъци…вадиха ми зъб!!

  • 860

    Заменям жена с дете за кола с ремарке Обява в телевизия "Верея Кабел"

  • 2105

    В столовата: – Кой е дежурен? – Аз, господин полковник! – Защо не слагате дафинов лист в супата? – Войниците не щат да го ядат, господин полковник!

  • 5450

    Гладен клиент в ресторант си поръчва супа. Секунда след като му я поднасят намира част от парцал в купата. – Сервитьор! – провиква се той. На повика сервитьора се връща. – Да, господине, кажете? – В супата ми има парцал! – изумен вика той. – Че Вие персийски килим ли искахте да намерите?

  • 4108

    – Защо един мъж изхвърлил будилника си през прозореца? – За да види как времето лети.

  • 3770

    Руска рецепта за дълголетие: "Алкохолът в малки дози е полезен във всякакви количества".

  • 4767

    – Стават грешки! – казал таралежът и слязъл от четката за дъски.

  • 2296

    Някакво хлапе попитало баща си: – Тате, за какво служат пръстите на ръцете? – Ами палецът е удобен за хващане, с показалеца показваме, на безименния си носим венчалния пръстен, а с кутрето е много удобно да си чистиш ушите. – А средният пръст? – Като пораснеш и се ожениш, ще разбереш. Дошло време, хлапето пораснало и се оженило. Преди първата брачна нощ момъкът попитал баща си: – Тате, сега ще ми обясниш ли за средния пръст? – Сине, сега ще влезете с булката в спалнята… Ще започнете да правите любов. Ще ви хареса, ще правите пак. После пак. По някое време ще каталясаш. Булката обаче ще иска още. Ще опиташ с език. На нея пак ще й се хареса. И езика ти ще се умори, а тя пак ще иска още… – Добре де, какво общо има с това средния пръст? – Ами накрая ще й го покажеш и ще кажеш – "край, лягаме да спим!"