1317
МюЗли(надпис в Билла "Бургас")
Обир в "Бърза закуска" – Всички пари от касата в торбата! – За тук или за вкъщи?
Шефа на борците решава да прати двама от тях във ВУЗ. След една година отива и гледа единият от тях копае под едно дърво. – Какво прави тоя, аз не мога да го накарам човек да убие, те го накарали да копае. Какво правиш бе келеш? – Остави се, шефе, уча математика – карат ме да търся корен квадратен от четири и на – търся го. – Ами къде е другия? – Ами той май е в задния двор ама да знаеш май и той учи математика. Отива шефа и какво да види – оня си изкарал оная работа на един пън, точи брадва и реве. – К"во пра"иш ти бре? – Остави се шефе – проплакал втория борец – карат ме да деля член на многочлен.
– Значи вие сте парашутист? Знаете ли, аз никога не бих скочил с парашут! – А аз никога не бих скочил без парашут.
Попитали радио Ереван: – Какво трябва да направи 80 годишна баба, за да и се изправят гьрдите като на 18 годишна? – Да застане на четири крака.
Една блондинка отива на конкурс и я питат: – Коя от следните птици не си прави гнездо? Щъркел, кукувица, фазан? – Кукувица! – уверено отговаря блондинката и взима наградата. Нейна приятелка я пита: – Е, ама много си умна! Как разбра, че е кукувицата? – И дете знае, че кукувицата живее в часовника!
Седи поручик Ржевски и пише нещо… Влиза полковника: – Поручик, какво пишете? – Ами съчинявам химн за нашия полк… – Нима? Дайте да погледна… Но това са само псувни! – Но защо… Ето тук във втория стих има думата "знаме"…
След мощен купон един мъж отива на работа без една ръка. Колегите му естествено се вълнуват: – Кво стана? Къде ти е ръката? – Абе снощи се натряскахме свински – от полунощ нататък всичко ми се губи – и сутринта се събуждам и гледам – на ръката ми спи едно женище – 100 кила и грозна като смъртта! – И кво? – Кво!? Прегризах си ръката, да не я събудя и чупка!