Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11611

    – Безумно те обичам! – Но аз имам съпруг и любовник. – Там, където има място за двама, ще се намери място и за трети.

  • 6441

    Управлението на Костов има ли алтернатива? Да. Опозицията обещава да краде по-малко!

  • 847

    Двама приятели се срещат след празниците: – Как си, как прекара Нова Година? – Не знам, още не са ми разказали.

  • 3613

    Ако ви ухапя кучето, то ще ме погали ли? Продавач пита собствениците на куче

  • 8006

    Бързите завои някой може ги вземе по-бърже, ама бавните никой не може да ги вземе по-бърже… Коментар по РТВ на състезание от Формула 1 на пистата Хокенхайм

  • 1937

    Един човек се жени за втори път. След сватбата той казва на жена си: – Скъпа, трябва да ти призная един свой голям недостатък: Често пъти се случва да съм безпричинно ревнив. Жената се усмихнала очаровано: – Няма смисъл да се притесняваш за това, мен няма да ти се наложи да ме ревнуваш без причина.

  • 6152

    Един борец харесал мадама. Отишъл при нея и я заговорил: – Да отидем някъде заедно… – Да отидем. – Да се качим в БМВ-то… – Да се качим. – Да отидем вкъщи… Отишли в къщата на бореца и той казал: – Да пийнем по нещо… Доволен, че мадамата изобщо не се съпротивлява, дори се съгласява много лесно с него, борецът продължил: – Да се съблечем… – Да се съблечем.. – Да си легнем… – Да си легнем. – Да загасим лампата… – Да я загасим. – Виж сега как ми свети "Ролекс"-а!

  • 10141

    Старшината прави строева подготовка на ротата. Командва всички да си вдигнат левия крак. Войниците изпълняват, само един се обърква и вдига десния. Старшината гледа два крака един до друг и пита с недоумение: – Кой там си е вдигнал и двата крака?

  • 6717

    Луната е обитаема, защото там свети.

  • 1401

    Обява във вестник: "Вчера в района на "Борисовата градина" е намерено изгубено куче. Обажда се на името Джони, порода – пудел, цвят – черен, вкус – на пилешко."

  • 12093

    Трима дебели германци излизат от затвора и се заклеват да повторят всичко което чуят.Минават покрай една детска градина и децата започват да им викат: -Трима дебели германци, трима дебели германци. Продължават напред и виждат дете с топка което вика: -Раз-два-три бум в стената, раз-два-три бум в стената. Продължават виждат една жена да вика: -За едно пакетче семки, за едно пакетче семки. Продължават и виждат едно семейство което вика: -Отиваме на пътешествие, отива ме на пътешествие. Тръгват да пресичат и виждат убита жена.Полицай ги вижда и ги пита: -Koй я уби? Те решели, че е удачен момент да повторят всичко. -Трима дебели германци, трима дебели германци. -Как я убихте? -Раз-два-три бум в стената, раз-два-три бум в стената. -Защо я убихте? -За едно пакетче семки, за едно пакетче семки. -О, идвате с мен в затвора! -Отиваме на пътешествие, отиваме на пътешествие.

  • 6562

    няма да рисувам мащабно, така или иначе това е тука. Химически факултет на СУ – Доц. Стефан Иванов – Теоретична Физика

  • 11079

    Атомната бомба убива хора, птици и орли Учител по Начално Военно Обучение

  • 8265

    Един грешник, който умрял от студ на Антарктида попаднал в ада. Дяволът го хвърлил в пеща, затворил вратата и зачакал. Чакал, чакал обаче нищо. Ония нито пищял, нито викал и той решил да отвори, за да види какво става. И тогава какво да види, грешникът се свил в единия ъгъл на пеща и му вика: – Вратата, вратата, затваряй вратата.

  • 1151

    Подозирам че някои хора се правят на невидимиУчителка от Пловдив

  • 5494

    …всеки човек си има собствен организъм…