Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1415

    "Чайка вкара гол в мач между ученически отбори в Англия" заглавие – в.Монитор/2.Х.99

  • 5859

    – Помниш ли оня стар будилник, дето все не можеше да ме събуди? – Е? – Днес ме събуди. – Как? – Жена ми ме удари с него по главата.

  • 5479

    Хубави мъже на повикване по домовете. Тел. 166.

  • 11287

    Какво правиш, нали докторът ти разреши само по сто грама на ден? – Това и правя – сега пия за 17 август 2012 година.

  • 7515

    Борче си купува GSM. Продавачът му обяснява: – Този модел има специални функции. Ето можеш да си настройваш силата на звънене: "в офиса", "на съвещание", "в стаята", "на улицата"… Борчето: – А в "Текила бар" има ли?

  • 4503

    На бойното поле се бият българи и турци. По едно време се чува: – Хасан! Турчина се изправя и българина го прострелва. След малко пак така и пак… Тогава турчина решил и той да пробва: – Иван! От другата страна се чува: – Кой го търси? – Аз! – отговаря турчина и се изправя, а българина пак го прострелва.

  • 6057

    – Вчера един бик щеше да ме направи на пестил! – Защо? – И аз не знам. От десет години съм вегетарианец…

  • 805

    Дъщерята ще прави за първи път купон в къщи. Инструктира родителите си какво да купят и да стоят в кухнята. Започнал купона. Къщата се тресе и родителите също. Тръгнали на пръсти към хола. Майката отваря вратата на хола, надниква и затваря бързо. – Олеле, какво прави тя! Пак открехва и пак: – Олеле, какво прави тя! Бащата, нищо не видял и двата пъти, я отмества, открехва вратата и поглежда. – Какво прави, какво прави – минет прави. Майката много възмутено го апострофира: – Ами, че тя така ще се научи да пуши!

  • 7724

    Кой е изял фазовата диаграма? Признайте си, зайци! Химически факултет на СУ – Физико-химия -Доц. Пенева

  • 10181

    Край Дъбниците се блъскат две коли. Излизат двамата водачи и си разменят укори: – Колега, що не внимаваш – не виждаш ли, че на регистрационния ми номер пише "Лч", което значи "луд човек"?! – А ти бе, ловчанлията, не виждаш ли, че на моя пише "Пл", което значи "по-луд"?! – отвърнал плевенчанинът.

  • 9692

    Влиза едно борче в една книжарница и пита: – Имате ли книги? – Имаме, това, което виждате са книги. – Супер! Дайте четири! – Някакво по-леко четиво ли? – пита продавачката. – А, бе, давай квото има, аз съм с джипа.

  • 1896

    Съпрузи се карат. Жената побесняло казва: – Да знаеш, толкова си ме ядосал, че ще ти сложа най-големите рога на света. Мъжът кротко отговаря: – На хубав човек всичко му отива, скъпа.

  • 11135

    Баба се хвали на внучката си: – Снощи пак цяла нощ сънувах, че летя. – Ама бабо, колко пъти да ти казвам, че твоите хапчета са в другото чекмедже!

  • 9688

    На лисицата страшно и се приискало да спи с мъж. Тръгнала из гората, и срещнала заека. – Заю, ела ми довечера на гости. Каня те на вечеря. – Добре – казал заекът, и си отишъл. Следобяд тръгнал към къщата на лисицата. Стигнал там, и като влязъл, лисицата се била изтегнала на кревата. – Заю, ела ми вземи най-скъпото – подканила го лисицата. Заекът помислил, помислил, пък взел телевизора и видеото и хукнал навън. Срещнал го вълкът. – Къде бягаш бе Зайо? Какво носиш с теб? Заекът обяснил на вълка всичко. – Ти си бил голям идиот бе Зайо! Ти не си никакъв мъж! – А ти като си мъж, вземи пералнята и хладилника!

  • 6614

    "Защо стреля? Така ли разбира дружба?!" Протестен лозунг на фасадата на виетнамското общежитие в София по време на полицейската акция за изгонване – 1991г.

  • 63

    Въпрос: Защо слонът е сив, голям и набръчкан? Отговор: Защото ако беше малък, бял и гладък щеше да е аспирин.