Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2388

    Българското и американското врабче се срещнали на българската граница. – Къде отиваш? – попитало българското врабче. – У вас, да почуруликам малко. А ти? – попитало на свой ред американското. – У вас, да покълва малко.

  • 63

    Въпрос: Защо слонът е сив, голям и набръчкан? Отговор: Защото ако беше малък, бял и гладък щеше да е аспирин.

  • 5125

    Вечер е. Наркоман лежи надрусан в леглото си. На вратата се звъни. Пак се звъни. Пак. Най-накрая наркомана се надига и тръгва да отваря. Пита подозрително: – Кой е? – Аз съм! Посяга да отвори, обаче се вижда в огледалото и се сепва: – Аз ли?

  • 4592

    Група гестаповци с автомати нахлуват в жилищна кооперация, хукват по стълбите, спират на втория етаж и започват да блъскат по вратата: – Отворете! Гестапо! Отвътре се чуват прокрадващи се стъпки към вратата и един глас предпазливо запитва: – Кого търсите? – Щирлиц, тук ли живее? – Тук не живее никакъв Щирлиц – се чува иззад затворената врата. Гестаповците, разочаровани с тропот се изнасят надолу към улицата и всичко утихва… Така вече втори месец Щирлиц умело избягваше Гестапо…

  • 3605

    До края на часовете нямам часове!

  • 5418

    Децата са цветята на живота. Подарявайте цветя на жените.

  • 10803

    На един човек му омръзнал живота и решил да се самоубие с успокоителни.. но след първите няколко хапчета се почувствал много по-добре.

  • 4850

    Габровец развежда приятелите си в новата си къща и казва: -Това е столовата и не дай си Боже в нея да могат да се поберат 15 души.

  • 646

    След поредния скандал жена казва на мъжа си: – Заминававам при мама, но те предупреждавам: ние ще се върнем!

  • 5449

    Между съпрузи: – Неблагодарник с неблагодарник! Дадох ти най-хубавите години от живота си!… – Добре, де, какво искаш сега? Разписка, че съм ги получил ли?

  • 10948

    – Добър ден, безплатен докторе. – Добър ден, безнадеждно болен пациент.

  • 6453

    – Не разбирам как може да се омъжваш за куц човек! – Какво толкова! Та той куца само когато върви.

  • 4503

    На бойното поле се бият българи и турци. По едно време се чува: – Хасан! Турчина се изправя и българина го прострелва. След малко пак така и пак… Тогава турчина решил и той да пробва: – Иван! От другата страна се чува: – Кой го търси? – Аз! – отговаря турчина и се изправя, а българина пак го прострелва.

  • 11897

    Питат радио Ереван: Каква е разликата между жената и хладилника? Радиото отговаря: Хладилника не плаче, когато в него има месо!?

  • 10660

    Докато преглеждал пациент, лекар постоянно си мърмоел: – Добре, добре, добре! Ей-й много добре! Пациентът се изнервил и попитал: – Докторе, кажете какво ми е, защо постоянно повтаряте "добре"? Докторът: – Казвам добре, че и аз не съм болен от тази болест.

  • 10394

    Дете-молец и майка му стоят в гардероба. – Мамо, да полетим! – Не, ще стоим тука и ще гризем това кожено палто. – Жалко – отвърнал малкият молец – А вчера като си полетях, толкова много ми ръкопляскаха…