Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3958

    Кара си един след като му сменили гумите в сервиза и получава sms:„Пешо, ако си жив още, спри внимателно и затегни болтовете, че ние забравихме.“

  • 5463

    Компанията Chrysler решила да поставя черна кутия в новите модели на джиповете Grand Cherokee, която да записва последните думи на шофьора преди катастрофа. В Америка в 90% от случаите, последната дума е била "Shit!", докато в България, в 99% процента от случаите, последните думи на шофьора са били: "Пичове, скибайте к"во мо"а да напраа с тоя джип!"

  • 8164

    В погребалното бюро: – Какви ковчези предлагате? – Ами ето тук едни много хубави, за 500 лева. – А не, много скъпо е. Нещо по-евтино? – Ами тук едни прилични за 300. – Не, и това е много. – За 50 имаме едни от шперплат… – Скъпо е, няма ли нещо по-евтино? – Ама вие кого погребвате? – Тъщата. – Така да бяхте казали. Донесете я тука да й сложим едни дръжки за два лева.

  • 7498

    Ресторант. Клиент започва току-що донесените му кюфтета и намира косъм. – Келнер! В кюфтето ми има косъм. – А-а-а! Нормално е! Готвача ни е еднорък и прави кюфтетата с едната си ръка върху гърдите. Пак добре, че не сте си поръчали пълнени чушки…

  • 8955

    Гогол страдал от тройнственост, която се състояла в това, че с единия крак той стоял в миналото, с другия приветствувал бъдещето, а между краката му била страшната действителност.

  • 5288

    – Пешко, защо всяка сутрин закъсняваш за училище? – Ами, аз си идвам навреме, но на ъгъла има знак, на който пише: "Училище, движете се бавно!"…

  • 6011

    Някакъв отива на лекар. Сяда на стола и казва: – Докторе, ей тук ме боли… Лекарят го преглежда, сбръчва вежди и пита: – Пиеш ли? – Ми … сипи!

  • 5352

    Ако те изпитам още веднъж, в дневника няма да има място за новата ти двойка, затова стига си го бил ами седни и пиши….

  • 10932

    Нито едно "Под иго" не си прочел ,а искаш шестица по литература. Родителска забележка

  • 5835

    Лекар влиза в кабинет, където лежи млада жена. – Добро утро! Съблечете се! Ще Ви прегледам. – Но мен вече ме прегледа един Ваш колега и ми каза, че съм в страхотна форма. – Да, той и на мен това каза.

  • 2474

    – Какво мисли жената за мъжа си? – Ахмак! – А за чуждия мъж? – Ах пак!

  • 2978

    Пелтек влиза в бар: – Б-б-барман д-д-дай едддна б-б-бира. Барманът: – Г-г-готово, кккаква я искаш? – Ннннняма зззначение. Барманът дава бирата. Влиза друг клиент и казва: – Барман дай една бира. – Готово, каква я искаш? – Няма значение. Клиентът си изпива бирата и си тръгва. След малко пелтекът се обръща към бармана: – Бббарман, тти май се бббббъзикаш с мен. – Ннне бббе, с нннего.

  • 5209

    Учителка задава въпрос на ученик: – Какво работи майка ти? – Майка ми е консултант. – Чудесно! А къде работи? – В къщи – непрекъснато дава акъл на баща ми.

  • 2285

    – Мамо, в чулище все ми казват че съм много разсеян! – Момченце, майка ти живее в съседния вход!

  • 4046

    Две четвъртокласнички се срещат и едната пита: – Знаеш ли какво намерих на терасата онзи ден? – Не знам – отговаря другата. – Намерих презерватив. – Е-е, много яко, а какво е тераса?

  • 5036

    Прибира се Киркор вкъщи и заварва Гарабед да чука жена му в спалнята. – Абе, Гарабед – започва да нарежда Киркор, – защо така бе, Гарабед! От ей-такива се се знаем, заедно сме израснали, в едно корито са ни къпали, цял живот лошо не сме си сторили… И престани да ебеш докато ти говоря бе!