Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7105

    Мутра умряла и попаднала в ада. Дали му нов костюм "Версаче", накичили го целия със злато, дали му солидна пачка банкноти и го пуснали да си върви. Наоколо пълно със страхотни забавления. Влиза той в казиното. – Залагам хилядарка на червено. – Съжалявам, пари не приемаме. Отива на бара: – Мартини с лед. – Съжалявам, пари не приемаме. Влиза в ресторанта: – Гъбена супа, стек с гъби и бутилка уиски. – Съжалявам, пари не приемаме. Мутрата се обръща към дяволите: – Тук може ли да се купи нещо въобще?! – Не. – Но защо?! – Защото това е ад за мутрите.

  • 11289

    Вървял си слона из гората и изведнъж: – Ох, мама му дееба! – настъпил трън. Извадил го той и продължил. Още една крачка не направил и пак: – Ох, мама му дееба! – втори трън. Извадил го и продължил по пътя. След малко обаче пак изревал: – Мамицата им мръсна мравешка, пак са прокарвали телеграфна линия.

  • 1462

    Полицай стои на пост през зимата. Пъхнал ръце в джобовете. Студът бил направо сибирски, мръзнел човека. Приближава се момченце и пита: – Чичко, колко е часа? – Ела през лятото, момченце, през лятото…

  • 8696

    Някакви обират един тип. За да го сплашат, го топят в кофа с вода да го давят. Вадят го и го питат: – Долари има ли? Изтръсквайки се им отвръща: – Няма. Топват го отново и го вадят: – Злато има ли? – Няма. Топват го отново и го питат: – И левове ли няма? Тариката нервно им отвръща: – Слушайте момчета, или ме дръжте по-дълго под водата, или ме пуснете по-дълбоко. Нищо не се вижда.

  • 5388

    – Идиоти, защо возите тази котка на танка? – Счупи ни се прибора за нощно виждане.

  • 8881

    В потурите на Бай Ганьо се крие най-голямото му богатство.

  • 8373

    На 9 Септември една част от българския народ се радва до полуда, а другата не знае какво я чака.

  • 11144

    Двама депутати разговарят в тоалетната на Народното събрание. – Абе това – казва единият – срането, физическа работа ли е, или умствена? Другият отговаря: – Абе, трябва да е умствена, защото ако беше физическа някой щеше да я свърши вместо нас.

  • 2410

    Ало, мамо, прибирай се по-бързо, защото не мога повече да чакам. Искам да ходя на занималня. Не ме интересува, че е рано. Моля те, прибирай се. Моля те, мамо. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 7702

    Значи… туй идва от ей онуй там. Значи … туй е равно на онуй върху туй-онуй. Асистент по математика в ПУ

  • 7009

    Из пътеводител за стопаджии: "Вдигнатият нагоре палец е стандартният начин да попитате дали ще ви качат на стоп. Вдигнатият нагоре среден пръст е стандартният отговор."

  • 5518

    В съда: – Обвиняеми, разкажете как стана всичко? – Ставам аз сутринта, отивам в банята и започвам да се мия. Жена ми слага през това време масата за закуска. Викна ме, и аз по халат седнах да си мажа филийка с масло. Не щеш ли, маслото падна на килима. Наведох се да го остържа, но в това време мина тъщата, хлъзна се, и падна върху ножа. И така 17 пъти…

  • 121

    Навалица в автобуса. Някаква жена случайно пипва стоящия наблизо мъж на деликатно място. – О, извинявайте! – бърза тя да отдръпне ръката си. – А, не! – казва мъжът. – Аз съм шахматист. В шахмата си има правило – пипнеш ли веднъж, играеш докрай!

  • 1129

    Господин таксиметров шофьор-вижте колко красиви са есенните листа! Във всякакви цветове и краски! Ооо Боже-толкова е красиво!– Шумата ли?

  • 11173

    – Обвиняеми, говорите абсолютни глупости! Изхвърлили сте жена си през прозореца, а искате да ме убедите, че сте го направили от разсеяност?! – Господин съдия, съвсем бях забравил, че сме си сменили квартирата и живеем на осмия етаж, а не на партера…

  • 9992

    – Вярно ли е, че хората са произлезли от маймуните? – Абе, и аз гледам, че са останали съвсем малко маймуни…