Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7780

    Четири слона се возят в едно трабанче, кой кара? Който има книжка! Как ще разберем че слонове обядват в "Шератон"? По трабанта отвън!

  • 6107

    Един борец започнал да мисли…

  • 3337

    Какво е П.У.Т.К.А ? Това е Пункт за Управление и Тактическа Координация на Авиацията.

  • 8897

    "Азия е разположена на 4 големи континента…." В час по география

  • 1096

    Една вечер, след дълги години семеен живот сър Тоби и лейди Хелън си лягат. Сър Тоби след няколко неуспешни опита се провалил като мъж. Неочаквано лейди се изсекнала на чаршафа. – Лейди, какво правите? – Сър, преди 20 години Вие си порязахте пръста и спасихте честта ми. Сега аз Ви връщам жеста.

  • 4619

    – Но не можете ли в края на краищата да живеете честно? – пита съдията. – Че кога – вие през цялото време ме вкарвате в затвора!

  • 7304

    – Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича… – Докторе, оставете ми зъбите на мира!

  • 7268

    От другата седмица ви очаква люта литературна буря, така че пригответе се да гребете – аз ще съм капитанът на кораба… Учител по литература в екстаз от предстоящо изпитване

  • 9111

    Качва се една жена в трамвая. Тя била с тежки торби, много й се седяло, и рекла: – Тук кавалери има ли? Един господин жлъчно й отговорил: – А бе, кавалери има, ама свободни места няма…

  • 429

    Дълбоко в черния Космос, в една черна-черна галактика, около една черна-черна звезда обикаляла една черна-черна планета. Там, край една черна-черна река, която минавала през черна-черна долина, се издигала черна-черна планина. Там под един черен-черен връх, в едни черни-черни скали имало черна-черна пещера. Вътре в черния, непрогледен мрак, имало двама черни-черни хора, които стоели до огън с черен-черен пушек. Двамата мълчали дълго, докато накрая единия проговорил: – Абе, баджанак, май тези гуми не трябваше да ги палим, а?

  • 7349

    Здравей! Днес пропуснахме да ти кажем колко са хубави сините ти касапски очи, които приличат на ветеринарен печат върху месо Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 707

    Победител нямаше и в двубоя САЩ – Чехия, завършил 3:2. Спортен коментар по Нова телевизия

  • 1756

    " Искам сега да си легнете културно и грамотно." военен

  • 8844

    Хвърляй в мен не в оня боклук отстрани. Надпис на боклукчийска кофа

  • 8268

    Имало двама полицаи колеги. Единият се казвал Гого, а другия Пешо. Веднъж Пешо помолил Гого да му помогне да пренесат някакъв товар. Започнали да се качват по етажите на блока, останало им да изкачат само един етаж и седнали да си починат. Изведнъж Пешо казал на Гого: – Абе, имам една лоша и една добра новина. Добрата е, че остава още един етаж, обаче лошата е, че сме сбъркали входа.

  • 10987

    Брюнетка, блондинка и червенокоса решили да се подложат на детектора на лъжата. Сяда брюнетката: – Амии…аз мисля че съм красива.. – Пиууууу. Сяда червенокосата: – Амии… аз мисля, че съм красива… – Пиууууу. Идва блондинката: -Ми… аз мисля…. – Пиуууууууууууу.