Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11618

    Мъж се прибира в къщи кьоркютук пиян. Решил да се прикрие от жена си. Чудил се какво да направи и измислил, че ако чете книга тя няма да се досети нищо. Сяда в хола на дивана и почва да чете. Влиза жена му, поглежда го и казва: – Е, кво… пак ли си се насвяткал!? Колко можеш да изпиеш? – Кой това ма? Не виждаш ли, че седя тука и си чета книга. – Абе я затваряй тоя куфар и отивай да си лягаш, пияница такъв!

  • 8318

    – Келнер, един бифтек моля! – С каква гарнитура да бъде? – Просто ми донесете вашия обичаен бифтек – трябва ми да подпра крака на масата да не се клати.

  • 6154

    В Лондон. Двама мъже разговарят. – Как е фамилното ви име? – Шекспир. – О, това име е много известно! – Че как иначе! Вече двайсет години разнасям мляко в района.

  • 5672

    – Мамо, вярно ли е че дяволите имали рога? – Не всички, мамо, само женените.

  • 10123

    Един се връща вкъщи и намира жена си с любовника й в леглото. Втренчва се в тях с невярващ поглед, а жена му вика: – И сега какво – на кого ще повярваш, на безсрамните си мръсни очи, или на думите на любимата си жена?

  • 5692

    Въпрос: Как ще разбереш, че слон е влизал в къщата ти? Отговор: По разширената ключалка.

  • 9164

    Между драматурзи: – Щом пуснаха завесата след премиерата на новата ми пиеса и залата гръмна от аплодисменти! – И какво беше нарисувано на завесата?

  • 12037

    За протестиращите Един организатор на друг организатор: – И аз организирах протестен митинг – Как ? – С призив по Интернет „Да се съберем и ние глупаците за да протестираме“ – Сигурно никой не дойде ? – Препълниха площада – Как така ?! – Дойдоха да видят кои са глупаците !

  • 11485

    Две мутри се качват по стълбите към офиса… Отгоре се чува стрелба и тупурдия, покрай тях се изтъркулва една отрязана глава. И двамата се спират и я проследяват с поглед. Единия казва: – Абе Картоф, тва май беше боса, а? Другия продължава да следи падащата глава и отговаря: – Стига бе Буца, шефа не се ли сещаш колко е по-висок…

  • 4010

    Защо комунистите са щастливи от изборите? Ами защото като падне Царя и идва 9-ти септември!

  • 7924

    Разговор между поетеса и писател. Писателят: – Мъжете сме по-висши от жените . доказателството е в това, че Бог е създал първо мъжа. Поетесата: – Да, и аз винаги първо пиша на чернова…

  • 66

    Млада жена, плачейки, отива при майка си: – Мъжът ми ме преби. – Мъжът ти ли? Нали вчера замина в командировка! – Аз също така мислех.

  • 1093

    Двама приятели си говорят и единия пита: – Ти какво би направил, ако спечелиш милион от тотото? – Половината ще го дам на теб! А ти какво би направил? – А аз бих ти казал "благодаря".

  • 5834

    – Как щеше да се казва София ако беше столица на Чечения? – Мръсни.

  • 2252

    Попитали радио Ереван: – Може ли куче да получи инфаркт? – Може, ако му се създадат човешки условия за живот…

  • 493

    Днес ще говорим за липиди, мас, лой, сланина и други такива нежни имена. Учител по биология.