Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6393

    Мъжете пият само в три случая… Когато им е хубаво – от радост, когато им е лошо – от мъка, и когато всичко е нормално – от скука…

  • 7694

    Пияница се прибира вкъщи, но не може да си отключи. Случаен минувач го пита: – Да ви помогна ли с нещо? – Да, дръж къщата да не мърда!

  • 6623

    "- И ти смееш, че аз твърдя?" Възмутена преподавателка по счетоводство

  • 10143

    Пращат Иванчо в първи клас. Още първия ден обаче той отива при учителката и казва: – Госпожо, аз съм много умен, не съм за първи клас – пратете ме направо в трети! Учителката се объркала и го води при директора. – Господин директор, Иванчо иска направо от трети клас да започне да учи! – Ами добре, изпитай го да видим. Почнала учителката: – Колко е 3 по 3? – 9. – Правилно. А 6 по 6? – 36. – Добре. А какво е това – кравата ги има четири, а аз – две? – Крака. – А какво е това – ти го имаш в панталоните, а аз го нямам? – Джоб. – Правилно! Ставаш за трети клас! А директорът се обадил: – Направо в пети да го пратим, много е напред с материала! Я как отговори на всичко, а последните два въпроса даже и аз ги обърках!

  • 7569

    Ученическо обяснение: Окръжността е кръгла линия, без ъгли и затворена, за да не се вижда от къде започва.

  • 5829

    Колеги, каква е разликата между маса и тегло…това, че на Земята и луната 1 кг чушки тежи различно…..следователно е по-изгодно да си купим чушки от Луната, от опит го знам.. Преподавател по Материалознание, ТУ – София

  • 4864

    Съкратен курс по турски език за напреднали. Речник: хладилник – бахърдолап телевизор – сеирсандък алпинист – канараамсалак парашутист – чадърбабаит турист – баирбудала футболист – топсерсем проститутка – калдаръмханъм агитационен пункт – кандърмакьоше цигулка – кемане … Примери от разговорника: Рицарят на печалния образ – Башбабаит кахър сурат. Хеви-метъл група "Iron Maiden" – Джангър-тайфа "Тенеке ханъм". … Примерен доклад на пилот до контролната кула: Докладва пилотът – самолетът е в изправност, тример в средно положение, пистата е свободна, разрешете излитане. Докладлаф пилот ефенди – аеропландъ маанъ йок, тример кантар гиби, кър ачик, ха бакалъм.

  • 1214

    Полицай се явява на изпит. Изпитващият пита: – Какво е Михайловград? – Ами, щом завършва на град, значи е град. – А тогава какво е Козлодуй?

  • 2692

    Два лъва седят край една медицинска чанта и въздишат: – Ех, добър ветеринар беше! – Да… Най-добрият! – Жалко, че не остана още малко от него!

  • 10353

    Дъще мамина, разбра ли, защо трябва да слушаш майка си? Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 5516

    Паднала е гъста мъгла. Шофьор се лепва за една кола и си кара спокойно. В един момент първата кола спира, спира и той. Шофьорът на първата кола я изгасва, слиза, оглежда я, после започва да рови в багажника. Вторият шофьор губи търпение: – Извинявайте, ще пътувате ли? – Не, аз съм в гаража си.

  • 5169

    – Какво става с Джон? – пита Смит свой приятел от клуба. – С Джон ли? О, след полунощ той вече лежеше под масата и все се оплакваше, че таванът е толкова нисък.

  • 1050

    Един борец се мери на кантар, а приятелят му разглежда таблицата и му казва: – Жоре, знаеш ли колко трябва да си висок за тия килограми? – Колко? – Седем метра.

  • 1584

    Съдията съобщава на подсъдимия, че е оправдан. – Какво означава това? – пита подсъдимия. – Това ознчава, че сте свободен, понеже няма достатъчно доказателства, че сте обрали банката. – Слава Богу! Значи мога да задържа парите ? – Не! Ще ги делим, бе глупчо!!! – казал съдията и посочил съдебния състав.

  • 7117

    Викат мечката, заека и вълка на донаборна комисия. Минава мечката – взимат я в казармата. Минава вълкът – взимат го и него. Стоят и чакат заекът да излезе. Излиза Зайо ухилен: – Не ме взеха! – Как така? – Ами я погледнете там отсреща – виждате ли оная бреза? – Виждаме я. – А виждате ли най-долното клонче? – Виждаме го. – А виждате ли най-долното листо на клончето? – Виждаме го. – А виждате ли оная мравка, дето лази по него? – Виждаме я. – Е, а аз даже и брезата не виждам.

  • 9224

    След майчиното мляко, най-добро е млякото на аптеката. Смесеното хранене е когато майката и бащата кърмят детето подред.