Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7597

    Бизнес дама споделя с приятелка: – Майка ме учеше, че да задържиш един мъж е лесно – трябва да си готвачка в кухнята, чистачка в къщата и курва в спалнята. – Е как е, справяш ли се? – Да, много лесно. Първите две ги наех, а за себе си оставих третото.

  • 10618

    Лорд Джон излиза рано сутринта на лов и казва на слугата си: – Ще се върна за вечеря. Обаче се връща още на обяд. Слугата го пита: – За още патрони ли се връщате, сър? – Не, за още кучета.

  • 8010

    Тайните служби на вражеска империалистическа сила решават да направят покушение срещу Тодор Живков. Пращат убиец – не се връща. Пращат втори – и той. Пращат най-добрия си човек. Връща се целия насинен, изподран, едва ходи – не изпълнил задачата. – Какво стана? – питат го. – Ами какво… Карах по плана – отивам на една манифестация, смесвам се с тълпата. Приближаваме се до него, аз вадя пищова… и като скочиха върху мене всичките хора от тълпата, като взеха да ме дърпат и да ме бутат… – ??? – … и всичките викат "дай на мене, дай на мене!"

  • 1772

    Тъщата: – След колко време ми тръгва влакът? Зетят: – След три часа, 28 минути и 15 секунди.

  • 12093

    Трима дебели германци излизат от затвора и се заклеват да повторят всичко което чуят.Минават покрай една детска градина и децата започват да им викат: -Трима дебели германци, трима дебели германци. Продължават напред и виждат дете с топка което вика: -Раз-два-три бум в стената, раз-два-три бум в стената. Продължават виждат една жена да вика: -За едно пакетче семки, за едно пакетче семки. Продължават и виждат едно семейство което вика: -Отиваме на пътешествие, отива ме на пътешествие. Тръгват да пресичат и виждат убита жена.Полицай ги вижда и ги пита: -Koй я уби? Те решели, че е удачен момент да повторят всичко. -Трима дебели германци, трима дебели германци. -Как я убихте? -Раз-два-три бум в стената, раз-два-три бум в стената. -Защо я убихте? -За едно пакетче семки, за едно пакетче семки. -О, идвате с мен в затвора! -Отиваме на пътешествие, отиваме на пътешествие.

  • 7556

    Жълтурче, измих си зъбите и пак те обичам! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 8456

    Един те целува , друг те оплюва, какво значение има-нали все те олигавя? Учител по философия от 91 НЕГ.

  • 10356

    Заекът вижда на поляната вълка. Внимателно се показва от храста и плахо пита: – Как си, Вълчо, почиваш ли си? – А, не, попаднах в един капан. – И какво си си проснал мръсната кожа насред гората, гад с гад?

  • 3705

    Две студентки от Софийския се разхождат вечер по улицата, едната от приложна математика, другата специалност логика. По едно ереме чули някой да върви след тях. Математичката направила някакви изчисления и казала: – С това темпо ще ни настигне след 30 секунди. Ако се разделим вероятността да хване едната от нас намалява с 50%. На другата й прозвучало логично и се съгласила. Срещат се на другия ден и математичката пита: – Какво стана снощи? – Ти се оказа права, мъжът ме настигна след 30 секунди. – И ти какво направи? – Ами вдигнах си полата. – А той какво направи?! – Той си свали панталините. – И после какво стана? – Е, по пътя на логиката с вдигната пола се бяга по-бързо, от колкото със свален панталон.

  • 11950

    – Защо, когато политик се подпре на стена, тя пада? – Защото по – умният отстъпва!

  • 4850

    Габровец развежда приятелите си в новата си къща и казва: -Това е столовата и не дай си Боже в нея да могат да се поберат 15 души.

  • 1082

    И ако искате да знаете господа студенти! Аз съм изпратен тук от Софийския университет, а там глупаци не държат…

  • 3802

    Попитали радио Ереван: – Защо краката на човека миришат? – Защото излизат от задника.

  • 5243

    Някакво момиче стои пред сградата на военната комисия и плаче. Минаващ наблизо мъж я пита: – Какво, да не взеха гаджето ти войник? – Да! Всичките!

  • 268

    Попитали Радио Ереван: – Защо петела пее цял живот? – Защото има много жени и нито една тъща.

  • 6415

    Ще ти закача генератор за електрически ток към устата, поне ще ми излезе безплатно осветлението. Учителка към ученичка