Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4038

    – Искам бисерната огърлица, която слагам в първо действие, да бъде истинска! – капризничи актрисата. – Добре, ще бъде истинска,- отговаря ехидно режисьорът,- както и отровата в последното действие!

  • 6177

    Варвят си Баба Меца, Кумчо Вълчо и Лисицата, на среща им забързан, уплашен тича Заека. Спират го те и го питат…– Какво става Зайо, защо тичаш, пак и си толкова оплашен???– Оххх, оставете се, Лавът толкова се е ядосал, реве и вика, че на всички, които имат три мъде им ги къса, мале, мале….– Е добре де, ти с три мъдета ли си??– Ох не, но той първо ги къса и тогава ги гледа…

  • 11013

    В болницата: – Добре ли си? – Още не, но вече съм по-добре. – Добре е, че вече си по-добре! – Така е, но би било още по-добре, ако бях съвсем добре!

  • 1643

    №3, №7, №12 и №25 крещят и пищят в коридора, че идвам… Учителски

  • 5682

    В съда: – Значи, вие сте бил свидетел на разпадането на брака на тази двойка? – Да, от самото начало. Бях им кум.

  • 6719

    Крадец открадва виолончело от концерт. Един полицай го вижда. Спира го и го пита: – Защо открадна виолончелото от концерта? – Не съм го откраднал! – Как да не си? Нали те видях да го крадеш. – Не съм! Гледам си го от малка цигулка!

  • 2181

    – Благодаря, докторе! Болката в гърба ми премина. Какво беше това? Радикулит? – Не, тирантите ти се бяха усукали.

  • 7976

    Всички гърци са искали да бъдат Ахил,така както вие искате да бъдете Христо Стоичков! Учителка по литература

  • 7854

    В час по история учителката на Иванчо обяснява: – Деца, партизанското име на Тодор Живков е било Янко…. Иванчо настойчиво вдига ръка. Учителката го вдига. – Кажи Иванчо? – Моля, другарко, оттам ли идва лафа "Кура ми Янко"?

  • 3699

    – Е, скъпа, как мина медения ти месец? – Както обикновено…

  • 8903

    Ще ми пратиш ли един SIEMENS? Молба да се изпрати един SMS!

  • 11464

    Хриска, прибирай се вкъщи! Купих ти шампоан, да обядваш. Мама Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 11987

    А апартамент избухва пожар. Жената и мъжа изтичват навън на улицата и чакат пожарната. – Не е чак зле…- казва жената. – За първи път от десет години да излезем заедно…

  • 9068

    Бомбите падат не само по сушата, но и по островите!

  • 10288

    Зет поискал да постави надгробен паметник на тъща си. В погребалното бюро той пита дали имат нещо солидно, но евтино. – Имаме една плоча, но на нея е изсечено друго име.– Нищо, моята тъща не можеше да чете.

  • 11074

    Един мъж влиза в една пивница и си поръчва едно питие. Сяда на една маса, а на съседната маса стоят трима души и си говорят. По едно време двамата стават и почват здрав ръкопашен бой. Току-що влезлият мъж отишъл на другата маса и попитал: – Защо се бият тия? – Бият се защото са на едно и също мнение! – отговорил мъжът. – Е как така? – Ами единият каза "Знаеш ли колко хубаво се ебе жена ми?", а другият му каза "Да". Та за това се бият.