Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5599

    – Редник Петров! – Аз! – Вчера бяхте ли в отпуска? – Тъй вярно, господин капитан! – Ходихте ли в града? – Тъй вярно, господин капитан! – На гарата срещнахте ли проститутката Мара? – Тъй вярно, господин капитан! – И игнорирахте ли я? – Тъй вярно, господин капитан! Три пъти!

  • 9387

    От сладоледа най-обичам фунийката. Споделено

  • 2484

    Отива една мацка на зъболекар. Сваля си гащите и гола сяда на стола. Докторът започнал да вика, че не е гинеколог, че не е женкар, но тя му казала да си трае. След като се поуспокоил малко, тя го викнала: – Ха сега се наведи над путката ми. Навел се… – Какво виждаш? Гледал зъболекарят, гледал па рекъл: – Ами пичи въшки виждам?! – Ха така! А сега им извади зъбите!

  • 3546

    Вие тримата винаги ми сядате отзад,ама днес щте ми седнете отпред. Марко Анчев-преподавател във ВТУ"Тодор Каблешков"гр.София

  • 2531

    Попитали радио Ереван: – Да вярвам ли на приятеля си, който твърди, че жена му е ангел? – Приятелят ви вдовец ли е?

  • 1828

    Баба Илийца прибира дрехите от небесния простор… Из ученическо есе

  • 436

    Построили сте се под формата на буквата…на буквата…Абе нема такава буква, бе! Военен

  • 261

    Говорят си двама лекари: – Имам пациент, който според всички прогнози е трябвало да умре още преди 10 години. А той още е жив! – Е, какво да се прави… Ако болният иска да живее – медицината е безсилна…

  • 10159

    Мразя, когато някой падне от власт, всички да му се изхвърлят. Слави Трифонов

  • 1530

    Блондинка чете вестник. В една от статиите пише, че в Лос Анджелис на всеки час един човек попада под гумите на автомобил. Изумена блондинката възкликва: – Господи, не му върви на бедния човечец!

  • 6746

    – Къде предпочиташ да си по време на секс?– Отгоре.– А аз отдолу.– Защо?– Представям си, че поправям колата.

  • 10652

    Като нямаш химикалка пиши на лист тогава. Училищен

  • 11975

    Ръководител(ка) на катедра, роднина на ректора, провежда катедрен съвет: -Трябваше да направя доклад за дейността на катедрата във връзка с акредитацията. За тази цел взех стария доклад, подготвен от предишния ръководител. „Копнах го“ (т.е. копирах го), пейстнах го. Щях да го и принтирам, но разбрах, че трябва да се добавят две изречения. Колеги, който Вас ще ми помогне с формулировките им?

  • 7765

    Възстановяването на България от столетия обогатява мечтите на българския народ. Из кандидат-студентска работа

  • 7983

    Разговор след сватбата: – Скъпи, още не мога да се отърва от някои момински навици… – Няма проблем, продължавай да взимаш пари от баща си.