Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10064

    Един полицай копаел дупка в двора си. Минал комшията му и го попитал: – За какво ти е тая дупка? – Абе ще се снимам… – Е, и? – Ами искат ми снимка до кръста. На другия ден съседът пак видял, че полицаят копае нова дупка до първата. – Сега пък защо копаеш? – Ами не съм разбрал вчера, те ми искали две снимки.

  • 8913

    В казармата. Генералът отива в стола на визита. Блъсва се в редника, който носи с баките с храна: – Какво има за ядене днес, редник? – Генерал със зеле, господин Свински! – стреснат отговаря редникът. Генералът му прощава. Към тях се задава младши лейтенант. – Господин генерал, дръжте баките, да отдам почест на лейтенанта – казва редникът.

  • 7787

    В ресторанта влизат лъв и заек. – За мен моркови и зеле – поръчва заекът. – А вашият приятел не е ли гладен? – пита сервитьорът. – Ако беше гладен, щяхме ли да стигнем до ресторанта и двамата?

  • 6635

    – Татко, защо се подписваш в бележника с кръстче? Нали не си неграмотен? – Не искам учителят да помисли, че грамотен човек може да има такова дете!

  • 7084

    Две блондинки обикалят магазините. Влизат в един магазин и молят продавача да им помогне да си изберат дрехи. Той: – Кой размер сте? – Ръст 170, тегло 60, 90-60-90, размер на чашката 3, коси….. Другата блондинка: – Муцка, осъзнай се, не си в ICQ!!!

  • 3320

    Испания. Гражданската война. Зима, вятър и студ. Петка крещи: – Василий Иванович! Гълфстрийм замръзна! Василий Иванович: – Петка! Колко пъти съм ти казвал евреи в отряда да не вземаш!

  • 12093

    Трима дебели германци излизат от затвора и се заклеват да повторят всичко което чуят.Минават покрай една детска градина и децата започват да им викат: -Трима дебели германци, трима дебели германци. Продължават напред и виждат дете с топка което вика: -Раз-два-три бум в стената, раз-два-три бум в стената. Продължават виждат една жена да вика: -За едно пакетче семки, за едно пакетче семки. Продължават и виждат едно семейство което вика: -Отиваме на пътешествие, отива ме на пътешествие. Тръгват да пресичат и виждат убита жена.Полицай ги вижда и ги пита: -Koй я уби? Те решели, че е удачен момент да повторят всичко. -Трима дебели германци, трима дебели германци. -Как я убихте? -Раз-два-три бум в стената, раз-два-три бум в стената. -Защо я убихте? -За едно пакетче семки, за едно пакетче семки. -О, идвате с мен в затвора! -Отиваме на пътешествие, отиваме на пътешествие.

  • 6532

    "Цар Цимион е умрял на 54-та страница, горе в дясно…" Учителски

  • 9967

    Казала ли съм, че не обичам да ми дишаш в устата?! Баба "пита" дебело, любвеобилно куче

  • 5553

    – Един джентълмен никога не казва, че е напуснал жена си. – Да, той казва само, че е подобрил вкуса си.

  • 5033

    Малко френско момченце пита баща си: – Тате, какво е това любов? Таткото отговаря: – Сине,… това българите са го измислили – да не си плащат!

  • 9386

    Дежурният в полицията докладва: – Господин началник, обадиха се, че на площада пак имало безредици! – А каква е нашата задача, сержант? – Да следим за реда. – Точно така! Ние трябва да следим за реда, а безредиците не ни интересуват!

  • 3034

    Оправданието е като задника – всеки си го има и вони!

  • 1608

    Благовесте, за трети път те поглеждам, но ти си човек, който от дума не разбира Учителка по литература

  • 8489

    Дъщерята непрекъснато искала семейната кола за да отиде с нея на пазар до близките магазини. Най-накрая майката не се стърпяла и я запитала: – За какво мислиш, Бог ни е дал два крака? – Единият за амбриажа – отвърнала дъщерята – а другият за газта.

  • 5326

    Пет века кавала на Орфей лежа в потурите на турския паша Из кандидат студентска работа