Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2873

    Момчета, събличайте се! Аз ей сега идвам! Учителка по физическо в МГ – Варна

  • 904

    Какво си мислят музикантите в една група докато свирят?Барабанистът: Леле какъв завързан и готин ритъм свиря и какви брейкове праскам!Китаристът: …а леле майко какви жици, какви рифове праскам – всички мацки са мои!Вокалът: Пея като змей – височини, низини – жесток съм, нема проблеми с мадамите!Клавиристът: Леле какви пръсти кърша, кви сола, хармонии – мамата си трака!Басистът: До-до-до-до, сол-сол-сол-сол…

  • 8376

    – Винаги ли ще ми бъдеш верен? – запитва младата съпруга. – Разбира се. Та нали откакто се ожених за тебе, намразих всички жени…

  • 6284

    Служител на Държавната автомобилна инспекция, с табелка "ДАИ" на ревера, спира автомобил за проверка. Шофьора слиза и пита: – Какво? Даяджията посочва табелката и казва: – Не какво, а колко!

  • 9381

    По време на спектакъла актьорът почувствал, че му се отлепа брадата и казал на партньорката си: – Извини ме, скъпа, някой ме вика. Той изтичал зад кулисите, но тъй като гримьорът го нямало там, актьорът свалил брадата си и вече без нея излязъл отново на сцената. – Кой беше? – попитала партньорката му. – Бръснарят!

  • 10873

    Две мутри печатали фалшиви банкноти – по 9 лева. Търсили кой да им ги развали по на дребно и след дълго търсене решили да отидат при шефа си. Влязъл едният с пачките и след 10 мин. излязъл ухилен до ушите. – Какво бе, развали ли ти ги? – Развали ми ги като пич – по на 6 и на 3.

  • 7764

    Животните в гората направили засада и убили слона – ще го ядат. Обаче вече било мръкнало и оставили мишката да го пази до сутринта. На сутринта пристигат и какво да видят – от слона останали само кокали, а мишката лежи с подут корем. – Какво става бе, къде е слона? – Абе майната му на слона, какво ме занимавате с глупости… Мене ме боли корем та две не виждам, те за някакъв слон ми приказват.

  • 3311

    – Иванчо, да не си болен нещо? Защо си толков блед? – Нищо ми няма, мама ме изкъпа сутринта.

  • 10043

    Семейство спи кротко в брачното ложе. Жената сънува кошмар, скача и изкрещява: – Бързо, мъжът ми се прибира. Съпругът скача от леглото и се скрива в гардероба. След малко излиза от гардероба и казва: – Жена не мислиш ли, че ние двамата сме малко нещо поизнервени?

  • 544

    "Не съм го казал, но ще повторя!"к-н Данов (Парчето) под. 28860

  • 1395

    Лекуваме клептомания с клаустрофобия. Тел. 166

  • 6498

    Ученици, съветвам ви да не прекалявате с алкохола и цигарите, че някои от вас ще стават майки…особено момичетата. Учителка по биология в ГПЧЕ-Монтана

  • 9075

    Майка слага детето си да спи, но то плаче. Пее му приспивна песен – то пак плаче. Пее му още една – продължава да плаче… Накрая детето отваря очички и казва: – Мамо, аз разбирам, че ти се пее, но бих искал да поспя!

  • 1462

    Полицай стои на пост през зимата. Пъхнал ръце в джобовете. Студът бил направо сибирски, мръзнел човека. Приближава се момченце и пита: – Чичко, колко е часа? – Ела през лятото, момченце, през лятото…

  • 1138

    Минава немската армия през българска територия. По някое време стигнали до една река. До реката имало село, а малко след него – мост. Добре де, ама трябвало първо да проверят дали може да се мине по моста. И за да не рискуват свои хора, извикали един селянин от селцето и му казали: – Иди сега и виж дали може да минем по моста. Връща се той след десет минути и докладва: – Артилерия може да мине, танкове може, ама пехота не може. – И що? – Има лошо куче.

  • 1488

    Зайо, Лиса и Кумчо Вълчо играят карти. По някое време Зайо казва: – Някой лъже здраво тука и само да разбера кой е ще му смачкам рижавата мутра!