Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8623

    Знаете ли защо блондинките не ядат банани?Защото не могат да намерят ципа.

  • 6777

    Американски лекар казва: – При нас понякога се случва да лекуваме една болест, а болния умира от друга… Руският му колега отговаря: – Ние нямаме такъв проблем… от каквото лекуваме, от това умира пациента.

  • 9864

    Гарантирани разговори с духовете на починали Ваши близки и други знаменитости. Посредством силата на окултните науки Вера Искренова Мортияна) може да Ви свърже с духа на когото си поискате. Цени – достъпни: За наши духове – 4000 лева. За чуждестранни духове – 4200 лева + 1300 лева за дух-преводач на съответния език. Обява

  • 8961

    Алеко чул приближаващият се водопад

  • 2909

    – Скъпи, ще ти кажа тези две думи, които завинаги свързват двама влюбени… – Кои? – Бременна съм.

  • 10082

    Веднага ми го цитирай със свои думи. Учителка по литература

  • 9995

    В час учителката пита децата: – Деца, кой ще ми каже защо щъркелите през зимата отлитат на юг? Иванчо вдига ръка. Учителката: – Кажи Иванчо! – За да може и негрите да имат деца, госпожо….

  • 10284

    Английски бизнесмен диктува на секретарката си писмо: "Уважаеми господине, Тъй като моята секретарка е дама, не мога да и продиктувам това, което си мисля за Вас. Още повече, къй като аз самият съм джентълмен, нямам право даже да си мисля така за Вас. Но тъй като Вие не сте нито едното, нито другото, надявам се, че ще ме разберете правилно…"

  • 125

    – Беше ли на зъболекар? – Бях. Извади ми зъба. – А сега не те ли боли? – Не зная. Той остана при зъболекаря.

  • 214

    Това тука съм го извадил за общо удоволствие.. Учителски

  • 392

    Двама пият. Ама пият яко. По едно време единия казва: – Още по чашка и да лягаме, че утре ще ставаме рано. – Защо да ставаме, нали е неделя? – Ще ставаме да пием вода.

  • 8352

    – Скъпа, обърна ли внимание на жената, която срещнахме? – На коя жена? На онази с боядисаната коса, гримираната и начервената, с демодираната пола и грозната блуза, с износените обувки ли? Че защо да и обръщам внимание?

  • 10306

    Българския народ, другарки и другари, от глад нема да умре! Ако требва, и коня пред Народното Събрание ще заколим,но месо ще има! Бай Тошо на партиен пленум

  • 7627

    Някъв си карал БМВ-то със 120 км/ч. В колата музиката дъни яко, вътре разни лазерни светлини, чудеса. Ама по едно време гледа някъв с Трабант го задминава. Тоя пощурял и дал газ. След малко обаче Трабанта пак го задминава. Тоз направо го приел като персонална обида и настъпал газта до тенекията. След малко обаче трабантаджията пак го настига. Тоя вече му кървясали очите, казал си "Ще го смажа тоя!" и направо качен на волана и залепен за предното стъкло увеличил колкото можело. Като настигнал трабанта ми изревал: – И сега какво! Трабантаджията го погледнал спокойно и казал: – Ииии сега на втора…

  • 3219

    – Какво ми е докторе?– Нищо… Утре ще те изпишем. Обади се на жена си да дойде.– Не. Не. Няма нужда да я безпокоим. – Ще трябва. Някой ще трябва да прибере тялото.

  • 11728

    Мъж чете вестник седнал на дивана. Жена му повече от час му прави недвусмислени намеци за любов. Накрая направо го кани в леглото. – Ама, нали си в цикъл? – Вече трети цикъл ми минава! – Господи, как лети времето!