Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1880

    Жена, след свиждане с мъжа си, отива при началника на затвора и го моли: – Не можете ли да намерите на мъжа ми някаква по-лека работа? – Че къде по-лека от това?! Та той лепи марките на писмата! – Странно, а на мен ми се оплака, че копаел подземен тунел…

  • 6989

    Всеки гнусен чернодробен метил има право на живот, дори и силистренският. Свръхчовекът е създаден в Казанлък. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 7029

    Какво си мисли блондинка когато пие мляко? "Това има странен вкус!"

  • 7567

    Един борец умрял. На надгробната му плоча приятелите му написали:"Едно голямо сърце и две яки ръце спряха да бият завинаги…"

  • 11509

    Между писатели: – Една дама ми сподели, че чела във влака моя най-нов роман и пропуснала 6 спирки! – Интересно… Как е могла да заспи толкова дълбоко по време на движение?!

  • 10913

    Брат ми Петър е малък, но голям нахал. Из ученическо съчинение

  • 2955

    Взели един хамелеон и го сложили върху жълто парче плат – хоп, той пожълтял целия! Взели го пак и го поставили върху червено парче плат – веднага почервенял! Поставили го върху зелен плат – веднага станал зелен. Накрая взели парче плат на шотландско каре, поръсили го с разноцветни конфети и лентички и сложили на него хамелеона. Тогава той бавно вдигнал поглед и рекъл:– Ааааабе, що не си е***е майката?!

  • 1910

    – Защо държиш тоя аквариум в офиса? – питат бизнесмен. – Знаете ли колко е приятно да видиш някого, който си отваря устата и не иска пари?

  • 4035

    Двама бързат за влака. Единият пита: – Колко време имаме? – Десет минути. – А по моя часовник са само пет. – Е, значи ти ще го изпуснеш.

  • 761

    Георги,стига си го пускал това бялото в устата на Станислава там отзад. Учителка от ФЕГ-Пловдив

  • 1696

    В кабинет "Уши, нос, гърло": – Докторе, благодаря Ви, че ми помогнахте за проблема със слуха. Колко Ви дължа? – Десет лева. – Колко, двайсет ли? – Трийсет, трийсет.

  • 953

    Влиза един гангстер в поликлиниката,изважда един "Колт" и казва на дежурния лекар. – Докторе,този човек е прострелян.Той ми е близък приятел и ако умре ще те гръмна. Докторът изважда по-голям "Колт" и отговаря: -Ако твоят приятел умре на операционната маса ,аз ще разбера 15 сек.по-рано от тебе.

  • 1473

    Прочута стриптизьорка се оплаква на приятелката си: – Трябва да знаеш, че всичко ми дойде до гуша. Така съм уморена от всичко, че когато се върна в къщи, единственото, което ми се иска е да се облека и да си легна…

  • 11345

    Тъмна нощ с мъгла. Пътува си Пешо с колата и хоп нацелва идиота отпред, които току що си е загасил фаровете. Излиза разярен навън: – Кретен! Защо си загаси фаровете? Не виждаш ли каква е тъмница? – Мислех си, че в моя гараж мога да правя каквото си поискам!

  • 3500

    Доктор разглежда рентгенова снимка: – Да-а-а! Ключицата е счупена, две ребра са пукнати. Няма страшно! С Photoshop ще оправим всичко!

  • 433

    Двама приятели поканили позната блондинка на пастичка и кафе. Тя ги попитала: – Ама това да не боли много? – Защо!? – Ами оня ден трима ме поканиха на чай и бисквити, и ми скъсаха гъза.