Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1487

    Само един клас не може да ме задоволи напълно. Учителка

  • 2436

    – Жена ми казва, че всички мъже са глупаци. – Не е вярно, някои са ергени…

  • 1324

    След поредната лъжа бащата се кара на Иванчо: – Ти знаеш ли какво ги правят тея дето много лъжат? – Да, правят ги или депутати, или министри…

  • 5705

    Някаква млада двойка – годеници, тъкмо пътували с колата към църквата да се женят, и се случила страшна катастрофа, която ги убила на място. Възнесли се веднага на небето, и понеже били праведни, попаднали пред вратата на рая. – Заповядайте вътре, чеда мои! – казал им Свети Петър. – Ама Свети Петре, ние много се обичаме и искаме да те питаме нещо. Ние много искаме да се оженим, та питаме дали в рая хората могат да се женят. Ако не може – не щем да влизаме. – Чакайте тук, отивам да проверя. – казал Петър и изчезнал. Седят двамата пред вратите на рая и си мислят: "Добре де, това е рай все пак – ще стоим тук вечно. Ами ако се оженим, а след хиляда години се окаже, че не си допадаме напълно?" Чакали, мислили си такива неща, пак чакали, пак мислили… Свети Петър се върнал чак след три месеца: – Радвайте се, чеда мои! Можете да се ожените! – Ама Свети Петре, ние искаме и друго да попитаме… А може ли да се разведем после? – Аман от вас! – викнал гневно Свети Петър. – Влизайте веднага без повече въпроси! Аз три месеца губя заради тях да намеря свещеник в рая да ги венчае, а те сега имат нахалството да ме пратят да търся адвокат!

  • 10629

    Младеж кандидатства за работа в метеорологичната служба. – Имате ли някакъв опит? – го питат. – Да – отговаря самоуверено той. – Три пъти вече печеля на тото!

  • 2331

    Валентине, ако можеш, обади се вкъщи! Ако не, чакай един бой! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 8003

    Ами да, само вкарваш данните в Еxcel-a и той за 5-6 минути ги е сметнал… Ангел Геров, лекция по Бизнес план, УНСС

  • 5364

    Не пускайте чешмата, защото тече! Надпис на чешма..

  • 1408

    – Мамо, мамо!Татко се задави с костилка от банан ! – Какво говориш, бананите нямат костолки. – Аз му я сложих !

  • 10133

    Когато чертежа е грешен,то той моментално става невидим!

  • 2103

    Изучава Петка история на древния Рим и се обръща към Чапаев за консултация: – Василий Иванич, чета си аз тука "Патрициите повикаха хетери и организираха оргия". Но не ми е ясно, какво е това оргия? – Оргията, Петка, това си е разпивка. – А хетерите, какво са? – Хетерите, това са проститутки. – До тук ми стана ясно Василий Иванич, но кои са патрициите? – Виж Петка, това вече е печатна грешка. Трябва да са били партийците.

  • 8082

    Полицай спира кола и казва на шофьора: – Какво правиш бе, тука ограничението е 60, а ти караше със 120! За къде бързаш? – Ами ето, нося ти 100 лева…

  • 4166

    Моля, всички ученици да се наредят зад шведската стена. Учител по физкултура

  • 10433

    Иванчо казва на баща си: – Тате, пак те викат в училише, счупих едно стъкло. – Господи! Колко стъкла има?! Това училище ли е, или някаква оранжерия!

  • 7580

    Тъмна нощ. Селска къща. На вратата се чука… – Извинете, дърва трябват ли ви? – Не, благодаря. И на сутринта дървата ги нямало.

  • 9511

    В една пуста местност стоят двама полицаи; никой не минава. Гледат в далечината се задава кола: – А, сега тоя ще го одерем. Поне 10 лв. ще му вземем. – казва единия полицай на другия. Спират колата и питат шофьора: – Аптечка имаш ли? – Имам – отговаря човека и я показва. – А пожарогасител? – Имам – отговаря пак човека и го показва. Полицаите разбрали, че не могат да хванат човека в грешка и го питат: – А касетофон имаш ли? – Имам. – Я пусни нещо. Пуснал човека чалга и полицаите започнали да танцуват. – Какво правите, бе? – попитал ги човека. – Танцуваме за теб, зер дадеш 10 лева. – отговорили му те.