Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11315

    "Търсим да наемем на работа телепат. Телефон за контакти: сами си го знаете".

  • 2728

    – Редник, погледни в далечината сапьорите. Колко са според теб? – Шест редника и един ефрейтор. – Как видя оттук, че е ефрейтор? – Ами той не работи.

  • 4132

    Разбрах, че някои от вас взимат наркотици и т.н. Пазете си здравето, или ако не по-добре почнете да пиете ракия.. Учителски

  • 1491

    Поздравявам брат ми,сестра му и всичките ми родители. Участник в "Риск печели,риск губи"

  • 3474

    – Тъщата постоянно ми напомня за един човек от казармата… – За кого? – За старшината…

  • 8567

    Баба Илийца оставя на спокойствие бунтовника, да извърши естествените си нужди.

  • 8697

    Редник, старшина и полковник пътуват през нощта за извънредна проверка. Редникът кара джипа и по едно време тихо прошепва: – Г-н старшина, наближаваме обекта. Старшината се обръща към полковника също шепнейки: – Г-н полковник, наближаваме обекта. Полковникът шепне: – Добре, но защо шепнем? Нали сме в джипа. Старшината пита редника: – Редник, защо шепнем? – Защото ме боли гърлото!

  • 8268

    Имало двама полицаи колеги. Единият се казвал Гого, а другия Пешо. Веднъж Пешо помолил Гого да му помогне да пренесат някакъв товар. Започнали да се качват по етажите на блока, останало им да изкачат само един етаж и седнали да си починат. Изведнъж Пешо казал на Гого: – Абе, имам една лоша и една добра новина. Добрата е, че остава още един етаж, обаче лошата е, че сме сбъркали входа.

  • 4539

    Добре, че ги видяхме,иначе нямаше да ги видим

  • 9810

    – Мъжо, говорих с класната на нашия син. – Какво каза тя? – Дисциплината му била образцова. – Шегуваш се? – Кротко си… изтрезнявал на задния чин.

  • 295

    Водата се среща в три състояния, твърдо, течно и безобразно. Из домашно на третокласник

  • 3736

    Артист ще се снима в опасен епизод без дубльор. Притеснено пита режисьора: – Ами ако онова въже се скъса? – Ей, знаеш ли че това е много добра идея!

  • 230

    Шофьор минава на червен светофар. Спира го полицай и разгневен започва да обяснява какво голямо нарушение е направил водача. Поисква му документите за правоуправление и в последствие разбира, че това е министър. Тогава полицаят сменя тактиката и се обръща към министъра: – Г-н министре, много хубаво си минахте на червено, но не се знае коя будала ще мине на зелено!

  • 7210

    В един високопланински курорт сложили табелка: "Забранено е скачането от лифта! Оцелелите ще бъдат глобявани"

  • 1567

    Изпит във ВТУ. В залата влиза добре почерпен студент, подпира се на масата на професора и казва: – Г-н пр-р-рофесор-ре, н-н-на-пити из-з-питвате ли? Професорът: – По принцип не, но за вас ще направя изключение. Студентът се провикнал през рамо: – Момче-е-е-та, внесете го!

  • 618

    Аз от вас ще направя душевен шпагат! Ядосана учителка