Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 405

    Сашо, като нямаш бензин къде ходиш? Или буташ колата. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 8577

    Мутра влиза в аптека. – Какъв хляб имате? Аптекарят учудено: – Ама тук е аптека какъв хляб? – Смееш да ми противоречиш? – и го смлял от бой. На следващият ден мутрата пак идва. – Какъв хляб имате? – Казах ви вече, че не продаваме хляб. – Ооооооо! – и още по як пердах. На третия ден още при появяването на мутрата аптекарят започва да вади хляб изпод тезгяха. – Ето "Добруджа", ето "Стара загора". Имаме ръжен, типов, франзели… – Хляб има вече във всички аптеки. Покажи киселото мляко.

  • 9915

    Щирлиц отваря пощенската си кутия и намира бележка: "Ако не си платите сметката за тока, ще ви изключим радиостанцията. Мюлер"

  • 10364

    В зоологическата градина, след операция на слон асистента брои инструментите. – Нищо не липсва, докторе! Докторът се обръща и пита: – А всъщност къде е сестрата?

  • 9396

    Какво е определението за девственица?Грозна третокласничка.

  • 8887

    Еничарите са малки зли момченца Петокласник

  • 3303

    Един слон стъпкал един мравуняк и мравките тръгнали да го бият. Качили се мравките върху слона, но той се търкулил на земята. Всички изпопадали, само една мравка останала на гърба му и останалите започнали да викат: – Удуши го Пешо… убий го! – Абе нещо ми се губи между пръстите!

  • 8978

    Из свидетелски показания: – Дамата беше с много къса черна пола. Лицето й не го забелязах.

  • 5590

    "На мен думата "граматика" ми звучи много арменски, защото арменците са големи веселяци…Но Вие познахте – думата е гърцка!" Реплика от шоуто "Стани богат"

  • 3623

    – Къде е сестра ви? – В зоологическия музей. – Не ме лъжете, моля ви се! – Не ви лъжа, там е. – Че много млада са я препарирали.

  • 10972

    Лекция в Медицинска академия. „Младия, начинаещ хирург започва да се чувства уверен обикновено след 8-10 трупа… Извинете, след 8-10 операции.“

  • 1001

    Еее…изчакайте поне да го изсера, па тогава го ближете! Учителка по информатика в 1ЕГ-Варна

  • 5792

    Момче и момиче се оженили. Отиват на гости у родителите й. Младоженецът сяда и казва: – Първо: всеки месец ще се напивам като свиня в къщата! Бащата недоволства: – Ама, как може такова нещо… да пиеш алкохол?! – КАЗАХ! – извиква мъжът, удряйки с ръка по масата. Продължил: – Един път в месеца, ще излизам от къщи и няма да казвам, нито къде отивам, нито защо отивам, нито кога ще се върна! – Ама не може така, да оставяш жената сама вкъщи ами ако се случи нещо? – протестира сестрата на младоженката. – КАЗАХ! – отново удря по масата мъжът. – Един път в месеца – продължава той – ще пребивам жената! – Ама не може така ами ако й счупиш нещо? – пита брат й. – КАЗАХ! – изкрясква мъжът, като отново прасва масата с юмрук. – И последно – един път на месеца, ще спя с тъщата! Отново бащата се обажда: – Ама не може, тя ми е жена! Тъщата се провиква: – КАЗА!

  • 9743

    По-добре страхливец за секунда, от колкото мъртъв завинаги.

  • 9939

    Мъж води козел на изложба на кучета: – Регистрирайте ни, ако обичате. Журито: – Но това е козел. Мъжът: – А брадата!? Това е порода ризеншнауцер. – А рогата!? – Не се бъркайте в личния живот на моето куче!

  • 10882

    Каката на Иванчо поканила приятелките си в къщи. Но преди това казалана Иванчо: – Влизаш в спалнята и не се показваш за да не ме изложиш. Всички поканени се събрали, но познавайки Иванчо пожелали да го видят. Няма как, каката извикала Иван, но му казала да не говори. Иван влязъл и започнал да се запознава, но през една. Това направило впечатление и го попитали защо прави така. Ще не ще Иванчо отговорил: – Ами мама ми каза че всяка втора жена е курва и аз затова избягвам да се запознавам с вторите.