Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10672

    Войник получава задача да преведе нощем нов офицер до позицията. Двамата тръгват и от време на време войникът се обръща и шепнешком предупреждава: – Вляво – дупка от снаряд… Вдясно – телена ограда! След около час офицерът прошепва: – На какво разстояние сме от противника? – На около три километра. – Тогава за какъв дявол се измъчваме да шепнем? – Аз не шепна! Аз съм настинал!

  • 2781

    – Защо сте изхвърлили тъща си от колата по време на движение? – На това място беше забранено спирането!

  • 615

    "Крис Джерико е като развилнял се ХАЙДУТИН!" Кеч-коментатор

  • 7064

    Умира един адвокат. Било обаче след 5, рая бил затворен и го настанили в хотел пред вратите на рая, в Президентски апартамент. По същото време умира и Папата. И него го настаняват в хотела, обаче му дават някакво килерче. Притеснен адвокатът отива на рецепцията и казва: – Станала е някаква грешка! Не може аз – един съвсем обикновен адвокат, да спя в Президентския апартамент, а Папата в някакво килерче. Рецепциониста отговаря: – Никаква грешка не е станала. Вие знаете ли колко папи има в рая – всичките са тук! А знаете ли колко адвокати има? Вие сте първия.

  • 7104

    Мъж разказва на доктора: – От двайсет години сме женени с жена ми, но нямаме деца. Какво ли не опитахме. – Но аз нали бях посъветвал жена ви да отиде на лечение в известен курорт – казал лекарят. – И там бяхме, цели два месеца седяхме. – Но аз вас не съм ви пращал!

  • 6845

    На някакво гости един мъж забелязва, че жена му изчезва с домакина за известно време. Когато се връщат, той се приближава до нея: – Къде бяхте? – Ами стана ми малко лошо и отидохме той да ми даде някакви капки от домашната аптечка. – Виждам, че вече си по-добре!? – О, да, доста по-добре. – И още виждам, че той е забравил да затвори ципа на аптечката.

  • 11110

    В затвора довеждат нов затворник. Директорът му казва: – Сега затворите не са като някогашните. Ние се стараем да поставим всеки затворник в естествената му среда и да му позволим да практикува предишната си професия. Какъв беше преди да те арестуват? – Портиер, господин директор…

  • 9122

    Влиза човек в кръчмата и пита кръчмарката: – Маце, хубава ли ти е бирата? – Гледай мене и не питай! – Тогава дай ми една лимонада…

  • 7646

    При доктор непукист: – Добър ден, докторе. – Добър ден, следващият. – Докторе, бременна съм! – Честито, следващият. – Докторе, глътнах мишка! – Глътни котка, следващият. – Докторе, ухапа ме куче! – Ухапи го и ти, следващият. – Докторе, пикая на четири струи! – Глътнал си копче, следващият. – Докторе, боли ме пръстът! – Фра-а-ас! Следващият. – Докторе, умирам! – И аз, следващият.

  • 8251

    Аз не мисля к`во говора, иначе откъде да знам к`во ше кажа. Учител по математика

  • 953

    Влиза един гангстер в поликлиниката,изважда един "Колт" и казва на дежурния лекар. – Докторе,този човек е прострелян.Той ми е близък приятел и ако умре ще те гръмна. Докторът изважда по-голям "Колт" и отговаря: -Ако твоят приятел умре на операционната маса ,аз ще разбера 15 сек.по-рано от тебе.

  • 5797

    Един човек забогатял. Решил да пътува в чужбина и си приготвил голяма пачка, защото бил чувал, че на митница е страшно. Пристига сутринта на границата, привиква шефа и казва: – Можеш ли да събереш момчетата на площадката? – Мога – казал шефа. Подредили се митничарите в редичка и нашия човек дал на всички по 200 марки, на шефа 500. Поомекнали митничарите, взели да го тупат по рамото и един го попитал: – Кажи сега какво изнасяш? – Нищо не изнасям бе хора, чул съм, че се дава на митничар и ви дадох. Митничарите се подсмихнали и си казали – ще внася. На връщане се повтаря същата история, този път обаче митничарите му разкостили колата и верно нищо. Минало се време. На нашия човек бизнеса му вървял, той често ходел в чужбина и всеки път давал на момчетата по 200, на шефа – 500. Веднъж обаче идва той, подреждат се митничарите и той им връчва по 50 марки. Притеснен шефа го дръпнал настрана и го пита: – Какво става бе, човек? – Ами, бизнеса се скофти, дъщерята се зажени, а и една къща строя – тия направо ми одраха кожата. – Ти хубаво строиш – казал кисело митничаря – ама защо с наши пари, да ти еба майката?

  • 3753

    Не обичам учениците да отсъстват от моите часове по няколко причини: първо, казвам в часа много повече неща, отколкото пише в учебника! Второ: показвам повече в часа, отколкото в учебника! Трето, мисля, че можете да научите от мен повече, отколкото от учебника! Учителка по математика

  • 2646

    Две американски танкови дивизии водили ожесточено сражение с осем федеини на Садам. На края арабите били пленени. Командващият дивизията офицер започнал да разглежда непримиримия враг. Всички били ниски, черни и мустакати – типични араби. Само последният боец бил рус, синеок, висок един и деветдесет. Офицерът толкова дълго оглеждал това чудо на генетиката, че войникът не се стърпял и извикал: – Ну, что же? Араб не видел?

  • 1777

    -Колежке, седнете до колегата ви, там е свободно! -Не, и тук е добре. -Ще ви е от полза, той е много добър с езика! Час по английски език в ЛТУ