Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9557

    Срещат се два микроба. Единият казва: – Защо си такъв блед, на нищо не приличаш? Вторият отговаря: – Слушай, стой по-далече, че съм пипнал някакъв пеницилин.

  • 7864

    – Какво става? По радиостанцията ти каза, че само един човек е сгазен, а вътре са четирима! Шофьорът на "Бърза помощ" казва: – Останалите ги сгазих аз по пътя.

  • 2750

    Въпрос: Знаете ли какво им е хубавото на плоските вицове? Отговор: По-лесно се събират в главата.

  • 208

    – Баримор, какъв е този ужасен вой в полето? – Баскервилското куче, сър! – Баримор, какво е това ужасно ръмжене в двора? – Баскервилската котка, сър! – Баримор, а каква е тази ужасна, вледеняваща тишина в блатото? – Баскервилската риба, сър!

  • 7401

    – Защо една блондинка не може да направи ледени бучки? – Щото не знае рецептата!

  • 8420

    Старият десантник скочи от самолета и с привично движение издърпа халката на парашута. Парашутът, обаче, не се отвори. Десантникът издърпа халката на резервния парашут, но той също не се отвори. Тогава десантникът издърпа брачната халка от безименния си пръст и с усмивка полетя надолу, мислейки си как, роден като свободен човек, ще умре също като свободен човек…

  • 4093

    Раждаме се голи, мокри и гладки после нещата се влошават.

  • 11284

    Бони, в тоалетната сме. Ела да ни донесеш салфетки, моля те. Чао! Чакаме те. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 6213

    В отсъствието на Онегин Татяна често ходела в кабинета му, където постепенно се превръщала от девойка в жена.

  • 7878

    Извел бащата глист сина си на ануса, за да му покаже света: – Ето, сине, това зеленото отдолу е трева, това синьото отгоре е небе, онези неща дето летят из него и пеят са птички, а онова яркото нещо най-отгоре е слънцето. – Тате, ама то бил много хубав този свят. – Ами хубав е. – Тогава защо стоим в тази смрадлива тъмна дупка? – Ех, какво да правим сине – родина…

  • 2992

    Архимед, както се къпел във ваната изведнъж се сетил и открил питагоровата теорема.

  • 2351

    Танцува Наташа Ростова с поручик Ржевски: – Поручик, защо сте днес така мълчалив? Разкажете ми някоя забавна и весела история! – История? Заповядайте! Излизам значи снощи от казармата, а на двора някакъв гражданин ебе кобилата! Аз като свирнах, кобилата рипна и побягна, а оня чак на казармения портал, хахаха, успя да се отцепи! – Фи, поручик! Какъв сте пошъл! Оставете ме! – и отива да танцува с Пиер Безухов: – Ах, Пиер! Тези хусари са толкова пошли! – Да, госпожо, абсолютно сте права! А да знаете и колко са подли! Ето послушайте: еба аз значи снощи кобилата…

  • 1811

    – Защо жените отделят толкова много време и средства за външния си вид, вместо за развитието на интелекта си? – Защото слепите мъже са доста по-малко от глупавите.

  • 6674

    Лейди Дабълсбъст пита поканения за Нова година певец: – Сега ли ще почнете да пеете или след като гостите се позабавляват още малко?

  • 5149

    На Нова Година. Тодор Живков обикаля затворите на България и поздравява затворниците: – За много години, за много години!

  • 6790

    МЛАДЕЖИ за сандвичи Обява във в. "24 часа"