Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10595

    "-Житото било пораснало толкова високо, че Александър Велики преминал незабелязано Дунава, криейки се в него." доц. Д. Ботева – СУ "Св Климент Охридски"

  • 11722

    Юбилей. Жената става на 50 години. Мъжът държи реч: – Когато беше на 20, ти беше роза, когато беше на 30 – шампанско, на 40 – коняк, а сега на 50 си топла супа. Жената отговорила също със слово: – Да, на 20 аз бях роза, но не ти я откъсна. Да, на 30 бях шампанско, но за теб останаха само мехурчетата. Да, на 40 бях коняк, но ти пиеше за трима. Да, на 50 съм топла супа, но ти няма с какво да я ядеш.

  • 1020

    Един професор много си харесал една студентка и все не й давал изпита. Явява се тя втори, трети път – пак същото. – Колежке, не разбрахте ли че докато не ми пуснете няма да ви дам изпита? – казал професорът. – Готово. – отвърнала студентката. Като свършили професорът рекъл: – Колежке, ако знаех че сте девствена никога нямаше да настоявам. – Професоре, ако знаех че ще ви стане щях да си сваля чорапогащника.

  • 10634

    Директорът води новата учителка в класа на Иванчо. – Деца, това е вашата нова учителка. Надявам се, че ще ви хареса. Иванчо: – Мдааа… Готино телце. Директорът, гордо: – Сам я избирах.

  • 9054

    Дай му една страница, не цял лист! Преподавател преди контролно

  • 10547

    Родителите се развеждат и питат петгодишното си хлапе: – При кого искаш да живееш – при мама или при татко? – А при кого ще остане телевизора?

  • 9013

    "Море" е глагол, защото се вълнува… Логика на граматиката

  • 3924

    Един терорист по време на полет се изправя, вдига една спринцовка и казва: – В тази спринцовка има вируса на СПИН, който ми се противопостави ще му го инжектирам! Българин съвсем спокойно става, взема спринцовката и почва да се боцка. – Какво правш, бе човек? – изумен е терориста. – Спокойно, ползвам презервативи – невъзмутимо го успокоява българина.

  • 994

    Летец и танкист спорили чия работа е по-тежка и кой е по-смел. Решили всеки да повози другия в машината си. Първо летеца се качил в танка, а там – шумно, тясно, оръдието гърми силно, а на всичко отгоре друса и топло като в пещ. Излязъл пилотът каталясал и вика – много е гадно, ама ела утре в самолета и ще видиш… На другия ден качил танкиста в самолета и почнал разни лупинги, фигури и завъртулки всякакви, а танкиста все се хили като луд. Кацат на земята и летеца му казва: – Е, вярно, твойто е по-тежко и ти си по-смел щом се смееше през цялото време. А танкистът му вика: – Не бе, просто за пръв път ми се случи да сера с гъза нагоре!

  • 2407

    Млада жена блъска мотоциклетист. Той спира един минувач: – Извинете, ще ми станете ли свидетел? – Изобщо не те съветвам да се жениш след такова кратко запознанство.

  • 9542

    Радио Ереван провежда предаване с открит телефон за връзка. Постъпва запитване от слушател: – Как може една дебела жена да отслабне? Радио Ереван дава съвет: – Препоръчваме на такава жена да върти обръч. Следва ново запитване от същия слушател: – А какво да направи горката жена, ако не може да влезне в обръча? Радиото е силно затруднено. На помощ се отзовава Радио Анкара: – Ние с интерес следим Вашето предаване. Горещо препоръчваме да не разваляте хубавата жена!

  • 12110

    Две блондинки си говорели и есната казала:Аз вчета станах майка,а детето е момиче и я кръстихме на двете и баби Надя и Деница и се получи наденица.

  • 9713

    На известен богаташ се повредил сейфа и той помолил своя приятел директор на затвора да му изпрати специалист и да го отвори. Отведеният затворник отворил сейфа за 10 минути и бизнесменът го попитал: – Как да ви се отблагодаря? – Не знам какво да ви кажа, господине. Последният път, когато бях на свобода, за същото време и по същия начин спечелих 8 милиона лева…

  • 5840

    Търсим преводачи с два езика. Обява във вестник

  • 6393

    Мъжете пият само в три случая… Когато им е хубаво – от радост, когато им е лошо – от мъка, и когато всичко е нормално – от скука…

  • 738

    Двама полицаи стояли на улицата и единият се почесал през шапката по главата. Другият му направил забележка: – Свали си шапката, не е културно така! – А ти когато си чешеш задника, сваляш ли си гащите?