Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3768

    Не се смейте, защото наистина е смешно… Учител по химия, след проверка на контролни

  • 8959

    Момченце отива на гости и на вратата го посреща огромен питбул. – Влизай! – кани го стопанинът. – А, той няма ли да ме изяде? – И на нас ни е интересно, той е за първи ден у нас…

  • 414

    вземаме я и я поставяме в хипотетично пространство, където тя се чувства по-комфортно. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 4856

    Османците отвличали българските момичета,за да ги направят насила жени. Учителка , 9 ФЕГ

  • 8003

    Ами да, само вкарваш данните в Еxcel-a и той за 5-6 минути ги е сметнал… Ангел Геров, лекция по Бизнес план, УНСС

  • 4339

    – Скъпи, благодари ли както трябва на човека, който ми спаси живота? – Да, мила. – Как? – Дадох му 20 лева, а той ме погледна съчувствено и ми върна 19 лева.

  • 5111

    Клиент се обръща разгневен към келнера: – Какви ги вършите? Първо ми сервирате рибата, а после супата! – Знам, господине – казва келнерът тихо, – но между нас казано, рибата не можеше да чака повече.

  • 7513

    "И он взял автамат и изпатепал суматы народ!" В час по руски 1985 година при преразказ на "Как се каляваше стоманата"

  • 6096

    Ченге спасява щерката на голяма спортна клечка и за благодарност получава карта за неговия фитнесцентър с басейн… Тъй като му е сефте да ползва басейн, ченгето поразпитало и се снабдило с всички необходими аксесоари – бански, шапки и т.н. Плува си то с кеф кучешката из коридора, но за беля – допикало му се. Плахо попитало съседа по коридор: – Абе, къде е тука кенефът, че… Поглежда го другият учуден и казва: – Абе ти нов ли си? Пикай в басейна – всички така правят! На другия ден ченгето го вика шефът му и крещи: – Говедо! Как можа да орезилиш цялото управление, бе ахмак?! – "Що бе, шефе? – Пикал си в басейна, идиот! – Ама, шефе, те ми казаха, че всички пикаят в басейна, та и аз… – Кретен такъв! Те, че всички пикаят в басейна – пикаят. Ама кой го прави от трамплина бе!

  • 7157

    Обява:Търси се млад, атлетичен човек, с фотоапарат, неангажиран.За допълнителна информация и записване се обадете в клуб на папарака.

  • 11849

    Попитали радио Ереван: – Защо няма футбол за жени? – Защото не може да накараш 11 от тях да се облекат еднакво. – отговорило радиото.

  • 10914

    Вървят двама войници, а срещу тях старшина. Единият войник ръга другия в ребрата: – Искаш ли да си направим майтап със старшината? – Стига бе, не ти ли стига оня майтап с декана?

  • 10407

    През 1987, малко преди да излети совалката "Чалинджър" в белия дом звъннал червения телефон. Президентът Рейгън вдигнал слушалката и чул покрусения глас на Горбачов: – Много съжалявам за совалката… – В какъв смисъл? – учудил се Рейгън. – Ами че избухна… – Но тя още не е излетяла! – О, извинявай, ще се обадя след десет минути.

  • 8473

    На един борец му казали, че е много доходно (пък и представително) да си влагаш парите в изкуство. И естествено, още на следващия ден, той веднага отишъл в една галерия и започнал да разглежда… Гледа – от едната му страна всички картини имали цени в стотици хиляди левове, а тези от другата страна били значително по-евтини – само по няколко хиляди лева. Озадачен, той повикал управителя на галерията и се поинтересувал защо има такава голяма разлика в цените? Собственикът му обяснил, че картините от ляво са на стари художници – класици, които вече не са между живите, и затова са толкова скъпи. А пък тези от дясно са на млади художници, които тепърва се утвърждават. Тогава борецът казал: – Дайте ми картините на младите художници, и от утре ги бройте и тях класици…

  • 9207

    -Докторе, през цялото време виждам пред очите си светещи точици – оплаква се пациент на очен лекар. Докторът му предписал очила. След няколко дни болният дошъл отново. – Е, как е? – пита докторът – По-добре ли се чувствате? – Разбира се, докторе. Сега виждам светещите точици доста по-ясно.

  • 261

    Говорят си двама лекари: – Имам пациент, който според всички прогнози е трябвало да умре още преди 10 години. А той още е жив! – Е, какво да се прави… Ако болният иска да живее – медицината е безсилна…