Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5953

    Въпрос: Кое е това нещо с четири крака и една ръка? Отговор: Щастлив питбул.

  • 8937

    Опитайте най-вкусните китайски ястия – направо да си оближеш клечките! Надпис на китайски ресторант в Несебър

  • 3026

    Никой да не се качва, преди да е дошъл камионът! Старшина на рота

  • 9286

    "Икономическа ефективност на прасковеното производство при подкорно микродъждуване и поддържане на културно затревяване в междуредията." Д.Димитров,от сп. Икономика и управление на селското стопанство,юли 1999г.

  • 2277

    Иванчо пита майка си: – Мамо, какво е това оргазъм? – Не знам, питай баща ти.

  • 380

    Не знам точно какво е, важното, че е такова! Учител по математика отговаря на зададен от ученик въпрос

  • 5890

    Въпрос: Как ще разбереш, че слон е влизал в къщата ти? Отговор: По разширената ключалка.

  • 8833

    Казват, че първият икономист бил Колумб. Когато тръгнал да открива Америка, не знаел накъде отива. Когато я открил, не знаел къде се намира. И всичко това – на държавни разноски.

  • 11649

    Мечтата на българското правителство: В едно прекрасно утро да изчезне народа, а да остане само бюджета.

  • 8371

    – Докторе, снощи сънувах, че съм бик и изядох цяла копа сено! – Не си заслужава да обръщатe внимание на подобни дреболии. Хората сънуват какво ли не! – Дреболии! А къде ми е матракът?

  • 3515

    В момента съм се хванал за един носител на информация… Учител по информатика

  • 10491

    На фирмено заседание: – Господа, да започнем с най-важното! – Правилно! Наздраве!

  • 9994

    "Маа ток, пай се" Надпис на ел. табло в Панчарево

  • 7503

    Уважавай лекарите, за да си здрав. Лозунг в поликлиника

  • 8064

    Докарали й значи на Кума Лиса въглища. Обаче тя не могла сама да си ги прибере и тръгнала да търси помощ. Първо отишла при Баба Меца и й казала: – Бабо Мецо, ще ми помогнеш ли да си прибера въглищата довечера? А Баба Меца отговорила: – Ми виж сега, мойто момиче, с удоволствие бих ти помогнала, обаче довечера с Дядо ти Мецан такова… нали се сещаш. Отишла си разочарована Кума Лиса, какво да прави. Отишла до Вълчо, обаче и той й се извинил по предлог, че довечера имат работа с вълчицата. И Кума Лиса, вече крайно опечалена, се запътила към убежището на Зайо Байо, който се славел като най-големия мързел в цялата гора. Пристигнала тя, обяснила му каква е ситуацията и той казал: – Кума Лисо, с удоволствие бих ти помогнал, обаче имам една много страшна венерическа болест. И лисицата: – Ееее,няма нищо бе, Зайо, на мене това не ми пречи! А той: – Ама много е страшна бе, кума! Нямаш представа просто. И лисицата вече крайно изнервена, го попитала: – Добре де, каква е тая твойта венерическа болест толкова страшна? – Ми боли ма оная работа за твойте въглища!

  • 2553

    Пате, аз съм на спирката на рейсовете за НДК за към синьото. Ако искаш ела да ме вземеш, ако си с колело. Мими. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".