Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9200

    Един влиза в автобуса и си купува билет. След малко чува гласа на кондукторката: – Моля ви, минете малко напред. – Аз си купих билет, за да се возя, а не за да ходя пеша!

  • 4281

    Tемпературата утре ще бъде около минус градуса Прогноза за времето, bTV

  • 266

    Спомням си първата си среща с девойка. Стоим си на пейката, хванали сме се за ръце, говорим си за смисъла на живота… романтика… И изведнъж влиза старшината и крещи: – Край на свиждането! Петров – обратно в килията!

  • 10936

    Тежък изпит. Всичко скъсано, излиза само един усмихнат. Всички го питат: – Колко? – 6. – А стига бе! И какво те пита? – Лесно беше. Първия въпрос: Кой е президентът на Куба? Казвам: Фидел Кастро. Втори въпрос: Кои са комунистическите възстания в България? Казвам: 1923 неупешно, 1944 – успешно. Последен въпрос: Има ли живот на Марс? Казвам: Учените отдавна работят по въпроса, но още не са установили. Е това пита всички, така че запомнете отговорите. И студентът, който тепърва ще влиза, започва да си повтаря: " Фидел Кастро, 1923 неупешно, 1944 – успешно, Учените отдавна работят по въпроса, но още не са установили… Фидел Кастро, 1923… " и така нататък. Влиза той в залата. Доцентът го пита: – Как се казате, колега? Студентът автоматично отговаря: – Фидел Кастро! – Хмм… Добре, колега… Хм.. Както и да е… Кога сте роден? – 1923 неупешно, 1944 – успешно! – Вие да не сте луд?! – Учените отдавна работят по въпроса, но още не са установили!

  • 8988

    Хирург започва тост на някакъв банкет: – Ние, докторите, имаме доста врагове на този свят… Някой се обажда: – А на онзи свят още повече!

  • 3760

    Има шест крака, а ходи на глава. Що е то? Въшка.

  • 7149

    – Мъжът ми се чувства много зле! Трудно диша! – А какво казват лекарите! – Да не му завързвам вратовръзката толкова стегнато.

  • 4426

    "Хед енд Шолдърс" премахва пърхута ви, привлича останалите… Телевизионна реклама

  • 2063

    "Аko Aнгелинка беше жива днес, щеше да стане Мис Вселена." Из ученическо съчинение

  • 469

    "ако останем без въздух…….то всички ще опънем жартиерите и ………" учителка по биология

  • 5481

    На един човек члена му бил много малък, а на брат му-голям. Той отишъл на доктор: – Докторе, члена ми е много малък, а на брат ми е голям. – Вземи тия две лекарства. Ти изпий червеното, а на брат ти дай зеленото. Човекът си тръгнал. Но вкъщи объркал лекарствата. След една седмица отива на контролен преглед. – Докторе, члена ми стана по-малък, а на брат ми още по-голям – А къде е брат ти? – Ей го там горкия, не може да вземе завоя.

  • 2109

    Не ме е яд, че колежките ми са грозни, яд ме е, че започват да ми харесват! Надпис на стена в МЕИ

  • 9203

    Разговор между ясновидци: – Това лято започва чудесно, нали? – Да, също като през 2007 година!

  • 2601

    Фикусът е символ на комунистическото патриархално семейство…

  • 6308

    Всички вие ме мислите за прост военен, но аз съм нещо много повече от това!… Преподавател по военно обучение в гимназия

  • 11854

    Оплождането бива външно и вътрешно. Външното се извършва на повърхността. При вътрешното, след като се оплоди яйцеклетката тя изхвърля хайвер, от който се раждат малки рибки. При човека оплождането е на повърхността. Кандидатстудент на изпит по биология