Ало, мамо, прибирай се по-бързо, защото не мога повече да чакам. Искам да ходя на занималня. Не ме интересува, че е рано. Моля те, прибирай се. Моля те, мамо. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".
Не обичам учениците да отсъстват от моите часове по няколко причини: първо, казвам в часа много повече неща, отколкото пише в учебника! Второ: показвам повече в часа, отколкото в учебника! Трето, мисля, че можете да научите от мен повече, отколкото от учебника! Учителка по математика