• 539

    Разговор между двама приятели: – Ти, когато отидеш при някоя мацка и няма ток, какво правиш? – Ами, чукам! – Брееей, браво! А когато има ток? – Звъня…

  • 9942

    Едно джудже отива в публичен дом. Звъни на вратата. Мадам отворила, огледала се, но нищо не видяла. След малко пак се звъни на вратата. Мадам отворила, но пак не видяла никой и точно преди да затвори вратата джуджето извикало: – Ехо, тук долу! Мадам забелязала джуджето и казала: – Ей, я се махай от тука, бе, дребен! – Абе, аз може да съм малък, ама виж с к`во звъня!

  • 3648

    Коя олимпийска дизциплина обичат да гледат змиите?Ссски сссвободен ссстил!

  • 2891

    Как изглежда производственият номер на презерватива? Предаваш ли се? Е, явно не ти се е налагало да го развиваш толкова много…

  • 4744

    Една женска мисъл попаднала в мъжка глава. Но там нямало никой! Изведнъж наблизо профучала една мъжка мисъл. Женската мисъл се провикнала: – Чакай малко! Къде отиваш? – Е, как къде? Всички са вече долу!

  • 9898

    Само глупаците могат да бъдат абсолютно сигурни в нещо. Абсолютно съм сигурен в това.

  • 9219

    Съобщение: "През последния месец средната цена на бензина спадна с 0,7 %. С оглед на гореспоменатото обемът на литър гориво се понижи с 1,2 %."

  • 9443

    Любимият съвет на психолозите е: ако всичко ви е омръзнало, опитайте да се развлечете с нещо друго.

  • 2682

    Май живееш през 2004-та година, ако… 1. Без да искаш въвеждаш паролата си в микровълновата печка. 2. Не си играл на белот или пасианс с истински карти от 10 години. 3. Имаш списък от 15 тел. номера за да се свържеш с тричленното си семейство. 4. Пращаш e-mail на човека на съседното бюро защото било по-лесно. 5. Обяснеието ти защо не се виждаш със съучениците си е това, че им нямаш е-mail адресите. 6. Когато се прибереш в къщи след работа все още отвръщаш на телефона в бизнес маниер. 7. Когато се прибереш в къщи след работа се опитваш да излезеш с 0 за телефонна централа. 8. От години работиш на поне две места. 10. Разбираш, че си напълно излишен по новините в 10:30 часа. 11. Шефът ти даже не разбира какво правиш, но продължава да крещи. А истинските клишета са: 12. Докато четеш този списък се усмихваш и кефиш. 13. Докато четеш този списък си мислиш на кой точно да го препратиш. 14. Получаваш това от приятел с когото не си се виждал от година и единствените ви връзки са препращане на такива глупави смешки. 15. Прекалено си бил зает за да забележиш че, не е имало номер 9! 16. Току що скролна и видя, че няма номер 9! И на всичко отгоре се смееш самодоволно на себе си!

  • 6361

    – Бленд-а-мед – за здрави, бели и чисти зъби!– А какво да правят тези, на които са им болни, жълти и мръсни?

  • 9886

    – Защо, като отида на плажа с тъмни очила, всички така ме зяпат? – Трябва и бански да си слагаш.

  • 9396

    Какво е определението за девственица?Грозна третокласничка.

  • 8574

    Въпрос: Мъничко, черничко, върви и дрънчи. Що е то? Отговор: Мравка отива за бира.

  • 10703

    – Каква е разликата между гола бяла и гола негърка?– Първата стои на корицата на Плейбой, а втората – на географските атласи.

  • 7096

    – Госпожице, някой казвал ли Ви е, че сте много красива!– Не!– Я! Ама много честни били…

  • 2498

    На танцовата площадка: – Господине, обичате ли да танцувате? – Изключително много. – А защо не се научите?