• 2432

    Баба Дона върнала на село от града и разказва на приятелката си баба Гина: – Да знаеш какво е хубаво в града, качих се в един рейс, па едно любезно младо момче ми направи място, седнах, ееей, ама друго си е градското, и на обноски ги учат, и всичко. Решила баба Гина и тя да види свят, отишла в града и хоп! веднага се качила в първия автобус, който видяла. Седи едно младо момче там, веднага застанала баба Гина до него и му вика: – Айде момче, стани да седна, че съм стара жена. Момчето й вика: – Бабо, целия автобус празен, ти точно мойто място хареса! Иди седни назад някъде, не ме занимавай, моля те. А тя: – Айде бе, момче, стани, направи ми място, нали в града уж на обноски ви учат… – Е виж колко празни места има седни там… Така се препирали известно време, пък накрая момчето вдигнало рамене и рекло: – Е, хубаво, сядай на моето място, ама да караш внимателно!

  • 11083

    Оптимистът:– Успокойте се, някъде над облаците сигурно свети слънце!Песимистът:– То и под водата някъде би трябвало да има твърдо дъно, но от това на удавника не му става по-леко!

  • 2250

    Виртуалните запознанства се делят на два периода: до първата снимка и след това.

  • 10708

    – Как е "пчела" на унгарски? – "Беремед". – А как е "търтей" на унгарски? – Ебенеберемед.

  • 4303

    – В колко часа трябва да си ляга едно момиче? – В 21, тъй като в 23 трябва да си е вкъщи.

  • 2729

    Питат една жена защо не се е омъжила. Тя отговаря: – Защо? Имам си куче, което непрекъснато ръмжи. Имам си папагал, който не спира да ругае. Имам си котка, която все е разгонена. Имам си камина, която да ми пуши. Тогава за какъв дявол ми е да се омъжвам?

  • 5315

    На женския пазар джебчия пребърква възрастна жена, но тя го усеща и почва да кълне: – Бял ден да не видиш, обеснико! В ада да гориш, мръснико! Да ти се скапят месата сред катрана! Крадецът не издържал на дългата тирада и викнал: – А ти къде мислиш, че се намираме сега ма, кокошко перната!

  • 9167

    Две зелени нагоре-надолу. Що е то? – Два зелени домата в асансьор.

  • 9210

    Основен закон на органичната химия: Ако вземем един килограм мармалад и един килограм говна, то ще се получат два килограма говна.

  • 9942

    Едно джудже отива в публичен дом. Звъни на вратата. Мадам отворила, огледала се, но нищо не видяла. След малко пак се звъни на вратата. Мадам отворила, но пак не видяла никой и точно преди да затвори вратата джуджето извикало: – Ехо, тук долу! Мадам забелязала джуджето и казала: – Ей, я се махай от тука, бе, дребен! – Абе, аз може да съм малък, ама виж с к`во звъня!

  • 21

    Мъничко беличко с мъничко черничко, що е то? Снежинка в траур.

  • 6361

    – Бленд-а-мед – за здрави, бели и чисти зъби!– А какво да правят тези, на които са им болни, жълти и мръсни?

  • 1811

    – Защо жените отделят толкова много време и средства за външния си вид, вместо за развитието на интелекта си? – Защото слепите мъже са доста по-малко от глупавите.

  • 7566

    Въпрос: Джудже, фея, честен адвокат и полицай седяли на една маса, на която имало банкнота от хиляда долара. Изведнъж светлината изгаснала. Когато след малко запалили лампата, банкнотата била изчезнала. Кой я е откраднал? Отговор: Полицаят, много ясно! Всеки знае, че джуджета, феи и честни адвокати няма!

  • 9515

    Двама си уточняват среща. – Утре? – Да. – Къде? – Където кажеш. – В колко часа? – Все ми е едно. – Добре. Само не закъснявай, ако обичаш!

  • 7891

    Реклама на крематориум:„За загинали при пожар – намаления!“