• 4187

    – Знаете ли как се казва братът на Одисей? – Одикопай.

  • 7924

    Разговор между поетеса и писател. Писателят: – Мъжете сме по-висши от жените . доказателството е в това, че Бог е създал първо мъжа. Поетесата: – Да, и аз винаги първо пиша на чернова…

  • 5157

    След дългогодишни експерименти марокански селекционери най-после откриха нов сорт портокали с вкус на "Фанта".

  • 4981

    – Татко, защо луната е от женски род? – Защото никой не може да определи точната й възраст, синко.

  • 1126

    – Защо Бог създал първо мъжа? – Защото е искал да започне с нещо по-просто.

  • 10136

    – Димов, откъде намери тази юбилейна запалка, че ми даде с нея да си запаля цигарата? – Защо пък юбилейна? – Ами, пали веднъж на 30 пъти.

  • 3075

    Въпрос: Кое е най-лошото, което можеш да пожелаеш на микроб? Отговор: Много здраве!

  • 10723

    Звъни слушател на водещия по програма "Хоризонт" на радиото: – Добър ден! – Добър ден! – Абе, намерих тука един портфейл с документи на Иван Иванов с 5000$ и 3000 евро вътре… – Ало…ало, ама бъркате, ние не сме… – Не бе, точно на вас звъня. Пуснете една песен за Иванов…

  • 2184

    – По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.

  • 4204

    Из мемоарите на един флегматик: Вървя си аз един ден по улицата. По едно време зад мен чувам шум, бият някого. Обръщам се – те биели мен.

  • 9219

    Съобщение: "През последния месец средната цена на бензина спадна с 0,7 %. С оглед на гореспоменатото обемът на литър гориво се понижи с 1,2 %."

  • 3648

    Коя олимпийска дизциплина обичат да гледат змиите?Ссски сссвободен ссстил!

  • 4035

    Двама бързат за влака. Единият пита: – Колко време имаме? – Десет минути. – А по моя часовник са само пет. – Е, значи ти ще го изпуснеш.

  • 3793

    Изследванията показват, че жените предпочитат да са по-скоро красиви, отколкото умни, защото мъжете виждат по-добре, отколкото мислят.

  • 7979

    В един хладилник са наредени едно до друго десет яйца. Първото смушква второто: – Оня, десетият, никак не ми харесва! Никаква корпоративна култура няма. Чист пънкар! Гледай го как се самоизтъква! Я му предай на тоя – сплескан, че ние тук сме екип, и не търпим индивидуалисти! Вторият на третия: – Първият ме помоли да предам, че десетият се дели от екипа. А ние сме сплотен колектив, един за всички, всички за един! Третият – на четвъртия, четвъртият – на петия, петият – на шестия, шестият – на седмия, седмият – на осмия… Осмият на деветия: – Я, колега, кажи на оня рошавия, че ние всички трябва да се държим заедно! Деветият на десетия, побутвайки го: – Знаеш ли какво, приятелче… Ти не се вписваш в екипа. Ние тук имаме корпоративен дух, тийм-билдинг, тъй да се каже… Като едно семейство сме… Ние сме корпорация… Трябва да се държим заедно… Десетият: – Колко! Пъти! Да ви повтарям! АЗ СЪМ КИВИ, АЗ СЪМ КИВИ, АЗ СЪМ КИВИИИИИ!!!

  • 1547

    Лекар пита пациент-вегетарианец: – Защо вие, убеденият вегетарианец, ядете заешко? – За отмъщение. Те защо ядат зеле?