• 2376

    Мъничко черничко и дрънчи. Що е то? Мравка отива за бира. Мъничко черничко с малко беличко. Що е то? Мравка с гипсиран крак. Мъничко черничко с малко червеничко. Що е то? Мравка в мензис. Мъничко черничко с малко синичко. Що е то? Мравка с разширени вени.

  • 3548

    Двама братя се хванали на бас. Нямали обаче какво да заложат. Затова, след много размисъл, единият заложил главата си, а другият портфейла си. Тогава първият проверил портфейла и възкликнал: – Но този портфейл е празен!. Вторият отвърнал: – Е, значи залозите са равни!

  • 3535

    – Благодаря! – Благодаря е много. Петдесет лева ще са достатъчни.

  • 11784

    Един човек спрял на бензиностанция, но докато чакал да се напълни резервоарът, забелязал покрай пътя двама мъже: единият копаел дупка, а другият я запълвал. След като погледал известно време, човекът се приближил и попитал двамата мъже какво правят. Те отговорили: – По принцип трябваше да сме трима: аз копая дупка, Родни засажда в нея едно дръвче и Майк запълва дупката. Ама Родни днес е болен и ние – к`во – да не работим ли?

  • 4137

    Двама приятели си говорят: – Абе, от толкова години те познавам, и все се чудя за едно нещо… – Какво? – Твоите ризи кой ги носи когато са чисти?

  • 604

    Въпрос: Кой са най-добрите мерки за една жена? Отговор: 90/60/40: На 90 години, със 60 000 долара в банковата сметка и с 40 градуса температура.

  • 3521

    – Как е Вашето име? – Благодаря, добре.

  • 7164

    Веднъж водата в морето бе толкова студена, че пред тоалетната имаше опашка.

  • 10596

    Домакинът към гостите: – Приятели, не сядайте на този диван, защото е пълен с дървеници! – А защо не го изхвърлиш? – Изхвърлях го вече няколко пъти, но тези проклети гадини го връщат обратно…

  • 10391

    Турист, прекарал месец в пустинята, споделя: – В началото разговаряш със себе си. След една седмица започваш да говориш с гущерите и змиите. След две и те започват да ти говорят. А след това се оказва, че ти ги слушаш с интерес…

  • 900

    Разбира се, че щастието не е в парите. Но по-добре да плачеш в лимузината, отколкото в градския транспорт.

  • 5115

    Комплекс за непълноценност при идиота – счита се за недостатъчно кръгъл.

  • 10740

    Известно е, че човек прекарва една трета от живота си в леглото. А другите две трети – в опит да вкара още някого там.

  • 11607

    Седи си един на една пейка с много тъжна физиономия. Идва при него един и му казва:– Защо си толкова тъжен? Какво е станало?– Седни, ще ти разкажа.Мъжът сяда.– Проблемът е, че пейката е прясно боядисана…

  • 10708

    – Как е "пчела" на унгарски? – "Беремед". – А как е "търтей" на унгарски? – Ебенеберемед.

  • 7033

    Въпрос: Какво ще стане ако в мъжка баня сложим оцет? Отговор: Кисели краставички.