• 1011

    Извикал хан Кубрат най-големия си син. – Слушай сега, синко, я вземи от оня куп сега една съчка и я счупи. Взел я той, и с лекота я натрошил на няколко места даже. – А сега, вземи 3-4 клонки и се опитай да ги счупиш наведнъж. Хваща нашия, понапънал мишци, но успял да ги строши. – А сега, сине, пробвай да счупиш наведнъж всичките 20-тина клона от купчината… Вдигнал ги нашият човек, напъвал, напъвал, пот му избила от челото, но накрая успял да ги скърши на коляното си. – Еееей да ти се не види, абе тебе човек на нищо не може да те научи бе!!!

  • 6808

    Знаете ли, че в света няма нито един завършен натюрморт "Студена бира с топли кренвирши".

  • 11290

    Надпис в тоалетна:Умоляват се посетителите да не стават преди края на представлението!

  • 9785

    – Мъничко черничко върви под земяta и дрънчи. Що е то? – Кyртица връща стъклен амбалаж.

  • 9886

    – Защо, като отида на плажа с тъмни очила, всички така ме зяпат? – Трябва и бански да си слагаш.

  • 10188

    В час по математика учителката: – Ако учениците от първите чинове престанат да се бият и оставят на мира тези, които четат комикси на средните, то учениците от последните чинове ще могат спят спокойно.

  • 721

    – Защо жените си слагат обеци на пъпа?– За да се закача по-лесно освежител за въздуха.

  • 5818

    Просяк отива в бюрото за изгубени вещи: – Извинете, някой случайно да е донесъл загубен портфейл с пари вътре? – Колко пари? – 50 – 100 лева стигат.

  • 11608

    Жена отива на врачка и чука на вратата. – Кой е? – пита екстрасенската. – Егати и врачката! – казала жената и си тръгнала.

  • 21

    Мъничко беличко с мъничко черничко, що е то? Снежинка в траур.

  • 6384

    – Защо петелът няма ръце? – Защото кокошката няма гащи!

  • 1708

    Какви са трите вида сутиен? Католическият тип (поддържа масата), тип армията на спасението (повдига падналите) и баптисткия (прави планини от нищо).

  • 2226

    Мога ли да те забравя – присънваш ми се всяка нощ…Нежното ти ухание, вкуса ти, цвета ти-винаги са пред очите ми… Не си ли до мен – сърцето ми плаче… Живот ли са дните без теб – Мой Амстел…

  • 12056

    Учителката пита Иванчо: – Колко е 3+2? – Пет – казва Иванчо. – А 2+3? – Шест – отговаря Иванчо. – Е как шест бе, Иванчо, то е едно и също! – Как ще е едно и също? Едно и също ли е да мина да ви взема и да взема да ви мина.

  • 11980

    Началник на полицейско управление събрал подчинените си и им казал: – Ще ходим на „Сватбата на Фигаро“. Купете подаръци, за да не се изложим. От подчинените му се чул глас: – Шефе, да не стане като миналия път с харпуните и въдиците на „Лебедово езеро“!

  • 7013

    Между приятели: -Знаеш ли какво е безопасен секс? -Да, разбира се! Това е когато си поканиш на гости хубаво момиче, а жена ти е на гости на майка си в провинцията!