• 10623

    Защо на хомосексуалистите винаги им върви? Защото на Късмета не му стиска да им обърне гръб.

  • 11639

    На един много стар дядо му дошло време да умира и той събрал роднините си. Почнал да им говори: – Умря Ленин – умря и ленинизмът… Умря Сталин – умря и сталинизмът… Всички го прекъсват в хор: – Не умирай, дядо Онаний!

  • 10603

    Любовна среща. Младежът шепне: – Ах, какво прекрасно лице! Каква красива шия! Ах, какви хубави рамене! Какви чудни гърди! Какво сладко пъпче! Девойката: – Абе ние ще се чукаме ли, или ще правим инвентаризация?

  • 704

    Младеж и девойка са на дискотека. Девойката казва: – Искаш ли да си играем на недомлъвки? – Добре, ама как се играе? – Ами, например аз казвам, целуни ме по у…. Ти разбираш всичко и ме целуваш по устата. Разбра ли? – Разбрах! – Давай ти пръв! – Хвани ме за оная работа с две р…

  • 1410

    – Пътят към сърцето на мъжа минава през стомаха. – Много високо се целиш!

  • 9573

    Един човек влиза в плод-зеленчук и пита с тънък гласец: – Извинете, имате ли краставици? – Да, цели, ли ги искате или нарязани на колелца? – Ама моля ви се – възмутил се клиентът – гъзът ми да не ви прилича на касичка?

  • 3977

    Една баба отишла при лекаря и му казала: – Моя дядо много лошо спи напоследък, моля те изпиши му сънотворни и виагра! – Виагра пък за какво? – Да не се върти насън.

  • 7611

    – Докторе, като лейка ми е! – Моля? – Уринирам вместо от един, от 100 отвора. Вижте! – Ауу, вярно е така! Моля приберете го. Кога се появи оплакването? – Като се ожених преди три години и с времето се задълбочава. – Имате ли предположения за причините? – Възможно е да е от жена ми. Тя е много изискана и преди да го лапне го боде с вилица.

  • 11147

    На купон един казва на стояща до него мадама: – Гледам те и се чудя… да пия ли още, или вече ми харесваш достатъчно?

  • 10636

    Защо жените обичат да правят орален секс? Това е единствения начин да вкарат нещо полезно в главата си.

  • 2629

    Момчетата от 3 "а" клас пишат на момичетата от 3 "б" клас: – Хайде след часовете в парка да се целуваме! Момичетата отговарят: – Ако е само за това – пишете на 1 "а" клас!

  • 8483

    Един педераст решил да си търси гадже и влязъл в един бар, като закачливо се обърнал към един от клиентите с тънък глас: – Хей, мъж, много си готин. – Махай се бе, педераст… И така му отговаряли в няколко бара, докато обратния решил да смени тактиката и в следващото заведение се обърнал с груб глас към поредния субект: – Хей, мъж! – Ти си мъж… – отговорили му нежно отсреща.

  • 8931

    Младеж и девойка се запознали в една дискотека, отишли в квартирата на мадамата и се оправили. След това тя заплакала: – Кой знае какво ще си помислиш за мен сега… А аз съвсем не съм такава! – Не си, не си, вярвам ти! – утешил я той. А тя още по-безутешно заридала: – Ти си ми първият! – Какво, първият с когото спиш ли? – Не, първият който ми вярва!

  • 8422

    Бавен, чувствен танц. Тя, притисната страстно в партньора си, пита: – Много се вълнувам! Не мислите ли, че деколтето ми е доста дълбоко? Той, заглеждайки се внимателно в деколтето: – Е, не бих казал, че е дълбоко! А вие, какво, косми по гърдите ли имате? Тя: – Но, какво говорите! Разбира се, че нямам! Той: – Тогава, даааа, извинете ме, но май наистина е малко дълбочко това деколте…

  • 7174

    Семеиството на Иванчо тръгнало да изнася концерт. Майката започнала на цигулката: – Циго-миго тури ми го.Бащата на контрабаса:– Дръм дек да ти го тура, дръм дек да ти го тура.А Иванчо на барабаните:– Дум така у путака, дум така у путака.

  • 2710

    Eдна жена си имала любовник, а мъжът й много често пътувал. Заминал един ден за Варна и тя се обажда на любовника си да дойде. Любовникът отишъл и тъкмо да стане работа, мъжът се връща щото си забравил нещо: – Къв си ти, че ебеш жената, ела да ти покажа как се ебе. Завел го в кухнята и го оправил набързо, след което го пуснал да си ходи. След време мъжът пак заминал, жена му пак си викнала любовника. Мъжът забравил нещо и се върнал. Пак го заварил в леглото, пак го начукал и го пуснал. След един месец жената пак се обажда на любовника си: – Този път замина в Москва, оттам ми се обади и няма начин да се върне. Идвай спокойно! Любовника замълчал на слушалката и после казал: – Щом мъжът ти го няма и няма шанс да се върне, аз защо да идвам?