11639
На един много стар дядо му дошло време да умира и той събрал роднините си. Почнал да им говори: – Умря Ленин – умря и ленинизмът… Умря Сталин – умря и сталинизмът… Всички го прекъсват в хор: – Не умирай, дядо Онаний!
Вицове за пълнолетни
– Докторе, като лейка ми е! – Моля? – Уринирам вместо от един, от 100 отвора. Вижте! – Ауу, вярно е така! Моля приберете го. Кога се появи оплакването? – Като се ожених преди три години и с времето се задълбочава. – Имате ли предположения за причините? – Възможно е да е от жена ми. Тя е много изискана и преди да го лапне го боде с вилица.
Един педераст решил да си търси гадже и влязъл в един бар, като закачливо се обърнал към един от клиентите с тънък глас: – Хей, мъж, много си готин. – Махай се бе, педераст… И така му отговаряли в няколко бара, докато обратния решил да смени тактиката и в следващото заведение се обърнал с груб глас към поредния субект: – Хей, мъж! – Ти си мъж… – отговорили му нежно отсреща.
Младеж и девойка се запознали в една дискотека, отишли в квартирата на мадамата и се оправили. След това тя заплакала: – Кой знае какво ще си помислиш за мен сега… А аз съвсем не съм такава! – Не си, не си, вярвам ти! – утешил я той. А тя още по-безутешно заридала: – Ти си ми първият! – Какво, първият с когото спиш ли? – Не, първият който ми вярва!
Бавен, чувствен танц. Тя, притисната страстно в партньора си, пита: – Много се вълнувам! Не мислите ли, че деколтето ми е доста дълбоко? Той, заглеждайки се внимателно в деколтето: – Е, не бих казал, че е дълбоко! А вие, какво, косми по гърдите ли имате? Тя: – Но, какво говорите! Разбира се, че нямам! Той: – Тогава, даааа, извинете ме, но май наистина е малко дълбочко това деколте…
Eдна жена си имала любовник, а мъжът й много често пътувал. Заминал един ден за Варна и тя се обажда на любовника си да дойде. Любовникът отишъл и тъкмо да стане работа, мъжът се връща щото си забравил нещо: – Къв си ти, че ебеш жената, ела да ти покажа как се ебе. Завел го в кухнята и го оправил набързо, след което го пуснал да си ходи. След време мъжът пак заминал, жена му пак си викнала любовника. Мъжът забравил нещо и се върнал. Пак го заварил в леглото, пак го начукал и го пуснал. След един месец жената пак се обажда на любовника си: – Този път замина в Москва, оттам ми се обади и няма начин да се върне. Идвай спокойно! Любовника замълчал на слушалката и после казал: – Щом мъжът ти го няма и няма шанс да се върне, аз защо да идвам?