• 4591

    Мъж се приближава до млада жена на улицата и й прошепва: – Страхотно лижа и съм дискретен. – Тогава си оближи задника и не казвай на никого!

  • 12035

    Иванчо влиза в стаята на майка си и баща си и ги заварва да правят секс.Иванчо излиза от стаята.Баща му става и той и започва да го търси из апартамента.Влиза в хола и заварва иванчо да чука баба си. -Кво правиш бе?-пита баща му. А Иванчо отговаря: АААА хубаво ли е да ти ебът майката?

  • 6771

    – Скъпа, докторът ми каза, че не мога повече да имам деца! – Слава богу, педофил мръсен!

  • 4963

    Попитали Радио Ереван: "Женят ли се онанистите?" – Да, за доячки…

  • 4240

    Двама възрастни съпрузи си имали ранчо, но мъжът починал и жената трябвало до си наеме помощници. На интервюто се явил само един мъж и той бил гей. Работили двамата упорито и накрая на седмицата възрастната жена поканила мъжа на вечеря в града. След вечерята двамата се прибрали в ранчото и старицата казала: – Аз съм ти шеф, така че очаквам да правиш каквото ти кажа. – Добре – съгласил се младият мъж. – Първо, свали ми обувките! Второ, свали ми блузата. Трето, свали ми полата. Четвърто, свали ми бельото. И пето, ако още веднъж облечеш моите дрехи, ще те уволня.

  • 6571

    Две приятелки се срещат. Едната казва: – Абе, защо изглеждаш толкова шибано? Другата вади кърпичка, изтрива си старателно устните и пита: – А сега?

  • 2513

    Черен и бял войник се къпят в банята. Белият забелязва, че както и той черният има татуировка на оная работа, от която се вижда "We…y". – И твоето гадже ли се казва Wendy? – Не, на моя пише "Welcome to Jamaica and have a nice day".

  • 3256

    Двама приятели си говорят: – Знаеш ли каква е разликата между малката диня и малката жена? – Не!!! – Ами с малка диня не можеш да се наядеш, но с малка жена можеш да се наебеш.

  • 2207

    Дело за изнасилване. Съдията пита потърпевшата: – А вие защо не викахте за помощ, докато ви изнасилваха? – Той ме изнудваше. – Как? – Ами каза – "ако викаш, ще си го извадя".

  • 1127

    – Като бях малък, бяхме много бедни. Толкова бедни, че ако не бях момченце нямаше да има с какво да си играя по цял ден…

  • 11411

    Младо момиче се приготвя за пръв път да излиза на любовна среща. Майка й я съветва: – Всичко трябва да ти е изрядно! Сресана коса, измити зъби, чисти дрехи, чисто бельо. – Защо чисто бельо, нали е само първа среща? – Ех, дъще… Аз на твои години не бях такава песимистка.

  • 6735

    – Какво може да бъде по-трудно от това да събереш шест бременни жени в Трабант? – Да направиш така, че шест жени да забременеят в Трабант.

  • 1322

    Седят си две бебета в кошарката и момченцето казва на момиченцето:– Дай да те еба!Момиченцето:– Не мога, напишкана съм.– Дай тогава отзад!– Не мога, наакана съм.– Е, сега ако кажеш, че и зъби ти растат…

  • 7987

    Събрали се човешките органи на събрание да обсъждат кой от тях е най-безполезен. Станал да се изкаже черният дроб: – Аз съм много ценен! Очиствам кръвта, без мен сте заникъде! – Добре, – казал мозъкът (председател на събранието), – седни си. Друг ще се изкаже ли? – И ние сме ценни! – казали белите дробове. – Без нас всички ще се издушите. – Хубаво, седнете си. Други мнения? – Ами ако не бях аз… – започнал членът, но мозъкът го прекъснал: – Стой си, стой си, не ставай, говори седнал. Че като станеш нещо ми се замотава главата и не мога да мисля.

  • 8594

    Заменям жена на 40 години за две по на 20. На вариант 4 по 10 не съм навит.

  • 6727

    Един път младият Пушкин отишъл в едно село. Обичаят в това село бил какъвто и човек да дойде на гости да го поканят да преспи в къщата им. Пушкин отишъл в една къща и хората го поканили. Нагостили го и станало време за лягане, обаче единственото свободно легло било в стаята на дъщерята. Легнал, преструвайки се на заспал, Пушкин дочул разговора между майката и дъщерята който бил: Майката: – Дъще, ако се събудите през нощта и той те заговори, каквото и да ти каже, ти винаги му казвай "Не бива!". Дъщерята: Добре майко, ще послушам съвета ти. …и така всички си легнали. Минали няколко часа, всички заспали и Пушкин заприказвал девойката: Пушкин: – Бива ли двама млади да са в една и съща стая, а да спят в различни легла? …девойката по съвет на майка си казала: – Не бива! Преместил се той при момичето. След малко пак попитал: – Бива ли двама млади да са в една стая, да лежат в едно и също легло и да са облечени? …тя пак казала: – Не бива! Съблякли се. След малко Пушкин пак попитал: – Бива ли двама млади да са в една и съща стая, да са в едно и също легло, да са съблечени и да не правят нищо? …девойката отново казала: – Не бива! И така на сутринта майката попитала дъщеря си: – Послужи ли ти съвета ми? Дъщерята разгневено отговорила: – Заради твоето "не бива" Пушкин цяла нощ ми го набива!