2773
Един педераст си карал по магистралата, но в насрещното движение, и блъснал една кола. Шофьора на колата излязъл и го напсувал: – Ей, педераст, да те еба в гъза! А педала казал: – Всички само обещавате…
Вицове за пълнолетни
Луиджи и Тереза пътуват в спален вагон. Те двамата на едно легло, а на долното някакъв мустакат мъж. По едно време започнали да се чукат и Луиджи казал: – Сега Тереза ще си направим един малък Пепино, ще се оженим и ще си го гледаме. Тъкмо ще свършва и влакът бие спирачки. Луиджи хвърчи някъде, а Тереза в тъмното пита: – Луиджи, Луиджи, къде си? А отдолу човека отговаря – Аз Луиджи не го знам къде е, но вашия Пепино ми е на мустаците.
След корабокрушение, мъж и особено грозна жена попадат на необитаем остров. Мъжът тегли черта през острова и забранява на жената да прекрачва линията. След месец обаче му се приискало да прави секс и започнал да мисли: "Грозна е, ама е жена. Абе жена, ама грозна!" – и се отказал. След още месец, положението станало неспасяемо и той се примирил. Започнали да се чукат и в един момент жената попитала: – Скъпи, кажи ми, има ли поне едно хубаво нещо в мен? Мъжът отговорил: – Да, има. Ама ей сега ще го извадя!
Диpектоp на мебелна фабpика отишъл в командиpовка в Паpиж. Вpъща се и разказва впечатления: – Страшен град! Какви улици, какви магазини! – А жените? – О-о! Какви жени! Мечта! Разбират те от половин дума! Ето например аз – влизам в едно кафене, сядам на масата. При мен сяда една много красива мадама. Веднага се сети, че не знам и дума френски. Нарисува ми на салфетката чашка. Аз й налях шампанско. Нарисува цигара – дадох й цигара. Нарисува две танцуващи фигурки. Поканих я на танц, потанцувахме. – А после? – Нарисува легло… – А ти? – Хмм… и досега се чудя – как позна, че съм диpектоp на мебелна фабpика…
Събрали се внучка, дъщеря и баба. Започнали да си говорят коя е изпитала най-голямата си болка в живота. Започнала първа внучката да споделя:– На мен най-голямата болка в живота ми до сега беше, когато го направих за първи път. Много ме болеше.После заразказвала майка й:– Мен най-много ме болеше, когато те родих дъще.Дошъл ред и на бабата, да сподели своята най-голяма болка:– Ами, – започнала бабата – моята най-голяма болка беше вчера.Всички започнали да я питат:– Е как така вчера?– Еми, ей така, както си карах колелото и си прещипах клитора на веригата.