Семейни

Вицове за семейни отношения, драми и комедии

  • 9715

    – Ало? – Здравей, миличко, обажда се Татко…Мама близо до телефона ли е? – Не, тате. Тя е горе в спалнята с Чичо Франк. След кратка пауза Татко казва: – Но ти нямаш чичо с име Франк, миличко! – О, да, имам и той е горе в спалнята с Мама в момента! – Ъ, добре тогава…. ето какво искам да направиш. Остави телефона, избягай горе и почукай на вратата на спалнята и извикай на Мама и Чичо Франк, че татко тъкмо е паркирал колата отвън. – Добре Татко. След няколко минути, малкото момиченце се връща на телефона. – Добре Тате, направих каквото ми каза! – И какво стана?- попита той. – Ами Мама се изплаши ужасно много, скочи от леглото без дрехи и избяга навън крещейни, но се спъна в килима и полетя през прозореца и сега е мъртва! – Боже мой!!! А какво стана с Чичо Франк? – Той скочи от леглото без дрехи и също беше изплашен до смърт и скочи през задния прозорец в басейна….но явно е забравил, че миналата седмица ти източи водата, за да почистиш басейна и сега и той е мъртъв. ***дълга пауза*** Тогава таткото казва: – Басейн?????? Това номер 555-7039 ли е???

  • 11105

    – Обичаш ли ме? – Да. – А кога ще се оженим? – Защо сменяш темата на разговора?

  • 5358

    – Гошко, имаш си сестричка! Какво ще кажеш? – Какво да кажа, татко? Та вие сте ме поставили пред свършен факт!

  • 3842

    – Вчера признах всичките си грехове на годеницата ми! – И какво? – Не помогна. Сватбата е в неделя!

  • 11823

    Бащата на Иванчо го пита: – Иванчо, как завърши годината? Иванчо отговаря: – Супер тате, удължиха ми договора с 5-ти клас с още една година.

  • 3544

    Двама приятели: – Като отивах в командировка, оставих капан за мечки в гардероба. Връщам се и какво да видя – хванал се сладура. – Кой, любовника на жена ти ли? – Не бе – кафяв мечок!

  • 5761

    – Какво стана с оная мадама, която толкова време я сваляше? – Ами реших да се изфукам, и й казах че имам супер богат дядо, който всеки момент може да умре и да ми остави огромно наследство. – И тя какво? – Сега ми е баба…

  • 793

    Съдия пита свидетеля: – Какво направихте, когато видяхте обвиняемата да удря съпруга си по главата с ютията? – Ами обадих се на годеницата си и й казах, че съм размислил и няма да се женим.

  • 9149

    Ето какво всъщност казват мъжете: "Гладен съм" = "Гладен съм" "Спи ми се" = "Спи ми се" "Изморен съм" = "Изморен съм" "Искаш ли да отидем на кино" = "Искам да правя секс с теб" "Искаш ли да отидем на вечеря" = "Искам да правя секс с теб" "Мога ли да танцувам с теб?" = "Искам да правя секс с теб" "Хубава рокля!" = "Господи, какво деколте!" "Изглеждаш напрегната, нека ти направя масаж" = "Искам да те опипам" "Какво не е наред?" = През каква безсмислена психологическа травма, измислена от самата теб, минаваш сега? "Какво не е наред?" = "Предполагам, че тази вечер и дума не може да става за секс" "Скучно ми е" = "Искаш ли да правим секс" "Обичам те!" = "Хайде да правим секс сега!" "И аз те обичам!" = "Добре де, казах го, хайде вече да правим секс!" "Разбира се, харесва ми новата ти прическа!" = "Разбира се, че харесвах повече старата!" "Разбира се, харесва ми новата ти прическа!" = "Дала си 50 $, а няма почти никаква разлика." "Добре, хайде тогава да говорим!" = "Опитвам се да ти покажа, че не съм повърхностен и тогава може би ще се съгласиш да правиш секс с мен." "Ще се омъжиш ли за мен?" = "Искам да е незаконно за теб да правиш секс с други мъже." И накрая: /докато пазарувате/ "Тази рокля ми харесва повече!" = "Просто вземи която и да е рокля и давай да си ходим в къщи!"

  • 5969

    – Ваня, каква е разликата между електричеството и светкавицата? – Светкавицата е безплатна, госпожо…

  • 1739

    Хилъри Клинтън умряла и попаднала в рая. Там имало много часовници и тя попитала Бог за какво са му, а той отговорил: – Всеки човек тук има часовник и колкото по-бързо се въртят стрелките, значи има толкова много любовници. – Искам да видя този на мъжа ми. – Оооо, не може аз го използвам за вентилатор.

  • 11527

    – Защо тъщата ти е така усмихната в ковчега? – Абе нали съм с оптически мерник, до последния момент си мислеше, че я снимам…

  • 6589

    Пътува си майка с тригодишното си момченце в автобуса. По едно време детенцето се разплаква. Една добра лелка, за да го успокои му подарява ябълка. То взима ябълката и си мълчи. Майка му казва: – А какво трябва да се каже? Момченцето се обръща към лелката с думите: – Мита ли е?

  • 11076

    Една жена скрила любовника си в гардероба. Към полунощ той не издържал,облякъл един кожух и излязъл.В този момент съпругът се събудил: -Ти какъв си? -Аз съм молец. -А къде си помъкнал кожуха? -Ще си го ям у дома.

  • 4183

    Съдията: – Вашата тъща се е хвърлила от балкона, а вие не сте направили нищо, за да я спасите! – Господин съдия, това не е вярно! Когато я видях, че скача, слязох веднага на долния етаж, за да я хвана, но тя беше вече минала оттам!

  • 6690

    Говорят си двама приятели: – Как си? – Добре. Ожених се. – О, браво! – Не е браво. – Защо? – Тя е грозна. – Е, язък! – Не е язък. Има апартамент. – Е, браво. – Не е браво. Той изгоря. – Е, язък. – Не е язък. Тя беше вътре!