Вицове - Domati.net - Страница 109 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2873

    Момчета, събличайте се! Аз ей сега идвам! Учителка по физическо в МГ – Варна

  • 1474

    Питат Радио Ереван: – Каква е приликата между демокрацията и българската демокрация? Радиото отговоря: – Като между обикновения стол и електрическия стол.

  • 3042

    Транслитерация на английската азбука Табела с транслация на английската азбука, окачена над гише за приемане на новите документи в РУ

  • 7437

    Студенти по ветеринарна медицина, момче и момиче, били през деня на практическо занятие в една кравеферма, по време на което наблюдавали как един бик опложда крави. Вечерта се прибрали, легнали си и правили любов. След първия път, момчето се отпуснало уморено, а момичето въздъхнало: – Ех, а бикът го направи 7-8 пъти… – Да – отговорило момчето – но на него му сменяха кравата!

  • 1954

    Семеен скандал. Съпруг клати глава: – Ах, Таня, кога ще престанеш да бъдеш толкова ревнива?! Разярената съпруга кресва: – Ето, пак ме нарече Таня!

  • 7346

    Професор, пелтек и бързак трябвало да скачат с парашути от самолет. Първи бил професорът. Казали му да брои до три, преди да отвори парашута. Понеже бил професор се зачудил: "Защо трябва да броя до три, а не до две?" Докато се чудел паднал на земята. Втори бил пелтекът: "Е-е-е-дно, д-д-две…" и той паднал на земята. Трети скочил бързакът: "Едно, две три, о-о-о-, забравих си парашута".

  • 6658

    В математиката няма за запомняне!Има да се разбере и да се помни! Учителски

  • 7176

    Катаджия отивал на работа, обаче навън валяло, студено… Стоял на пост, минавали малко коли, той направо замръзнал и се прибрал вечерта бесен като куче. Казва на сина си: – Донеси си бележника! Изплашил се синът и отишъл при майка си: – Имам двойка, какво да правя? – Дай тук бележника. Донесъл го синът, тя сложила вътре 20 лева и момчето го занесло на баща си. Отворил го той: – Ох, слава богу! Поне в къщи всичко е наред!

  • 4656

    – Ти защо не се жениш? – Аз със жените съм на лизинг… – Как така? – Ами плащам месечни вноски, и през 3 години си взимам нова.

  • 1629

    – Докторе, трябва да ви разочаровам – споделя пациентът, – вече бях при трима лекари и техните диагнози за моето заболяване не съвпадат с вашата! – Възможно е, при аутопсията ще видим кой е бил прав!

  • 2661

    – Бизнесът ми носи 200 000 на година. Само не казвай на съдружника ми. Имам хубава дългокрака секретарка. Само не казвай на жена ми. Въобще аз съм толкова умен и оправен! Само не казвай на никой, че отново сам си говоря!

  • 11753

    Ха-ха-ха! изсмя се барона на развален испански

  • 4838

    Човекът се различава от животното поради изкуството! Г-н Мурадян, учител в ТТО-София

  • 11826

    Иванчо карал колело, но като минавал по моста, спукал гума, паднал в реката и се удавил. Като го оплаквал, баща му казал: – Иванчооо, Иванчоо, от спукана гума се роди, от спукана гума умря!

  • 11424

    Срещат се двама приятели. Единият е омотал ушите си с въже. – Какво има?-попитал го другият. – Омръзна ми тоя живот. Реших да се беся. – Ако искаш да се обесиш,трябва да вържеш въжето около врата си. – Абе пробвах, ама се задушавам.

  • 6177

    Варвят си Баба Меца, Кумчо Вълчо и Лисицата, на среща им забързан, уплашен тича Заека. Спират го те и го питат…– Какво става Зайо, защо тичаш, пак и си толкова оплашен???– Оххх, оставете се, Лавът толкова се е ядосал, реве и вика, че на всички, които имат три мъде им ги къса, мале, мале….– Е добре де, ти с три мъдета ли си??– Ох не, но той първо ги къса и тогава ги гледа…