Вицове - Domati.net - Страница 126 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1998

    …а сега да клонираме двойките в дневника. Учител по български в 128СОУ в София

  • 7897

    Полицай спира мутра с БМВ, защото не дава път на бързащите зад него линейка и пожарна кола: – Не чуваш ли сирените, бе?! Какво е това?! – ядосва се полицаят. – Как к`во? Аптечка и пожарогасител!

  • 10777

    – Що е то целувката? – Устен договор за даване на долния етаж под наем.

  • 7296

    Мъж и жена в театъра: – Скъпи, този на първия ред не е ли Иван Вазов? – Мила, но той е умрял отдавна! След няколко минути: – Скъпи, не е! Видях го да шава!

  • 4227

    Връща се мъж у дома си и вижда котката да се разхожда плешива. Пита жена си какво става.– Ти самият, като излизаше, ме помоли да избръсна котето…

  • 3339

    Катаджия спира мутра на шосето, преглежда колата и в багажника намира автомат "Калашников". – Това какво е? – Ами, калкулатор- отговаря мутрата. Полицая бърка в джоба си, изважда калкулатор и го показва на мутрата: – Ей на това му казват калкулатор! – Не…- лениво реагира мутрата,- това твоето е за предварителни сметки, а моят е за окончателни!

  • 8709

    Учителят: – Синът ви е много слаб по география! – Няма значение. Той и без това далеч няма да отиде.

  • 2777

    Говорят си трима бащи.Първият:– Вчера намерих в джоба на 15-годишната си дъщеря кутия цигари, а изобщо не знаех, че пуши.Вторият:– Аз пък намерих в джоба на моята 14-годишна дъщеря спринцовка и изобщо не съм предполагал, че се боцка.Третият:– Ох, и аз вчера намерих в джоба на моята 13-годишна дъщеря презерватив. И понятие съм нямал, че тя има член.

  • 7805

    Полицай спира мерцедес: – Такааа, карате с много висока скорост, колана не сте си ложили… 100 лева глоба. Шофьорът започва да рови из джобовете, а в същото време отзад се приближава някаква кола. От нея слиза някакъв човек и му казва: – Кво става, проблеми ли имаш… След това вади някакъв мобифон, набира номер и го подава на полицая. Той слуша, в един момент застава мирно, извинява се на шофьора и си тръгва. Шофьорът пита другия човек: – Какъв е тоя телефон? – Последна новост – президентски мобифон де лукс! Директна връзка с народното събрание и президентството. – Не може да бъде! Човекът спокойно набира някакъв номер и подава телефона на шофьора. От слушалката се чува "Президентът слуша!" – Слушай човече, продай ми го! – Как ще ти го продам бе… Най-накрая се договорили за 1000 лева. На другият ден шофьорът на мерцедеса отново прави нарушение и полицаят го спира. Той вади тържествено мобифона, набира номера – никой не се обажда… Полицаят: – Спокойно човече, той и миналият път не работеше… – Тогава защо ме пусна бе, тъпак? – Тъпак, не тъпак, ама по десет телефона на дежурство продавам…

  • 6486

    Пиян мъж се прибира вкъщи, а жена му го чака с точилката на вратата: – Ей каква добра жена имам! И баница решила да ми направи.

  • 734

    Телефонът звъни. – Вдигни слушалката – казва съпругът, – ако търсят мен кажи: много съжалявам, но мъжът ми не си е в къщи. Жената вдига слушалката и след малко казва: – Много съжалявам, но мъжът ми си е в къщи! – Дявол да те вземе! Не чу ли какво ти казах! – Не се притеснявай, мили, не търсеха теб.

  • 6873

    Цигулар закъсал в пустинята. Насреща си видял лъв. Уплашен цигуларят се сетил, че в трудни моменти музиката помага при среща с диви животни. Извадил цигулгата и започнал да свири. Лъвът приклекнал и се заслушал. След малко дошъл още един и той се заслушал. Минал около час и около цигуларя се насъбрали около десет лъва. Отчаяният цигулар продължил да свири, но забелязал, един лъв подбутва с лапа друг: – Да знаеш, че ще стане голям майтап като дойде глухият!

  • 2072

    Системен администратор се връща ден по-рано от отпуска и заварва жена си гола в леглото: – cat /var/log/secure less После я поглежда накриво и казва: – w?

  • 4107

    Две мухи искали да бият слона. Отишли при него и му казали: – Слоне, хайде да се бием! А той отговорил: – Ооо, не е честно, вие сте двама!

  • 10494

    Пациент в поликлиниката: – Искам час или при очен лекар, или при уролог! – Как така или очен лекар, или уролог? Какъв ви е проблема? – Ами или пикая в синьо, или съм далтонист.

  • 7585

    Младо семейство, живеещо в гарсониера посреща гости от съседен град. Дошло време да лягат, обаче леглото само едно. Какво да правят? Легнали всички заедно. На другата сутрин двамата мъже се засичат в кухнята. – Е как спахте? – пита домакинът. – А, добре, обаче жена ти нещо не е читава. През цялата нощ ме държа за оная работа. – Спокойно, брат. Не беше тя. Аз те държах. Нали знаеш "Доверявай се, но проверявай!"