Вицове - Domati.net - Страница 137 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8062

    Сева-нап – 1.00 лв. /разбирай 7up/ Надпис на павилион

  • 5614

    Приятелки споделят: – При полов контакт гледаш ли съпруга си в очите? – пита едната. – Един път опитах, но беше страшно… – Защо? – Защото той беше отворил вратата и стоеше там…

  • 889

    Катаджия спира шофьор и му казва: – Превишихте скоростта – напишете обяснение за това на японски. Шофьорът казва: – Ама аз не знам японски. След това помисля малко и подава талона си с 10 долара в него. Катаджията: – А-а-а, вече си го научил наполовина японския.

  • 4980

    – Азз…бббих исссккал дда кккупя нннякккъкъв пппапппагггал – казва господин в магазин за животни. – Веднага напуснете магазина! – гневно се провиква продавачът. – Ако поговорите още малко, като нищо ще ми развалите стоката.

  • 7293

    Човек отива на лекар. Влиза в кабинета и казва: – Докторе, имам проблем! Никой не ми обръща внимание. Докторът: – Да влезе следващият!

  • 11929

    Операцията не може да се каже, че е неудачна, пациентът изглежда като жив.

  • 7887

    Психиатър успокоява пациентка: – Казвате, че покрай прозореца ви постоянно минават камиони и шофьорите надничат в спалнята ви? Това още не значи, че имате растройство на психиката. – Наистина ли, докторе? – Разбира се. – Забравих да ви кажа, че живея на шестия етаж.

  • 5162

    "Не си със спортно облекло. Ще ти пиша отсъствие. Ама миналия час пак беше така. Едно на квадрат – две отсъствия." Г-н Кочев – Учител по физкултура вОМГ "ак.К.Попов" – Пловдив.

  • 9356

    Хъшовете от Вазовата повест "Немили-недраги" нямат стабилен биэнес, а и нямат пари да започнат такъв, затова живеят така лошо. Из класна работа по литература

  • 3913

    Компютри влизат в средните училища в-к. "Демокрация"

  • 2739

    Е, аз мога и сам да си говоря, и както виждате, го правя. Учител

  • 1926

    Трима приятели отишли в бордей, но там имало само една свободна жена. Влязъл първият. След известно време излязъл и другите двама го попитали: – Е, как беше? – Не беше зле, но моята съпруга е много по-добра в леглото. Влязъл и вторият, а когато излязъл, казал: – Хубаво беше, но с моята жена е много по-интересно! Влязъл най-накрая и третия. Когато излязъл, казал: – Прави бяхте момчета! Напълно съм съгласен и с двама ви!

  • 6036

    Ако това е изомер на пропана, аз съм изомер на Мадона. Учителка по химия от ФЕГ Пловдив.

  • 3289

    Вчера си купих страшен сутиен с бандероли.. Учителка от механотехникум Сливен

  • 6486

    Пиян мъж се прибира вкъщи, а жена му го чака с точилката на вратата: – Ей каква добра жена имам! И баница решила да ми направи.

  • 3920

    По-добре да се изсереш на метеното, отколкото да метеш насрано! Принцип