Вицове - Domati.net - Страница 149 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10160

    Пиян се удавил в реката. Полицай пише: "Акт за одавяване". Помислил, задраскал го и написал: "Акт за отдавяне". Замислил се пак и написал: "Акт за влизане на тялото във водата и неговото неизлизане".

  • 1723

    Толкова ми се спи, че няма значение с кого.

  • 5654

    Белгийците се питаха: "Дали тези българи ще ни захапят като питбули или ще ги излъжем като лабрадори?" Из коментар на Крум Савов на футболния мач Белгия-България

  • 316

    Съпругата на мъжа си: – Ти обичаш ли ме или само колата? Мъжът: – Съкровищe, разбира се, че и теб обичам! Защо мислиш ти подарих такъв хубав гараж?

  • 1992

    Един баща завел синчето си на работата, да го види какво работи. Отиват в кабинета му, а от съседната стая се чува звън на чаши и гласове: – Айде още по 100 грама! Детето пита: – Тате, там да не пият нещо? – Ами не… – мънка бащата. – Какво да ти кажа… абе едни джуджета там вдигат щанги.

  • 1523

    Зима. Студ. Войскова част. – Редник Иванов, какво е времето навън? – Не мога да знам, годподин старшина. – Ами вземи термометъра от моята канцелария, изнеси го навън и ще разбереш. – Ама той само над нулата показва… – Абе, мамка ти, обърни го наопаки!

  • 8858

    Защо слоницата примигва с очи, докато прави секс със слона? Защото като колонка на бензиностанция отброява литрите!

  • 5906

    Един мъж отива при доктора в селото и му казва. – Докторе искам да ме заразиш със СПИН. Доктора го поглежда изумен и го пита: – Защо бе ? А мъжът отвръща: – Ами, защото ако ме заразиш, ще заразя жена се, ако тя се зарази ще се зарази кмета, а той ще зарази жена си, ако тя се зарази ще се зарази и комшията да му еба майката дето ми бие кучето.

  • 10664

    В началото на учебната година учителката задала домашно на децата да опишат един ден от лятната си ваканция. Иванчо написал набързо следното: "Беше хубав летен ден. Срещнах Марийка. Отидохме вкъщи и цял ден правихме любов." Учителката прочела съчинението и се възмутила: – Иванчо, как може така? Веднага да го преработиш. Няма нищо за природните красоти. Няма нищо романтично. Пише Иванчо втори вариант. "Беше хубав летен ден. Срещнах Марийка. Отидохме вкъщи и цял ден правихме любов. Навън слънцето грееше, а птичките пееха." Учителката пак недоволна казва: – Няма нищо за труда. Иванчо сяда и пише нов вариант. "Беше хубав летен ден. Срещнах Марийка. Отидохме вкъщи и цял ден правихме любов. Навън слънцето грееше, а птичките пееха. На улицата двама работници копаеха канал." Учителката го прочела и: – Хм… няма я червената партийна нишка. Няма нищо за Партията – наша майка родна. Пише пак Иванчо: "Беше хубав летен ден. Срещнах Марийка. Отидохме вкъщи и цял ден правихме любов. Навън слънцето грееше, а птичките пееха. На улицата двама работници с червени потници копаеха канал." Учителката чела, гледала, мислила па рекла: – Добре… Любов, природа, труд, червена нишка… Това всичко хубаво, но няма нищо за бъдещето, за утрешния ден, нали ме разбираш? Пише Иванчо пак нов вариант. "Беше хубав летен ден. Срещнах Марийка. Отидохме вкъщи и цял ден правихме любов. Навън слънцето грееше, а птичките пееха. На улицата двама работници с червени потници копаеха канал. По едно време единият хвърли кирката и каза: – Ебал съм му майката, и утре е ден!"

  • 4641

    Абе аз за на кого говоря, на ония дето го духа отвън. Учителка по математика

  • 7939

    В реанимацията: – Ало, докараха ли Петров при вас? – Да. – Жив ли е? – Още не е.

  • 4334

    – Откакто взех да карам колата си с очила – казала една жена, – забелязах колко много други коли има по улиците…

  • 5960

    Мотоциклетист блъска пешеходец, помага му да се изправи и казва: – Имате късмет, че днес е неделя! Защото през седмицата карам ТИР…

  • 1856

    И вижте само колко се радват футболистите на резервната скамейка на Панатинайкос.Когато те се събудят утре, ще бъдат доста по-богати отколкото когато заспят таази вечер.Те не че тези от Ювентус утре ще са по-бедни, ама… Томислав Русев : Панатинайкос – Ювентус по bTV

  • 1084

    – Мамо, мамо! Не се притеснявай повече! Намерих татко! – Колко пъти съм ти казвала – не се рови в боклука!