Вицове - Domati.net - Страница 80 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1884

    В наши дни. Някъде в Източна Европа. Министър-председателят има рожден ден. Един от министрите произнася тост: Искам да поздравя от все сърце нашия многоуважаван Премиер – но не затова, че има няколко стотин хиляди в книжка – ние също сме сложили по нещо настрана; – и не затова, че има Мерцедес последен модел – ние също не ходим пеш; – и не затова, че децата му учат на Запад – нашите също учат в престижни училища и университети; – и не затова, че има триетажна къща в престижен район – ние също не живеем на улицата; – а затова, че е истински демократ!

  • 7593

    Конят тръгнал и Индже след него Ученически

  • 5833

    Мъж се прибира от гостуване във Франция. – Когато бях в Париж при мадам Мишел, на вечеря тя слагаше на масата бяла покривка – нищо не е, ама голям кеф! На следващата вечер жена му сложила бяла покривка… – Когато бях в Париж при мадам Мишел, тя пускаше лека музика – нищо не е, ама голям кеф! На следващата вечер жената слага бяла покривка, пуска лека музика… – Когато бях в Париж при мадам Мишел… – Виж сега – казала жената – ти като беше в Париж при мадам Мишел, аз бях на гости при съседа Пешо – неговият ей с толкова е по-голям от твоя – нищо не е, ама голям кеф!

  • 7763

    "Окръжността е куб, чиито страни или стени са равноотдалечени от една точка, наречена център, в която се сливат"! От писмена работа по математика…

  • 102

    По време на изпит по кормуване: – Достатъчно, госпожо, вие не издържахте изпита! – Но аз още не съм започнала?! Даже не съм хванала волана! – Да, но седнахте на задната седалка…

  • 12063

    Смята се, че не може да се смята дадена победа за победа, ако на територията на противника не е стъпил човешки крак. Час по военно обучение

  • 7021

    Ели, обади се веднага на Мила на пейджъра да те питам нещо! Майка ти е. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 7828

    "Добър ден. Тук е телефонният секретар на Иван Петров. Ако имате лоша новина – кажете я веднага. Ако имате добра новина – изчакайте звуковия сигнал."

  • 6707

    Добър ден, ученици.Днес мисля първо да ви напиша двойките и после можем да се попрепитаме…ох,извинявайте, аз по навик ви казах добър ден…

  • 2797

    – Извинявайте, вие роднини ли сте с Ваня? – Роднини сме, но много далечни. – Но на мен ми казаха, че сте брат и сестра. – Вярно е, но аз съм първото дете в семейството, а тя е последното – шестото.

  • 7334

    Подполковник, който иска да покаже че и той знае нещо за компютрите, пита старшина-школника: – Кажи ми, каква е разликата между 486 и Windows 95?

  • 6621

    Учителката пита Иванчо: – Кой е коренът на думата кокиче? – Луковицата, госпожице.

  • 2151

    По време на предизборна конференция, предавана по телевизията, един от кандидатите казва: – Зная само един честен начин да се печелят пари. – И какъв е той? – интересува се съперникът му. – Така си и мислех, че не го знаете…

  • 230

    Шофьор минава на червен светофар. Спира го полицай и разгневен започва да обяснява какво голямо нарушение е направил водача. Поисква му документите за правоуправление и в последствие разбира, че това е министър. Тогава полицаят сменя тактиката и се обръща към министъра: – Г-н министре, много хубаво си минахте на червено, но не се знае коя будала ще мине на зелено!

  • 6312

    Рейсът потегля от спирката. Кондукторът вика на шофьора: – Чакай! Един пътник тича на тротоара да се качи. След малко: – Потегляй, не го чакай! Тоя го познавам, има карта.

  • 1306

    – Чух, че си се захванал с пчеларство – как е, доволен ли си? – Много! Още не съм събрал никакъв мед, но пчелите вече изпожилиха всичките ми съседи.