Вицове - Domati.net - Страница 81 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4566

    – Ден трети, и все още не ми се работи, какво ли трябва да значи това? – Сигурно днес е сряда…

  • 180

    Една блондинка пита друга: – Знаеш ли как е правилно да се пише – Иран или Ирак?

  • 7617

    Турист сяда в испански ресторант и разглежда менюто. Гледа ястие: "Корида". Поръчва си го и остава много доволен – порцията съдържа две огромни "яйца" от бик. След време пак идва в Испания и пак си поръчва от същото. Този път обаче му носят две съвсем малки яйца. Пита келнера: – Защо толкова малки тоя път? – Ами коридата си е корида, господине… Кога бика, кога матадора…

  • 5644

    Млад мъж влиза в книжарницата и казва: – Нужна ми е поздравителна картичка. Искам да бъде красива, романтична… – Може би тази? – показва продавачката картичка, на която пише: "На единствената жена, която обичам истински!" – Чудесно! – казва мъжът. – Дайте ми тринайсет.

  • 10147

    – Момченце, защо си играеш на улицата толкова късно? – Защо не? Аз още не съм женен!

  • 5509

    – Докторе! Не ми става вече! – Я покажете!… Да, даже не Ви виси правилно.

  • 7365

    Разговор между мъже: – Роди ми се детенце. Нарекохме го Наташа. – Хубаво име. – Абе хубаво, ама ще се поизмъчи момчето с него.

  • 2058

    Въпрос към радио Ереван: – Кой футболен отбор е непобедим? Оттам отговорили: – Отборът на съдиите!!!

  • 3811

    Въпрос: Мъничко черно рови в земята. Що е то? Отговор: Сапьор търси мина. Въпрос: Мъничко черно лети в небето. Що е то? Отговор: Сапьор намерил мина. Извод: Който търси намира!!!

  • 6161

    В автосервиза дама пита монтьора: – Какво ще кажете за моята катастрофирала кола? – Хм…, засега мога да ви кажа, че пепелникът ви е напълно здрав.

  • 6320

    – През 2000г. в България ще се внасят хладилници и фризери само в стил "рококо". – Защо бе? – Как защо, вътре ще има само рога, копита и кокали.

  • 2269

    Аз съм безграмотен, толкова ми е културството.. Циганин

  • 3627

    В докторския кабинет. Докторът: – Съжалявам, господине, имам една много лоша новина. Получих изследванията ви. Остават ви 10… Пациентът: – Какво?! Години, месеци, дни?!… – 9, – 8, – 7, – 6…

  • 7880

    Студент към професор:– Продължавайте, продължавайте, аз винаги се прозявам, когато ми е интересно…

  • 4806

    Тъща казва на зет си: – Кранчето в банята се повреди. – К`во ми пука къщата, да не е моя. – Котлонът не работи, поправи го. – К`во ми пука къщата да не е моя. Замислила се тъщата и му преписала къщата. – Котлонът не работи. – К`во ти пука къщата да не е твоя.

  • 10602

    Моля не хранете животните. Ако имате подходяща храна за тях, моля дайте я на охраната. Надпис в зоопарк