Вицове - Domati.net - Страница 87 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8305

    В ресторанта клиент иска да плати сметката си, но когато му я дават изпада в ужас: – 300 лева за една вечеря?! Надявам се, че ще направите отстъпка, като за колега? – И вие ли сте келнер? – Не, обирджия.

  • 10000

    Плуват с лодка в езерото Наташа Ростова и поручик Ржевски. Луната грее, щурците свирят, подухва ветрец… идилия. Наташа:– Ах, поручик, не е ли прекрасно!Поручикът мълчаливо продължава да гребе. Наташа – сърдита:– Ама поручик, кажете нещо де!Ржевски въздъхва, оставя греблата, усмихва се и казва:– Скъпа Наташа…– Да – трепетно промълвя тя.– Вас някога удряло ли ви е гребло по путката?Изчервена, сконфузена, Наташа Ростова едвам отвръща:– Ннне… Защо питате, поручик?– А, нищо – вдига рамене Ржевски и отново хваща греблата. – Аз така, просто се опитвам да завържем разговор.

  • 7410

    Въпрос: – Кои са най-големите гъзари? Отговор: – Хемороидите.

  • 9500

    Плува си Ноевият ковчег. Докладват на Ной: – Всичко е нормално, само животните много серат, вонята е ужасна. Може ли да почистим? Ной помислил и казал: – Не трябва, нямам такива нареждания от Бог. След известно време пак му докладват: – Лайната ни стигнаха до коленете, малките животни вече затъват до уши! Какво да правим? Да почистваме ли? – Ще изчакаме още! Няма указаня от Бога! След известно време пак му докладват: – Става нетърпимо, лайната са ни до гърлото. Ще се изушим вече. Ако не почистим сме обречени на гибел! Принудил се Ной и дал съгласие да почистят ковчега. Изхвърлили всички лайна зад борда. Всички си отдъхнали и ковчега заплувал нататък. А лайната си плували по вълните дълго, дълго време, докато на тях се натъкнал Колумб…

  • 3837

    Какво е общото между пениса и Интернет? 1. Тези, които го имат, не искат да се разделят с него. 2. Тези, които го имат, считат тези, които го нямат за низши същества. 3. Тези, които го нямат, признават, че не е лошо, но не могат да разберат, защо около него се вдига толкова много шум. 4. Тези, които го нямат, нямат нищо против да го имат. 5. Той е бил измислен за предаване на информация, съществена за оцеляване на вида, а се е превърнал в забава. 6. Ако не се взимат предпазни мерки, то от него може да се пипнат вируси…

  • 1194

    – Какво наричаме жив изтребител? – Блондинка-шофьор.

  • 3513

    "България – красива природа; дългогодишна история; преуспяваща индустрия; значителна площ; чиста околна среда; миролюбив народ; приятна обстановка (мила жена, компания, една бира – какво му трябва на човек?!) – продава се…" Обява

  • 4889

    Телефонът звъни. Мъжът вдига слушалката: – Ало? Здравей, мамо! Да, пак се скарахме с нея… Да, помня че ми каза да не се женя за нея… Да, помня че ми каза, че е мръсна курва… Не, няма да я напускам… Да, и това опитах – нищо не става… И това опитах… Искаш ли да поговориш с нея? Сега ще я викна. Вика към другата стая: – Скъпа, ела на телефона! Майка ти се обажда.

  • 1367

    – Мъничко, червеничко, не се вижда. Що е то? – Домат зад ъгъла.

  • 9710

    Първи урок по кормуване. Инструкторът казва на младата курсистка: – Добре, добре, за начало не е зле… но все пак лостът за скоростите е малко по-наляво.

  • 3023

    -Г-жо,студено ми е. -А аз какво да направя,да не съм морж?! Учителка по български език,ОУ"Хр.Смирненски"-Петрич

  • 10820

    Две медицински сестри разговарят: – Ти къде работиш? – В института по заразни и паразитни болести. – Като зараза, или като паразит?

  • 5882

    – Пре-е-есен, вку-у-усен, топъл сладолед прода-а-авам! Продавач на сладолед

  • 7521

    По време на семеен скандал: – Писна ми вече! Дано Господ ме прибере при себе си! – крещи съпругата. – Ха, да не е луд като мене…

  • 8828

    Студент отива на изпит по анатомия, но за съжаление не успял да го вземе. Преди да излезе от учебната стая заявява ядосано на изпитващия: – Отивам да си забода нож в сърцето. Разтревожени другите ученици молят изпитващия да му пише три. Спокоен учителя отговаря: – Спокойно, той не знае къде му е сърцето.

  • 5527

    Животът е като стълба в кокошарник – къс и осран!