Вицове - Domati.net - Страница 92 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11138

    – Биковете не реагират на червения цвят, само кравите. – Но защо биволите се разяряват, когато тореадорите развеят червена кърпа пред тях? – Защото се ядосват, че ги смятат за крави.

  • 6632

    Някакъв отива да кандидатства за работа. Разправя на шефа: – Имам жена, шест деца… – Добре, а какво още умеете да правите?

  • 9766

    Три баби си разправяли: – Моята внучка се казва Гертруда, защото дядо й беше герой на труда. Втората казва: – Моята внучка се казва Офелия, защото бях член на ОФ. Третата казва: – Моята внучка се казва Курнелия, защото аз се казвам Нели, а сватята малко курва си пада.

  • 9144

    Пийнал влиза във фотоателие, фотографът също се почерпил: – И-искам, да ми направиш групова снимка! – Д-дадено, но застани в полукръг…

  • 10214

    Иванчо се прибира от училище: – Тате, имам две по български език. – Защо бе, сине? – пита баща му. – Ами даскалката каза: "Марийка влиза в гората с Пешо и излиза с Гошо. Какво е Марийка?" – Как какво бе, курва! – казал баща му. – Ами и аз така казах, ама тя каза, че е подлог.

  • 9248

    Студент отива на изпит, тегли си въпрос и сяда. След малко професорът го вика да отговаря. – По първия въпрос? – Ами, знаете ли, аз цяла нощ се готвих и сега някак си ми излетя от главата. – Добре, по втория въпрос? – Ами, разбирате ли, цяла нощ учих и нещо ми се е объркало всичко в главата. Иначе го учих, сигурен съм, даже задачи решавах. – М-да, в такъв случай ще ви задам допълнителен въпрос – професорът станал и написал на дъската формулата: Н2О.- Какво е това? – Ех, знаех го, ама сега ми изскочи от главата. Иначе ми е до болка познато… – Добре ще ви поскажа малко. Какво пиете? – Ами, да! Разбира се! Това е саламура от кисели краставички!

  • 4507

    Сега вие тримата ще пеете соло! Учителка по музика

  • 7899

    – Ти вярваш ли в прераждането? – Вярвам, разбира се! Аз непрекъснато срещам жени, които каазват, че са на 25 години, а си спомнят събития отпреди 45 години…

  • 3106

    Прибира се мъж вечерта вкъщи след като не си е спал вкъщи през нощта. Жената: – Е, къде беше? Мъжа: – Скъпа, уредих се на още една работа, като нощна смяна. Жената: – И какво работиш? Мъжа: – Терорист. Жената: – Какво ще рече това? Мъжа: – Опитвам се да направя демографски взрив в страната.

  • 4929

    Значи утре на манифестацията, първо минават хората, а после ние.. Учителски

  • 10539

    На офицерско събрание. Поручик Ржевски: – Господа! Аз вчера спасих една жена от изнасилване… Офицерите: – О, колко интересно! Поручик, разкажете! – Ами просто я уговорих.

  • 7426

    Колежките са като цветята – трябва да се късат. Доцент в Икономическия университет във Варна

  • 9136

    "-Нещо сладичко ми се яде. Ами една баничка ми купете. Класна ръководителка от 93 СОУ "Ал. Балан"

  • 9000

    В следствие на нестихващите пожари, огнени пламъци обхванали сградата на ВИАС (Висш институт за архитектура и строителство), която изгоряла. Останала незасегната само будката на портиера. Отишъл един студент, видял че сградата я няма и попитал човека, който бил в будката: – Извинявайте, да знаете къде е ВИАС? – Да! ВИАС изгоря. Отишъл си студентът, но на следващия ден отново дошъл и задал същия въпрос. Когато това се случило и на третия ден, на портиера му писнало и запитал: – Момче, защо всеки ден идваш и ме питаш едно и също нещо? Нали ти казах вече, че ВИАС изгоря! – Ами драго ми става, като го чувам всеки ден бе, чичо!

  • 6858

    – Мамо, днес директора на училището ме попита дали имам братя и сестри. – Е, и ти какво му отговори? – Ами казах, че съм единственото дете в семейството. – И той какво каза? – "Слава богу!"

  • 6981

    Мъж се разхожда около училище. Една учителка го пита: – Дете ли чакате? – Не, аз съм си просто пълничък.