• 7002

    Правят анкета в различните страни – какво ще направят жените, ако хванат мъжа си в изневяра. Францyзойката: – Ако ми изневери, аз пък ще му изневеря два пъти за отмъщение! Американката: – Ще го съдя и ще му взема половината имущество! Негърката: – Ами аз нищо няма да направя. При нас си има закони на племето – ако хванат някой да изневерява за пръв път, му режат 10 сантиметра от оная работа. – А ако пак изневери? – Втория път му режат още 15 сантиметра. – А ако и след това изневери? – Как ще изневери? На коя ли е притрябвал с тия нещастни 20 сантиметра дето са му останали?

  • 2502

    Надпис на митницата на влизане в Израел: "Не се прави на хитър – тук ВСИЧКИ са евреи!"

  • 7534

    Когато Господ иска да накаже американците, той им изпраща урагани, земетресения, наводнения и пожари. А когато иска да накаже останалите народи, той им праща американците.

  • 6828

    Между шотландци: – Защо си толкова блед? – Абе остави, цял ден се въртях на въртележката в лунапарка. – Е защо, като ти става лошо? – Ами дадох десет лири, а оня на касата нямаше дребни да ми върне ресто и ми даде сто билета.

  • 3733

    Седи чукча в лодка и лови риба. До него изплува американска подводница. На мостика излиза офицер: – Ей, чукча, покажи, къде се намира съветската база за подводници. Чукчата сочи с ръка: – Ей там! Офицерът засича курса и скача в люка с думите: – Курс 210! Подводницата се потапя и заминава. След един час на същото място изплува руска подводница. От люка се показва офицер: – Чукча, видя ли накъде замина американската подводница? – Курс 210 пое! – Чукча, не се ебавай с мене! Покажи с ръка…

  • 1471

    Циганин води малкото циганче на баня. Иска да се покаже възпитан, културен и най-вече много учен и пита на входа: – Извинете, топлата вода циркулира ли? – Циркулира. – А теляка манипулира ли? – Манипулира. – Е дайте ми тогава билети за две лица. Малкото цигане се обажда: – Абе, тате, ние гъзовете няма ли да си мием, бе?

  • 1890

    Дама възрастни евреи си говорят: – Да ти се оплача – вчера твоят Аврам спал със нашата Сара! – Какво? Ужас! В събота!

  • 6414

    – Знаеш ли какво правят американците след 11 септември 2001? – Какво? – Как какво, масово купуват и развяват американски знамена. А какво правят мюсюлманите след 11-ти? – Какво? – Ами масово ги горят. А знаеш ли какво правят евреите през това време? – Не знам. Какво? – Как какво, масово произвеждат и продават американски знамена.

  • 10977

    Шотландец казва на жена си:– Скъпа, сетих се, че този месец имаш не само рожден ден, но и имен ден, затова реших да ти направя не един, а цели два подаръка.И изважда чифт ръкавици.

  • 2095

    Семейство канибали вечеря. Мъжът опитва супата и възмутено хлопва жената по главата с лъжицата: – Колко пъти съм ти казвал като слагаш месото да му сваляш чорапите преди това!

  • 1318

    Чукчата носи в милицията един долар: – Намерих паспорта на Джордж Вашингтон!

  • 9492

    Тази година Нова Година в САЩ се отлага… Дядо Коледа не получи виза!

  • 1450

    Озовали се двама българи във Виена без цигари в неделя вечер. Гледат на ъгъла – една машина за цигари. Пускат пари, натискат бутони, блъскат, псуват, ръгат, ритат. Не става и не става. "Развалена машина за цигари" – помислили си българчетата. "Българчета", помислил си банкоматът.

  • 7565

    По време на социализма руснаците твърдяха,че всичко са изобретили те. Това омръзнало на останалите държави и решили да свикат международна конференция, на която веднъж завинаги да се разберат, кой какво е изобретил. Става италианеца и казва: – Италианецът Маркони е изобретил радиото! Руснакът погледнал записките си и възразил: – Не е вярно, руснакът Попов е изобретил радиото две години по-рано! Изказва се американецът: – Ние сме дали на света самолета. Братя Райт бяха първите. Руснакът отново погледнал записките си: – Десет години преди тях беше Можайски. На французинът не му издържали нервите и извикал: – Обаче, няма никакво съмнение, че ние сме измислили минета! Руснакът дълго прелиствал бележките си, и спокойно заявил: – Ще имаш да вземаш. Исторически факт е, че след битката със шведите Петър I се е обърнал към свойте войници със думите "Да ви го начукам в устата!"

  • 4897

    Изпратили чукча на разузнаване. След три дни се връща, изпокъсан, мръсен с рани навсякъде. Командирът пита: – Е, как е? – Другарю командир! Пехотата не може да мине, само с танкове може. – А кавалерия? – Не, само с танкове! – Защо? – Там на моста има две зли кучета!

  • 1980

    Двама цигани видели един негър: – Еее! Видя ли какъв черен циганин? – Да бе, верно! Как е възможно…?! Минал един бял човек, чул раэговора на циганите и каэал: – Абе, цигани! Това не е циганин, това е негър! Циганите се спогледали и казали: – Еее! А какви ли са техните цигани…