• 8926

    При човекоядците поподнали американец, французин и бъргарин. Американецът казал – не ме закачайте, аз съм личен приятел на Клинтън – знаете последствиета! Така ли? – казал вождът, не го познаваме този човек – хайде в казана! Французинът казал – правите огромна грешка, аз съм ветеран от съпротивата – бях адютант на Де Гол! Така ли? – казал вождът, не го познаваме и този човек – хайде в казана! Българинът казал, абе вие такива особи вкарахте в казана, че мен ли няма да сготвите – най-обикновен инженер от София. Така ли? – казал вождът, – коя година си завършил, в коя специалност и в коя група беше?

  • 6485

    – Какво е доверие? – Двама канибали да си правят френска любов.

  • 7533

    Чукча влиза в магазин за техника и пита: – Имате ли цветни телевизори? – Да, разбира се. – Ами дайте ми тогава един зеленичък, ако обичате.

  • 10454

    – По какво могат да се разпознаят английските самолети от другите? – По това, че винаги изпреварват отдясно.

  • 9063

    Каубой и индианският му водач препускат из прерията. По някое време спират, индианецът се ослушва и казва: – Апахите идват от запад. – Какво ще правим? – На изток! Пак препускат. Пак спират. – Команчите идват от изток! – Ами сега? – На север! След време пак: – Сиуксите идват от север. – Какво ще правим? – На юг! Пак бягат. Пак спират. – Навахите идват от юг. – И какво ще правим сега? Индианецът се замисля и казва: – Какво имаш предвид като казваш "ние", бледолики?

  • 8355

    Двама шотландци се втурват при лекаря силно притеснени. – От какво се оплаквате? – пита лекарят. – Аз глътнах един шилинг – отговаря първият. – А вие? – Този шилинг е мой! – отговаря вторият.

  • 863

    Въпрос: Защо на евреите са им големи ноздрите? Отговор: Защото е безплатен въздухът!

  • 2309

    Руснак се връща от Испания. Започват да го разпитват: – Разкажи, как беше там? Къде ходи, какво видя? – Ами, бях в Испания, въобще, Испания видях… – А на корида, беше ли? – Естествено, бях и на корида… – Е, как е коридата? – Ами, значи, отивам на стадиона: сто хиляди човека и всичките испанци. Всичките едни, абе, спокойни… Излиза тореадорът, такъв строен, красив, в специален костюм, въобще един такъв спокоен, спокоен. Извеждат бика, един такъв здрав, красив, абе въобще един спокоен, спокоен… И защо му трябваше на тореадора да му показва нашето знаме…

  • 10847

    Big Brother по цигански: Първи ден: Голям купон по случай, че сите роми заедно са събрали 12 души, които не са роднини помежду си. Освен това са сами в цял апартамент от 300 квадрата. Йедене и пиене на корем, докато е още чистичко. Втори ден: Оказва се, че съквартирантите не са 12, ами 36 човека, защото всеки е донесъл в куфара си по двама свои роднини. Трети ден: Водата в джакузито е газирана, ама става за пиене. Съквартирантите са недоволни, защото в изповедалнята няма тоалетна хартия, а пликовете от мисиите много драскат. Четвърти ден: Нонстоп секс, понеже няма друго за правене. Първа елиминация: Сериозен проблем, понеже са номинирани Манго, Хасан и Айше, а така се казват 28 души от всичките 36. В крайна сметка доброволно си тръгват по трима от всяка група. След тяхното заминаване къщата мистериозно остава без одеала, батерии за чешмите, мокет, помпа на джакузито и дръжки на вратите. Втори месец: Досега няма успешно завършена мисия, понеже още на първите елиминации са изхвърлили оня Хасан, дето е учил първи клас и след това няма кой да чете условията. В крайна сметка съквартирантите са с около 200 процента на минус от бюджета. Няма за ядене, изпушили са храстите, в боклука също няма нищо, бубите също са изядени, а в крайна сметка спира токът, защото някой е прибрал жиците. Пак е време за нонстоп секс. Три месеца след края на шоуто: Телевизията е фалирала, програмата е закрита, но никой не се е сетил да изведе съквартирантите.

  • 2441

    Отишли някакви геолози в тундрата, и гледат – един чукча пече плъхове на огъня и ги яде, ама ги държи с ръкавици. – Защо не сваляш ръкавиците като ядеш бе? – Как защо – няма с голи ръце да ги пипам тия гнусни плъхове!

  • 3782

    Малко момченце седи пред телевизора и гледа предаване за индианците. Изневиделица се обръща към баща си и го пита: – Тате, тези индианци защо си оцветяват така лицата? – Защото се готвят за война, синко! На другата сутрин момченцето тича при баща си и уплашено вика: – Тате! В банята мама се готви за война!

  • 4273

    – Какво е бременната жена за гладния канибал? – Киндер Сюрприз – три желания наведнъж!

  • 2050

    Двама цигани си приказват за секс, и единият вика: – Абе ти чувал ли си за групов секс? – Не, какво е това? – Ами ние веднъж опитахме… Събрахме се, значи, петима мъже и пет жени в една стая. Угасихме лампата, всички се съблякохме… – И какво? – Ами нищо – всеки си стои до дрехите и ги пази. Крадлив народ сме, ей….

  • 3235

    Едно време един праисторически човек тръгнал да си търси булка. Застава той пред една пещера и се провиква: – Ката Мата? (къде е момата) Отвътре се чува мъжки глас: – Таата Мата. (нататък е момата) Застава младоженецът пред втора пещера: – Ката Мата? – Тата Мата. Застава мъжът пред трета пещера: – Ката Мата? Излязла една два пъти по-голяма и по-космата от него жена. – Ата мата! (аз съм момата) – Бата Мата!

  • 7928

    Джон се прибира вкъщи и пита жена си: – Тези от петия етаж да не би да са шотландци? – Защо мислиш така? – Защото са силно разтревожени, че детето им е глътнало един цент.

  • 5515

    Двама каубои трябвало да пресекат България на коне. На влизане на границата единият предупредил другия да яздят много бързо, защото в България много се краде. На излизане на отсрещната граница вторият се оплакал на първия: – Хем яздех бързо, и пак успяха да ми свият седлото. Другият отговорил: – Вземи мойто, на мен пък ми взеха коня…