• 5080

    Срещат се двама евреи. Единият пита другия: – Как си, как вървят нещата? – Нормално. – Как са жената, децата? – Добре са. – Как е работата? – Ами, не е зле, оправям се някак си. – Слушай, можеш ли да ми дадеш 100 долара назаем? – Можеш ли да ме целунеш по гърба? – А защо по гърба? – Ти също започна отдалече!

  • 4702

    Асан и Айшето на разходка с децата. По едно време Мюмюнчо пада в една локва. Асан го вдига и казва на Айшето: – Айше, ше го къпем или ново ше праим?

  • 5442

    Един италианец и един евреин се срещат. Италианеца гордо казва: – Ти знаеш ли, че като правиха оня ден разкопки в Рим, археолозите откриха телефонен кабел. Това показва, че по времето на римската империя сме имали телефони. Евреина го изслушва и казва: – А пък вчера когато правиха разкопки в Израел, археолозите нищо не откриха. Това показва, че по времето на римската империя ние сме имали мобифони.

  • 5777

    – Какво ще ми сервирате за обяд? – попитал вождът на едно племе човекоядци готвача си. – Изплезен език на фурна.

  • 3949

    Двама души стоят на улицата и си говорят. Минава кола и ги изпръсква с кал. – Да запишем номера и да се оплачем, за да го глобят. – Какъв смисъл! От това нашите шофьори няма да станат по-любезни. В Англия ако шофьор те изпръска, връща се, извинява ти се, после те кани у дома, предлага ти душ, отнася ти дрехите на химическо чистене и цял ден те вози, където ти е нужно. – Това се е случило с вас? – Не, с жена ми.

  • 3866

    Хванал си един арабин българско гадже. Тя му рекла: – Искам на НДК. Отишли. – Искам на такси. Разкарвал я с такси цял ден, купувал й разни работи. Вечерта почнал да й се пуска, а оная се дърпа. Арабинът й казал: – На НДХ водил? Водил? На тахи возил? Возил. Метаха пила? Пила. Бохлуци хупувал? Хупувал. Сега ако няма сех ще има бох.

  • 1958

    В един родилен дом объркали бебетата на негър, американец, германец и евреин. Извикиали бащите им да си ги познаят. Негърът казал: – Моето очевидно е онова черното. Американецът извадил един долар и го размахал. Едно от бебетата протегнало ръчички и той рекъл: – Ей това е моето. Немецът влезнал и ревнал: – Hail Hitler! Едно от бебетата се насрало веднага и той казал: – Това е еврейчето, другото е моето.

  • 9252

    Един шотландец отишъл на гости на друг шотландец. Оня го развеждал из града, обикаляли цяла сутрин и вече станало време за обед. Минали покрай някакъв ресторант и домакинът попитал: – Гладен ли си? – Да. – Добре тогава, влез да хапнеш в тоя ресторант докато аз прескоча за малко до нас.

  • 9735

    Двама евреи попаднали в газовата камера. Единият констатирал: – Газта се покачва! Другият отговорил: – Купувай, купувай!

  • 10741

    Един грузинец спира едно такси и отива и опира ханджара до гърлото на шофьора и вика: – Започвай да си бийш чекии докато не ти кажа да спреш! Оня кво да прави – подчинил се. На десетия път шофьора каталясал и казал: – Край, не мога повече! Грузинеца се обърнал и извикал към близките храсти: – Жена, излизай, тоя ще те закара до града!

  • 379

    Вуте и Геле се возили в тролея и по едно време се качил един негър. – Геле, виж маймуна! – провикнал се Вуте. – Аз не съм маймуна, господа. Аз съм студент – казал негърът. – Брей… па и говори!

  • 11114

    Седи един евреин и плаче. Идва при него друг и го пита: – Защо плачеш? – Купих си два билета от лотарията и спечелих кола. – Тогава защо плачеш? – Втория билет защо го купих?!

  • 2635

    Двама чукчи си говорят. – Абе според теб кой е най-бързия транспорт? – пита единият. – Тролеите. – отговаря другият. – И защо така мислиш? – Ами виж го само как върви като е вързан, представяш ли си какво ще е ако го отвържат!

  • 4661

    Петролен шейх утешава сина си: – Няма значение, че са те изгонили от училище! Не реви де, утре ще ти купя ново!

  • 8355

    Двама шотландци се втурват при лекаря силно притеснени. – От какво се оплаквате? – пита лекарят. – Аз глътнах един шилинг – отговаря първият. – А вие? – Този шилинг е мой! – отговаря вторият.

  • 3742

    На един канибал му се родило дете. Отишъл той в селската кръчма да се похвали и казал: – Вижте, вижте роди ми се дете! – Ура, ще черпиш! – Викнали в един глас всички от кръчмата! – Ааа, няма сам ще си го изям!