• 3992

    – Каква е разликата между мечката и пожарникаря? – Мечката спи само зиме.

  • 4626

    На оживено кръстовище светофарът сменя и трите си цвята, но младата дама зад волана на първата кола не потегля. Полицаят я доближава и пита: – Госпожо, нима нито един от трите цвята не ви харесва?

  • 5321

    – Защо полицаят си държи ножа в хладилника? – За да има хладно оръжие.

  • 6713

    Какво е чисто и просто: къпан полицай.

  • 10064

    Един полицай копаел дупка в двора си. Минал комшията му и го попитал: – За какво ти е тая дупка? – Абе ще се снимам… – Е, и? – Ами искат ми снимка до кръста. На другия ден съседът пак видял, че полицаят копае нова дупка до първата. – Сега пък защо копаеш? – Ами не съм разбрал вчера, те ми искали две снимки.

  • 4518

    Началникът на полицаите ги събрал на инструктаж и им казва: – Както може би знаете, за нас има много вицове. Обаче не се притеснявайте, няма нищо страшно – 99% от тях са напълно неразбираеми.

  • 9701

    На червено минават само тези които имат много "зелено"!

  • 6220

    В едно високопланинско село група бабки намерили едно пакетче с пластмасови бъркалки за кафе. Чудили се какво е това и започнали да питат. Първо питали попа, а той им отговорил че не знае но ще попита в св. синод и ще им отговори. Попитали кмета – той им казал, че сьщо не знае но ще попита в общината и ще им отговори. В един момент се задава селският полицай и бабите го питат какво е това. Той погледнал бъркалките, почесал се по главата и отговорил – Елементарно – това, скъпи бабки, е разсад за прави лопати.

  • 7031

    Катаджия спира пожарникарска кола за проверка. Оглежда документите, аптечката и т.н., и накрая пита: – Така… А пожарогасителя къде е?

  • 6096

    Ченге спасява щерката на голяма спортна клечка и за благодарност получава карта за неговия фитнесцентър с басейн… Тъй като му е сефте да ползва басейн, ченгето поразпитало и се снабдило с всички необходими аксесоари – бански, шапки и т.н. Плува си то с кеф кучешката из коридора, но за беля – допикало му се. Плахо попитало съседа по коридор: – Абе, къде е тука кенефът, че… Поглежда го другият учуден и казва: – Абе ти нов ли си? Пикай в басейна – всички така правят! На другия ден ченгето го вика шефът му и крещи: – Говедо! Как можа да орезилиш цялото управление, бе ахмак?! – "Що бе, шефе? – Пикал си в басейна, идиот! – Ама, шефе, те ми казаха, че всички пикаят в басейна, та и аз… – Кретен такъв! Те, че всички пикаят в басейна – пикаят. Ама кой го прави от трамплина бе!

  • 7599

    Група полицаи тръгнала на екскурзия с двуетажен автобус. Пътуват, на първия етаж цари веселба, смях, а на горния – нищо. По едно време един от първия етаж се качил на втория да види какво става: – Айде бе, защо не се веселите! А ония всичките налягали под седалките и му викат: – Добре сте вие долу, имате си шофьор, а при нас няма!

  • 11886

    Рекламна кампания на КАТ: "Съберете 100 банкноти по 10 лева и ще получите обратно книжката си."

  • 2726

    Двама полицаи седят на пост, прелита едно врабче и насира единия полицай по пагона. Той казва на колегата си: – Дай една салфетка! – Аре бе, къде ще го гониш да му бършеш задника!

  • 10220

    Едно момченце си купило "Кока-кола" и не можело да си отвори бутилката. Огледало се наоколо и вижда на отсрещния тротоар един полицай. Отива при него и го моли: – Чичко полицай, ще ми отвориш ли бутилката? Полицая взел шишето, поогледал го и извикал: – Отваряй! Полиция!

  • 2476

    – Защо някои полицаи носят автомати? – За да се пазят да не им откраднат пистолетите.

  • 10998

    Катаджия глобява нарушител: – Десет лева глоба! – Добре, старши, ама имаш ли 20 лева да развалиш? – Какво да ти развалям, давай ги направо… Нали и без това пак ще минеш от тука довечера.