• 5196

    Крадец бяга от полицията и малко преди да го заловят успява да се скрие в една детска градина. Децата тъкмо обядвали, той седнал при тях и започнал да се храни. В това време един от полицаите влязъл в детската градина застанал до престъпника и му казал: – Айде папай, моето момче, че след малко отиваме на бу-то!

  • 1763

    Катаджия спира автомобил на кръстовище. Накарал шофьора да излезе от колата, нахокал го едно хубаво и накрая му треснал яка глоба. Човекът си платил глобата, качил се в колата, а преди да тръгне, смъкнал прозореца и казал: – Да знаеш, че никога няма да се разболееш от венерическа болест… Катаджията в недоумение: – Що? – Щото си абсолютен капут…

  • 3285

    Три часа през нощта. Пиян мъж олюлявайки се пристъпва към полицай и го пита: – Абе мой човек, можеш ли да ми кажеш къде се намира Руски паметник та да се ориентирам къде живея? – Пияна свиня! Не го ли виждаш че стърчи като хуй тука? – А-а-а, ти затова ли се въртиш като путка около него?

  • 9541

    Група милиционери ще заминава на екскурзия в планината. Началникът им ги събира за инструктаж: – Ще пътуваме с камион с ремарке. Половината от вас ще са в каросерията на камиона, половината в ремаркето. Да дойдете тук рано сутринта – камионът заминава в 7.00. Въпроси? – Да – а ремаркето кога заминава?

  • 6357

    Помощник-шерифът докладва: – Шефе, тоя си призна! – Глупако, това е потърпевшият!

  • 9701

    На червено минават само тези които имат много "зелено"!

  • 4297

    Отишла една селска женица в града и търси болницата. Вижда насреща си един милиционер и го пита: – Абе Мильо, къде е окръжна болница? – Първо – не съм Мильо, а Иван. Второ, болницата е квадратна, а не окръжна. И трето – махай се от тука, че ще минава Индира Ганди със жена си.

  • 1052

    Милиционери имат изпит. Всички излизат скъсани, защото въпросите са много трудни. Накрая влиза един смелчага, който е направил много страшни пищови. На първия въпрос да назове един град в САЩ той се почесва по крака, поглежда си подметката и казва: "Ню Йорк". Комисията гледа на картата- има такъв град! На втория въпрос – да назове още един град в САЩ, той се почесва по другия крак, поглежда си подметката и казва "Вашингтон". Комисията е във възторг – и този град го има на картата! Третия въпрос е да назове трети град в САЩ. Той се почесва по главата, мисли, мисли: "Меверето!" На картата няма такъв град. "Кагебето" И такъв град няма. Накрая отгатва: "Чекаго!"

  • 6135

    Полицай влиза в бара, оглежда внимателно, приближава и пита бармана: – Да се е мяркала някоя червенокоса блондинка в бара тези дни? – Абе вие пак ли подгонихте извънземните? – Защо? – Ами на Земята няма червенокоси блондинки.

  • 4763

    Един студент си кара по магистралата и по едно време го спира полицай: – Дай си книжката за проверка! Студентът казал: – Нямам, господине – аз съм беден студент и уча… – Какво учиш? – Логика, господине. – Какво е това бе? – Ами ще ви дам един пример: Имате ли кибрит? – Да. – Значи пушите? – Да. – Значи пиете? – Да. – Значи ходите по заведения? – Да. – Значи обичате жените? – Да. – Значи не сте обратен? – Не! – Ами ето това е логика… мога ли да си ходя? – Да! На следващия ден отива полицая на работа да се похвали на шефа си: – Шефе, шефе да знаете вчера ме научиха на логика! – Я, покажи ми какво е т"ва! – Ами значи… имате ли кибрит? – Не. – Значи сте обратен.

  • 2229

    Криминална хроника във вестника: "Заведено беше дело срещу сержанта от полицията А.Б. – за опит за изнасилване на малолетната В.Г." "Малолетната В.Г. е арестувана за съпротивление на органите на реда."

  • 1891

    Двама полицаи се зачели в едно табло пред кожно-венерологическият диспансер. Там съобщавали рисковите групи за заболяване от сифилис. На първо място – ТИР – шофьори. На второ място – артисти. На трето място – полицаи и т.н. Единият полицай попитал: – Какво е това сифилис? Другият отговорил: – Ей заради такива тъпаци като тебе, сме на трето място.

  • 10297

    Вали проливен дъжд… На улицата стои дежурен полицай с чадър, до него притичва едно циганче и се скрива под чадъра. Полицаят за да го изгони му намекнал: – Абе може ли на едно място да стоят един орел и едно говно? Циганчето му отвърнало: – Добре, аз тогава отлитам…

  • 923

    На един полицай му дали служебен апарамент. На другата сутрин пристига на работа с подути очи. – Абе, какво става? – Остави се, нали ми дадоха нов апартамент и взели, че го опаковали. Със жената цяла нощ не сме спали, докато свалим хартиите от стените.

  • 3791

    – Полицията издирва човек с едно око на име Драган. – А как се казва другото му око?

  • 9360

    Наемат мъж на работа и го разпитват за биографията му: – Какво сте работили? – Ами най-напред работих в КАТ. – Така-а-а… катаджия. – записва си интервюиращият. – После бях в една охранителна фирма. – Охранител значи. – записва пак интерюиращият. – После пак се върнах в КАТ. – Ясно – мърмори си интервюиращият – записвам: катаджия-рецидивист.