4626
На оживено кръстовище светофарът сменя и трите си цвята, но младата дама зад волана на първата кола не потегля. Полицаят я доближава и пита: – Госпожо, нима нито един от трите цвята не ви харесва?
Вицове за полицаи
Един полицай копаел дупка в двора си. Минал комшията му и го попитал: – За какво ти е тая дупка? – Абе ще се снимам… – Е, и? – Ами искат ми снимка до кръста. На другия ден съседът пак видял, че полицаят копае нова дупка до първата. – Сега пък защо копаеш? – Ами не съм разбрал вчера, те ми искали две снимки.
В едно високопланинско село група бабки намерили едно пакетче с пластмасови бъркалки за кафе. Чудили се какво е това и започнали да питат. Първо питали попа, а той им отговорил че не знае но ще попита в св. синод и ще им отговори. Попитали кмета – той им казал, че сьщо не знае но ще попита в общината и ще им отговори. В един момент се задава селският полицай и бабите го питат какво е това. Той погледнал бъркалките, почесал се по главата и отговорил – Елементарно – това, скъпи бабки, е разсад за прави лопати.
Ченге спасява щерката на голяма спортна клечка и за благодарност получава карта за неговия фитнесцентър с басейн… Тъй като му е сефте да ползва басейн, ченгето поразпитало и се снабдило с всички необходими аксесоари – бански, шапки и т.н. Плува си то с кеф кучешката из коридора, но за беля – допикало му се. Плахо попитало съседа по коридор: – Абе, къде е тука кенефът, че… Поглежда го другият учуден и казва: – Абе ти нов ли си? Пикай в басейна – всички така правят! На другия ден ченгето го вика шефът му и крещи: – Говедо! Как можа да орезилиш цялото управление, бе ахмак?! – "Що бе, шефе? – Пикал си в басейна, идиот! – Ама, шефе, те ми казаха, че всички пикаят в басейна, та и аз… – Кретен такъв! Те, че всички пикаят в басейна – пикаят. Ама кой го прави от трамплина бе!
Група полицаи тръгнала на екскурзия с двуетажен автобус. Пътуват, на първия етаж цари веселба, смях, а на горния – нищо. По едно време един от първия етаж се качил на втория да види какво става: – Айде бе, защо не се веселите! А ония всичките налягали под седалките и му викат: – Добре сте вие долу, имате си шофьор, а при нас няма!