• 3684

    Един старшина отишъл при шефа си и му казал: – Шефе, от една седмица чета един роман и не мига да схвана кой е главния герой. – Я дай тук да видя бе! – казал шефът му. Старшината му подал книгата и като я видял, шефат му избухнал: – Аз от цяла седмица си търся телефония указател, а той къде бил!…

  • 11334

    В един парк на пейка седят гражданин и полицай. По едно време гражданинът извикал: – Ай, тяхната мамица… – Какво си се разпсувал на обществено място, бе? – срязал го полицаят. – Как какво – пейката е прясно боядисана! – Ай, тяхната мамица…

  • 2544

    Днес в пощенската станция на град Н. беше открит предмет, приличащ на бомба. Веднага бе извикан специализиран полицейски отряд, който веднага взе необходимите мерки. Предметът вече не прилича на бомба.

  • 1214

    Полицай се явява на изпит. Изпитващият пита: – Какво е Михайловград? – Ами, щом завършва на град, значи е град. – А тогава какво е Козлодуй?

  • 7176

    Катаджия отивал на работа, обаче навън валяло, студено… Стоял на пост, минавали малко коли, той направо замръзнал и се прибрал вечерта бесен като куче. Казва на сина си: – Донеси си бележника! Изплашил се синът и отишъл при майка си: – Имам двойка, какво да правя? – Дай тук бележника. Донесъл го синът, тя сложила вътре 20 лева и момчето го занесло на баща си. Отворил го той: – Ох, слава богу! Поне в къщи всичко е наред!

  • 3184

    Полицай казва на презерватив: -Прикривай ме, влизам!

  • 2077

    Баща катаджия буди сина си – и той катаджия: – Ставай, време е да ходим на работа! – Колко е часът? – 7.30. – Ама още е рано бе, тате! – Как рано? Вече от половин час безплатно карат, гадовете!

  • 10254

    – Как полицаят пие "средно кафе"? – Нарежда три чашки една до друга и пие от средната.

  • 939

    Катаджия спира някаква кола и като отваря багажника, к"во да види, целия пълен с ножове. – Леле, какво е това? За какво са ти тия ножове? – Господин полицай, не е това което си мислите. Аз работя в цирк и с това се прехранвам. Мятам ножове. – Абе я ми покажи колко си добър. През това време минал тираджия и като видял полицая застанал до един знак и другия да мята ножове по него си казал: – Слава богу, че отказах пиенето че каквито тестове са измислили…

  • 8810

    Дете пита баща си: – Абе тате, съседа от ляво взима 320лв. заплата и едвам свързва двата края. Съседа отдясно взима 220лв. и яде хляб и сол. А как ти като взимаш 180лв. имаме всичко – уиски, луканки и т.н.? – Ами много просто тати. Имам магическа пръчка и като махна всичко се оправя. На другия ден детето казва: – Абе тати, цяла нощ махам, ама нищо не става? – Каза ли вълшебните думи? – пита бащата. – Да бе. Абракадабра, нали? – Не бе, тати! "Документите и талона за проверка!"

  • 9503

    Един човек тича по улиците и раздава на минувачите бели листа. Към него се приближават двама полицаи. – Гражданино, какво раздавате? – Как какво? Не виждате ли – раздавам позиви! – Ти с кой се ебаваш, бе? Т`ва са си чисто бели листа. – Не! Това са позиви. – Е, като са позиви, тогава защо нищо не пише? – К`во да пише – то всичко е ясно!

  • 928

    Изпит в милиционерска школа. Тест: дават им дървени сфера, куб и пирамида, които трябва да се вкарат в тръби със съответните сечения. След теста кандидатите се разделят на две групи: А. Пълни идиоти. Б. Много силни.

  • 5465

    Из полицейски протокол за разпит: "Отначало обвиняемият упорито мълчеше. После изведнъж започна да отрича предишните си показания."

  • 11918

    Някакъв човек гледа табло със снимки на престъпници – "издирват се", и си мисли: "Глей колко им е акъла на тия полицаи бе… Що не са ги хванали като са ги снимали?

  • 1052

    Милиционери имат изпит. Всички излизат скъсани, защото въпросите са много трудни. Накрая влиза един смелчага, който е направил много страшни пищови. На първия въпрос да назове един град в САЩ той се почесва по крака, поглежда си подметката и казва: "Ню Йорк". Комисията гледа на картата- има такъв град! На втория въпрос – да назове още един град в САЩ, той се почесва по другия крак, поглежда си подметката и казва "Вашингтон". Комисията е във възторг – и този град го има на картата! Третия въпрос е да назове трети град в САЩ. Той се почесва по главата, мисли, мисли: "Меверето!" На картата няма такъв град. "Кагебето" И такъв град няма. Накрая отгатва: "Чекаго!"

  • 8546

    – Беше много лесно да хванем този престъпник – разказва полицай на журналисти. – Той е разбил касата, откраднал е парите, изпил е две бутилки уиски, изпушил е една цигара, но е оставил отпечатъци. – Върху бутилката ли? – Не. Върху асфалта.