• 1413

    Вървели си двама приятели. Единият видял светулка и попитал другия: – Какво е това? А другият отговорил: – Това е гадинка с електрическа гъзинка.

  • 9221

    Един хипопотам си стоял във водата и си пускал мехурчета… по едно време идва друг и му казва: – Хайде с мен в другото езеро да ловим жаби ! – Да бе… ей сега ще зарежа всичко и ще хукна с глупости да се занимавам!!

  • 2653

    Понеделник. В зоологическата градина разговарят две маймуни. – Вчерашният ден беше ужасен. Започвам да изпитвам отвращение към неделите. Какво им става на тия хора в неделя, не знам, но се правят на какво ли не пред клетката. След такъв ден, как да преча на децата да ги имитират?

  • 7257

    Питат радио Ереван: – Какво си мисли куче в пустинята? Радиото помислило и отговорило: – Ако скоро не видя дърво ще се напикая!

  • 6177

    Варвят си Баба Меца, Кумчо Вълчо и Лисицата, на среща им забързан, уплашен тича Заека. Спират го те и го питат…– Какво става Зайо, защо тичаш, пак и си толкова оплашен???– Оххх, оставете се, Лавът толкова се е ядосал, реве и вика, че на всички, които имат три мъде им ги къса, мале, мале….– Е добре де, ти с три мъдета ли си??– Ох не, но той първо ги къса и тогава ги гледа…

  • 9760

    В гората пуснали авиолиния – лъвът бил пилот, а мечката стюардеса. На първия полет се качили вълка и гаргата. Самолета излетял и мечката отишла да види какво ще желаят пътниците. Гаргата казала: – Едно уиски. Вълка за да не остане по-назад и той поискал уиски. Донесла им мечката уиски, гаргата го взела и пляс – изсипала го на земята. Вълка да не остане по-назад и той го изсипал. Така няколко пъти. Мечката се нервирала и отишла при лъва: – Тия двамата отзад направиха всичко на кочина. – Изхвърляй ги тогава. Хванала ги мечката и ги изхвърлила. Летейки надолу, гаргата казала на вълка: – Абе пич, за к"во се пра"иш на мъж, кат" не мо"еж да летиш бе?

  • 9004

    Мишка – това е животно, пътят на който е запълнен с припаднали в безсъзнание жени.

  • 7140

    Граничар с куче обикаля по полосата през нощта. От едни храсти се чува някакъв шум. Граничарят се обръща към кучето и казва: – Бягай да видиш, какво има в храстите! Кучето го поглежда и отговаря: – Бягай ти! Аз и оттук мога да си лая….

  • 11538

    – Виждал ли си слон, скрит зад конец? – Не. – Че как ще го видиш, нали се е скрил!

  • 5329

    – Знаеш ли какво се получава, като се прегърнат две стоножки? – Не! – Цип!

  • 256

    На северния полюс. Разговор между мечка и снежен човек: – Много ми е студено с тоя сняг по козината -казала мечката. Снежният човек казал: – А, питаш ли ме мене?

  • 1716

    Блъснали се скункс и заек. – Кой съм аз? Какво съм аз? – объркан казал заекът. – Ами, ти си един такъв с къса опашка… – Сетих се! – извикал заекът – Аз съм заек! А ти си един космат, миризлив, с една ивица по средата… – Леле! – казал скункса – Сигурно съм гъз!

  • 12012

    Петел и кокошка гледат телевизия. Започва кулинарно предаване и петелът казва: – Пак ще дават филм на ужасите!

  • 1183

    Лошият вълк се преоблякъл в кожата на коза и се отправил към къщичката на седемте козленца, защото знаел, че майка им я няма в момента. Стигнал до вратата и почукал тихичко: – Козленцааааа, дечица мой, отворете ми, аз съм вашата майка, върнах се и ви нося млечицееееее! Козлетата се обаждат отвътре: – Абе, я ходи се пери, бе, вълк смотан. Майка ни била….Млечице ни била донесла…. Нали току що я пратихме мама за бира, бе!

  • 3246

    На клетката на щрауса стои табела: „Моля не го плашете! Пода е циментов!“

  • 7559

    Една муха е кацнала на рога на един бивол. Долита друга муха и я пита: – Какво правиш? – Не ме закачай ма, не виждаш ли че орем!