• 9670

    Една лисица била поканена на парти. Нагласила се и тръгнала. По пътя чула един петел да кукурига. Тя бая се зачудила дали да отиде ама си рекла: – Е, сега отивам на парти, ще се занимавам с тебе! И си продължила пътя. След малко пак го чула да кукурига. – Ей сега идвам при тебе! – рекла лисицата. След малко от храстите се появил един вълк, облизва се и си говори: – Ей, хубаво е човек да знае чужди езици!

  • 6704

    Разчуло се из гората, че заека оправил мечката. Това заинтригувало вълка и един ден той го сгащил: – Казвай как го направи! – Много просто – навих парче едра шкурка на оная си работа. На другия ден вълка отново причакал заека, но в ужасно настроение: – Ти защо не ми каза от коя страна се слага шкурката бе?

  • 3190

    Един червей попитал майка си: – Къде е татко? – Отиде за риба с едни хора!

  • 6026

    Две мравки си говорят – Бе ти някога ебал ли си слон? – Не! – Е тва се казва съвпадение! Аз също!

  • 9885

    Вървят си две жаби: – Знаеш ли, в съседното блато е пълен разврат. Оня ден минах от там и ме изнасилиха. Вчера минах и пак ме изнасилиха. Днес пак ще мина, може пак да ме изнасилят.

  • 4695

    Решило веднъж зайчето, и се напушило. Тръгнало да обикаля из гората. Не щеш ли – на пътя му застанал Кумчо Вълчо: – Как си, Зайо, какво правиш? – Добре съм Вълчо, ама се напуших. – И какво усещаш? – Ами нищо! – Как така нищо бе, Зайо?! – Нищо! Нищичко не усещам! Нито краката, ни ръцете, ни главата, нито крилата си усещам!

  • 3526

    Мравка среща слон. – Слоне – казва мравката – седни на тая троха. Браво. А тая троха сложи на главата си. Супер. Е на това му викам готин сандвич.

  • 10532

    – Дядо, когато си бил в Австралия убивал ли си кенгуру? – Да! И още ме болят краката от подскоците, докато го преследвах!

  • 6684

    Две мишки си говорят: – Ако знаеш, мила, снощи с какъв мишок спах: един такъв с дълги и лъскави косми, голям, хубав… Обаче имаше крила! – Хаха, ми спала си с прилеп, ма! – Да бе! Той ми каза, че е летец!!!

  • 2559

    Един влюбен октопод казва на приятелката си: – Искам да те държа за ръка, ръка, ръка, ръка, ръка, ръка, ръка, ръка!

  • 8858

    Защо слоницата примигва с очи, докато прави секс със слона? Защото като колонка на бензиностанция отброява литрите!

  • 2312

    В магазин за домашни любимци: – Имате ли папагал, който знае английски? – Не, имаме само кълвач, който знае морзовата азбука.

  • 7708

    Седят си три мишока в бара и се препират кой е по-яко копеле Първият разправя: – Аз тва капаните изобщо не ги ебавам, влизам в тях за кеф, като щракнат правя вътре няколко упражнения за мускули на пружините и излизам. Вторият вика: – Това е нищо. Аз като свърша дрогата минавам на отрова за мишки… eй така за кеф. В това време третия мишок става и се отдалечава. Другите два мишока се споглеждат и го питат: – Къде по дяволите тръгна? Третия мишок се спира и отвръща: – Отивам си в къщи да еба котарака…

  • 1496

    Влиза заекът в горската кръчма и заявява на висок глас: – Тук някой ще яде бой! Всички се споглеждат, но никой нищо не казал. На другият ден същата история, но този път нервите на лъва не издържали и той го извадил навън и го поотупал малко. След малко заека влиза и изтупвайки си праха казва: – Казах ви аз, че някой ще яде бой.

  • 8959

    Момченце отива на гости и на вратата го посреща огромен питбул. – Влизай! – кани го стопанинът. – А, той няма ли да ме изяде? – И на нас ни е интересно, той е за първи ден у нас…

  • 1775

    Заекът решил да си сложи край на живота. Взел пушка, дамаджана с хубава домашна ракия, и отишъл в гората. Седнал на една полянка, и като за последно взел да пие от ракията. Но колко му трябвало, изпил малко и се напил. Повъртял се малко, заболяла го главата, легнал и заспал. Дошла лисицата. Видяла заека, видяла и ракията. Рекла си: – И ракията тука, и мезето тука. Това е живота! После взела да си пийне, развеселила се, заиграла се и видяла и пушката. – Какво е това? – попитала се тя, и взела да я гледа. И както я разглеждала, натиснала спусъка и се застреляла. Дошъл вълкът. Видял заека, видял дамаджаната и също си рекъл – "това е живот." И той взел да пие, замаял се и също взел да разглежда и си играе с пушката. Натиснал спусъка и се застрелял. Дошла мечката. " И ракията тука, а и мезе колкото искаш! От това повече-здраве му кажи!". Изпила цялата ракия, взела да пее и като седнала, започнала да си играе с пушката. И тя се застреляла по същия начин. След време заекът се събудил. Станал, и като видял какво е около него, казал: "Леле, аз като се напия не знам какво върша!"