• 3715

    Две крави си говорят: – Абе, тия хора ни направиха луди бе! – Ами, ти виж себе си на какво направиха с нашия антракс…

  • 7061

    Eдно врабче летяло. По пътя се задал един моторист и се сблъскал с врабчето. Птицата испаднала в кома и човекът я прибрал у дома си.След 40 дена врабчето се събудило в клетка и си огледало – вода, храна, решетки… "сигурно при сблъсъка съм го прибило и сега съм в затвора"

  • 1225

    Едно котенце попитало батко си: – Бате, какво е това "ебане"? Батко му казал: – Ела с мене довечера и ще ти покажа. Излизат те вечерта и отиват на мястото където се събират младите котки. Обаче било зима и било много студено. Чакали те котките, чакали и мръзнали и по едно време котенцето казало: – Абе бате, аз още малко ще поеба и ще си ходя.

  • 6665

    – Защо краката на слона са кръгли? – За да не пада в квадратни дупки!

  • 5342

    Мечока и заека били големи приятели. Един ден се срещат на горската пътека и зайю е много омърлушен. – Какво става бе, заю? – Мани, мани!!! Получих повиквателна за казарма!!! – Е и кво? – Шъ ме земат!!! А аз не искам да ходя войник! – Чакай да помислим! – казал мечока и двамата седнали върху пъноевете да помислят. Седяли, мислили, седяли…. и най-накрая мечокът казал: – Виж кво! Ако ти избия двата предни зъба, ще почнеш да фъфлиш, а фъфляци в казармата не зимат!!! Помислил зайо и рекъл: – Верно, бе! Дай да го направим!!! Замахнал мечо, фраснал заека и предните зъби на заека паднали. На следващият ден мечокът седнал върху пънчето и чака заека да се върне от военното. Най-накрая го видял. Зайо тича по пътеката и подскача весело. – Кво стана бе зайо? – попитал мечокът. – Сичко мина есстра! – фъфлейки казал заекът – Дюфтабанлии не зимат!!!

  • 3077

    Става заека сутринта и си удря една чикия. Отива в сладкарницата, иска боза. В бозата – муха. Мачка я, пие бозата и си мисли: – Е тва е живота – секс, насилие и алкохол.

  • 5943

    Един мотоциклетист кара бясно и както си карал ударил врабец. Съвеста го загризала, върнал се. Врабецът бил в безсъзнание, но жив. Сложил го в джоба, занесъл го в къщи, сложил го в клетка, налял му вода, натрошил трошички и си излязъл. След известно време врабецът идва в съзнание, огледал се и се разплакал: – Ааа, решетки.. хляб…, вода… убил съм мотоциклетиста!

  • 5723

    Един мамут си вървял, ама по едно време пред него изниква една група слонове! Слоновете като го видели, започнали да го бият – бой, бой… направо го спукали от бой… По едно време мамута става от земята и вика: – Баси, писна ми от тия скинари…

  • 3329

    Истинският орангутан в своя живот е длъжен да направи три неща: Да отгледа син, да посади дърво и да убеди сина си, че дървото е неговият дом…

  • 1579

    Седели си две мухи на едно лайно. По едно време едната казала: – Ей, ако знаеш в каква къща влязох вчера. Чистота навсякъде… Другата казала: – Моля те, не разправяй такива работи докато обядвам!

  • 10331

    Две кучета си говорят и едното пита: – Абе, знаеш ли какво е условен рефлекс? Другото отговаря: – Да бе, като светне една лампа и един идиот идва да ми носи храна.

  • 4782

    – Защо когато птиците летят на юг, се подреждат като "клин" и само една е отпред? – Защото тя носи картата.

  • 507

    Камилче пита майка си: – Мамо, защо имаме две гърбици? – За да можем да издържим без вода дългите дни, през които прекосяваме пустинята. – А защо ни е такава дебела шията? – За да не ни е студено през нощта и да не ни е горещо през деня в пустинята. – А защо имаме такива големи копита? – За да можем по-лесно да ходим през пясъците на пустинята. – Мамо, за какво са ни всички тези екстри, след като живеем в зоопарка?!

  • 10212

    Полицай спира кола, шофирана от куче. – Вие сте луд! – казва полицаят на спътника на кучето. – Защо сте дали на животното да шофира? – Че да не би да е мое? Аз съм на автостоп!

  • 4532

    Кума Лиса срешнала Лоса и му казала: – Лосе, хайде да се напушиме! – Лисо,вече не е модерно. Хайде да тичаме! Лиса срещнала Вълчо, кoйто й казал: – Лисо, хайде да се напушиме! – Вълчо, вече не е модерно. Хайде да тичаме! Тичали, тичали и срещнали Баба Меца. Тя им казала: – Хайде да се напушиме! – Абе, вече не е модерно! – Кой ви каза това? – Ами, Лоса. – Ами, той като напуши не знае какво говори!

  • 12001

    Три прилепа били много гладни изпратили първия да търси храна след малко се връща и казва: -виждате ли тези планини? -да!-казват другите -там няма храна. изпратили втория.след малко се върнал и казал: -виждате ли реката? -да! -там няма храна. връща се и третия целия ударен и казва: -виждате ли дървото ей там? -да! -е,аз не го видях!