10397
Двама приятели си говорят: – Вчера гледам две големи момчета бият едно по-малко!!! – И? – Ами намесих се. – И какво стана? – Какво може да стане? Пребихме го.
Вицове за пълнолетни
Един мъж отишъл на море по време на отпуската. Легнал на плажа и му станало толкова приятно от леко парещите лъчи на слънцето и звука от вълните та взел че заспал под чадъра. Като се събудил, ужасна болка го пронизвала надолу от кръста – сянката се била изместила, цялата кожа по краката му била изгоряла и имала по-червен цвят даже и от лицето на разпален комунист по време на партийно събрание. Качили го в Бърза помощ и директно в най-близката болница. Лекарят го погледнал, видял колко критично е състоянието му, помислил малко и предписал рецепта която съдържала Дефламол, Тоалетно мляко, цял куп лекарства и на последно място Виагра. Санитарят го погледнал учудено: – Докторе, за лекарствата ясно, ама за кво му е тая Виагра…той и без това не е в състояние да се движи, та камо ли да прави секс. Докторът го погледнал изпод вежди и отговорил: – Как защо му е Виагра – за да не може чаршафът да му опира в кожата на краката!
Дебел мъж искал да отслабне. Пробвал всякакви диети, но нищо не се получавало. Накрая прочел една обява: "Отслабнете с 5 кг. на ден!". Позвънил, казали му, че ще дойдат на място. На другия ден се звъннало на вратата, мъжът отворил, а там стояла красива гола жена, която държала табелка: "Ако ме хванеш съм твоя!". Започнал мъжът да я гони из цялата къща. Няколко часа я гонил, най накрая я хванал, свършил работата, застанал на кантара – отслабнал с 5 кг! Следващата седмица пак позвънил по телефона и казал: "Искам да отслабна с 10 кг!". Отново му казали да чака в къщи. На другия ден на вратата го чакала още по-красива гола жена с табелка "Ако ме хванеш съм твоя!". Започнал да я гони. Половин ден я гонил, най накрая я хванал…, застанал на кантара – бил отслабнал с 10 кг! Следващата седмица отново се обадил по телефона и твърдо казал: – Искам да отслабна с 20 кг! – Сигурен ли сте? – Сигурен съм! – Е, добре. Чакайте вкъщи. И отново на вратата се звъни, мъжът отваря вратата, а там стои едър негър с табела "Ако те хвана си мой!".
Двама здравеняци изваждат от спрял автомобил на пътя шофьора и го минават набързо. След което го връзват на едно дърво, за да не избяга веднага и си заминават. След час спира друг автомобил, излизат още двама. – Ей, ти защо си вързан там? – Ами…то…тука… – разказал им той за другите. – Ми, що пък и ние да не се пробваме? – си казали те. Речено, сторено. Така няколко пъти. На тръгване и те го вързали отново на дървото. Минавайки от там горския вижда човека: – Що си вързан тука, бе? – Еби, не питай!
Руснак и грузинец били съквартиранти в някакъв курорт. Вечерта се приготвят да излизат – руснака се бръсне, сресва, мие си лицето, а грузинецът си мие оная работа. – Защо така? – пита го руснакът. – Е, за всеки случай. Излизат да се забавляват кой както намери. Връща се руснакът и вижда грузинеца да си мие задника. – Какво става? – Е, случаи всякакви…
Двама обратни се качват на такси. По едно време единия пита шофьора на таксито: – Извинете може ли да пръдна? – Ами да – отговаря той. Напънал се педераса, но излязло само едно "Фъссс". След малко се обадил другия: – Извинете, може ли да пръдна? – Давай. – отговаря шофьора. Напънал се и той, но пак излязло само "Фъссс". Тогава шофьора се намесил: – Сега може ли аз да пръдна? – Да, да, разбира се… Пръднал нашия както трябва, а педерасите се обадили: – Олелее, този е още девствен…
Между рая и ада проверявали кои жени са детствени и кои не са, а измерителния уред е колче – която пусне кръв отива в рая а която не – в ада. Сяда на колчето 70-годишна баба, но не пуска кръв и Свети Петър: – В ада! 35-годишна мадама пак не пуска кръв и пак: – В ада! 12-годишно момиче – потича й кръв: – В рая. – Не искам. – отговаря тя. – Тогава в ада. – И там не искам. – Ами къде? – На колчето, на колчето!
Пилотът съобщава на пътниците в салона, че самолета пада и всички на борда ще загинат. В този момент става една разплакана девойка и казва:– Но аз съм млада и съм още девица! Искам да умра, като истинска жена!Става някакъв младеж, разкопчава си панталона, подава й го и казва:– Ето, изглади го!
В класа на Иванчо дошла нова учителка. Имали урок за растенията и учителката нарисувала краставица на дъската. Иванчо е изхилил гадно: – Я, госпожата нарисува кур! Целият клас избухнал в кикот. Възмутена учителката изтичала да се оплаче на директора. Директорът влетял разярен в класната стая. – Пак ли вие, бе хулигани, всичките ще ви изключа! И кое говедо от вас нарусува тоя кур на дъската?