Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7206

    Рота войници каца на Луната. Старшината ги строява и им обяснява: – Онзи кратер вляво от мен виждате ли го? – Да. – Там ще ни е спалното помещение. А онзи вдясно? – Да. – Там ще ни е консерваторията. А онзи зад мен? – Да. – Там ще ни е обсерваторията. Някакви въпроси? Редник Иванов: – Разрешете да запитам. – Казвай, Иванов! – Спалното помещение е ясно – там ще спим, консерваторията е ясна – там ще си държим консервите, но за какво ни е обсерватория? – Идиоти, вие да не искате цялата Луна да обсерете!

  • 5960

    Мотоциклетист блъска пешеходец, помага му да се изправи и казва: – Имате късмет, че днес е неделя! Защото през седмицата карам ТИР…

  • 10766

    Не съм злопаматен. Зъл съм, но паметта ми е слаба и не помня. Мога да си отмъстя, да забравя, и после пак да си отмъстя…

  • 7845

    Разговор между пияници: – Ако цената на ракията стане колкото цената на палтата какво ще си купиш ракия или палто? – Ракия, разбира се! Да не съм луд да давам толкова много пари за едно палто.

  • 2969

    По какво се разбира, че една фея е добра ? След секс се превръща в каса бира и двама добри приятели…

  • 7165

    "Този монитор не е кирилизиран, колеги!" др.Г.Желев -преподавател по комютърни системи и технологии в ТУ и НБУ

  • 102

    По време на изпит по кормуване: – Достатъчно, госпожо, вие не издържахте изпита! – Но аз още не съм започнала?! Даже не съм хванала волана! – Да, но седнахте на задната седалка…

  • 11084

    Геймър се връща от командировка и вижда апартамента си празен:– Ех! Поне да си го бях сейфнал!

  • 5411

    Двама дрогирани ходят по улицата и гледат насреща си полицаи. Единият вика: – Дай да се направим на полицейска кола, ще ни помислят за колеги и няма да ни закачат. Тръгнали те на бегом, уж в кола, и единият почнал да се прави на сирена: – Тии-у, тии-у! А другият – на буркан: – Синьо! Червено! Синьо! Червено!

  • 5087

    Разговор между системни администратори. – Разправят, че не било хубаво да ползваш за парола името на котката си. – Защо? Че какво му е лошото на qZ!813_gg1 за парола?

  • 2048

    Театър. След антракта, в тъмнината, закъснелите се придвижват към местата си. – Извинете, вас ли настъпих, когато излизах от салона? – Да, мен. – Хайде, скъпа! Това е нашият ред!

  • 11903

    Влязъл Зайо Байо в една сладкарница, ударил с юмрук по тезгяха и изревал: "Дайте ми една торта с моркови!" "Нямаме торта с моркови", отговорили му любезно. На другия ден пак влязъл Зайо Байо, ударил с юмрук и изкрещял: "Дайте ми торта с моркови!". Отново му обяснили, че нямат. И така няколко дни наред, докато на продавача му писнало и казал: "Ако още веднъж ми удариш с юмрук по масата, ще ти закова лапите за нея!" На другия ден влиза Зайо Байо и плахо пита: "Извинявайте, моля ви се, случайно да имате пирони?" "Не." "Тогава бързо ми дайте една торта с моркови!"

  • 6923

    Срещат се двама стари приятели след дълга раздяла. Побъбрили си за това-онова… от дума на дума станало въпрос и за ежедневните им радости и грижи. Гарабед попитал ей тъй, с участие: – Киркоре, извинявай, братле, ама колко си докарваш месечно? – Ее, няма какво да крия – 130… и нещо отгоре… Ами ти? – А, аз съм малко по-добре от теб – 140… и нещо отгоре… – Като си говорим за тия проблеми… да знаеш какво прави нашият приятел – професора, Агоп? – сетил се Гарабед. – Отдавна не съм чувал нищо за него! – Ох, завалията… той е много зле! Получава 450… и нищо отгоре!

  • 8720

    Щирлиц се прережда на голяма опашка в стола на Гестапо, а на разгневените погледи отвръща: – За героите на Съветския Съюз няма опашка!

  • 6576

    Млада жена се оплаква на лекар от сърцето си. – Не се тревожете – успокоява я докторът, – сърцето ви ще издържи до края на живота!

  • 194

    Двамата дежурни,по два тебешира(тропа с крак)- шест тебешира искам на час! Учителка по математика