Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4619

    – Но не можете ли в края на краищата да живеете честно? – пита съдията. – Че кога – вие през цялото време ме вкарвате в затвора!

  • 6105

    Полицай задържа двама скитници. – Къде живеете? – пита той. – Никъде – отговаря първият. – А вие? – Съседи сме…

  • 6566

    Под действието на алкохола човек забравя и губи паметта си. Така той може да се самоубие вечерта, а на сутринта нищо да не си спомня.

  • 3989

    На тази стена ще закачите петимата от РМС. Те са десетина души, ще се хванат…

  • 1012

    Баба се опитва да бъде деликатна. -Моето момиченце, музиката по мое време беше по-мелодична. -Бабо, това е миксерът.

  • 8891

    -Кой те научи да псуваш?-пита разгневено майката на Иванчо. -Дядо Коледа. -Дядо Коледа? -Ами като ми слагаше подаръка под елхата и си удари коляното в масата…

  • 7410

    Въпрос: – Кои са най-големите гъзари? Отговор: – Хемороидите.

  • 7979

    В един хладилник са наредени едно до друго десет яйца. Първото смушква второто: – Оня, десетият, никак не ми харесва! Никаква корпоративна култура няма. Чист пънкар! Гледай го как се самоизтъква! Я му предай на тоя – сплескан, че ние тук сме екип, и не търпим индивидуалисти! Вторият на третия: – Първият ме помоли да предам, че десетият се дели от екипа. А ние сме сплотен колектив, един за всички, всички за един! Третият – на четвъртия, четвъртият – на петия, петият – на шестия, шестият – на седмия, седмият – на осмия… Осмият на деветия: – Я, колега, кажи на оня рошавия, че ние всички трябва да се държим заедно! Деветият на десетия, побутвайки го: – Знаеш ли какво, приятелче… Ти не се вписваш в екипа. Ние тук имаме корпоративен дух, тийм-билдинг, тъй да се каже… Като едно семейство сме… Ние сме корпорация… Трябва да се държим заедно… Десетият: – Колко! Пъти! Да ви повтарям! АЗ СЪМ КИВИ, АЗ СЪМ КИВИ, АЗ СЪМ КИВИИИИИ!!!

  • 10255

    Двама приятели си говорят: – Чух, че жена ти е заминала на море без теб. Как поддържате връзка? – Чрез пощенски записи.

  • 2396

    Веднъж слугата домъкнал в къщи пияния като дъска княз Голицин след празник в офицерския клуб. Сутринта, подавайки му чай, слугата казал: – И как не Ви е срам, Ваше сиятелство! Даже в гащите си сте се изходили. – Ааа, не съм аз, това беше поручик Ржевски…

  • 10373

    Попитали Радио Ереван: – Може ли жена да забременее от вятър? – Може, ако преди това вятъра е преминал през военно поделение.

  • 6954

    – Пешо вкъщи ли е? – Не. Пешо го няма вече… Той напусна нашия свят… – Какво бе, да не е умрял? – Не, включи се в Интернет.

  • 2964

    Какъв е най-сигурният начин да хванете дива патица? – Купете си питомна и я дразнете, докато не подивее.

  • 4139

    Хванала ме е хрема и за това не съм добре с обаянието.

  • 7068

    В езиковата школа. – Бих искал да запиша сина си, за да научи поне един чужд език. – Да, разбира се! Английски, френски, немски, испански… – А кой език е най-чужд?

  • 7666

    А крайните задници на заека …… Из изпитване на седмокласничка.