Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6934

    Борсов агент е болен. Лекарят казва на жена му:– Вашият съпруг има тежък грип. Температурата му е между трийсет и девет и четиридесет градуса…Борсовият агент се обажда:– При четиридесет продавайте!

  • 5225

    Ахил е с големи и силни ръце, космати гърди и атлетично тяло. Хектор е обратен…. из съчинение

  • 8404

    Инструктират нов продавач на очила в една оптика: – Първо говориш с клиента. След това му показваш рамките на очилата. Когато клиентът си избере очилата, ще те попита колко струват. Ще му кажеш "100 долара". Ако не протестира, тогава казваш "И стъклата – още 50 долара". Ако пак нищо не каже, му казваш "Всяко!".

  • 10143

    Пращат Иванчо в първи клас. Още първия ден обаче той отива при учителката и казва: – Госпожо, аз съм много умен, не съм за първи клас – пратете ме направо в трети! Учителката се объркала и го води при директора. – Господин директор, Иванчо иска направо от трети клас да започне да учи! – Ами добре, изпитай го да видим. Почнала учителката: – Колко е 3 по 3? – 9. – Правилно. А 6 по 6? – 36. – Добре. А какво е това – кравата ги има четири, а аз – две? – Крака. – А какво е това – ти го имаш в панталоните, а аз го нямам? – Джоб. – Правилно! Ставаш за трети клас! А директорът се обадил: – Направо в пети да го пратим, много е напред с материала! Я как отговори на всичко, а последните два въпроса даже и аз ги обърках!

  • 9596

    Сеизмолозите са в паника! Започва брачният период на къртиците…

  • 9645

    Щирлиц седеше в немската щаб-квартира и пишеше тайно писмо до Русия. Точка, тире… Точка, тире… Другите клавиши на машината не работеха…

  • 10631

    Добрите бактерии се хранят с трупове, а лошите причиняват болести по хората. Контролно по биология

  • 12054

    Майстор поправял пералнята на хубавица. След много мъки и пъшкане се изправил и решил, че е готов и е време за плащане. Мадамата решила да мине тънко и рекла: – Да ти дам пет лева или да си сваля гащите? Майстора се почесал по главата и рекъл: – А бе дай пет лева, че гащите може да не ми станат

  • 887

    Чапай и Петка в Испания. Петка се прави на тореадор, а Чапай го гледа от трибуните. Пуснали първия бик, ама толкова страшен бил, че Петка се втурнал да бяга. Бяга той, бяга, а бикът след него. Обиколили няколко пъти арената – бикът а-ха да настигне нашия човек, но той се подхлъзнал и паднал, а бикът от инерцията го прескочил и също паднал. Петка скочил и с един удар на шпагата го убил. След това Чапай го хвали: – Ей, Петка, ти си бил голям храбрец, бе! Аз да бях, веднага да съм напълнил гащите… – А ти на какво мислиш, че се подхлъзнах?!

  • 11419

    Малко момиченце в детската градина плаче. Учителката го пита: – Какво става, кой те обиди? – Петьо. – И какво ти каза? – Каза, че тъщите трябвало да се избиват още от малки.

  • 3419

    Мъжът се прибира късно вечерта. Жена му го подхваща: – Пак си пил! – Не съм! – Пил си! – Не съм! – Я кажи "Гибралтар"? – Гир… Гиб… лар… пил съм…

  • 11312

    "Ох, като знам че имам час с вашия клас ми идва да взема една пушка и като влезна тука да се гръмна!" Преподавателка по исторя в ГХП "Св. Св. Кирил и Методий" гр. Пловдив

  • 1635

    В баровски фризьорски салон: – А сега, госпожо, да започнем с рентгенова снимка на главата ви…

  • 9068

    Бомбите падат не само по сушата, но и по островите!

  • 7328

    Двама приятели: – Какво означава да те сърби носът? – Мисля, че е на ядове. – Ами ръката? – Зависи коя. Или ще взимаш или ще даваш пари. – Ами левият крак? – Абе, приятел ти откога не си се къпал?

  • 6342

    На главна визитация с всички лекари, сестри и стажанти, професорът след като се осведомява за състоянието на даден болен казва: „Сантрапо“. Това се повтаря при няколко болни. Един от стажантите пита един от лекарите:– Каква е тази диагноза? Досега не съм я чувал нито сме я изучавали.– Сандък, трап, поп!