Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1863

    надпис на сергия- ПЪПЪШЕ (по-късно поправено на: ПЪПЪШИ)

  • 11763

    Един мъж завел приятелката си (блондинка) на мач. По едно време тя го попитала: – Скъпи, защо онзи човек с черните дрехи не рита топка?

  • 5275

    Търсим две секретарки. Едната с два езика, другата може и без език. Обява във вестник

  • 5079

    ние сме изключили външното поле, както този ключ може да изключи осветлението. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 11954

    Един човек си седял в кръчмата и си мислел ако спра да пия толкова пари ще имам, ама толкова пари ще имам, че ще си пия когато си искам

  • 9769

    Султана не искала дъщеря и да роди копелето на Рафи Клинч за да не спадне социалния статус на семейството й. Из ученическите тетрадки

  • 7353

    Аз съм вашата майка и баща. Затова само мен ще слушате, мамичката ви да е….а! Старшина в казармата

  • 4942

    Абе всички ли сте тъпи или само говорите тъпо, или пък сте умни, ама говорите тъпо… Учителски

  • 7805

    Полицай спира мерцедес: – Такааа, карате с много висока скорост, колана не сте си ложили… 100 лева глоба. Шофьорът започва да рови из джобовете, а в същото време отзад се приближава някаква кола. От нея слиза някакъв човек и му казва: – Кво става, проблеми ли имаш… След това вади някакъв мобифон, набира номер и го подава на полицая. Той слуша, в един момент застава мирно, извинява се на шофьора и си тръгва. Шофьорът пита другия човек: – Какъв е тоя телефон? – Последна новост – президентски мобифон де лукс! Директна връзка с народното събрание и президентството. – Не може да бъде! Човекът спокойно набира някакъв номер и подава телефона на шофьора. От слушалката се чува "Президентът слуша!" – Слушай човече, продай ми го! – Как ще ти го продам бе… Най-накрая се договорили за 1000 лева. На другият ден шофьорът на мерцедеса отново прави нарушение и полицаят го спира. Той вади тържествено мобифона, набира номера – никой не се обажда… Полицаят: – Спокойно човече, той и миналият път не работеше… – Тогава защо ме пусна бе, тъпак? – Тъпак, не тъпак, ама по десет телефона на дежурство продавам…

  • 11146

    Хванал един митничар златната рибка и както си му е редът започнал с 3те желания: – Значи искам 5 милиона в зелено, огромна къща на морето и жена с огромни гърди. Така. Значи това е първото ..

  • 8256

    Отива един човек да търси работа във ферма. – Искам 1000 лева заплата! – Чакай, бе! Хората тука взимат по 50-60 лева, а ти 1000?! Че какво повече знаеш? – Ами… Разбирам езика на животните. – Добре. Я ела тука. Завел го шефа при свинете. Животните изгрухтели. – Аха. Шефе, казаха, че са се опрасили с 5 прасенца, а вие и кмета сте писали 3, две сте си ги поделили! – Сакън! Тихо! Добре, добре! Разбрал си някакси. Ама я ела при кравата! Кравата измучала. – Да, шефе. Ами тя каза, че дава по 10 литра на ден, а вие с кмета пишете 5, другите си ги вземате! – Добре! Добре! Тихо! Нает си! 1000 лева! 2000 лева! Само мълчи! Отиват те да уредят договора, минават покрай овцете и те изблейват. Шефа бързо казва: – Не ги слушай, не ги слушай! С кмета бяхме пияни!

  • 10950

    В БРЦК имало борба кой да обере ларвите. Ученик в час по история, ПМГ – Благоевград

  • 6713

    Какво е чисто и просто: къпан полицай.

  • 6305

    Младоженец води разговор с архитект, които трябва да построи къщата на младото семейство. – Искам кръгла къща! – Как така кръгла? – Казах-кръгла. Абсолютно всичко в нея трябва да е кръгло. – Добре де, ама как всичко, а мебелите? – Абе ти не ме ли чуваш? Съвсем ясно ти казах-всичко кръгло! – Ще се опитам, но все пак ми кажи защо е необходимо това? – Защото тъщата, нейната кожа, казва, че все ще се намери ъгълче и за нея у дома…

  • 8613

    – Поне сто пъти са ме молили да се оженя, но аз все не се женя. – А кой те е молил? – Родителите ми.