Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2586

    – Докторе, полудявам! – Какво се е случило? – Вече от няколко седмици ми се струва, че това, което говори жена ми има някакъв смисъл…

  • 10134

    Футболен мач ФРГ-СССР. Вратарят на немците Сеп Майер си бележи три автогола. – Ще ме линчуват – шепне той на нападателя на СССР Олег Блохин. – Спокойно, Щирлиц, още само седем – успокоява го Блохин.

  • 9214

    Някакъв мъж купува подарък за жена си и й избира сутиен. Продавачката го пита: – Какво най-много ще подхожда на жена ви? Какви са гърдите й – като пъпеши, като круши, като ябълки? – По-скоро като уши на кокер-шпаньол.

  • 3883

    Мъж пребива тъща си до смърт и на съдебния процес призовават свидетел на убийството: – Вие – пита съдията – като видяхте че този мъж пребива до смърт клетата жена, защо не се намесихте? – Ами реших че и сам се справя човека.

  • 2122

    – Тате, дай пет лева. – К"ви четири лева? Аз три нямам, ти два ми искаш. На ти един, раздели го със сестра си и ми върни ресто.

  • 9395

    Изпитват ученик в час по астрономия: – Какво представлява планетата? – Ами…, планетата… е тяло от земя, заобиколено от небе.

  • 8631

    В една къща избухва страхотен пожар. Полуголите съпрузи се измъкват набързо в тъмната нощ. Когато се отдалечават на безопасно разстояние, жената се хвърля на врата на мъжа, прегръща го и го целува казвайки: – Скъпи, толкова много се радвам! От шест години за първи път излизаме заедно!

  • 10862

    Шерлок Холмс и доктор Уотсън летели с балон. Последвала изведнъж авария и балонът се приземил насред блато. Седели двамата пътници вътре, а по пътя до блатото минал някакъв човек. Холмс му подвикнал: – Хей, добри човече! Знаеш ли къде се намираме? Мислил човекът, мислил, пък накрая изтърсил: – Вие се намирате в кошницата на балона насред блатото. Заминал човекът и ги оставил шашардисани. Холмс се обърнал към Уотсън и му казал: – Ето този, скъпи Уотсън, беше програмист. – Как познахте, Холмс? – Елементарно, скъпи Уотсън. Първо: този човек мисли дълго време над прост въпрос. Второ: дава съвсем точен отговор. Трето: от този негов отговор ние нямаме никаква полза.

  • 7839

    – Що е то – мъничко, червеничко, движи се нагоре-надолу? – Домат в асансьор.

  • 7873

    -Знаете ли защо на хапчетата има разделителна черта? За да може, ако си прекалено болен и не можеш да го изпиеш, да ти го завинтят с отверка в задника.

  • 4851

    Двама приятели, добре си пийнали на купон и се прибират по къщите. – Оревуар! – казва единият. – Какво значи това? – Довиждане на френски. – Супер – казва другият. – Тогава – цианкалий! – Това пък какво значи? – Сбогом, на който си искаш език.

  • 5154

    От фронта съобщават в щаба, че готвачът на трета рота е убит – прегазил го е танк. – Иди да съобщиш на жена му – казва ротният на някакъв редник. – Но внимавай, глупако! Да й предадеш новината внимателно, тактично! Редникът отива в дома на покойника. Посреща го съпругата. – Вашият съпруг, мила госпожо, беше нисък и дебел, нали? – пита войникът. – Да, защо? – Защото сега е… висок и слаб!

  • 6633

    До седем часа остават двайсет и седем минути,всъщност вече двайсет и осем… Боян Христов, водещ сутрешен блок на софийското радио "Вива"

  • 10438

    – Вие сте щастлив човек – казва гледачката. – Никога няма да узнаете какво е болест… – Това не ме радва особено – казва посетителят. – Но защо? – Следвам медицина.

  • 9377

    В реанимацията: – Ало, докараха ли Петров при вас? – Да. – Жив ли е? – Още не е.

  • 749

    След комедията "Здравейте, аз съм вашата леля" щели да снимат и продължение – филм на ужасите "Здравейте, аз съм вашата тъща".