Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3452

    Лазар се луташе в тъмното като дърво изгубено в гората!

  • 8520

    Габровец и търновец чупели орехи и си говорели. Търновецът попитал: – А бе, вие габровците нали сте голяма работа, какво правите с черупките от орехи? Габровецът го изгледал и казал: – Продаваме ги на търновци да си варят чорба от тях.

  • 12061

    Защо блондинките отварят млякото още в магазина – защото пише отвори тук………..

  • 10732

    Двама затворници си говорят и единия пита: – Как попадна тук? – Случайно, синът ми написал за домашно съчинение на тема "С какво се занимава баща ми".

  • 8565

    Кой е онзи с червения нос, като краставица…

  • 862

    Дон Кихот е легендарен, защото имал леген на главата.

  • 74

    Леле какви пердета …. красота и фаянс… Учителко по повод състоянието на класната стая

  • 64

    Прехраната е спасила човечеството от гладна смърт! Учител по философия

  • 8346

    Камилите издържат дълго в пустинята, защото имат вода в бъбреците. Ученически

  • 6499

    Майчинско напътствие пред сватба: "Дъще моя, искам да ти дам добър съвет? Никога недей да спориш с мъжа си. Направо плачи с глас."

  • 1007

    .. взимате и започвате да лъскате,лъскате,..докато частиците не се възбудят! Учителка по физика по повод опит с метална тръба

  • 2469

    Жена на богат български бизнесмен е затруднена в избора на подарък за своя съпруг и се обръща към симпатичната и млада продавачка в магазина: – Какво ще ми предложите за един солиден и богат мъж, който си има всичко? – Телефонния си номер, госпожо…

  • 11904

    Джентълмен от Англия стой пред печката. На вратата се звъни. Друг джентълмен пита: – Може ли чаша вода, сър. Джентълменът от къщата му дава. След малко пак се повтаря същото, и пак, и пак. Последния път човекът от къщата пита: – Какво става? – Пожар, сър.

  • 3246

    На клетката на щрауса стои табела: „Моля не го плашете! Пода е циментов!“

  • 11538

    – Виждал ли си слон, скрит зад конец? – Не. – Че как ще го видиш, нали се е скрил!

  • 808

    Няколко неща, които шофьорът не трябва да казва, ако вози нервни пътници: – Пак не ми бачка спирачката… – Странно – въртя кормилото на една страна, а колата завива на друга. – Не трябваше да пия толкова водка преди закуска. – Някой обърна ли внимание – един полицай ли прегазих или двама? – Ау! Всичко пак започна да ми се раздвоява! – Вижте каква гледка отляво! Толкова е готина, че чак ми се отщява да гледам напред. – Някой ще подържи ли кормилото докато подремна? – Мотора пак гасне! – Чувате ли музиката? Не?! Как така не? – Защо дърветата растат насред шосето? – Е, ще полетим ли?