Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8052

    Едно дете се прибира от училище и казва на майка си: – Мамо, учителката ме попита един въпрос, аз отговорих правилно, а тя ми писа двойка! Майката пита: – Как така? – Тя ме пита с кого граничим на север, а аз отговорих че не знам.

  • 650

    "Дефектна гума може да ти провали всичко!" Коментар на Ричард Груев на състезание от Формула 1, проведено в Япония през 1998 година

  • 2632

    "-Защо се размучахте сега? Кое ви възбуди толкова?" Г-н Карагеоргиев, преподавател по френски език в НБУ-Албена

  • 2804

    Разговор между интернет маниаци в чата: – www.zaplata_ima.li – www.kakto_vinagi.net – www.a_kak_shte_se_priberesh.de – www.pesh.com

  • 5351

    – За какво си прибрал тази дъска в къщата? – Лекарство за тъщата срещу безсъние!

  • 3855

    Втората част на втория стих на втората строфа подсказва второстепенното значение на този факт за второстепенния герои. Учителка по български език и литература

  • 1602

    България направи крачка напред в преговорите с Европейския съюз – затвори главата на Главния Преговарящ.

  • 1331

    Млада двойка е на излет. Момичето е видимо отегчено. – Какво ти става? Имам чувството, че ти е досадно, а тук е толкова хубаво! – Лесно ти е на теб. Ти си тук с мен. Обаче аз съм с теб.

  • 6393

    Мъжете пият само в три случая… Когато им е хубаво – от радост, когато им е лошо – от мъка, и когато всичко е нормално – от скука…

  • 5633

    Три приятелки се връщат от санаториум и споделят впечатления: Първата: – Аз в санаториума се запознах с един професор. Той 28 дни ми прави изследвания, а на 29-ия ми се обясни в любов Втората: – На мен ми провървя повече. Запознах се с аспирант. Той 28 дни тича след мен, а на 29-ия ми се обясни в любов Третата: – Аз пък се запознах с един санитар. 28 дни прекарахме в любовни утешения, а на 29-ия, той излезе на балкона и каза „Бах, ми то тука имало и море!!!“

  • 713

    Един инженер умрял. Отишъл при свети Петър, цял ден чакал на опашка, за да получи разпределение, и накрая го насочили към ада. Минало време, започнали незапомнени жеги. Свети Петър си помислил: "Тук в Рая не се диша от горещина. А какво ли е в Ада? Я да ида да проверя?" Отишъл той в ада и какво да види? Прохладно, подухва ветрец, изобщо рай… Попитал дявола каква е тази работа, и той му отговорил : – Абе, нали ми изпрати един инженер миналия месец, та ми сложи климатик. – Дай го този инженер насам – казал св.Петър – горе в Рая не се живее от горещина! – Ааааа, не! – отговорил дявола – щом си го изпуснал един път сърди се на себе си. – Ще те съдя – разгорещил се свети Петър. – Кого ще съдиш, бе? Нали всички адвокати са при мен?

  • 5490

    – Скъпи, когато се оженим, ще имаме три деца! – Откъде знаеш? – Ами сега живеят при майка ми.

  • 9079

    Г-н депутат, така подаден, Вашият член няма да влезе.

  • 5934

    Знаете ли какво е вътрешното противоречие на жената – счетоводител? Като счетоводител се радва, когато й излиза, а като жена – когато й влиза.

  • 10140

    Какво прави един слон когато има слънце? Ами… сянка!

  • 10907

    Няма да зубрите механично,ще зубрите творчески… Учителка в СОУ "Н.Рилски", гр.Харманли