Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8689

    Пациент в болницата: – Докторе, помогнете ми, много кашлям… – Аха, а пушите ли? – Да, ама не помага.

  • 2403

    Мутра влиза в магазин и пита: – Имате ли бижута? – Не продаваме – отговаря продавачката. – А това по ръчичките и гушките к`во е?

  • 3041

    Колбасите в магазина се карат всеки ден.. Надпис в магазин

  • 8233

    Седят Чапай и Петка в землянката и Петка пита: – Чапай, кой номер ти са ботушите? – Четирсе и две. – А-у-у-у, а миришат поне за четирсе и осми!

  • 6529

    Танцуват Наташа Ростова и поручик Ржевски. Поручикът започва трескаво да мачка гърба на Наташа. – Поручик, какво търсите там? – Гърдите Ви, Наташа. – Гърдите ми са отпред, поручик. – А-а, там вече търсих.

  • 5169

    – Какво става с Джон? – пита Смит свой приятел от клуба. – С Джон ли? О, след полунощ той вече лежеше под масата и все се оплакваше, че таванът е толкова нисък.

  • 5953

    Въпрос: Кое е това нещо с четири крака и една ръка? Отговор: Щастлив питбул.

  • 2714

    Водка "Буратино"! Една чаша и си дърво.

  • 9061

    – Дъщеричката ни направо ще ни побърка! – оплаква се една жена. – Какво е станало? – Ами веднъж ме видя как плюя върху ютията и попита защо го правя. Аз й казах: "За да проверя дали ютията е гореща." – И какво от това? – Ами от тогава, когато сяда да се храни винаги плюе в супата…

  • 9789

    При инспекция офицерът пита един от войниците: – Колко време сте в армията? – Много. – отговаря войникът. – Много какво? – Много дълго. – е крайният отговор.

  • 10251

    Влиза един борец в един магазин за полилеи и започва да пита продавачката: – Какво е това? – Полилей! – Какво е това? – Полилей. – Какво е това? – Е гъз де, гъз, какво може да е! Бореца казал: – Дайте ми един! Продавачката му го дала. Отишъл си бореца, в офиса сложил полилея и му се радва. Влиза един друг борец и го пита: – Како е това бе? – Гъз. – Искам и аз такъв! Отишли те в магазина и казали на продавачката: – Дайте ни един гъз! Продавачката се изплашила и отишла при шефа: – Шефе тука има двама борци, искат гъз! Шефа: – Показвай го, че ще ми изпотрошат стоката! Отишла тя при борците, показала си гъза, а те казали: – Ааа, не, онзи беше с висулки! Тогава продавачката се провикнала: – Шефееее, тебе търсят!

  • 5899

    Преводът е като жената, колкото е по-хубав, толкова е по-неверен Учител по английски език

  • 1189

    Христо, с това ухо, дето е откъм тебе, те чувам, а и с онова дето е перпендикулярно на него те чувам Учител

  • 7286

    Боби, моля те, пусни ми твоите ключове за гаража, че заключих моите вътре. Чао! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".