Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8181

    Между актриси: – Как мина кастингът, скъпа? – Чудесно! Режисьорът имаше само една забележка към мен – краката ми били студени!

  • 3958

    Кара си един след като му сменили гумите в сервиза и получава sms:„Пешо, ако си жив още, спри внимателно и затегни болтовете, че ние забравихме.“

  • 8067

    – Иванчо, защо след възкръсването си Христос е отишъл най-напред при жените? – Защото по този начин новината се разпространява най-бързо, госпожо.

  • 4327

    Умрял един "Doom"-аджия и отишъл при свети Петър. Пита го той къде иска да отиде – в рая или в ада. "Doom"-аджията поискал да му покажат двете места. Видял рая, видял и ада и казал на свети Петър: – Дай ми сто здраве и двеста броня и ме пращай в ада.

  • 2772

    Къде се срещат времето и пространството? – В казармата, когат старшината каже "Сега ще копате от тая ограда до обед!"

  • 871

    Реклама: Пийте новата ни ракия "Машина на времето"! Удряте една чашка, и вече е утре…

  • 1346

    "Терористи отвлякоха самолет, в който са пътували адвокати за конференция. Терористите поискали откуп 20 милиона долара и заплашиха, че, ако не получат това, което искат, ще започнат да освобождават по един адвокат на всеки час…"

  • 8296

    Запишеше следната моя мисъл, която не съм измислила аз. Учителка

  • 720

    – Знаеш ли, Гошо се оженил за една грозна мадама? – По любов или по сметка? – Нещо средно… Нея я взел по сметка, а парите й – по любов.

  • 5167

    Агов не може да бъде по-голям американец от мене, защото аз оттам идвам.. Жорж Ганчев

  • 5127

    На автобусната спирка: – Извинете, знаете ли кога пристига автобусът? – I don`t know. – Какво значи това? – Не знам. – Не би трябвало да ми говорите на чужд език щом нямате представа какво означава!!

  • 3015

    В едно щъркелово гнездо: – Мамо, къде е татко? – Той носи бебета по света и радва много семейства! Няколко месеца по-късно майката-щъркел пита сина си: – Къде беше цял ден? – Плаших гимназистки!

  • 7853

    Христо Ботев е умрял случайно,без да иска… Ученик от 29 СОУ, София

  • 8243

    Ранна утрин. Дъщерята за мляко, тъщата плете, зетят чете вестник. – Извинявай зетко – казва тъщата – мога ли да те питам една работа? Ако сега дойдат тука едни турци чалмалии, с ятагани и кажат – зетко, опъвай бабата или ти режем главата – ти кво ша прайш? – Ами бабо, к"во да правя, мил ми е живота. – Че кво чакаш тогава, турци ли да дойдат?

  • 197

    Попитали министъра на икономиката Петър Жотев: – Вярно ли е, че търсите нов шеф на приватизацията? – Вярно е, – отвърнал Жотев, – и бившия също го издирваме.

  • 7683

    Едно момченце се прибира у дома си от детската градина. Майка му го пита как е минал денят. То отговаря: – Ами, нищо особено, само дето на връщане един чичко каза, че ако му лапна пишката ще ми купи ееей тия маратонки.