Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4013

    В полицията чули че авто гумите се лепят много добре с презерватив. Пратили старшина Иванов да купи 1000 бр. и да иска фактура за тях. Влиза той в аптеката и казва: – Ако обичате 1000 презерватива, и фактура за 5-то районно. Коментарите от опашката: Младо момиче: – Ех, то полицията наистина се е променила… Бабка зад нея: – Да, преди ни биеха сега ще ни чукат. Последния на опашката – един дядка: – И пак ще има "наши" и "ваши".

  • 5404

    Куршумът лети, докато го бутат газовете от цевта. След като спрат, той пада на земята. Военен, 1995 г.

  • 7328

    Двама приятели: – Какво означава да те сърби носът? – Мисля, че е на ядове. – Ами ръката? – Зависи коя. Или ще взимаш или ще даваш пари. – Ами левият крак? – Абе, приятел ти откога не си се къпал?

  • 220

    Мъж седи в бара на курортно градче и пие чаша след чаша. Барманът идва при него и пита: – Как е, друже? Опитваш се да удавиш проблемите ли? – Да, а ти как позна? – Ами то се вижда…. Но, повярвай ми, това няма да помогне. – Как ще помогне като тая тъпачка – тъщата, въобще не ще да се приближи до водата…

  • 1873

    – Докторе, какво означава в моята диагноза "ЕГЗ"? – Един господ знае.

  • 7799

    Илюзионист споделя със свой приятел: – Имах един сензационен номер – разрязвах жена си на две. Няколко пъти. Но скоро след това се разделихме… – И къде е тя сега? – пита приятелят. – В Париж и в Рим.

  • 7878

    Извел бащата глист сина си на ануса, за да му покаже света: – Ето, сине, това зеленото отдолу е трева, това синьото отгоре е небе, онези неща дето летят из него и пеят са птички, а онова яркото нещо най-отгоре е слънцето. – Тате, ама то бил много хубав този свят. – Ами хубав е. – Тогава защо стоим в тази смрадлива тъмна дупка? – Ех, какво да правим сине – родина…

  • 4853

    Молитва на гимназист: – Милостиви Боже! Моля те направи така, че Лондон да стане столица на Дания, както написах вчера в контролното по география!

  • 2669

    Тъй като народа е нямал с какво да посрещне освободителите, той ги е посрещал с хляб и сол.

  • 7664

    Болестта на Нонка може да бъде от преумора, от наследствени гении, от туберкулоза и много, много други неща. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 7683

    Едно момченце се прибира у дома си от детската градина. Майка му го пита как е минал денят. То отговаря: – Ами, нищо особено, само дето на връщане един чичко каза, че ако му лапна пишката ще ми купи ееей тия маратонки.

  • 2383

    Доктор към пациента: – Имам за вас две новини, добра и лоша. – Кажи хубавата? – Ами тази болест сигурно ще я нарекат на твое име.

  • 6911

    Явяват се две момичета на конкурс за съдии. Комисията е от пет съдии, четири възрастни жени и един млад мъж-председател. Първото момиче е дребно, пълно, грозновато и с очила. Каквото го попитат – всичко отговаря правилно. Второто момиче е висока, дългокрака, хубава блондинка; каквото я попитат – нищо не знае. Събира се комисията да реши коя от двете да избере: – Тая пълничката, тя всички закони знае и много правилно разсъждава – казват съдийките. – Не, ще изберем втората – казва председателят. Закони се учат, но крака не растат!

  • 3110

    Въпрос: Защо охлювите не карат мотори? Отговор: Защото ще им се веят рогата!

  • 10017

    Фидел Кастро умрял. На извънредно заседание на ЦК трябва да бъде взето решение къде да бъде погребан. Един предлага мястото, където е започнала кубинската революция, друг – родната му къща да бъде превърната в мавзолей. Трети твърди, че е най-добре да го погребат в Йерусалим. – В никакъв случай! – подскачат останалите членове на ЦК. – Там вече един успя да възкръсне!

  • 2292

    Клиент се оплаква в ресторанта: – Какви са тия спагети бе! Заседнаха ми в гърлото. Келнерът отива за малко до кухнята, връща се и казва: – Готвачът казва, че всичко им е наред. Кой ви е карал да ги ядете напречно – той ги е сварил надлъжно!