Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2175

    В поделението за проверка всичко се боядисва. Един редник не можал да стигне до горния край на ракетата. Повъртял се наоколо, но накрая хвърлил кофата с боята. Тя захлупила ракетата и я обляла с боя. В този момент минал старшината: – Какво е това? – Как какво – неутроноуловител. – отговорил боеца. – Знам че е неутроноуловител. Защо не е боядисан?

  • 9007

    Hasta la vida! Учителка по испански език

  • 9060

    Правим обувки с кожа на клиента! Надпис на обущарско ателие

  • 11982

    Засилва се мъж с букет в ръце при жена си и вика: – Жена, честити 70 години от нашата сватба!!! Жената: – Абе, ти луд ли си, едва 10 години са минали!!! Мъжа: – Е да, ама след първата брачна нощ моите са кучешки!!!

  • 10066

    – Докторе, ако трябва – ще откажа пушенето? – Късно е вече…

  • 2776

    – Госпожо, съгласна съм да бъда ваша прислужница, но трябва да ви предупредя, че не мия нито подове, нито прозорци. – А свирите ли Шопен на пияно? – Не, но защо ме питате? – Госпожице, на мен ми трябва прислужница, която да свири Шопен, докато аз мия пода и прозорците.

  • 2604

    №6 си крие пищова в панталоните и отказва да го извади Забележка в дневник

  • 11592

    Слона бил педераст.Отишъл веднъж при врабчето и му казал: – Врабченце влез ми отзад и ми излез през хобота. – Ама как така? – казало врабчето. – Абе давай бе! – Добре. Влязло врабчето, след малко излязло. – А сега може ли да си вървя? – казало врабчето. – Аaa, не, къде ще си ходиш? Айде пак! – казал слона. – Ама… – Няма ама, пак. – Добре. Врабчето пак излязло и казало: – А сега може ли да си вървя? – Неее, къде ще ходиш? Айде пак. – Ама… – Няма ама, пак. Врабчето пак излязло и казало: – Аз вече ша си ходя. – Няма! Айде пак за последно. – Ама за последно? – попитало врабчето. – Да. – отговорил слона. Врабчето влязло, слона си пъхнал хобота в задника и казал: – Айде сега мастурбирай!

  • 524

    В студената зимна нощ Македонски преминал ,подтикван от родолюбие към Румъния, замръзналия Дунав мост.

  • 2824

    Двама войници си говорят: – Нашата рота е същинска лудница! – Не е така – в лудницата поне началниците са нормални.

  • 3304

    Английски лорд изпълнява съпружеските си задължения. Милейди: – Милорд, влезе ли? Милорд: – Милейди, вътре е. Милейди: – Тогава, Ох.

  • 4394

    Мъж и жена влизат в кабинета на зъболекар. – С упойка или без упойка? – пита лекарят. – Без упойка! – твърдо решава мъжът. – Браво! – казва зъболекарят. – Най-после се появи един храбър пациент! – Сядай на стола, скъпа – казва мъжът.

  • 3338

    Мъжът пие, за да установи физически и духовен контакт с жена си, но дори и пиян, той не може… Кандидат-студентска работа

  • 8958

    Две блондинки си говорят в кафенето на културни теми. Едната пита: – Миличка, ти гледала ли си "Титаник"? – О, да! Даже няколко пъти! – Коя сцена ти хареса най-много? – Оная дето бяха на кораба!

  • 4599

    – Представете си, че клиент купува от търговеца стока за седемдесет и пет лева и му плати половината. Е, колко още трябва да плати? – пита учителят. – Ами, онази, другата половина – отвръща ученикът след кратък размисъл.

  • 9054

    Дай му една страница, не цял лист! Преподавател преди контролно