Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10495

    Леко го бутни, той сам ще влезе! Инструктор по време на кормуване, за скоростния лост

  • 3691

    – Извинете, пиете ли? – Това въпрос ли е, или предложение? – Въпрос. – Не пия. – А ако е предложение? – Тогава ще пийна една голяма водка.

  • 9771

    Момченце държи снимка на младоженци и разпитва майка си: -Мамо, защо булката е облечена в бяло? -Защото бялото е символ на радостта,щастието и безгрижовността… А защо тогава младоженецът е облечен в черно?

  • 1464

    По време на проверка войниците се оплакват: – В чорбата има камъчета! – Що за оплаквания? – сопва се капитанът. – Вие сте тук, за да служите на родината! – Да, но не за да я ядем…

  • 5260

    Полунощ. На вратата на Иван Костов се звъни. – Кой е? – пита Иван Костов. – Стопанска полиция! – Уф, пак сънувам кошмари.

  • 2176

    – Ало, пешо ти ли си? Защо още не си ми пратил файла по e-mail? – Ох, кво да ти кажа! Модема ми не бачка! Не мога да ти го пратя . . . но щом толкова много ти трябва, имам една идея. – Каква? – Слушай сега! Значииии . . . създай един файл. Промени му големината на 1 234 832 байта. Разбра ли? – Мисля. . . че да!? – Добре, имаш ли PC Tools? – Ми да! – Добре, стартирай PCT, отвори го с редактора, превключи на шестнайстичен режим, позиционирай в началото и пиши . . . A1 B7 34 1F 4A 61 35…

  • 10948

    – Добър ден, безплатен докторе. – Добър ден, безнадеждно болен пациент.

  • 2899

    Критикът: – Каква прекрасна картина, какво видение, каква експресия! Художникът: – Да? А, това е мястото, където си избърсвам ръцете от боята.

  • 9966

    Нощният пазач на гробищата влетява при началника си и виква: – Край! Няма повече! Напускам! Не мога да работя тук. – Защо бе? – Ами ходя наоколо и какво виждам – навсякъде само надписи – "тук почива еди-кой си", "тук намери вечен покой еди-кой си", "спи спокойно, дядо…". И какво – всички спят и си почиват, само аз бачкам!

  • 5589

    – Свидетелю, познавате ли подсъдимия? – Да, ваша светлост. Ние с него работехме в една банка. – Кога беше това? – Датата не помня, но помня, че беше на разсъмване, около три часа…

  • 7017

    Берлинският конгрес се провел през 1878 г. във Виена.

  • 11660

    Ако "хомо сапиенс" са били хомо това обяснява факта, че са изчезнал вид.

  • 6922

    Някакъв войник избягал от бойното поле и се скрил в едни храсти. Гледа – до него се крие друг военен в офицерска униформа. – Извинете, господин капитан… – Не съм капитан. – Извинете, господин майор… – Не съм майор, полковник съм! – Леле, толкова далече ли съм избягал!

  • 3388

    Който не разбира задачите, да остане след часа, да решаваме задачи, но аз няма да остана! Учител по матаматика в ГПЧЕ – Плевен

  • 2689

    Тъст се разминава със зет си по стълбите на блока и го пита: – Змията горе ли е? – И двете са вкъщи.

  • 5633

    Три приятелки се връщат от санаториум и споделят впечатления: Първата: – Аз в санаториума се запознах с един професор. Той 28 дни ми прави изследвания, а на 29-ия ми се обясни в любов Втората: – На мен ми провървя повече. Запознах се с аспирант. Той 28 дни тича след мен, а на 29-ия ми се обясни в любов Третата: – Аз пък се запознах с един санитар. 28 дни прекарахме в любовни утешения, а на 29-ия, той излезе на балкона и каза „Бах, ми то тука имало и море!!!“