Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6269

    Момченце пита баща си, който се е замислил за нещо: – Тате, как е устроен мозъка? – Остави ме, бе! – Кажи, бе, тате, как е устроен мозъка? – Абе, ти не чуваш ли да ме оставиш на мира! – Айде, бе, тате, кажи ми…. – Махай се, бе, не виждаш ли че друго имам в главата…

  • 5032

    Надпис пред салон за разкрасяване: "Не налитайте на момичетата, които излизат от нашия салон – между тях може да е и вашата баба!"

  • 296

    Кока-Кола подема нова рекламна кампания специално за Русия: "Под капачката на всяка седма бутилка – ВОДКА!"

  • 1808

    Кирил и Методий били братя близнаци от различни майки, по произход кумани, но натурализирани българи

  • 3291

    Три хлапета се хвалят: – Моят татко ходи на работа в Либия, върна се и си купихме кола. Сега мама казва, че имаме всичко. – А моят татко – казва второто – беше на работа в Япония. Върна се и си купихме къща. Сега мама казва, че имаме всичко. – Моят баща, пък – допълва третото – беше на работа в Турция. Върна се и донесе сифилис. Мама каза, че само това сме си нямали… Така, че ние от по-рано сме си имали всичко.

  • 1449

    – От десет години пиша и едва сега разбрах, че нямам талант! – оплаква се един писател на свой познат. – И оставяш писането? – За съжаление вече е много късно. Станах знаменит!

  • 8669

    Българите се възползвали от тежките брони на латинските рицари, и ги принудили да потънат в блатото… Из класно по история

  • 11903

    Влязъл Зайо Байо в една сладкарница, ударил с юмрук по тезгяха и изревал: "Дайте ми една торта с моркови!" "Нямаме торта с моркови", отговорили му любезно. На другия ден пак влязъл Зайо Байо, ударил с юмрук и изкрещял: "Дайте ми торта с моркови!". Отново му обяснили, че нямат. И така няколко дни наред, докато на продавача му писнало и казал: "Ако още веднъж ми удариш с юмрук по масата, ще ти закова лапите за нея!" На другия ден влиза Зайо Байо и плахо пита: "Извинявайте, моля ви се, случайно да имате пирони?" "Не." "Тогава бързо ми дайте една торта с моркови!"

  • 8898

    Краката на този режим се клатели много яко… Учителка по история в ПМГ Враца

  • 6746

    – Къде предпочиташ да си по време на секс?– Отгоре.– А аз отдолу.– Защо?– Представям си, че поправям колата.

  • 6159

    Антоне,смотри в даске,не говори в шурата! Учителка по руски език към ученик

  • 981

    Бременна жена отишла на астролог, за да получи хороскопа на бъдещото си дете. – Под какъв знак беше заченато детето? – попитал астрологът. – Под една табелка "Пушенето забранено".

  • 10160

    Пиян се удавил в реката. Полицай пише: "Акт за одавяване". Помислил, задраскал го и написал: "Акт за отдавяне". Замислил се пак и написал: "Акт за влизане на тялото във водата и неговото неизлизане".

  • 11053

    Някакъв се обажда в полицията: – Струва ми се, че тъща ми е умряла! – Защо мислите така? – Ами прибрах се както винаги от работа, ритнах я, а тя не помръдна.

  • 10816

    Обява: „Изгубена тъща. Отиде за бира и не се върна. Молба – да се върне бирата“.

  • 10385

    Габровец пита малкия си син: – Помниш ли, сине, какво ти подари Дядо Коледа точно преди една година? – Да, тате! Един бонбон! Не виждаш ли, че аз още го смуча? – Дай, сине, да му махна целофана.