Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6782

    Малко момченце към майка си: – Мамо, този снежен човек е съвсем безпомощен! – Защо? – Защото си го направих за пръв път сам, без помощта на никой.

  • 1307

    Деца,много сте ми умнички,ама що тъй простейте бе келеши. Учителка по музика

  • 5296

    Учителката пита Иванчо: – Ти защо не си си написал домашното? – Ами вчера имаше пожар у нас и загина дядо. – Изгоря ли? – Не, успя да скочи през прозореца! – Преби се долу ли? – Не, долу имаше пожарникари. Те бяха опънали едно платно и той падна на него, отскочи и отново влезе през прозореца. – И тогава изгоря? – Не, пак успя да скочи! – И тогава се преби? – Не, нали Ви казах, че пожарникарите бяха опънали едно платно и той отскочи от него и пак в прозореца. – И тогава изгоря? – Не, пак скочи. – И този път се преби? – Абе нали ви казах, че пожарникарите бяха опънали едно платно… – Добре бе, какво все пак се случи с дядо ти? – Ми на пожарникарите им писна и го застреляха.

  • 7682

    Учителят дава съчинение на учениците: – Съставете разказ, в който да употребите всички дни от седмицата. Иванчо написал: "В неделя татко отиде на лов. Той донесе такъв голям заек, че го ядохме в понеделник, вторник, сряда, четвъртък, петък, та остана даже и за събота!"

  • 5364

    Не пускайте чешмата, защото тече! Надпис на чешма..

  • 5479

    Хубави мъже на повикване по домовете. Тел. 166.

  • 3961

    Надпис: "Докосването до съоръжението е смъртоностно. Всеки, който наруши това, ще бъде глобен!"

  • 13

    Един бездомник стои зад заведението "Св. Георги и змея". Излиза сервитьорка и той я моли за храна. – Я, се махай от тука! – развикала се тя. Той постоял, постоял и тръгнал. Като минавал пред заведението я среща отново: – Извинете госпожице, а може ли да говоря с Георги?

  • 6054

    Сър Джон към прислужника си: – Питър, вчера те пратих до болницата да се поинтересуваш за здравето на сър Алфред. Отиде ли? – Да, милорд. – Добре, свободен си.

  • 7214

    – Сестра ти съвзе ли се след шока, след като мъжът й избяга в Америка? – Да, сега е много по-спкойна, но в началото беше обезумяла от радост.

  • 10422

    Кои са най-тежките седем години в живота на блондинката? Втори и трети клас.

  • 5006

    – Оле, толкова се притеснявам… Нищо няма да направя на изпита! – Не се притеснявай! Не може пък нищо да не си запомнила! – Сериозно ти говоря, бе! Даже столицата на Европа не се сещам коя е… Из разговор между кандидатстудентки

  • 4223

    Американска кино звезда попаднала в съда в Италия.Преди процеса провела следния разговор с адвоката си:– Ами аз не знам италиански, как ще отговарям в съда?– Няма проблем. Отговаряш на съдята само със „Si senior“ и другото остави на мене. След делото кино звездата попитала адвоката:– Всичко наред ли е?– Да, но ти каза едно „si“ в повече и сега си съпруга на съдията.

  • 875

    В докторския кабинет. Докторът: – Съжалявам, господине, имам една много лоша новина. Получих изследванията ви. Остават ви 10… Пациентът: – Какво?! Години, месеци, дни?!… – 9, – 8, – 7, – 6…

  • 898

    Единица мярка за интелигентност: "ционер". Равнява се на интелигентността на букова талпа с дебелина 3 сантиметра, небоядисана. Съответно, една хилядна от това: един "мили-ционер".