Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10522

    Крум бил един от малкото владетели с прякор и то сред малкото с прякор "Страшни".

  • 8416

    Адвокатът казва на прокурора: – Не виждате ли, че клиентът ми е дебилен? – Това не е основание да го оправдаем. Все пак, той е човек като мен и вас.

  • 7722

    В травматологията разговарят болните целите в гипс. – Ти как пострада? – Натресох се в един гараж. – Колата, разбира се, е на сол? – Не, аз се прибирах пеша.

  • 1368

    – Каква е разликата между слон и маса? – Под масата можеш да се подслониш, а под слона не можеш да се подмасиш.

  • 673

    Един адвокат бил изпълнител по завещанието на починал мултимилионер, и трябвало да издири някаква далечна племенница за да й даде голям дял от наследството. След като не успял да я открие с полицията, се обърнал към частен детектив. След две седмици звъни на детектива и го пита: – Какво става, докладвай докъде стигна? – Намерих я, и вчера се ожених за нея!

  • 5919

    Мъж учи жена си да кара кола. След доста опити най-накрая казва: – Добре, най-после паркира правилно. Само дето не е в нашия гараж…

  • 357

    Немият каэал на глухия, че слепият видял как куцият гони влака да му напомпи гумите.

  • 4433

    Мъж отива на преглед при уролог: – Докторе, имам сериозен проблем… – Какъв е той? – Миналата седмица ходих на лов и един мой приятел ме гръмна в оная работа с дребни съчми. От този момент ми започнаха проблемите…. – Аха, я свали панталона.Мъжът сваля панталона. Докторът го оглежда, очите му се разширяват. – Човече, ама как пикаеш с толкова дупки по члена, бе? – А, няма проблем, съседът ми свири на кларинет и ме научи.

  • 9751

    Мъж води жена си на лекар и казва: – Докторе, тази… Как й беше името… Нещо се оплаква, че не съм й бил обръщал достатъчно внимание…

  • 9900

    – Ало, сервитьора! Това супа ли е, бе! Гола водица! – Е, ама поне е гореща.

  • 9175

    Андрешко с хитър трик вкарал бирника в блатото

  • 6846

    Един мъж хвали жена си пред друг с гордост: – Имам много добра жена. Щом вляза вкъщи веднага ми подава чехлите. Сваля ми сакото, запалва ми цигарата. След вкусната вечеря прави едно хубаво кафе, което изпивам с кеф. След това една тенджера с гореща вода… Другият се учудил: – Горещата вода пък за какво е? – Как за какво? Нима искаш да мия чиниите със студена вода…

  • 3879

    От МЕИ-то решили да направят една анкета из софийските гимназии. Ходили до I Английска и попитали: – Знаете ли какво е кибер секс? – а учениците отговорили: – Какъв секс?! Ходили до Немската и попитали: – Знаете ли какво е кибер секс? – Какъв секс?! Отишли до СМГ-то и попитали: – Знаете ли какво е кибер секс? – Кибер каквоо?

  • 4606

    Селяните губят, ако карат воловете си да теглят тежки коли, защото те се уморяват и дават по-малко мляко.

  • 634

    – Татко, викат те на малка родителска среща. – Как тъй малка бе? – Аз, ти и директора. – Защо? – Подпалих кабинета по химия. След няколко дни. – Татко, пак те викат. – Защо? – Взривих кабинета по физика. След още няколко дни. – Татко, пак те викат. – E, тоя път няма да отида. – Ми прав си, кво ще правиш в тези развалини.

  • 10160

    Пиян се удавил в реката. Полицай пише: "Акт за одавяване". Помислил, задраскал го и написал: "Акт за отдавяне". Замислил се пак и написал: "Акт за влизане на тялото във водата и неговото неизлизане".