Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9279

    Заек влиза в аптеката и пита: – Извинете, имате ли противозайчатъчно средство?

  • 11477

    Срещат се двама мъже: – Кво става, ти ожени ли се? – Да. И жена ми е супер – и в кухнята, и в постелята… – Е как успява? – Ами постлал съм й в кухнята…

  • 5861

    Клиент си поръчва в кръчмата ракия. Отпива от нея: – Ох, отървах се! Това се повторило няколко пъти. На отсрешната маса го наблюдава слисан посетител. – Случило ли Ви се е нещо, господине? – Да. Бях при при една дама. Съпругът и дойде и да излезем от положение тя ми даде да изгладя прането. Като приключих ми плати 5 лв. и дойдох да ги изпия и да забравя този ден. – В бл. 7 ли бяхте? – Да. – На 3 ет. – Да. – С-во Боневи. – Да. Но Вие откъде знаете? – Това, което ти си изгладил, аз вчера го изпрах.

  • 4769

    – Комарите там са толкова кръвожадни и гадни, че не оставят горките елени на мира, защото те така яростно хапят, че не им остава време за процеса ядене!

  • 7794

    Дъщеря: – Татко, загубих невинноста си. Бащата: – Погледни, може да се е търкулила под кревата.

  • 10528

    В Москва се отворил "Център за Продажба на Мъже", който давал възможност на жените да си избират мъж по свой вкус. Центърът заемал пет етажа и качеството на предлаганата стока, т.е. на мъжете, се повишавала в зависимост от етажа – колкото по-високо, толкова по -луксозно. До тук добре, обаче, имало едно задължително условие – ако жената се качвала на някой етаж, тя трябвало или да си купи мъж от този етаж или да си тръгне. И така, две приятелки влизат в този Център. На първия етаж те виждат табелка с надпис "Продават се мъже, които имат работа и обичат децата". Приятелките четат този надпис и го обсъждат: " Ами, дада има работа и да обича деца е по-добре, отколкото нищо Но какво има по-нагоре?" И те се качват на втория етаж, където виждат тази обява: "Продават се мъже – красавци, имащи високоплатена работа и обожаващи децата". "О-о-о!", – решават приятелките, – "Какво ще има тогава по-нагоре?!" И се качват на третия етаж – "Продават се мъже – красавци, имащи високоплатена работа, обожаващи децата и помагащи в домакинската работа (миене на чинии, почистване на санитарните помещения, работа с прахосмукачка)". "Стига, бе-е-е!!!", – приятелките са в екстаз, – "Какво може да бъде по-хубаво от това? Я да видим!!!" На четвъртия етаж ги посреща реклама: "Продават се много романтични и чувствени, много верни мъже-красавци, имащи високоплатена работа, обожаващи децата, помагащи в домакинството". "Боже, дръжте ме! А на петия етаж тогава какво има??!!" А на петия етаж ги посреща кратка обява "Този етаж е празен и се използва само като доказателство за това, че на жените не може да се угоди. Благодарим ви за посещението и ви желаем приятен ден!"

  • 4803

    Неконсумирал бозайник от разред хищници,фолклорен танц не интерпретира. Интерпретация на "Гладна мечка хоро не играе"

  • 7811

    Абрахам Линкълн е роден в дървена колиба, която построил собственоръчно.

  • 7433

    Пациент възмутено говори на лекар: – Докторе! Каква е тая огромна сметка, бе? Та ти ме лекува само две седмици…. – Мда, скъпи мой! Само ако знаеше, колко интересен е твоят случай и какво огромно изкушение изпитвах да доведа нещата до аутопсия, мисля, че нямаше да възразяваш изобщо за сметката си.

  • 255

    Ученици, знам, че в момента ви е каша, но като седнете да порешавате малко, все ще ви влезе отнякъде. Учителка по математика в ГПЧЕ-Монтана

  • 2608

    Писмо: "Вие току-що получихте първия албански вирус! Тъй като тук не сме много напреднали с компютрите, това е ръчен вирус! Ще ви помолим: 1 – Да изпратите същото писмо на всичките Ваши познати, които има e mail адрес. 2 – Да изтриете съдържанието на диска C".

  • 3730

    …..21 инчовите монитори са прекалено големи….стават само за сървъри… доц. Георгиева преподавател по информатика в ХТМУ

  • 7720

    Той се ожени за нея, защото я обичаше. Тя го обичаше, защото той се ожени за нея.

  • 8860

    Най-споменаваната личност за вечерта беше майката на съдията. Коментар във вестник след мача България-Мексико на Световното първенство през 1994 г.

  • 1197

    В автобус от софийския градския транспорт: – Моля, слезте от перфоратора, тука има и по възрастни от вас, и те трябва да седнат! – Ама ние тука сме трима!

  • 7130

    Пиян човек стигна до един блок, влиза вътре и сяда на стълбите. В това време един господин слезнал от асансьора и го попитал: – Господине, вие тука ли живеете? – Дааа. – Кажете на кой етаж, за да ви помогна? – Ами на четвъртия… – Добре елате… а коя врата? – Където и да е – все ще ме харесат. Човекът се позамислил, отворил една врата и го бутнал вътре. Слиза на входа и гледа още един пияница. – Господине, вие тука ли живеете? – Дааа. – Кажете къде, за да ви помогна. – Ами някъде на четвъртия етаж… И човекът и този го качил на четвъртия етаж, отворил една врата, бутнал го вътре и пак слезнал с асансьора. Само че, не щеш ли, долу още един препил. Писнало му и го питал: – Абе да ви се не види и вие ли живеете тука? – Да и то на четвъртия етаж… само че, ако ме бутнеш още веднъж в шахтата на асансьора ще те смачкам от бой!