Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2757

    Не ме правете на луд,аз да не падам за първи път от Марс! Военен

  • 2624

    В ресторанта: – Съжалявам, господине, но не пускаме клиенти без вратовръзки… – Но вътре има хора не само без вратовръзки, но и без ризи! – Ооо, навярно те вече са си платили сметките…

  • 11545

    Турците налитали на българите, като лешояди на мърша.

  • 2998

    Това стихотворение е истински еротичен трилър. Учител по литература

  • 7572

    Степени на пиянството: Първа степен – Седиш с баща си, пиете ракия и ти му казваш: – Аз тебе те познавам от някъде. Втора степен – Седиш със жена си и пиете ракия, по едно време й казваш: – Жена, хайде да ходим по курви. Трета степен – Обаждаш се на жена ти в десет часа и й казваш: – Жена, конференцията се проточи много и ще трябва да преспя при нея. Четвърта степен – Поръчваш си такси, влизаш и шофьорът те пита: – На къде, господине? – Тебе пък какво те интересува на къде. Пета степен – Качваш се в таксито, шофьорът те пита на къде, ти му отговаряш: – Към къщи. Шеста степен – Вървиш по улицата и се чудиш защо асфалта скача и те удря по главата. Седма степен – Седиш на бара, пиеш и по едно време викаш келнера и му казваш: – Келнер донеси вратата, че искам да си ходя!

  • 7165

    "Този монитор не е кирилизиран, колеги!" др.Г.Желев -преподавател по комютърни системи и технологии в ТУ и НБУ

  • 2183

    – Какво е общото между комунизма и атомната бомба? – И двете премахват разликата между града и селото…

  • 1206

    Какво е дипломация? Изкуството да повтаряш много убедително: "Мило кученце, мило кученце", докато не докопаш голям камък.

  • 11230

    Зайо Байо много псувал и на всички животни в гората им писнало. Затова се събрали всичките и решили: Зайо Байо получил заповед вместо псувня – да казва някакво цвете. Минала след малко Лиса край Зайо-Байо и му казала: – Е, Зайо разкатаха ли ти майката? Зайо много се ядосал и казал: – Лисо, не ме закачай, защото така съм се набожурил и така ще ти го надетелинча, че момини сълзи ще ти покапят от маргаритката!

  • 1011

    Извикал хан Кубрат най-големия си син. – Слушай сега, синко, я вземи от оня куп сега една съчка и я счупи. Взел я той, и с лекота я натрошил на няколко места даже. – А сега, вземи 3-4 клонки и се опитай да ги счупиш наведнъж. Хваща нашия, понапънал мишци, но успял да ги строши. – А сега, сине, пробвай да счупиш наведнъж всичките 20-тина клона от купчината… Вдигнал ги нашият човек, напъвал, напъвал, пот му избила от челото, но накрая успял да ги скърши на коляното си. – Еееей да ти се не види, абе тебе човек на нищо не може да те научи бе!!!

  • 10398

    Заекът влиза в кръчмата и се провиква свирепо: – Кой ще се бие с мен?! Вълкът става и казва: – Аз! Заекът се присламчва до него, прегръща го приятелски и се провиква пак: – А кой ще се бие с нас двамата?!

  • 1513

    Попитали радио Ереван: – Кой е ужасът на човека паяк? – Без съмнение човека чехъл!

  • 9082

    Тук да не ти е Англия – копай по-дълбоко.. Военен

  • 3544

    Двама приятели: – Като отивах в командировка, оставих капан за мечки в гардероба. Връщам се и какво да видя – хванал се сладура. – Кой, любовника на жена ти ли? – Не бе – кафяв мечок!

  • 6056

    – Отдавна скъсах с моя годеник. Отношението ми към него рязко се измени. – Но защо тогава не му върнеш пръстена с брилянт, който ти подари? – Защото моето отношение към скъпоценностите не се е променило.

  • 188

    Април 1986 г. Питат Радио Ереван от Украйна:– Вярно ли е, че след катастрофата в Чернобил не бива да се ядат ябълки?– Не е вярно. Ябълки може да ядете колкото си искате, но след това огризките трябва да заравяте в земята на дълбочина поне 2 метра.