Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10225

    В ресторант келнерът се обръща към клиент: – Как намирате пържолата си? – О, намерих я съвсем случайно под един картоф от гарнитурата.

  • 9545

    Иванчо учи в къщи урок по история на тема "Древния Рим" и чете на глас: – "Богатите патриции често канели хетери и устройвали оргии…" – Абе, тате, какво е това "оргии"? – Пиянски запои – отвръща баща му. – А какви са тия "хетери"? – пита Иванчо. – Това са проститутки. – А какво означава "патриции"? – Ами… – бащата се чеше неуверено по главата – Сигурно има печатна грешка – искали са да напишат "партийци"!

  • 6278

    Двама геймъри разговарят за живота: – Живота е игра с много тъп сюжет. – Да, но каква графика има само!

  • 4067

    Един мамут си вървял, ама по едно време пред него изниква една група слонове! Слоновете като го видели, започнали да го бият – бой, бой… направо го спукали от бой… По едно време мамута става от земята и вика: – Баси, писна ми от тия скинари…

  • 7152

    Малкият Вили не иска да спи сам. Бащата ляга до него и започва да му разказва приказка. По едно време в стаята става тихо. Майката предпазливо отваря вратата и пита: – Заспа ли? – Да, мамо, заспа! – отвръща шепнешком детето.

  • 10745

    Върви си вълка из гората и гледа заека се задава тичайки и си вика: – Едно, три, едно, три …. – Абе заек, защо викаш едно, три бе? – Толкова ми се чука, че две не виждам.

  • 1997

    Урок в шести клас на тема "асоциации". Учителката пита: – Руменчо, като ти кажа "тухла" за какво се сещаш? – Ами за строеж, госпожо, майстори и т.н. – Добре, Руменчо! Ами ти, Марийке, като ти кажа "тухла" за какво си мислиш? – Ами за куб, госпожо, нали има същата форма! – Правилно, Марийке! Ами ти, Иванчо, за какво си мислиш, като чуеш "тухла"? – Ами…. за чукане, госпожо! – Как така за чукане бе, Иванчо? – Ами, госпожо… аз само за това си мисля!

  • 7159

    Както знаете, мачът започна 0:0… Футболен коментатор

  • 5573

    – Знаете ли колко вица има за милиционери? – Нито един! Всичко е истина!

  • 9725

    Учителката влезнала в класната стая и видяла, че на дъската с големи букви е написано "Марийка е курва!" Тя веднага се сетила, че това ще да е Иванчо и го извикала пред дъската: – Веднага да се извиниш на Марийка, защото ще те изключа и пред всички тук да кажеш че тя не е курва. На Иванчо не му се искало много но все пак измънкал под нос: – Извинявай! Марийка не е курва. Учителката казала: – По-високо! – Извинявай! Марийка не е курва. – По-високо. През това време Марийка си седяла най отзад и ехидно се подсмихвала. Иванчо видял това ядосал се и казал: – Марийка не е курва! Ха! Извинявай!

  • 11702

    Играчите са доволни от свирката на съдията… Коментар по БНТ

  • 9359

    В центъра на един град поставили робот, който можел безпогрешно да отговаря на всички въпроси.Пред робота се събрала опашка: хората искали като задават въпроси на робота, да го изпробват. На опашката се наредили и две момченца. Едното казало на другото:– Виж сега как ще го затрудня – и задало на робота следният въпрос: – Кажи ми сега в момента къде е баща ми?Роботът отговорил:– Баща ти, момченце, в момента е на събрание.Момченцета казало пренепрежително:– Имаш да вземаш, баща ми умря още преди две години.Тогава роботът отговорил:– Умря на майка ти мъжът, а баща ти е на събрание!

  • 852

    "-Колега, аз не съм ви приятелката, да ви чакам и тогава да почна." Лекция в ТУ – София

  • 3225

    Преди заминаване на екскурзия учителката казва: – И внимавайте много! Не искам да се връщаме нито по-малко нито повече отколкото сме отишли…

  • 3382

    В класната стая: – Защо закъсня за училище? – Трябваше да откарам нашата крава на разплод при един бик. – А не можа ли баща ти да я свърши тая работа? – Може, ама бикът се справя по-добре.

  • 2205

    – Ти знаеш ли защо слоновете имат червени очи? – Не. – За да се крият в малинаците. – Ти ме будалкаш, никой не е виждал слон в малинак. – Няма и да видят. Нали са се скрили.