Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6684

    Две мишки си говорят: – Ако знаеш, мила, снощи с какъв мишок спах: един такъв с дълги и лъскави косми, голям, хубав… Обаче имаше крила! – Хаха, ми спала си с прилеп, ма! – Да бе! Той ми каза, че е летец!!!

  • 1310

    Един крайно ограничен и отчайващо глупав бездарник с отрицателен коефицент на интелигентност, както си джитка из интернет, започва да чете това…

  • 4961

    В поликлиниката влиза прежълтял мъж и се държи за корема. – Докторе – казвай той – вчера ядох миди и сигурно са били развалени, защото ужасно ме боли коремът! – Не усетихте ли неприятен мирис, когато ги отваряхте? – Трябваше ли да ги отварям?

  • 10665

    Две мутри се разхождат из Лувъра и си говорят. – Братче стига сме се мотали бе. Нали требваше подарък за шефа да купуваме. – Сега бе, сега, чакай малко. Я виж тая картина харесва ли ти? – казва другия и посочва една картина на Ван Гог. – Ми става бе! – отговаря другия. Викат те шефа на музея и го питат за цената. – Не се продава! – отсича той. – Аре не се прай на девственица бе. Сичко се продава, казвай колко! Шефа назовал една страхотна сума, като мислел, че ще се откажат. Мутрите обаче вадят и плащат в кеш. Изрязали картината от рамката, навили я на руло, сложили и една панделка и първият казва: – А така брато, картичка купихме, давай сега да ходиме да избираме подаръка, че стана утре!

  • 2034

    Един мьж влязъл в ресторант. Извикал келнера. – Имате ли печено пиле? – Да, имаме. – Ами на грил? – Да, имаме! – А… печено на фурна? – Да, имаме. – А… печено на скара? – Да, имаме! – Вкусни ли са? – Да. – Донесете ми тогава едно крилце. – Ляво или дясно?

  • 7648

    Ние, възрастните, сме колчетата, а вие, децата, сте доматите, които ние придържаме Учител по хореография от Ст. Загора

  • 3286

    Наташа пита поручик Ржевски: – Поручик, а Вие някога обичали ли сте? – Ами… ебал съм. – Фи, поручик, аз говоря за човешка любов… – И с хора съм го правил. – Ах не, говоря за чистата любов. – И това е било, особено в банята. – Вижте, все пак имам предвид онази висока любов… – И на задна прашка на камбанарията съм го правил. – Поручик, говоря за любовта за цял живот! – Ааа не, благодаря. Само сифилис ми трябва…

  • 962

    След Нова година един пиян върви по улицата, и пита един минувач: – Как да стигна до гарата? – Значи, тръгваш оттук все направо… – Ясно. – прекъсва го пияния. – Никога няма да стигна дотам значи…

  • 6252

    През второто полувреме на мача пропуснахме да проиграем някои много изгодни положения.

  • 4583

    Да се съберат всички хартийки, листа, стъкла и камъни, да се поставят в кашон от кутия за обувки, да се запалят и изгорят. Дежурен старшина

  • 9253

    – Тате, защо лебедите имат такива дълги шии? – Да не се удавят, ако има наводнение.

  • 3478

    Психолог среща борец и го пита: – Знаеш ли какво е логика? – Не. – Сега ще ти обясня. Пушиш ли? – Да. – Значи си купуваш цигари. – Да. – Значи ходиш по кафенета. – Да. – Значи забиваш мацки. – Да. – Значи не си гей. Борецът, впечатлен от логиката, среща друг борец и веднага го пита: – Пушиш ли? – Не. – Е значи си гей.

  • 2570

    Продава се джип Honda 4×4 колелета.За справка GSM хххххххх Обява

  • 11357

    През войната: – Стой, кой там? – Партизани. – Колко сте? – Цванцих.

  • 4673

    Точно как ще бъде формулиран въпросът е отделен въпрос .В час по химия ЕГ Христо Ботев-Кърджали

  • 2085

    – Ще пийнеш ли по едно? – Не мога, с колата съм. – А защо не дойде пеша? – Ами и аз така мислех да дойда, ама после си помислих – ще се забавя, и вие ще почнете да пиете без мене…