Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9793

    Да не оставим нито един пациент да умре без лекарска помощ! Надпис в болница

  • 5770

    – Защо габровците не си купуват хладилници? – Защото не знаят дали като затворят вратата лампата ще изгасне…

  • 11947

    Спира един негър едно такси:– Спешно за аерогарата, братле.Таксиметровия шофьор:– Маймуните в африка са ти братя на теб! Негърът:– 100 кинта плащам! Шофьорът веднага:– Качвай се братле!

  • 8508

    Въпрос: Колко наркомани са нужни, за да завият една крушка? Отговор: Николко, ние можем и на тъмно да си пушим!

  • 3098

    Един много залюхан физик след дълги опити успява да си уреди среща с момиче. На сутринта разказва ентусиазирано на колегите: – Каква вечер, какви намеци, какви погледи – без малко да легне с мен. Цяла вечер за секс и квантова физика говорихме… – Как така секс и квантова физика бе? – Е, ние за квантова физика говорихме, но мислехме за секс.

  • 6669

    – Може ли в филм да има хепи-енд, ако в края на филма умира главният герой? – Може! Ако главния герой е тъща.

  • 5095

    Интересен терминологичен феномен са открили учени от реномиран столичен институт: Човек, който не обича педерасти се нарича "хомофоб". Логично е човек, който обича педерасти да се нарича "хомофил", но не – той също се нарича "педераст". Странно!

  • 3504

    Да обърнеш една теорема не е като да обърнеш някоя мацка, ама един десетокласник не ги разбира тия работи. Учител по математика в 55 СОУ.

  • 1774

    Специален семинар, за да прозрете каква хубава физика и химия има отзад Химически факултет на СУ – Физико-химия -Доц. Пенева

  • 2106

    Чапаев си води дневник: Ден първи: Изгонихме белите от гората. Ден втори: Дойдоха белите и ни изгониха от гората. Ден трети: Върнахме се и и пак изгонихме белите от гората. Ден четвърти: Дойде горския и ни изгони всичките.

  • 11484

    Вход за външни лица – до тук… Надпис на строеж

  • 4908

    Мюлер казва на Щирлиц: – Така-а-а-а… Значи си руски разузнавач, а? – Откъде разбра? – Идиот, писал си го в автобиографията си!

  • 4311

    Пиян мъж седи на бара и изведнъж се провиква: – Всички, които са от ляво, са скапаняци! И всички от дясно са боклуци! От тълпата излязлиза възмутен господин и казва: – Извинете, но аз не съм никакъв боклук! Учуден, пияният отговаря: – Ами какво правиш там, бе! Мини от ляво!

  • 11188

    Ветеринар трябвало да прави изкуствено осеменяване в една кравеферма. Цял ден обикалял с една гигантска спринцовка и осеменявал. В края на деня осеменяването приключило, ветеринарят прибрал такъмите в багажника, качил се на колата и тръгнал. Изведнъж цялото стадо крави наобиколило колата. Свиркал той с клаксона, обаче кравите не помръдват. Вбесен слиза от колата и вика: – Разкарайте се от пътя бе, тъпи крави! В това време една от кравите се приближва към него, поглежда го с големите си влажни очи и пита свенливо: – А целувчица?…

  • 2615

    Един мъж отишъл на свиждане на болната си тъща. Като се върнал от болницата, жена му го попитала: – Как е мама? – Май ще я изписват, защото доктора каза да се готвим за най-лошото.

  • 6996

    -След атомно поразяване, сградите се почистват с разтвор на веро и вода в съотношение 1:3, което ще рече 1% веро и 3% вода! Бурен смях в класа. -Така де, 10% веро и 30% вода! Още по-бурен смях. -Смейте се вие сега, ама като падне атомната бомба, аз ще се смея!!! Учител по НВО