Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9996

    Макетът не трябва да съответсва на местността, а да бъде красив…

  • 2438

    Края на войната. Хитлер седи в кабинета си, надвесен над една карта и си говори: – При Сталинград ни биха, на Курската дъга ни биха, напредват към Берлин… Влиза Щирлиц. – Хайл Хитлер! – Абе, Исаев, остави ме на мира, бе…

  • 7232

    В една страшна буря в планината се загубили група туристи. След като цял ден се мотали без посока и вече отчаяни последния от колонката се провикнал: – Момчета, мисля че сме близо до Габрово! – По какво позна бе!? – спрели всички учудени. – Намерих презерватив с 16 вулканизации!

  • 8079

    След дълъг запой някакъв пияница се обажда на "точно време" по телефона. Слуша го известно време и изкрещява: – А месеца? Кой месец бе?

  • 1932

    Въпрос към Радио Ереван: – Какво да направим, че да не се потим на работа? – Какво е това "работа" ние не знаем, но ако е това, което си мислим – не се завивайте с одеало.

  • 10241

    Търся да наема апартамент в блок , без първи и последен етаж.

  • 8986

    Имало едно време една блондинка. Тя имала два коня, но не можела да ги различава. За това един ден блондинката отишла при своята съседка за съвет. – Сложи някакъв белег на ушите им – казала съседката. На следващият ден обаче блондинката отново отишла при съседката си и казала: – Вчера сложих белег и на двата коня и сега пак не мога да ги различа един от друг. – Тогава отрежи опашката на единия кон малко по-къса от опашката на другия. На следващият ден блондинката пак потърсила съвет: – Пак направих това, което ми каза, но днес опашките и на двата коня са еднакво дълги и пак не мога да ги различа един от друг! – Ами, тогава измери ги – може би единият кон е малко по-висок от другия – предположила услужливата съседка. – Ти си права – черният кон е по-висок от белия!

  • 2169

    Здрасти бе! Мишо е. Ощави ли горните неща? Отдолу, където се плува, ги намушкай и там ще предадат отдясно. Хайде чао! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 1622

    Полицай задържа трима много пияни габровци на една софийска улица и ги води в полицейския участък. Началникът на участъка пита: – Къде е четвъртият човек? – Какъв четвърти? – Човекът, който им е платил сметката…

  • 12012

    Петел и кокошка гледат телевизия. Започва кулинарно предаване и петелът казва: – Пак ще дават филм на ужасите!

  • 1655

    Разговарят два щрауса. – Знаеш ли защо винаги си заравяме главите в пясъка? – Не знам ти защо го правиш. Колкото до мен, аз търся петрол!

  • 5898

    Мъж гледа как съседа му тупа килим и се провиква:– Така не става комшу, трябва да удряш по-яко!– Вече опитах, ама така от него излиза прах.

  • 1350

    Заклет пушач отива на лекар, влиза в кабинета, затваря вратата, изведнъж се сепва за секунда, после вади цигара, пали я и мощно дърпа.. Лакарят: – Ама моля Ви се господине, тук не се пуши. – Ми тогава кой идиот е написал на вратата "Дръпни"!

  • 6824

    Запитали радио Ереван: – Дали Ева е изневерявала на Адам? Радиото отговорило: – Че как иначе, нали човекът е произлязъл от маймуната…

  • 7019

    Питали една блондинка: – Как се казваш? – Моника без "в". – Но "Моника" не се пише с "в". – Ами нали това ви казвам!

  • 8049

    В претъпкания рейс влиза някакъв хилав пич и казва: – Извинете, някой би ли отстъпил мястото си на болен от СПИН? Ама не се бутайте, трябва ми едно място, а не целия рейс.