Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6769

    Лъва бил много възмутен, че животните замърсяват гората и са я превърнали на тоалетна. Наредил той да построят една тоалетна и наредил всички да ходят в нея. Един ден обаче на заека му се досрало, а горската тоалетна била много далече. Огледал се той, видял че наоколо няма никой и се изсрал по средата на една полянка. Точно свършил работата и гледа по пътечката идва лъвът. Станал заека и захлупил лайното с лапи. Гледа лъвът, че заека крие нещо и пита: – Ей, заек, ти кво правиш бе? – А, нищо, хванал съм тука една пеперуда! – Я да видя! Вдигнал ръце заека, погледнал нагоре и казал: – А, излетя! Погледнал след това надолу и изненадан извикал: – А, и се е насрала от страх!

  • 7711

    Иванчо и Марийка си играят през зимата в снега и строят снежен човек. Когато човекът е почти готов Иванчо казва: – Отивам да донеса един морков. Марийка му отговаря: – Донеси един и за нос.

  • 9904

    – Докторе, защо толкова дълго ми пишеш диагнозата? Какво става? – Не се притеснявай, не е диагноза. Съчинявам ти некролога.

  • 1974

    Старичка Тойота лети с бясна скорост и на едно кръстовище се забива със страшна сила в чисто нов Мерцедес. От него изскача мутра, изважда шофьора на Тойотата и започва да го бие. Бие, бие и изведнъж забелязва че на дясната седалка седи дебеловрато момче, което се превива от смях. – Кво се хилиш, бе? – Абе, не видя ли, че колата е с десен волан. Тоя го взех на стоп да го закарам до болницата.

  • 1559

    Мъж е на смъртно легло. Събирайки сили казва на жена си: – Ще ми изпълниш ли една последна молба? – Разбира се. – Искам шест месеца след смъртта ми да се омъжиш за Пешо… – Но аз мислих, че го мразиш? С последни сили: – И то как…

  • 9450

    Бели хора в България са само снежните човеци. Свилен Димитров, журналист от Велико Търново по повод началото на зимата.

  • 11706

    Срещат се двама приятели, единият младоженец. Другият го пита: – Как се чувстваш като женен човек? – Чудесно! Вече изобщо не се карам с чужди хора.

  • 1427

    В една сладкарница поръчали торта с надпис "Честит рожден ден". Сладкарят възложил поръчката на помощника си. След един ден двамата се чули по телефона: – Какво стана с тортата? Готова ли е? – попитал сладкарят. – Да, но малко се посмачка, след като я прекарах през пишещата машина. – отговорил помощникът.

  • 11431

    Питат радио Ереван: – Какво е това щастие? – Съчетание между крепко здраве и слаба памет! – отговаря радиото.

  • 8709

    Учителят: – Синът ви е много слаб по география! – Няма значение. Той и без това далеч няма да отиде.

  • 11476

    Качил се един човек в такси и казал на шофьора: – Карай към Галата. Закарал го до Галата, а пътника му казал учудено: – Не до тази Гала, до ЖП галата.

  • 3335

    От днес нататък, аз съм вашия баща и вашата майка и ако нещо се издъните, мамичката ви ще …. Старшина пред новобранци

  • 10147

    – Момченце, защо си играеш на улицата толкова късно? – Защо не? Аз още не съм женен!

  • 714

    На политзанятие в бившия СССР лекторът патетично заявява: – Другари, през последните 30 години градихме социализма. В следващите 30 години ще изградим за нашите деца комунизма! Глас от залата: – Браво! Така им се пада на тези хулигани!

  • 1379

    Иванчо се прибира от училище. Баща му иска бележника и гледа двойка по физическо. Казва му глупак с глупак как може да имаш двойка точно по физическо, какво стана? Иванчо: Ами учителката каза вдигнете си левия крак, вдигнах го, след това ни каза вдигнете си и десния крак….баща му го прекъсва: че на онази си работа ли да застанеш? Иванчо смутено: И аз така й казах!!!