Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3941

    Той не само е готов да се жертва за другите, той е направо жертвоготовен! Из писмена работа на ученик от МГ-Варна

  • 9587

    Офицерският клуб. Всички са пияни. Поручик Ржевски разказва: – Господа, вървя си вчера към къщи. На вратата стои момиченце, едно такова малко и нещастно, и ми казва: "Чичо, изчукайте ме за копейка"… Толкова тъжно ми стана… – чукам и плача, чукам и плача…

  • 9854

    При доктора на преглед е пълна жена. Доктора: – Моля, отворете уста, изплезете навън езика и кажете „муууу“.

  • 7818

    На танцовата забава: – Надявам се, скъпи, че тази вечер ще потанцуваш… и с мен? – Разбира се, скъпа…Не бих искал да си помислиш, че съм дошъл тук само да се забавлявам…

  • 7663

    – Какво е това къща на издръжливостта? Отговор: – Бирария с заключена тоалетна.

  • 7022

    Иванчо бил овчарче. Стоял си по цели месеци сам в планината. Един ден минал попа и гледа – Иванчо си го топи в мляко и го ръга на една овца. Попитал попа: – Какво правиш, Иванчо? – Лекувам я, дядо попе, че нещо болнава. – Абе тя попадията нещо болнава, що не дойдеш да я полекуваш? Естествено Иванчо грабнал едно менче с мляко и тръгнал с попа. Отишли у тях и Иванчо почнал "лечението". Гледа попа и си вика: – Ако не беше това мляко, то си е живо ебане…

  • 2544

    Днес в пощенската станция на град Н. беше открит предмет, приличащ на бомба. Веднага бе извикан специализиран полицейски отряд, който веднага взе необходимите мерки. Предметът вече не прилича на бомба.

  • 864

    Когато един мъж излезе от колата и отиде да отвори вратата на една жена, то или жената, или колата е нова!

  • 406

    Жената се прибира и казва на мъжа си: – Ще ставаш татко! Мъжът пребледнява: – Значи ти е казала, мръсницата!

  • 8214

    – Защо правиш кюфтетата с различна големина? – Мъжът ми каза да разнобразявам яденето.

  • 2429

    Лекция във военната академия. Преподавателят диктува и едновременно с това записва на дъската: – Новият танк може да работи при плюс 50 и при минус 50 градуса по Целзий… В този момент се чува звънецът за междучасието. По време на почивката един от студентите дописва към -50 още една нула. Връща се полковникът и гледайки дъската, повтаря: – И така, новият танк работи при температури от плюс 50 до минус 500 градуса по Целзий… Студентът вдига ръка: – Другарю полковник, физиката не познава толкова ниски температури! – Няма значение! Този танк е секретен и физиката, още не го знае!

  • 2753

    МВР съобщава, че считано от днешна дата за предупредителен ще се счита не първият, а четвъртият изстрел.

  • 3023

    -Г-жо,студено ми е. -А аз какво да направя,да не съм морж?! Учителка по български език,ОУ"Хр.Смирненски"-Петрич

  • 3427

    Който кара Ява – никога не остарява! Рекламен лозунг на мотоциклетите Ява.

  • 8697

    Редник, старшина и полковник пътуват през нощта за извънредна проверка. Редникът кара джипа и по едно време тихо прошепва: – Г-н старшина, наближаваме обекта. Старшината се обръща към полковника също шепнейки: – Г-н полковник, наближаваме обекта. Полковникът шепне: – Добре, но защо шепнем? Нали сме в джипа. Старшината пита редника: – Редник, защо шепнем? – Защото ме боли гърлото!

  • 7164

    Веднъж водата в морето бе толкова студена, че пред тоалетната имаше опашка.