Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10092

    Разузнавателната машина се изпраща напред на разстояние една зрителна памет… Военен

  • 2746

    Полицай изпитва три блондинки, които се тренират за детективи как да разпознават заподозрян. Показва им една снимка за 5 секунди и я скрива. Пита първата блондинка: – Това е твоят заподозрян. Как ще го разпознаеш? – Много лесно! – отговорила тя. Ще го хванем бързо, защото има само едно око. – Има едно око, защото снимката е в профил – казал полицаят. Показал снимката и на втората блондинка и задал същия въпрос. – Ами, много лесно ще го хванем, защото има само едно ухо! – победоносно отговорила втората. – Нали ви казах, че това е защото снимката е в профил! – извикал полицаят. Обърнал се към третата блондинка и казал: – Помисли много добре, преди да ми отговориш! – Аз мисля, че заподозреният носи контактни лещи – казала тя, след кратка пауза. – Как разбра? – изумен, попитал полицаят, защото това действително било така. – Е, това е просто! След като има само едно око и едно ухо, значи не може да носи обикновени очила! – сразила ги с отговора си тя.

  • 8003

    Ами да, само вкарваш данните в Еxcel-a и той за 5-6 минути ги е сметнал… Ангел Геров, лекция по Бизнес план, УНСС

  • 1718

    – …Добре тогава… Щом нищо не разбираш, ще ти обясня нагледно! Гледай ми пръстите! Този, средния, нали го виждаш…

  • 1259

    Съпругата: – Скъпи днес стават 10 години от сватбата ни. С какво ще ги отбележим? – С едноминутно мълчание – отговорил мъжът.

  • 7900

    Един дядо имал коза в града и нямало къде да я разхожда. За това решил да използва алеята за кучета. Завел там козата си, но ненадейно отнякъде изскочил полицай, който казал: – Господине, защо си разхождате козата в алеята за кучета? – Това не е коза, а куче, не виждате ли? – Как ще е куче като има рога? – попитал недоумяващо полицаят. – Абе, ти защо се месиш в личния живот на мойто куче?

  • 1941

    Притеснен шофьор на камион се втурва в полицейския участък. – Има ли във вашия край черни крави? – Не. – А черни коне? – Не. – А ей такива големи черни кучета? – Не. – По дяволите, значи все пак съм прегазил попа!

  • 7523

    Тежко болен пациент лежи в голяма болница. Двама доктори седят до леглото му и оживено спорят за диагнозата. При тях ида трети доктор и се опитва да ги успокои.– Колеги, нека не се караме. Аутопсията ще покаже кой е бил прав.

  • 1260

    По какво приличат жените на компютрите? 1. Винаги имаш приятел, при който е по-добро, отколкото при тебе 2. В повечето случаи правят това, което искат, а не това което желаеш. 3. Винаги помним за първата която сме имали. 4. Както в жената, така и в компютъра трябва да вложиш доста пари. 5. Ако имаш нещо добро – ще ти завидят. 6. След кратък промеждутък то време, вече искаш нещо друго – по-добро. 7. Както жената, така и компютъра говорят на друг език 8. Както жената, така и компютрите винаги се харесват на мъжа, но винаги има изключения. 9. Съществуват различни формати, размери, форми, тегло, цвят… 10. Както жената, така и компютъра заемат телефона за дълго време. 11. Както при жената, така и при компютъра – по доброто е по-скъпо. 12. Както у жената, така и в компютъра има отвор за дискети или за.. 13. Както жената така и компютъра харесват картички (кредитни, PCMCIA и други). 14. Както жената така и компютъра ти заемат по-голямата част от времето. 15. Вътрешната им логика може да бъде разбрана само от създателя им.

  • 2716

    Съдебно заседание. Съдят младеж, опитал се да изнасили девойка в двор в 00.00 ч. на Коледа. Разпитват вещо лице – метереолог: Съдът: – Кажете, колко градуса беше темперературата на въздуха по това време? – Минус 20 градуса! Подсъдимият не издържа, става и се обръща към съда: – Е, кажете г-н съдия, на вас ще ви стане ли при минус 20 градуса? Адвокатът му рязко става и го удря по главата с папката и за да замаже тази обида към съда, казва: – Ти да мълчиш! На съда винаги му става!

  • 2927

    Жена шофьор паркира точно под знака "Паркирането забранено". Идва полицай. – Госпожо, нищо ли особено не забелязахте? – Аз… Ауу, извинете, колко съм разсеяна… Имате нова униформа. Честито!

  • 2506

    "… искаше му се да подскача от радост, но на рамото му тежеше ковчегът на тъщата…"

  • 2713

    Блондинка се качва в самолет и сяда в първа класа. Стюардесата й казва да се премести, но тя не се съгласява. Скоро идва пилотът и й прошепва нещо, след което тя се премества веднага. Стюардесата пита пилота как е успял да я премести и той отговаря: – Казах й, че първа класа не лети за там където тя отива…

  • 7029

    Какво си мисли блондинка когато пие мляко? "Това има странен вкус!"

  • 2691

    Блондинка излиза на среща с ново гадже. Сядат в една градинка и момчето вади кутия цигари, подава ги към нея и пита: – Цигара? Блондинката: – Знам, че е цигара…

  • 6398

    Разговор между младеж и девойка. Девойката: – Имам две новини за теб – с коя да започна – с добрата или с лошата? – С добрата… – Ами, девет месеца няма да имам цикъл…