9842
– Е, това беше! – казва малчуганът на сестричката си. – Нали ти казвах, че татко ще заспи, докато ни чете "Червената шапчица"! Сега спокойно ще можем да погледаме порно по телевизията!
Група лекари били на конференция в Швейцария, където трябвало да представят напредъка на медицината в страните си. – В моята страна – казал германецът – медицината е толкова напреднала, че две седмици след сърдечна операция, пациентът вече ходи на работа. – Това е нищо! – казал японският лекар – Ако сме оперирали апендектомия във Вторник, в Събота пациентът е вече на работа! – Това е нищо! – казал американският лекар – Ние можем да вземем един задник, например от Тексас, да го сложим в Белия дом и на следващия ден половината страна е без работа.
– Иванчо, вярно ли е че учителката е викала вчера баща ти за да се оплаква от теб? – Да. Днес пък викна майка ми, за да се оплаче от поведението на баща ми…
След премиерата публиката крещи: – Автора! Автора! Директорът на театъра се обръща към автора: – Трябва да излезете. – Не, жив няма да се дам!
– Докторе, боли ме главата и спя лошо.– Ето ви рецепта, довечера ще пиете една таблетка, а на сутринта, ако се събудите, ще изпиете още две.
– Какво ти е мнението за днешната статия на Петров? – Пълни глупости! Отгоре на всичко ги е преписал от последната ми книга!
– Келнер, донесете ми пиле и колкото по-младо е, толкова по-добре! – В такъв случай, сър, не предпочитате ли едно яйце?
Събират се няколко баровци на разпивка, всички с бодигардове – все яки, едри типове, само единият – дребен, сбръчкан, плешив… Другите баровци питат шефа на тоя бодигард: – За какво си го взел, да не е нещо спец по бойните изкуства? – Не, изобщо не ги разбира. – Или точен стрелец? – Оръжие не е пипвал през живота си. – А за какво си го взел тогава? – тоя ми е вече четвърти такъв… Много съм доволен – все се припознават и ги бъркат с мене.
Пелтек влиза в бар: – Б-б-барман д-д-дай едддна б-б-бира. Барманът: – Г-г-готово, кккаква я искаш? – Ннннняма зззначение. Барманът дава бирата. Влиза друг клиент и казва: – Барман дай една бира. – Готово, каква я искаш? – Няма значение. Клиентът си изпива бирата и си тръгва. След малко пелтекът се обръща към бармана: – Бббарман, тти май се бббббъзикаш с мен. – Ннне бббе, с нннего.