Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9927

    Баба Илийца паркирала ладията си на брега на Искъра. Из подробен преразказ на ученик

  • 10214

    Иванчо се прибира от училище: – Тате, имам две по български език. – Защо бе, сине? – пита баща му. – Ами даскалката каза: "Марийка влиза в гората с Пешо и излиза с Гошо. Какво е Марийка?" – Как какво бе, курва! – казал баща му. – Ами и аз така казах, ама тя каза, че е подлог.

  • 1650

    Щирлиц отваря вратата – светлина. Затваря вратата – мрак. Пак отваря вратата – пак светлина. – А-ха! Хладилник! – досети се Щирлиц.

  • 5090

    Дете пита баща си: – Тате, защо когато вдигаш чашата с ракия, казваш на гостите, че пиеш за тяхно здраве? – Защото от моето не остана вече нищо – отговаря бащата.

  • 5236

    Фризьор към клиента: – Казахте, че искате да запазите къдрицата отпред, нали? – Да, ако обичате! – Ето, отрязвам я и сега ще ви я опаковам…

  • 8960

    – Продължава ли мъжът ти да те ревнува все така безпричинно? – Не, вече има причина.

  • 3381

    – Аз, докторе, съм много зле. Колкото пъти пия чай или кафе винаги ме боли ухото! Какво да направя? – Пробвахте ли да извадите лъжичката от чашата?

  • 3396

    Звъни телефона на директора на военно училище: – Ваш курсант е задържан при опит за изнасилване. – При опит или при изнасилване? – При опит. – Това не е наш курсант.

  • 7900

    Един дядо имал коза в града и нямало къде да я разхожда. За това решил да използва алеята за кучета. Завел там козата си, но ненадейно отнякъде изскочил полицай, който казал: – Господине, защо си разхождате козата в алеята за кучета? – Това не е коза, а куче, не виждате ли? – Как ще е куче като има рога? – попитал недоумяващо полицаят. – Абе, ти защо се месиш в личния живот на мойто куче?

  • 8925

    "Храната бива два вида: вкусна и полезна…"

  • 8936

    Окоп – открита яма за спане в условия, близки до бойните Военен

  • 201

    Чужденци учат български език: – Това е маса? – Да, това е маса. – Това е стол? – Да, това е стол. – Това е какво? – Да, това е какво.

  • 7165

    "Този монитор не е кирилизиран, колеги!" др.Г.Желев -преподавател по комютърни системи и технологии в ТУ и НБУ

  • 6825

    В края на прегледа лекарят казва на пациента:– А сега отидете до прозореца и извадете максимално навън езика!След малко пациентът вижда, че докторът вече пише рецептата.– Но вие въобще не погледнахте гърлото ми!– Няма нужда, диагнозата ви е дископатия. А това с езика е за да дразня данъчните отсреща.

  • 5563

    Инвестиционна банка "…" – поемете риска! Билборд

  • 11489

    Попитали Радио "Ереван": – Има ли живот след смъртта? – Има, но само за политическите трупове и то доста охолен!