Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4976

    Въпрос: Каква е приликата между блондинката и ловната пушка? Отговор: И двете се чупят в кръста и се пълнят отзад.

  • 2996

    Всеки пьт, като си отворя устата, чувам глас на идиот. Учител по физика

  • 8872

    Пункт за ископуване на хартия, акомолатори. Надпис на пункт за вторични суровини

  • 6422

    Баба Илийца се себераздава на всеки, дори и непознат Кандидатстудентски

  • 1062

    Мама Меца към татко Мечок, който се върти в леглото: – Колко пъти ще ти казвам, никакво кафе след септември!

  • 2932

    Клиент към барман: – Колко струва капка вино? – Нищо – отговаря барманът. – Капнете ми тогава една чаша, моля.

  • 11480

    Разговор между съседи: – Чак сега разбрах, че правиш тунел под мазето ми! – Интересно! Аз пък си мислех, че съм открил мина за каменни въглища!

  • 7149

    – Мъжът ми се чувства много зле! Трудно диша! – А какво казват лекарите! – Да не му завързвам вратовръзката толкова стегнато.

  • 8299

    Срещат се две приятелки: – Здравей! Това ти ли си? Извинявай, миличка ама 15 години не сме се виждали, така си напълняла, че едва те познах… – И аз нямаше да те позная, ако не беше роклята ти на цветенца! – казала другата.

  • 5908

    Четири слона се возят в едно трабанче, кой кара? Който има книжка! Как ще разберем че слонове обядват в "Шератон"? По трабанта отвън!

  • 10719

    Според статистиката, женените мъже живеят по-дълго от ергените. Но, от друга страна, женените мъже са много по-съгласни да умрат…

  • 8701

    Професор по математика обяснява на студентите: – Математиката е наука, която е много полезна за бита. Ако, да речем, към рождената си дата прибавя телефонния номер на Деканата и от резултата извадя ръста на тъща си в сантиметри, ще получа собствения си телефонен номер с точност до една десета…

  • 5749

    – Дядо, вярно ли е че на лошото трябва да се отговаря с добро? – Да, така е. – Тогава дай пари да си купя сладолед! Счупих ти очилата.

  • 12108

    В едно село варили РАКИЯ.Дошъл царят,който по традиция идвал всяка год.за да ги опитва.По право трябвало ако ракията била лоша да,я задържи за да , я свари неговия слуга на ново.А ако била добра да,я остави.И пил-пил направо се олял.Селяните казали: Ей,царю велики!До кога ще пиеш от нашата велика ракия? А той казал: Докато открия проблема `и.

  • 8562

    Утре не може!Утре е събота и неделя!!! г-жа Вихрийска МГ-Ямбол

  • 5092

    Попитали радио Ереван: – По какво си приличат учените от XVII-ти век? – Ами… всичките са мъртви.