Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11273

    …и ако някой ще се разболява да ми се обади предварително. Учителка в МГ – Стара Загора

  • 8989

    Между приятелки: – Ти поне не можеш да се оплачеш! Имаш си добър съпруг, а когато не си доволна от него, отиваш при любовника си. – Ах, да знаеш колко съм нещастна. Всеки от тях разчита на другия.

  • 1457

    Пена от с. Долна баня се хвали на Събка: – Събке, вече си избрах един семеен лекар! А Събка отговаря: – Аз пък си избрах един несемеен!

  • 3793

    Изследванията показват, че жените предпочитат да са по-скоро красиви, отколкото умни, защото мъжете виждат по-добре, отколкото мислят.

  • 2892

    Девиз на кардиолозите – "умри веднъж, но от сърце!"

  • 4650

    Говорят си две приятелки:– Имам идеален мъж: не пие, не пуши, не ми изневерява, не обича футбол, а и даже не ми вика.Другата:– Отдавна ли е парализиран?

  • 8100

    В съда: – Подсъдими, инспекторът от полицията смята, че вие сте се опитали да му се надсмеете. – Въобще не съм искал такова нещо, ваше благородие. Просто инспекторът ми чете морал толкова дълго и точно, както го прави жена ми, че аз за миг се отнесох и казах "Да, скъпа! Точно така!"…

  • 10417

    Красива блондинка се оплаква на приятелката си: – Отсега нататък няма да имам нищо общо с мъже – те са гадни, лъжат и мамят и въобще не искам да ги виждам. Вече ще се задоволявам с вибратора. – Ами какво ще направиш, ако му свършат батериите? – пита приятелката й. – Каквото и с гаджето – ще имитирам оргазъм.

  • 9588

    Мъж е осъден на доживотен затвор. Жена му идва на свиждане. – Как е малкият? – пита мъжът за сина си – третокласник. – Остана на поправителен по английски – отговаря жена му. – Е как е възможно??? Как??? Боже, той е срам за нашето семейство! – възмущава се мъжът.

  • 7157

    Обява:Търси се млад, атлетичен човек, с фотоапарат, неангажиран.За допълнителна информация и записване се обадете в клуб на папарака.

  • 2350

    В гарнизонно градче, капитанът слага сина си да спи. – Не ми се спи, татко – капризничи синчето, – искам слончетата да потичат! – Късно е вече, синко, лягай да спиш. – Не, не е късно, искам слончетата да потичат, искааааам! – Ох, какво да правя с теб! – въздиша капитанът, скача, излиза от блока, пресича казармения двор и влиза в спалното помещение: – Рота, стани! Тревога! Въздушно нападение! Сложи противогазите!

  • 11796

    – Искам ръката на дъщеря ви! – Малката или голямата? – Как? Нима ръцете й са различни?

  • 6278

    Двама геймъри разговарят за живота: – Живота е игра с много тъп сюжет. – Да, но каква графика има само!

  • 8884

    Телефонно запитване проведено сутринта след 31 декември, даде следните резултати: 2% от запитаните от говори с "Да", 3% – "Ало", а останалите 95% имаха затруднения с отговора.

  • 9512

    Разговор между приятели: – Знаеш ли, Пешо бил в болница? – Че как така? Оня ден го видях на улицата с една очарователна блондинка? – Именно. И жена му го видяла…

  • 9439

    – Иванчо, тази нощ едно ангелче ти донесе сестричка. Искаш ли да я видиш? – Не, татко. Аз искам да видя ангелчето.