Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9151

    Учителят пише забележка на своя ученичка: "Марийка говори много!". На другия ден момичето връща бележника на учителя си. Баща й е написал: "Да бяхте чули майка й!".

  • 342

    "На географската карта България е представена с помощта на славяни и прабългари в силно умален вид." Тестово изпитване на ученик от ІV клас, град Златоград

  • 10126

    Надпис на полицейска кола:„Спечели безплатно возене!“

  • 9466

    Домакиня към гост: – Яж, яж осми сандвич… не ги броя.

  • 7774

    Чичо, къде е улица "Цар Иван Пишман"? Ром пита минувач за ул. "Шишман" в София

  • 5893

    Знаете ли каква е приликата между заз-а и бременната деветокласничка? – Ами и двете са срам за семейството…

  • 1446

    Всичко при мене се извършва по добра воля или доброволно Учителка

  • 3016

    В началото на учебната година учител изпраща следната бележка до родителите: „Ако обещаете, че няма да вярвате на всичко, което ви се казва, че се се случило в училище, аз обещавам да не вярвам на всичко, което ми се казва, че се случило вкъщи“.

  • 7121

    Баща пита сина си: – Ще ми покажеш ли бележника си? Момчето гордо отговаря: – Не е в мен. Дадох го на Иван. Искаше да уплаши баща си.

  • 8564

    Върви Щирлиц и гледа – летят жерави. – Ех, жерави – мисли Щирлиц. – Ех, Щирлиц – мислят жеравите.

  • 11110

    В затвора довеждат нов затворник. Директорът му казва: – Сега затворите не са като някогашните. Ние се стараем да поставим всеки затворник в естествената му среда и да му позволим да практикува предишната си професия. Какъв беше преди да те арестуват? – Портиер, господин директор…

  • 128

    Една курва забременяла. Не знаела кой е бащата и го кръстила "Кой ме е ебал". Отишло момчето в казармата и първия ден командира почнал да проверявя дали всички са тук, и казал: – Георги! – Аз! Стигнал до момчето и казал: – Момчето с неприлично име! Всички мълчат. – Момчето с неприлично име! Пак всички мълчат. И командирът казал: – Кой ме е ебал! – Аз, командире!

  • 6683

    Звъни американец на безплатен потребителски номер на голяма компютърна фирма: – Извинете, счупи ми се поставката за чаша на компютъра. Откъде да си купя нова? – Но, Господине, да не сте си купили прототип от някое изложение? Защото нашите компютри по принцип нямат поставка за чаша. – Я не ме занасяйте! Разбира се че има! Като натисна едно копче и тя излиза…

  • 2859

    При директора на цирка идва фокусник и заявява, че с новия си номер може да предизвика паника сред зрителите. – Е, какъв е номерът? – Разрязвам жена наполовина! – И вие наричате това номер? Нашият фокусник го прави вече десет години! – Нима? На дължина?

  • 4165

    Компютърен маниак разказва на свой приятел: – Представяш ли си, вчера се връщам от работа по-рано от обикновено. Влизам в спалнята, а там в леглото – жена ми и някакъв непознат мъж. И на двамата очите им едни такива хитри-хитри… Веднага заподозрях нещо, затичах се към компютъра, опитвам се да вляза в Интернет – а те, гадовете, паролата ми сменили, бе…

  • 11568

    Реклама в здравно списание: "Червеното вино е полезно за здравето. А здравето е необходимо, за да се пие водка."