Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1134

    Между две мухи: – Хората са много тъпи! Харчат луди пари за тавани, по които изобщо не ходят!

  • 796

    Двама студенти обсъждат сесията:– На колко изпита те скъсаха?– Ако броим и утрешния, пет.

  • 1943

    Един борец се пъчи пред приятелката си чисто гол: -Гледай какви мускули-барут, динамит, тротил. Приятелката: -Ама с 3 сантиметра фитил.

  • 1299

    Дядо разказва на внуците си за първата си среща с Ленин: – Беше на един съботник, носехме талпи. По едно време ми писна, оставих талпата на земята, седнах на нея и запуших. Идва при мен един такъв нисичък, с каскет, и ме пита: "Другарю, вие защо не носите талпата?", а аз му казвам "Ако ти се носи, носи си я сам". – Дядо бе, това е бил самия Ленин. И после? – После дойде един висок в шинел и пита: "Какво става тук?", а този, ниския, му отговаря "Този другар не иска да носи талпите.". "Ами като не иска да носи, да ходи да реже" – отговаря високия. – Ииих, дядо, та това е бил Феликс Едмундович. И после? – Ами после рязах. До 1958 година…

  • 2398

    Пиер учи стенография, а жена му го пита: – Умееш ли вече да пишеш толкова бързо, колкото говоря? – Толкова бързо – да, но не толкова дълго.

  • 4664

    Въпрос: Защо в Ереван стадионите имат само един ред седалки? Отговор: Защото никой арменец не иска да седи на заден план.

  • 2427

    Седят двойка на пейка в парка. Тъмно, звезди, луна. Тя: – Иване, дай малко семки! Той: – Няма да ти дам. Тя: – Нали каза, че би свалил звезди от небето за мен! Той: – Едно е звезди, друго е семки!

  • 2307

    Някакъв човек се обажда на радио Ереван: – Добър ден, скъпо мое радио. Аз ви се обаждам, за да се оплача. Ние сме много бедно семейство. Всъщност ние сме толкова бедни, че ползваме едно и също бръснарско ножче четирима души. С това ножче аз и баща ми си бръснем брадите, а майка ми и сестра ми си бръснат краката. Кажете, може ли да е по-лошо? Радиото помълчало малко и отвърнало: – Всъщност, да – може да е и по-лошо. Можеше с това ножче вие и баща ви да си бръснете краката, а майка ви и сестра ви да си бръснат брадите…

  • 1408

    – Мамо, мамо!Татко се задави с костилка от банан ! – Какво говориш, бананите нямат костолки. – Аз му я сложих !

  • 7042

    – Гошко, имаш ли домашно за утре? – Не, татко. – Жалко! Ще трябва пак да мия съдовете…

  • 1121

    Стоят си в хладилника 10 яйца. Първото казва: – Глей го онова яйце, в края! Ама каква муцуна, а? Второто: – Изрод. На хипар се прави. Третото: – Не го обиждайте, де! Може да е хормонално разстройство! А четвъртото: – Я млъквайте! Това е киви!

  • 4892

    Красива жена си поръчва портрет при известен художник: – Гарантирате ли ми, че ще си приличам? – Абсолютно! – отговаря художникът. – А за колко време?

  • 2161

    Десантчик пита командира:– Какво ще стане ако не ми се отвори парашута?– Ще се приземиш първи.

  • 5171

    Блондинка звъни в офиса на интернет доставчика си: – Не мога да вляза в Интернет… – Сигурна ли сте, че въвеждате правилно паролата? – Да. Шест звездички…

  • 917

    За балерината е трудно да се държи само на пръстите си и винаги има риск да падне,но това са рисковете на спорта. Майка поучително към децата си

  • 1674

    Hа улицата лежи мъртва котка. Тригодишно хлапе пита майка си: – Какво се е случило с тази маца? – Ами умряла е и е отишла на небето при Господ. – А Господ, какво… хвърлил я е обратно ли?