Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4391

    Василий Иванович отсъства от дивизията, а белите нападат щаба. За да спаси положението, Анка картечарката се преоблича с неговите дрехи, запасва сабята му, яхва коня му и начело на казашка сотня посреща атаката на врага. За лош късмет, снаряд пада близо до нея и Анка губи съзнание. Свестява се в лазарета, а над нея Петка успокоително говори: – Не си в опасност Василий Иванович. Раната ти между краката я зашихме и сега казаците ти търсят ташаците в полето.

  • 8663

    – Как мина почивния ден? – Аз исках да отида на музей, жената на кино… – И кой филм гледахте?

  • 5529

    "Г-н Продев се опитва да повдигне равнището на своя орган.. ."Коментар на в-к "Демокрация" за редакционна статия във в-к "Дума"

  • 6178

    – Защо не се омъжиш? – Нали знаеш, че годеникът ми е депутат – само обещава!

  • 7661

    – Келнер, кокошката, която ми сервирахте е много слабичка! – Така е, господине, но всички жени пазят линия…

  • 8078

    Срещат се две познати и едната видимо развълнувана казва: – Честито!! Разбрах, че си имате бебе! Кога мога да дойда да го видя? – Най-добре между три и четири сутринта. Тогава е най-игриво и дружелюбно!

  • 7345

    В часа на класния учителката разказва на децата за Европа и Европейския съюз. Става дума и за Шенгенското споразумение и тя пита: – А най-радостното, деца, е че скоро ние ще отпаднем от "черния списък". Какво ще направите вие тогава? Всички тъпеят, естествено Иванчо вдига ръка: – Как какво, веднага си взимам партакешите и изчезвам от тая държава… – Е, хубава работа, Иванчо, къде е патриотизъма, любовта към родината. Я довечера питай родителите си и си помисли и утре пак ще говорим… На другия ден: – Е, Иванчо, какво измисли? – Ами, госпожо, татко каза че не съм прав. – Видя ли, Иванчо, и какво друго ти каза татко ти? – Ами каза, че като махнат Шенген е по-разумно да се кача на едно дърво… – ?!? – За да не ме смаже тълпата.

  • 3979

    Колежки,вие не разбрахте ли,че с уста ще си изкарвате хляба? Доцент по история

  • 1277

    Стопанката на дома укорява новата си прислужничка: – Ганке, погледни! Върху мебелите се е събрал прах от два месеца. – Но, госпожо, аз съм на работа при вас само от 20 дни!

  • 438

    Полицай на първа среща с гадже: – Виждаш ли Луната? – Виждам я. – Гледаш ли там планината? – Да. – А виждаш ли реката? – Да, и нея я виждам. – Е, стига толкова романтика, да преминаваме към секса!

  • 11897

    Питат радио Ереван: Каква е разликата между жената и хладилника? Радиото отговаря: Хладилника не плаче, когато в него има месо!?

  • 4128

    По телевизията върви италиански филм. Главната героиня крещи на мъжа си: – Идиото, кастрато, импотенто! Гласът зад кадър превежда: – Иди си, скъпи, ние повече не можем да живеем заедно!

  • 4976

    Въпрос: Каква е приликата между блондинката и ловната пушка? Отговор: И двете се чупят в кръста и се пълнят отзад.

  • 4945

    Зъбите са ти толкова зле, като че ли си захапала снаряд. Зъболекарка към пациентка

  • 8968

    В едно село ще се играе пиеса за живота на хан Крум. В последния момент артистът, играещ хана се разболял и нямало свободен актьор, който да поеме ролята му. Единствено циганина Хасан, който работел като сценичен работник бил без работа. Решили останалите че той ще играе главната роля, навили го казвайки му че той само ще седи и ще повтаря това което му каже суфльора (за тези, които не знаят- това е подсказвача на сцената, да не си помислите, че е нещо друго). Вървяла добре пиесата, вървяла добре, но до едно време (сега трябва да стане нещо смешно, иначе това няма да е виц за първо място). Станало време когато един от подчинените на хана казва: – Черни облаци са се надвесили над България, ювиги хане! Стои циганина и чака суфльора да му подскаже, но той мълчи. – Черни облаци са се надвесили над България, ювиги хане! – повторил героя. Отново мълчание от страна на Хасан, а суфльора търси ли търси отговора на тази реплика в сценария, но не може да го намери. Притеснен, за трети път подчиненият решил да опита и потретил: – Черни облаци са се надвесили над България, ювиги хане! – казал той с повишена интонация (уж така е в сценария). Вдигнал учудено ръцете си суфльора, а Хасан като размислил казал: – Голям дъжд ша ни пере!