Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4162

    Селски доктор кара колата си из село с луда скорост. Жена му казва: – Карай по-бавно, че ще ни спре селския полицай! – Няма, вчера му казах два дена да лежи на легло и да не става.

  • 4470

    Попитали поручик Ржевски: – Как така се ползвате с успех сред жените? – Чукам ги. – Отговорил поручик Ржевски – А това сближава много!

  • 9659

    Момиче, това под престилката ти никак не ме задоволява! Преподавател по военно към ученичка с дънки

  • 3626

    Заклет пушач отива на лекар, влиза в кабинета, затваря вратата, изведнъж се сепва за секунда, после вади цигара, пали я и мощно дърпа.. Лакарят: – Ама моля Ви се господине, тук не се пуши. – Ми тогава кой идиот е написал на вратата "Дръпни"!

  • 3582

    Лейди Джейн, лейди Хариет и лейди Мейбъл са на сафари в Кения. Един ден те спират за следобедния си чай на поляна току на границата между саваната и джунглата. Слугите разпъват палатки, изваждат плетени столове и чадъри и трите дами се разполагат, все едно че са в някое от именията си в Западен Йоркшир. Внезапно от джунглата изскача огромна мъжка горила, оглежда дамите, грабва лейди Мейбъл и я отнася със себе си между дърветата. Лейди Джейн и лейди Хариет продължават да пият чая си. След известно време Хариет си позволява лек коментар: – И като си помислиш, скъпа, какво толкова намери той в бедната Мейбъл?

  • 12003

    Абе,аз лукова глава ли съм или к’во

  • 1352

    Трима приятели са нипили и навръщане към дома паднали в един трап. Единят се завайкал: -Какво да правя, не мога да се прибера, жената ще ме убие. Вторият: -Нищо, аз може и тука да спя. Третият: -Ако до половин час не изляза от тук, аз си тръгвам.

  • 9726

    – Сега ще ви покажем чудото на дресурата – казва конферансието в цирка. – Ще видите вълк и овца, които живеят заедно, в една клетка! – Постоянно ли живеят в мир? – чува се глас от публиката. – Понякога, разбира се, се скарват, но… – И какво правите тогава? – Просто сменяме овцата с нова.

  • 2723

    Другарю, оплоди ли вече кобилката си? Лозунг в ТКЗС

  • 8617

    От днес повече няма да пия…..но и по-малко няма Студент

  • 277

    В театъра една жена прошепва на мъжа си: – Виж, там онзи с брадата на първия ред е Тристан Бернар! – Да не си полудяла! Той умря преди двадесет години! – Сигурен ли си? – Напълно. – О, но това е ужасно! Той току-що се размърда!

  • 1302

    Само на 31 декемви!Новогодишна промоция на Българска народна банка:Събери сто монети от една стотинка, донеси ги при нас и получи един лев!

  • 4215

    Двама лекари седят в коридора на болницата и наблюдават, как към тях се движи човек с присвити колене и ръце навряни между краката, който прави странни гримаси. Първият доктор: – Гледай, гледай, какво прави артритът от хората. – Какъв артрит, това си е церебрална парализа. – А, не, не съм съгласен, типичен артрит си е! – Аз съм твърдо убеден, че е церебрална парализа! Докато те спорят, човекът се приближва с мъка до тях и шепне: – Извинете, къде е тук тоалетната…

  • 8373

    На 9 Септември една част от българския народ се радва до полуда, а другата не знае какво я чака.

  • 8699

    – Имам сигурен начин да накарам жена си, да не ми крещи? – Казвай, де! – Щом започне да ми вдига скандал, аз я питам: „Извинявай, миличка, как е по-правилно да се каже – рибите нямат зъби, рибът няма зъб или рибоците нямат зъбоци?“. – И какво? – Нищо. Веднага млъква. – А как е правилно да се каже за тези риби?

  • 1291

    В една солидна одиторска фирма с жестоки правила за работа – всички идвали рано на работа и си тръгвали късно вечерта. Един ден обаче един служител дошъл в 9 часа на работа(всички се удивили) и си тръгнал в 18:00. Така и на следвашщия ден и на по-следващия. Накрая колегите му не издържали и изпратили един колега да пита бунтаря за неговото поведение. А т.нар. бунтар: – Абе хора! Ами аз съм в отпуска все пак…