Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10368

    Левски бил много смел и атова го нарекли "Лъвското сърце". Изказване на дете по повод отбелязване на годишнина от рождението на Апостола

  • 10584

    Попита ли радио "Ереван" как ще се определи научно-техническата революция в България. Радиото отговорило: – С четири КЮ – КЮнци, КЮмбе, КЮмюр и КомпЮтър.

  • 4952

    На полянка пасе зебра. От храстите излиза млад жребец, оглежда я и си мърмори под носа: – Уф, пак ще ми се наложи да свалям пижами!

  • 11920

    Мюлер се обажда на Щирлиц по телефона: – Щирлиц, в събота,точно в девет бъдете на "Унтер дер линден". Ще се проведе съботник. "Аха" – мисли си Щирлиц – "разкрили са ме. Сега ми прави намеци, опипва почвата, а в събота ще ме арестуват. По-добре да се разбера с Мюлер на четири очи, отколкото с Гестапо". На другия ден отива в кабинета на Мюлер и си признава направо: – Хер Мюлер! Аз съм руски шпионин. – Не на мене тия номера, Щирлиц – отговаря му Мюлер – като чуете за съботник и всички ставате руски шпиони!

  • 573

    Баба Тонка – видна българска революционерка, размахала бяла кърпичка, с риск да забележат, че не таи лоши намерения.

  • 10246

    Чапай и Петка на бойното поле: – Абе Чапай, на какво мирише кръвта? – На какво да мирише, де да знам на какво мирише, на лайна мирише! – Леле Чапай, аз съм тежко ранен!

  • 11977

    Две блондинки летят с бясна скорост по „Цариградско шосе“. Виждат надпис: СВУБИТ. -Мила, какво означава това? – пита едната. -О, как, не знаеш ли? – отговаря другата. Специализирано висше училище за библиотекарки. Подготвят ги да упражняват интимни технологии.

  • 4482

    В момент, когато заради византийската пропаганда съдбата ни виси на карта, се появява Крум. Кандидатстудентски

  • 3520

    Ученик се оправдава в училище: – Вчера цял ден бях болен, болеше ме глава… Даскалът: – Как може да те бил глава бе? То е една кост само, какво има да те боли в нея?

  • 9473

    Неизвестна доскоро афганистанска фирма пусна на пазара революционен вид телевизор с LSD технология. Представлява празна кутия и не изисква захранване. Сядате срещу нея, поемате малко от приложения в комплекта бял прах, и после гледате каквото си искате.

  • 8555

    Гледам там – нищо. Гледам тук – нищо. Пак кам гледам – пак нищо….Абе като се замисля, тука има нещо…

  • 5357

    Недо, ако прочетеш дневника, по-трагично ще се смееш! Учителка по география, "Хр. Ботев", Кърджали

  • 11478

    Изпит за професионална пригодност в Н-то РПУ. Показват снимка на човек в профил. Задачата е да се отбележат особените белези. Влиза първият: – Човекът е с едно ухо! Влиза втория: – Човекът е с едно ухо! Третият: – Този носи контактни лещи! Проверяващият гледа в досието – вярно: – Браво! Как познахте? – Ами, човекът е с едно ухо, как да сложи очила?

  • 1777

    -Колежке, седнете до колегата ви, там е свободно! -Не, и тук е добре. -Ще ви е от полза, той е много добър с езика! Час по английски език в ЛТУ

  • 10257

    На родитело-учителска среща учителката се възмущава: – Вашият син Бойко се държи отвратително по време на урок. И което е по-страшно, той не е пропуснал нито един час.

  • 11798

    Мъж се обажда на детски лекар: – Докторе, жена ми замина в командировка и аз трябваше да гледам малкия! Тя ми заръча някои неща и аз ги правя: водя малкия на плуване, на спортни танци, на лека атлетика, на водно плуване, а той все слабее и линее! Какво да правя? – А с какво го храните? – Знаех си, че съм забравил нещо!