Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7946

    "-Засега си за минус 2, гледай до края на часа да изкараш 2!" Преподавател по френски език в НБУ – Албена

  • 11535

    – Според мен, най-голямото щастие за една жена е да се омъжи за мъжа, за когото е искала! – Не, най-голямото щастие за една жена е да се омъжи за мъжа, за който е искала да се омъжи друга.

  • 3293

    Разговор между две приятелки: – Знаеш ли, вчера бях на гости и там най-случайно срещнах бившия си мъж. Никога не съм и подозирала, че е такъв добър събеседник!

  • 11741

    В отговор на въпроса, който винаги е затруднявал изучаващите Шекспир, дали Хамлет е спал с Офелия, възрастен театрален мениджър отговаря: – В нашия театър – винаги!

  • 2850

    Берлин. В препълнения офицерски ресторант пиян полковник от СС внезапно изкрещява, удряйки с юмрук по масата: – Ще обеся лично всеки руски шпионин! Всички присъстващи многозначително поглеждат Щирлиц…

  • 555

    Наскоро омъжилата се дъщеря отива на гости при родителите си и се оплаква на баща си: – Имам голям проблем! Мъжът ми постоянно ми изневерява! Какво да правя? – Не знам, питай майка си. Тя има голям опит в такива ситуации.

  • 10905

    В социологическо проучване питат жените каква професия предпочитат да работят мъжете им. Една от тях отговаря:– Космонавт.– Защо? – Защото по половин година са в командировка, а когато се връщат, цялата страна знае една седмица предварително…

  • 9251

    В горещото пладне като акорд на страданието прозвучава писък на жетвар – едно нещастно насекомо, което умира в жегата. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 7863

    – Слушай, кажи ми откровено, кой написа последния ти разказ? – А на теб кой ти го прочете?

  • 2814

    Прибира се мъж в 6 сутринта. Жена му отваря врата и казва: – Надвам се, че имаш добро оправдание за часа, в който се прибираш? Мъжът отговаря: – Закуска, скъпа!

  • 1375

    БУЛЮН – 0.20лв Надпис от менюто на едно заведение

  • 11525

    На погребение един мъж плаче неудържимо. Питат го: – Какъв ви беше покойникът? – Длъжник.

  • 8330

    – Скъпи, от колко време се познаваме и имаме сериозни отношения с теб… Не мислиш ли, че е време да ме запознаеш с роднините си? – Ами щом искаш… Само трябва жената и децата да се върнат от почивка.

  • 8586

    А вие, деца, представяте ли си девойката каква болка изпитва, като ражда за първи път… Учителка по литература ТМЕ-Варна

  • 11608

    Жена отива на врачка и чука на вратата. – Кой е? – пита екстрасенската. – Егати и врачката! – казала жената и си тръгнала.

  • 319

    Един овчар си пасял овцете и си дъвчел един стрък трева. От планината се чул някакъв глас: – Иване-е, крадат ти жената. Овчарят започнал да бяга. Падал, ставал, търкалял се. После се спънал в един камък, ударил си главата в друг и казал: – Абе, аз защо бягам? Нито съм Иван, нито съм женен?!?