Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5329

    – Знаеш ли какво се получава, като се прегърнат две стоножки? – Не! – Цип!

  • 1728

    Защо блондинките не ползват e-mail? Страхуват се да не бъдат заразени с антракс!

  • 10839

    Един руснак заминал на екскурзия в щатите със своя Запорожец. За нещастие там се повредил двигателя. Закарал колата в сервиза и работниците му обещали, че ще стане готов на следващата сутрин. На сутринта руснака плаща, качва се в колата и тръгва. Запорожеца се движи 100 метра, спира и тръгва назад. Отново се движи 100 метра, спира и пак тръгва напред. След като това се повторило няколко пъти руснака отишъл в сервиза и попитал какво става. Излязъл механика и казал: – Виж какво, всъщност ние му сложихме двигател от чистачките на Кадилак…

  • 3290

    най-добре е да вкарате sin-уса отзад. Химически факултет на СУ – Малинов – семинари по Теоретична Физика

  • 12034

    Иванчо, какво означава политически активна личност? Госпожо, нещо като полово активна! Винаги обещава, никога не изпълнява! От една страна и се иска, а от друга страна не може! И всички са все неудовлетворени от тази личност! Ти какво искаш да кажеш, че аз съм полово активна? Та аз съм на 60. Не просто искам да ви кажа, че съпругът ти на 60 беше политически активен с една ваша 40 годиш колежка.

  • 4683

    Вие двамата отзад сте ми много ясни. Така лъскате ,че направо блестите! Учителка по литература във ФЕГ Пловдив

  • 1435

    Като не гледаш къде стъпваш, поне стъпвай, където гледаш…

  • 3891

    Един мъж се гласи да скача с парашут и пита за последно: – Ами ако парашутът не се отвори? – Ее, здраве да е.

  • 3711

    Пиян мъж се опитва да влезе в метрото в Москва. На входа го спира полицай: – Не може! Пияни не пускаме! – Добре де, поне ми кажи – вярно ли е, че всички спирки били облицовани с мрамор, че било чудно красиво… – Ама ти не си ли от Москва, не си ли влизал досега? – От Москва съм. Ама ето – все не ме пускате!

  • 8660

    SMS:Горе главата, че лошо ви виждам.Снайперист.

  • 3039

    – Докторе, пациентът от девета стая е толкова добре, че вече започна да говори! – Така ли? И какво казва? – Че му е зле…

  • 5836

    Парното в Русе тръгва със скандал! в"Сега"

  • 10330

    …И ако цената на житото тази година е 500 тона… Г-н Иван Иванов НГДЕК

  • 10213

    Из отчет на полицаи след обиск в нелегална спиртоварна: "След извършеният обиск, аз и сержант Михайлов изпитахме известни трудности да намерим вратата. Тъй като той заспа в тоалетната, се принудих да го оставя там и да се прибера сам. Защо обаче съм донесъл със себе си въпросната врата нямам спомен…"

  • 11072

    "Ясновидката Светлина-приема едновременно в София,Пловдив и Варна!" Реклама в радио "Фреш"

  • 8374

    – Докторе, ям като свиня, работя като вол и се уморявам като куче! Какво да правя? – Отде да знам, да не съм ветеринар!