6979
Отивам да пусна една вода и да пия една такава. Военен
Доктор се обажда на пациент по телефона: – Получихме резултатите от изследванията ви и имам една добра и една лоша новина. Добрата е, че ви остават още 24 часа живот. Ужасеният пациент пита: – А тогава каква е лошата? – Не можах да са свържа с вас вчера.
Питат радио Ереван: – Какво щеше прави България ако се намираше в пустинята? – Щеше да внася пясък – отговаря то.
Едно малко момиченце отива в зоомагазина, усмихва се на продавача и му казва: – Искам да си купя едно зайченце. – Добре, кое зайче си избираш? Това сивичкото с бялата пухкава опашчица или това черничкото с големите тъжни очички? Момиченцето се усмихнало и казало: – Честно казано на моя питон му е все едно!
Геймър на DOOM се прибира късно вечерта и минава през гробищата. Зад гърба си усеща студено дихание и някаква слузеста ръка го хваща през рамото, но той без паника извиква "IDDQD" и продължава напред.
Един човек имал навика да си пие рома с папагала. Един ден си пиели, както винаги, но на човека му се приходило до тоалетна и казал на папагала: – Само да ми изпиеш рома, ще ти оскубя всичките пера едно по едно! Връща се човекът от тоалетната и какво да види – рома го няма, а папагала се полюлява в клетката. – Ела тука сега, гадино, ще ти оскубя перата!!! – провикнал се ядосано. Папагалът като го видял се изпъчил и започнал да си скубе сам перата и да вика: – Ебал съм им майката на тия пера ве…