Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4445

    ако сложим тука точка, която значи умножение. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 457

    "Ако смятате, че на държавата хич не й пука за вас – това изобщо не е вярно! Опитайте се поне веднъж да не си платите данъците."

  • 6820

    Мъж се оплаква на свой приятел: – Имах всичко, пари, страхотна къща, чисто нова кола, любовта на красива жена… И в един момент – БАМММ – всичко изчезна… – Защо, какво стана??? – Амии… Жена ми разбра…

  • 1271

    Давам стая за момиче с голям балкон. Обява във вестник.

  • 6491

    Мъж пита жена си:– Какво ти каза лекарят?– Каза, че трябва да се занимавам по-често със секс. – Колко по-често?– Ами двайсетина пъти месечно.– Добре… От тях, два пъти можеш да разчиташ на мен.

  • 3609

    Един котарак се надрусал с валериан и си върви по улицата… Насреща му – една бабка: – Пис, маци, пис! Котаракът се обърнал, поизгледал я, вдигнал си лапата в знак Виктория и отвърнал: – Peace, бабо, peace!

  • 5654

    Белгийците се питаха: "Дали тези българи ще ни захапят като питбули или ще ги излъжем като лабрадори?" Из коментар на Крум Савов на футболния мач Белгия-България

  • 9256

    Вървят си три студентки. Двете хубави, едната от МЕИ. Двете умни, едната от УНСС. Двете честни, едната от СУ.

  • 2245

    Посред нощ в дома на главния лекар на една болница звъни телефона. Обажда се дежурният лекар: – Шефе, гори пети корпус. Пожарната е тук и гаси. Главният лекар става бързо и паникьосан звъни в пожарната, за да разбере ситуацията. Обажда се дежурният офицер: – Лоша работа докторе! Пожара го изгасихме, обаче в помещението е имало десет човека, шест от тях успяхме да спасим, обаче останалите четири не можахме.Главният лекар: – А стига бе!? Пети корпус е моргата!

  • 206

    Шефът на малка фирма събрал всичките си четирима подчинени и им казал: – С голямо съжаление ви съобщавам, че трябва да уволня един от вас… – Аз съм от малцинство! Ще те съдя за расова дискриминация – казал чернокож служител. – Аз съм жена! Ако ме уволниш, ще те съдя за полова дискриминация! – А аз ще те обвиня в незачитане на възрастните – казал побелял служител. Тогава всички погледнали към беззащитния млад, бял мъж. Той размислил за момент и после казал: – Мисля, че аз бих могъл да бъда гей…

  • 8677

    По време на маневри фелдфебелът извиква един от войниците: – Балкански, виждате ли тази железопътна гара? – Да, господин фелдфебел! – Заповядвам ви да я извадите от строя. След един час редник Балкански докладва: – Заповедта е изпълнена. – Много добре. Как постигна това? – Виждате ли тази чанта? Вътре са всичките билети.

  • 7686

    – Тате, трябва да говоря с тебе по един много деликатен въпрос… – Добре, ама нямам много време – казвай накратко! – Сто лева.

  • 5061

    Аз мисля че професора има пръст в твоята работа! Студент към колежка из коридорите на УАСГ

  • 10875

    Войната в Чечня се закучила и руското командване решило да събере доброволци да се бият. Отишли генералите в един затвор и казали на най-опасните рецидивисти: – Вижте какво, момчета, ако се пишете доброволци – за всяка глава, която донесете ви намаляваме 5 години от присъдата! Естествено, всички се съгласили, натоварили ги в самолета и излетяли. По едно време самолета каца, вратата се отваря и затворниците се разпръснали… След два часа се връщат, всеки носи по 5-6 глави, подритва още 2-3… Командира се хваща за главата и казва: – Абе, момчета, какво правите? Та ние сме в Киев за презареждане…

  • 5455

    В едно от кюстендилските села нашенец се облякъл в истинска меча кожа и сложил на раменете си капитански пагони. След това отишъл да сурвака кмета – активен борец. – Кво си се накичил да срамиш военните, бе? – скастрил го кметът. – Айде, стига бе, вие на девети септември за един ден бехте у гората, па станахте полковници и генерали, а мечката, дека цел живот е там, един капитан ли не може да е?

  • 2974

    Възрастен човек се качва в трамвая, но няма места. Той се приближава до млад седнал човек и му казва: – Млади човече, отстъпи мястото, че ме болят краката! Младия отвърнал: – Дядо, ти като си бил млад отстъпвал ли си място на по-възрастните хора? – Да, винаги. – Ей затова те болят краката.