Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1711

    – Татко, реших да се оженя! – Добре, синко. Но имай предвид едно – че семейството замества всичко. Така че преди да се ожениш, помисли – кое е по-важно за теб – всичко или семейството?

  • 8209

    Двама млади се прегръщат в театъра. От задния ред се обажда възмутен глас: – Това не можете ли да го правите в къщи? – Жена ми не позволява – отговаря младежът.

  • 4296

    – Мамо, мамо! – вика разплакан Иванчо на майка си – тате ме наби два пьти! – Защо бе, моето дете? – Ведньж защото му показах бележник пълен с двойки и ведньж защото му казах, че е неговия като е бил ученик!

  • 6538

    Обхождайки военните си бази, македонският президент Киро Глигоров открил два бомбардировача и решил да нападне САЩ. Обадил се на Бил Клинтън и му заявил,че ще обстрелва Бостън. Докато двата самолета пускали бомби над американския град, македонците се окопали и зачакали ответен удар. Чакали седмица, две – нищо. Глигоров пак вдигнал телефона и съобщил на Клинтън, че този път ще обстрелва Ню Йорк. Самолетите пак бомбардирали, македонците пак се окопали и отнове две седмици – нищо. На третата седмица Киро Глигоров пак звъннал на щатския си колега и го заплашил: – Клинтън, днес нападам Вашингтон! В отговор от слушалката се чуло: – Копеле мръсно, само да ви намеря на картата ще ви разкажа играта!

  • 11950

    – Защо, когато политик се подпре на стена, тя пада? – Защото по – умният отстъпва!

  • 3643

    – Помощ! Има ли лекар в някое купе? – чува се отчаян вик в пътнически влак. – Аз съм лекар. Какъв е проблемът? – притичва очилат господин. – Можете ли да ми кажете, докторе, как се казва болест на гърлото, която започва с "а" и има шест букви?

  • 1901

    – Често ли се случва да сте на различно мнение със жена ти? – Да. – И тя какво казва по въпроса? – Нищо, тя не знае.

  • 6842

    Седнал Марио Тагарински в навечерието на 2000 год. пред компютъра и пише: c:>Problem 2000 Bad command or File Name c:>Aha, Dos! Aha, Tagarinski.

  • 2038

    Хитлер е събрал висшите си офицери и обсъжда нови инвазии на своите войски. В кабинета наперено влиза Щирлиц, отключва с шперц сейфа в дъното, изважда две секретни папки, заключва го и излиза. Настъпва тишина. – Кой е този? Какво прави? – пита Хитлер – Щирлиц – съветски шпионин. – отвръща Мюлер – А защо не го арестувате? – пита Хитлер – Винаги има алиби. – отвръща Мюлер

  • 9460

    Един борец си хванал едно такси защото валял много силен дъжд. Изминали 300-400 метра и едно хубаво младо момиче маха на таксито да спре. Шофьорът казал: – Абе, дай да я качим тая, скив ква пичка е. – Ми, качи я да не я вали дъжда. Качили момичето. Седнала на задната седалка и се оказало че била без бикини. Шофьорът гледал, дървил се, червил се и по едно време не издържал и завъртял огледалото към бореца: – Глей кво става бе! – казал шофьорът. – Леле, от тоя дъжд съм станал като путка в главата! – завайкал се бореца.

  • 5779

    Доктор по пътя към работа вижда едно циганче да рови едно лайно. – Какво правиш с това лайно? – Доктор. Ядосал се доктора и си казал "Ако още веднъж каже че прави доктор ще кажа на полицая". На следващия ден пак същото циганче рови в някакво друго лайно. Доктора питал пак: – Какво правиш с това лайно? – Доктор. Вбесил се доктора и казал на полицая за циганчето. Полицая го успокоил: – Утре ще мина оттам и ако ми каже, че прави полицай ще го пребия. На сутринта същото циганче ровело пак в някакво лайно. – Какво правиш с това лайно? – Доктор. – Как така доктор? Що не каза полицай? – Абе за полицай трябват две редки…

  • 4600

    – Тате, защо най-напред виждаме светкавицата, а чак после чуваме гърма? – Защото очите ни са пред ушите.

  • 6742

    хора, които употребяват мастика са склонни към самокритика и философия, те гледат чашата и си задават въпроса да пия, или да не пия и тогава ще видят вероятно релеевско разпределение. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 2960

    И влизам в тоалетната, колеги и гледам – те си ги извадили и си ги ядат… Учител по философия

  • 5472

    Чакали на една спирка трима човека. Единия от "Младост", втория от "Люлин", а третия от "Дружба". Минало доста време, и двамата от "Младост" и "Люлин" се заприказвали: – Леле, да знаеш, един път чаках на спирката автобус за "Младост" един час! – О-о-о. Ти нищо не знаеш. Аз един път чаках автобус за "Люлин" час и половина! Не разбрал за какво става въпрос, оня от "Дружба" им казал: – Е-е-е, айде стига сте се хвалили де. И на мен по някой път ми идва толкова бьрзо автобуса.