Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10944

    Малко дете тича при баща си: – Тате, виж каква риба хванах! – Нали ти казах да оставиш крокодилите на мира!

  • 2912

    Бащата към сина: – Струва ми се, че се срещаш със Сара? – Да, а ти против ли си? – Не. На твоите години и аз се срещах с нея…

  • 6685

    Попитали радио Ереван какво ще се случи, ако всичката глупост от парламента изчезне.– Нищо в природата не се губи. – отговорили от там. – Като изчезне от някъде, ще се появи на друго място. И там ще бъде новият парламент.

  • 2947

    Имало в гората едно учтиво таралежче, ама толкова учтиво че с всеки се познавало и с всеки било в добри отношения. Та вървяло си учтивото таралежче през гората и видяло четиримата мускетари: – Здравей, Дартанян. – Здравей, учтиво таралежче. – Здравей, Атос. – Здравей, учтиво таралежче. – Здравей, Портос. – Здравей, учтиво таралежче. – Здравей, Арамис. – Здравей, учтиво таралежче. – Здравей, кон на Дартанян. – Здравей, учтиво таралежче. – Здравей, кон на Атос. – Здравей, учтиво таралежче. – Здравей, кон на Портос. – Здравей, учтиво таралежче. – Здравей, кон на Арамис. – Здравей, учтиво таралежче. – Как си, Дартанян? – Добре, учтиво таралежче. – Как си, Атос? – Добре, учтиво таралежче. – Как си, Портос? – Добре, учтиво таралежче. – Как си, Арамис? – Добре, учтиво таралежче. – Как си, кон на Дартанян? – Добре, учтиво таралежче. – Как си, кон на Атос? – Добре, учтиво таралежче. – Как си, кон на Портос? – Добре, учтиво таралежче. – Как си, кон на Арамис? – Добре, учтиво таралежче. – Чао, Дартанян. – Чао, учтиво таралежче. – Чао, Атос. – Чао, учтиво таралежче. – Чао, Портос. – Чао, учтиво таралежче. – Чао, Арамис. – Чао, учтиво таралежче. – Чао, кон на Дартанян. – Чао, учтиво таралежче. – Чао, кон на Атос. – Чао, учтиво таралежче. – Чао, кон на Портос. – Чао, учтиво таралежче. – Чао, кон на Арамис. – Чао, учтиво таралежче. И учтивото таралежче продължило да си върви през гората. Вървяло, вървяло и видяло Али Баба и четиридесетте разбойника, яхнали камили…

  • 8141

    – Защо си продаде тромпета? – Защото съседът си купи пушка.

  • 8712

    Царят лъв строява животните: – Умните наляво, красивите надясно. Жабата се обажда: – Е аз сега какво, да се разчекна ли?

  • 6949

    Французин говори с приятелите си след първата брачна нощ: – Как е съпругата? – питат го те. – О! Прекрасна е! Горещо я препоръчвам на всички!

  • 11981

    Трима пастори обсъждали проблемите, които имали с прилепите в черковните тавани. Първият казал: – Аз пуснах вътре шест котки, но без резултат. Прилепите пак са си там. Вторият казал: – Аз поръчах да обгазят тавана, но и това не помогна. Пак гъмжи от прилепи. Третият казал: – Аз покръстих всички мои прилепи и ги направих енориаши. Оттогава не съм виждал нито един от тях!

  • 9456

    Мъж влиза в бара и крещи на бармана: – Една кока! Барманът: – Какво е това кока? Мъжът със снизхождение: – Това е тъмна течност, състояща се от натриев карбонат, екстракт от растението кока и оцветител Е5! Барманът: – Аха, разбрах ви. А да ви дам ли към коката пластмасов цилиндричен прибор за смучене или не?

  • 5941

    – Майсторе, може ли да ми поправите будилника? – Какво му е? – Сутрин звъни много гадно…

  • 305

    ами, ако имаме един такъв интеграл намирисва на онанизъм ли? Химически факултет на СУ – Аля Таджер – семинари по Строеж на Веществото

  • 10251

    Влиза един борец в един магазин за полилеи и започва да пита продавачката: – Какво е това? – Полилей! – Какво е това? – Полилей. – Какво е това? – Е гъз де, гъз, какво може да е! Бореца казал: – Дайте ми един! Продавачката му го дала. Отишъл си бореца, в офиса сложил полилея и му се радва. Влиза един друг борец и го пита: – Како е това бе? – Гъз. – Искам и аз такъв! Отишли те в магазина и казали на продавачката: – Дайте ни един гъз! Продавачката се изплашила и отишла при шефа: – Шефе тука има двама борци, искат гъз! Шефа: – Показвай го, че ще ми изпотрошат стоката! Отишла тя при борците, показала си гъза, а те казали: – Ааа, не, онзи беше с висулки! Тогава продавачката се провикнала: – Шефееее, тебе търсят!

  • 2918

    Срещат се двама бивши колеги от ВИТИЗ и споделят, кой до кьде е стигнал в развитието си. Единият бил вече станал известен артист, докато другият едва сега получил малка роля: – Е, не е нещо особено: в един момент излизам на сцената и казвам "Белгуев! Дрьж ми шпагата!" – Малее, като те помня, какъв смотаняк беше, ти няма начин да не се обьркаш! Ще вземеш да кажеш "Белхуев" и ще станеш за резил! Разделили се, ама на нашият човек му се свило сьрцето. Почнал да си повтаря наум "Белгуев,дрьж ми шпагата… Белгуев,дрьж ми шпагата… Белгуев, дрьж ми шпагата…", та белким не се заплете. Дошьл денят на премиерата. Долу на първия ред в очакване го гледал бившият му колега. Завесата се вдигнала и нашият излязъл на сцената: – Белгуев! – доволен от успеха си, той погледнал право в колегата, – Дръж ми хуя!…

  • 7638

    Генчо още малко ще те търпя и повече няма да те понасям. Учителка по литература

  • 3730

    …..21 инчовите монитори са прекалено големи….стават само за сървъри… доц. Георгиева преподавател по информатика в ХТМУ

  • 2005

    Жена подава в полицията заявление, че мъжът й е изчезнал. Полицаят пита: – Какво да му кажем, ако го намерим? – Предайте му, че майка ми се обади и каза, че няма да ни идва на гости.