9739
Две студентки си говорят след изпита.Едната казва: -Аз искарах 6 и на писмения и на устния! -И аз искарах 6 на писмения,но на устния…повърнах.-казва другата.
Двама самураи ци говорили и единият казал: – На бас, че ще ти резна главата без да усетиш! Другия казал: – Не можеш! Първия се приготвил, замахнал – нищо! – Видя ли, че не можа! – казал втория. – Да, да, ама що не кимнеш! – отговорил първия.