Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5339

    Свекърва към бъдещата си снаха: – Ох, дъще, много хубаво, че се обичате харесвате, че ще се вземете! Ех, дано да си и честна! – Ох, мамо, дано, дано, ама надали…

  • 7441

    Точното време, когато Византия е нападнала България или България е нападната от Византия не е точно определено. Кандидатстудентски

  • 11119

    – За да се купи апартамент в София, трябва да се работи 100-120 години,– Ето, виждаш ли, правителстото се грижи, за да живеем, колкото се може повече!

  • 8861

    След като Иванчо и Марийка се оженили, вкъщи всичко започнало едно след друго да се разваля. Но като се бриберял вечер Иванчо, вземал вестника, пускал телевизора, вдигал краката на масата като истински мъж и все се измъквал: „Марийка, аз не съм електротехник, водопроводчик, не разбирам от перални.“ Една вечер се прибрал и гледа всичко оправено. – Майстор ли си викала, Марийке? – пита Иванчо. – Не. Дойде съседът отгоре. Каза, че ще оправи всичко, но ако се съглася да му направя сладкиш или да легна с него. – И ти му направи сладкиш? – О, Иванчо, аз да не съм сладкарка.

  • 6126

    Скъпа тъщо, поздравявам Ви с Хелоуин, вашия професионален празник!

  • 6814

    Две борчета вървят и си говорят, единия пита: – Абе брато, кой ден сме днеска? – Ми де да знам, те постоянно ги сменят!

  • 11966

    Учителката изпитва Иванчо: – Иванчо, каква форма има земята? – Ами, кръгла госпожо. – Докажи го де. – А, няма да споря с вас, квадратна е тогава.

  • 1751

    Ученици запазете тишина ще стрелям с гъбата.

  • 5362

    Жалко, че не си нося огледало – най-ообичам да си говоря с интелигентни хора! В час по икономика

  • 2649

    Нашите пасти са вашите страсти. Надпис в сладкарница

  • 7379

    Двама пияни спорят за това колко луни има на небето- 2 или 3. Решили да попитат попа: -Попе, колко луни има на небето- 2 или 3? -На кой ред чедо?

  • 941

    И това е ново време, и това е ново време, но от това ново време до това ново време има малко време, а най-новото време ще е догодина! Учителка по история за новото време

  • 10264

    Министърът на финансите се загледал в една витрина: – Я, колко евтино сако! А само се оплакват от високите цени! – Господин министре, това е ателие за химическо чистене…

  • 1696

    В кабинет "Уши, нос, гърло": – Докторе, благодаря Ви, че ми помогнахте за проблема със слуха. Колко Ви дължа? – Десет лева. – Колко, двайсет ли? – Трийсет, трийсет.

  • 640

    Млади родители трябвало да отидат при адвокат, за да подпишат някакви документи, но не успяли да намерят бавачка за малкия си син и затова се наложило да го вземат със себе си. Но нещата се проточили повече от предвиденото и малкият започнал да пищи с пълно гърло. – Да затворим ли вратата, за да не притеснява колегите ви? – попитала майката. – Няма проблем! – отговорил адвокатът. – Те ще си помислят, че е някой от клиентите ми, който току-що е получил сметката!

  • 9348

    По време на социализма две русначета си говорят: – На мен дядо ми е бил партизанин през войната! Герой! Награден с орден от съветската власт! А твоят дядо какъв е бил? – Не знам, сигурно електротехник. Оня ден му намерих каската в мазето – имаше две гръмотевички нарисувани на нея.