Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9567

    Футболистът остана без апандисит, след като му го извадиха

  • 2286

    В кухнята на луксозен ресторант жена с вечерен тоалет мие чиниите и ги подава на мъж в смокинг да ги подсушава:– Какви ястия само. Ами десерта – разкош. А шампанското?! Всичко беше толкова хубаво, но следващия път моля те, като ме каниш тук нека да ти е валидна кредитната карта.

  • 8839

    В час по история: Началото на шести век е започнало още през четвърти век….

  • 575

    Наркоман отива на преглед. Доктора му казва: – Ще ти предпиша тука едни тревички да пиеш. – Хм, ти още малко и ще поискаш спринцовки да смъркам.

  • 6100

    Doom II маниаци напрегнато гледат "Пришълеца IV". Главната героиня бяга по коридора и чудовището е по петите й, започва да я настига… – Savе-ай са ма! Savе-ай са! – истерично закрещяват те.

  • 11601

    То, колежке, за да има изкарване, първо трябва да има вкарване! Доцент в УНСС

  • 11567

    Скоро след Съветската революция пращат агитатор в някакво село в поволжието да говори против религията. Събира той селяните, говори им три часа, и накрая ги пита: – Разбрахте ли сега, че такова нещо като "християнски бог" не съществува? – Разбрахме! Жив да си ни, другарю лектор, Аллах да те поживи!

  • 7424

    Въпрос: Колко психолози са нужни, за да се смени една крушка? Отговор: Двама – единият да я смени, а другият да интерпретира резултатите.

  • 9768

    Шофьор на ТИР кара в Тъмна нощ. Пуска радиото, за да не заспи и слуша. – Сега започва предаването зе тези които не спят.Скочи овца през ограда, скочи втора,трета…

  • 3406

    На гроба ми, само тебешир недейте да носите. Да си умра спокойно. Учител по информатика в МГ

  • 6531

    – Докторе, докторе, какво ми има? – Успокойте се, това са най-обикновени хемороиди. – Хемороиди? На лицето? – Аааа, това Ви е лицето?!?

  • 9641

    В Черно море се отглеждат морски деликатеси. От есе за Черно море

  • 11659

    Въпрос: Какво образуват наредени в редица блондинки?! Отговор: Въздушен коридор.

  • 11074

    Един мъж влиза в една пивница и си поръчва едно питие. Сяда на една маса, а на съседната маса стоят трима души и си говорят. По едно време двамата стават и почват здрав ръкопашен бой. Току-що влезлият мъж отишъл на другата маса и попитал: – Защо се бият тия? – Бият се защото са на едно и също мнение! – отговорил мъжът. – Е как така? – Ами единият каза "Знаеш ли колко хубаво се ебе жена ми?", а другият му каза "Да". Та за това се бият.

  • 11332

    Седи си руската салата в стомаха на Петров.По едно време пристига една водка: – Здрасти, аз съм първата водка на Петров, а ти коя си? – Аз съм руската салата! След малко пристига втора водка, и казва: – Здрасти, аз съм втората водка на Петров, а ти коя си? – Аз съм руската салата! И така нататък, идва десета водка и казва: – Здрасти, аз съм десетата водка на Петров! – Абе я да изляза аз да го видя кой е тоя Петров бе?

  • 528

    Имахте мого време, за да нямате време!Даскалица от соу „Христо Ботев“