Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11316

    Двама писатели, които през цялото време се съревновават, се срещат на улицата. Единият злобничко пита: – Видях новата ти книга. Не можах да разбера, кой ти я е написал. Вторият веднага го затапва: – Аз пък не мога да разбера, кой ти я е прочел?

  • 923

    На един полицай му дали служебен апарамент. На другата сутрин пристига на работа с подути очи. – Абе, какво става? – Остави се, нали ми дадоха нов апартамент и взели, че го опаковали. Със жената цяла нощ не сме спали, докато свалим хартиите от стените.

  • 398

    – Тази пиеса щастлив край ли имаше? – Да, цялата зала беше щастлива когато свърши.

  • 3971

    – Тате, викат те в училище. – Защо? – Помниш ли, че те бях помолил да ми напишеш съчинение на тема "Нещата, които обичаме". – Е? – Ами на учителката не й е харесало онова за стриптийза на масата и другите неща…

  • 10216

    Иванчо бил малоумен и баща му решил да го образова самоинициятивно, да го разведе по света да види за какво става дума. Завел го в Париж.– Ето сине, това е Париж – градът на модата, това е Айфеловата кула – най-високата кула в света. Какво ще кажеш, харесва ли ти?– Ъ-хъъЗавел го бащата в Рим.– Ето сине, това е Рим, това е катедралата Свети Петър, тука Папата на Великден излиза и поздравява всички европейски народи с католическа и християнска вяра по случай празника. Какво ще кажеш, харесва ли ти?– Ъ-хъъъОтишли те в Чикаго.– Ето сине, това е Америка, страна-мечта. Това е Чикаго, това са чикагските кланници.От тука влиза говедото, от там излиза салама. Какво ще кажеш, харесва ли ти?– Ъ-хъъъБащата се ядосал.– Стига с тва ъ-хъъъ бе, попитай нещо, поинтересувай се малко, какво само ми ъ-хъъ-каш.Иванчо:– Аааааааа, татеееее, аааааа, … може ли да влезне салам и да излезне говедо?Бащата:– Дааа бе, тва да не е п*тката на майка ти…

  • 11238

    Янко музиканта сам си правел свирки Из ученическо съчинение

  • 6251

    Студент на изпит по електротехника. Питат го: – Защо се върти роторът на електродвигателя? – Защото там тече ток. – Тогава защо и ютията не се върти? – Защото е кръгла. – А котлона на печката защо не се върти? – Ъ-ъ-ъ… Ами сигурно заради триенето.

  • 9922

    – Какво прави блондинката на жьлт светофар? – Натиска газта и спирачката едновременно.

  • 2574

    Двама студенти си говорят и единия пита: – Абе приятел, я кажи как да се отърва от тия хлебарки бе, пробвах с отрова, с къщички, с чехли ги бих – все нови и нови, няма край, ще се побъркам. – А ти с тебешири пробва ли? – Как така с тебешири, те убиват ли ги? – Ами не, ама поне си рисуват кротичко в ъгъла.

  • 9533

    Катаджии спряли един поп с моторче и му казали: – Дядо попе, дай да видим дали всичко ти е наред! – Добре. – казал попа. Катаджиите проверили книжката на попа, но всичко било наред. – Дядо попе, защо всичко ти е наред? – Защото Господ е с мен! – А-а-а! Значи на моторче за един се возите двама! Глоба!

  • 2539

    – Това е безобразие! – оплаква се гост на хотела на администратора. – През нощта хванах около петдесет бълхи и дървеници! – О, господине, това е чудесно! Бихте ли останали при нас още няколко дни?

  • 4324

    Искаш ли да видиш колко ми е нервна системата??? Преподавател от СМГ

  • 2828

    Попитали радио Ереван: Що е човек? Радиото стои безмълвно. След месеци отговаря: – Дълго не намерихме отговор на този въпрос. След консултация с радио Скопие, даваме техния отговор. И така, що е човек? Отговор: Лайно сo пари. – А какво е лайно? Отговор: Човек без пари. – А какво са пари? Отговор: Парите са, море дето от лайното правят човек…

  • 4740

    Шофоьор на камион карал по магистралата Париж-Лион. Пуснал радиото и чул: – Внимание, внимание! До всички презони средства по магистрала Париж-Лион. Опасен, най-вероятно луд, водач кара в насрещното движение! Разтъркал очи нашия и извикал: – Господи Боже, не е един, стотици са!

  • 2181

    – Благодаря, докторе! Болката в гърба ми премина. Какво беше това? Радикулит? – Не, тирантите ти се бяха усукали.

  • 1944

    Тъщата раздразнено: – Да се яви вкъщи в четири часа сутринта! Просто нямам думи! – И слава богу – въздъхва облекчено зетят.