Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4612

    Мизерното заплащане на Акакиевич не му позволявало да излиза по тогавашните кръчми, като всички нормални хора. Разработка на десетокласник от ТБГ – София

  • 8440

    Реклама на автомобилна къща, продаваща коли на изплащане: "Ако искате да стъпите отново на краката си, пропуснете една вноска."

  • 6956

    … и консулът пристигнал във файтон сред пушеци и прах …

  • 3484

    Един пиян се прибирал вечерта и видял в една локва да се отразява Луната. Стъпил отгоре на отражението и почнал да вика: – Аз съм царят на Луната! Аз съм царят на Луната! Минал един полицай и му казал: – Добре, добре, само по-тихо… А аз ей-сега ще викна лунохода да те прибере.

  • 2394

    Блондинка пита своя колежка: – За какво си мечтаеше, когато беше малка? – За принц на бял кон! – А за когото от двамата повече?

  • 11324

    Събрали се Бай Ганьо, турчина и американеца да се състезават с коли. Турчина си купил BMW, американеца Мерцедес, а Бай Ганьо си взел трабанта и като по-умен си го завързал за техните коли с въже. Започнало състезанието. Набрали турчина и американеца по 200 км. Обърнал се турчина назад – гледа Бай Ганьо зад тях и казал на американеца: – Абе брато, дай да вдигнеме на 400 км, че оня българин е плътно зад нас. – OK. Качили те скоростта. На Бай Ганьо му се запалили гумите. Обръща се турчина гледа – БайГаньо пак зад тях и казал на американеца: – Ооо, приятел, откажи се. Оня българин е пуснал реактивните двигатели и мисли да излита.

  • 5327

    "Шкенбе" Гадпис на крайпътно заведение по пътя Габрово-Казанлък

  • 3328

    Ленин говори на събраните революционни матроси: – Другари, революцията се отлага! Феликс Едмундович отиде за риба! – Не можем ли да минем без него? – Без него можем, но без "Аврора" – не!

  • 9470

    Въпрос към радио Ереван: – Може ли да се оправи колежка в работно време? – А в кое друго време?!

  • 7820

    Разговор между политици: – Как мислиш? Какъв е по-добре да бъдеш – глупак или плешив? – По-добре глупак. Не се забелязва толкова.

  • 11949

    „Левски е роден в кербала“ Из съчинение на ученик.

  • 1429

    – Преместиха часовниците с час напред. – И какво стана?– Преди ми ставаше в леглото, а сега в автобуса.

  • 943

    – Знаете ли как казват на www в провинцията? – „Въй въй въй“

  • 2154

    Hемец в лондонски баp: – Martini, bitte. – Dry? – Nein, zwei.

  • 4299

    Преди да слезете, моля помолете шофьора да спре! Надпис в маршрутка

  • 6969

    Маниак на преглед при психиатър. Психиатърът: – Кажете ми какво е това – две колелца, две дръжки, а по средата гвоздей? – Ами, това е някакъв очилатко, а между очите му са забили пирон! – Не познахте. Ножица. – Забили са му ножица?! Баси маниашкото!