Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9841

    Иванчо се прибира от училище: – Мамо, Татко, мисля, че няма да е здравословно ако ми видите бележника!- Взимат го, гледат, а там: три шестици! Всички припадат. – Нали ви казах, че няма да е здравословно!

  • 3145

    Used beer department Надпис в заведение, указващ тоалетната

  • 2070

    – Какво правихте днес в детската градина? – Играхме си на кукли. – И кой победи?

  • 5156

    Най-глупавият студент от Харвардския университет си счупва крак. Когато след време отново идва на лекции, един от професорите го пита как се чувства. – Сега тичам по-добре, отколкото преди. – Следователно, сега ви липсва само едно порядъчно сътресение на мозъка – казва професорът.

  • 5735

    Фирма премистила своя офис. По този повод приятелите на шефа решили да изпратят букет цветя. Но, когато букетът пристигнал, на картичката пишело: "Почивай в мир!" По-късно от цветарския магазин се получило следното извинение: "Уважаеми господине, моля приемете нашето искрено покаяние за допуснатата грешка! Оказа се, че вашият букет е бил изпратен на едно погребение с картичка "Приемете нашите поздравления на вашия нов адрес!"."

  • 6043

    Един борец вика на друг: – Брато, аз ти спасих живота! – Как бе? – учудил се втория. – Еми вчера половин час стрелях по тебе и не можах да те уцеля.

  • 6758

    Не пийте много вода, за да не излезе цялата във вид на сол през кожата ви..

  • 81

    – По какво се познава, че блондинка е трила файл? – По следите от гума върху монитора.

  • 308

    Ветеринар се разболял и извикал при себе си обикновен лекар и му казва: – Аз съм болен, но искам да ви кажа, че когато аз съм болен при лечението разчитам изключително на интуицията си. Предлагам ви да използвате моите методи и да правите всичко както го правя аз. Докторът го огледал, изписал лекарства и подавайки рецептата на ветеринаря му казал: – Ако до две седмици не се почувствате по-добре, страхувам се, че ще трябва да ви застреляме.

  • 8347

    Из интервю с баща на седем деца: – И как живеете с вашето семейство – сигурно е неудобно с толкова много деца! – Ами, какво да ви кажа… В стаята, където сме аз и жена ми, има телевизор, компютър, радио, уредба, тоалетна и баня… В стаята където е първото ми дете има телевизор, компютър, радио, уредба, тоалетна и баня… В стаята където е второто ми дете има телевизор, компютър – Сигурно имате огромна къща! – отбелязва слисано репортерът. – А… не не, в едностаен апартамент сме…

  • 2682

    Май живееш през 2004-та година, ако… 1. Без да искаш въвеждаш паролата си в микровълновата печка. 2. Не си играл на белот или пасианс с истински карти от 10 години. 3. Имаш списък от 15 тел. номера за да се свържеш с тричленното си семейство. 4. Пращаш e-mail на човека на съседното бюро защото било по-лесно. 5. Обяснеието ти защо не се виждаш със съучениците си е това, че им нямаш е-mail адресите. 6. Когато се прибереш в къщи след работа все още отвръщаш на телефона в бизнес маниер. 7. Когато се прибереш в къщи след работа се опитваш да излезеш с 0 за телефонна централа. 8. От години работиш на поне две места. 10. Разбираш, че си напълно излишен по новините в 10:30 часа. 11. Шефът ти даже не разбира какво правиш, но продължава да крещи. А истинските клишета са: 12. Докато четеш този списък се усмихваш и кефиш. 13. Докато четеш този списък си мислиш на кой точно да го препратиш. 14. Получаваш това от приятел с когото не си се виждал от година и единствените ви връзки са препращане на такива глупави смешки. 15. Прекалено си бил зает за да забележиш че, не е имало номер 9! 16. Току що скролна и видя, че няма номер 9! И на всичко отгоре се смееш самодоволно на себе си!

  • 11794

    "Земеделци клатят властта" Заглавие във в."Стандарт" (18 Август 2002 г.)

  • 1234

    И така, авторът ги е сожил на светлина в тъмното под лампата, за да видят приближаващата се смърт в очите си. Учителка по литература в 23СОУ

  • 693

    Символът на бялата лястовица се губи сред общата черна тоналност – жицата, възглавницата, лястовиците. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 3420

    "Андрешко е добър и състрадателен и затова изоставя съдия-изпълнителя в блатото" Из съчинение по литература в 8 ми клас

  • 5611

    Млад борец отишъл при Нешка Робева да се запише на художествена гимнастика. Тя учудена попитала: – На какво мога аз да Ви науча? – На съчетание с бухалки!