Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 12085

    един слон,както си вървял по пътя и го полазели мравки разтърсил се той но останала една мравка на гърба му другите мравки отдолу му викали .Настъпи го Пешо настъпи го.

  • 5922

    Лекар диктува на медицинската сестра диагнозата на пациента на латински. – Това рядка болест ли е докторе? – любопитства той. – Напротив, гробищата са пълни с нея!

  • 9155

    Двама хакери четат на уеб-сайта на църквата: "Днес е ден на обезглавяването на св. Йоан Предтеча". Единият пита: – Кой е тоя св. Йоан Предтеча? – А, бета-версия на Исус.

  • 2400

    Да не се пръцка срещу очите. Да не се пръцка срещу пламък. Извадка от инструкциите за употреба на дезодорант "Palmolive", внос 1999 г.

  • 7209

    Катаджия спира автомобил за проверка и се представя на шофьора: – Главен сержант Петров, още не обядвал…

  • 4190

    Сър Джон попада в купе с още двама непознати лордове. Пътуват половин час и единият от тях решава да поведе разговор: – Коледа е хубаво нещо… След още половин час другият казва: – Да, но и сексът е хубаво нещо! След още половин час сър Джон добавя: – Сексът е хубаво нещо, но Коледа е по-хубава, защото е по-често!

  • 5605

    В един бар влиза един педераст, ама съвсем леко отваря вратата, после съвсем леко я затваря, сяда на бара и казва на бармана, който бил негър, със съвсем тънък глас: – Едно уиски. Бармана се ядосал и казал: – Абе ти къв мъж си, я излез и влез пак обаче тоз път няма да отваряш леко вратата, а със шут, затваряш я по същия начин, идваш, блъскаш на бара и казваш "Я дай едно уиски тука бе!". Педераста се съгласил и излязъл. Но пак влязъл по същия начин – съвсем леко отворил вратата, съвсем леко я затворил и с още по-тънък глас казал: – Едно уиски. Бармана се ядосал още повече и му казал: – Я застани на моето място, аз ще ти покажа как се прави. Барманът излязъл и след малко влязъл като танк. БАМ – шут на вратата, БАМ да я затвори, седнал на бара, блъснал с ръка и казал: – Я дай едно уиски тука бе! А педераста му отвърнал: – На чернилки не сервираме.

  • 5891

    седнах на стола и не мога седя прав. Химически факултет на СУ – Проф. А. Добрев – Органична Химия ч. I

  • 10655

    Музикант в ресторант се приближава до една от масите и пита седящия там мъж: – Извинете, вие ли поръчахте Паганини? – Не, аз чакам свинско със зеле.

  • 7445

    Антигона не възприема такива предразсъдъци като пол…

  • 4407

    Стоял си Иванчо в къщи и наблюдавал баба си как се къпела и по едно време я питал: – Бабо какво е това мужду краката ти? Бабата се изчервила и отвърнала : – Аааа нищо Иванчо, нищо особено, белег ми е от младините. – А как е станал тоя белег ? – Ами как стана? Дядо ти като беше млад и сечеше дървата отхвръкна една съчка и ме удари там, та така. – Ееее, той пък баш по путката ли те умерил…

  • 255

    Ученици, знам, че в момента ви е каша, но като седнете да порешавате малко, все ще ви влезе отнякъде. Учителка по математика в ГПЧЕ-Монтана

  • 2194

    Както сте яхнали чиновете, тъй и вас ще яхнат в живота! Учителка по философия

  • 10863

    – Е, този престъпник беше лесен за залавяне,- казва полицай.- Той отворил сейфа, измъкнал парите от там, изпил бутилка уиски, изпушил една цигара и оставил отпечатъци от пръстите си. – На бутилката ли? – На асфалта!

  • 3660

    Знаете,че ако искам, можете да имате и шест, и две при мен. Въобще това да си даскал, ти дава някаква власт, а на мен това ми харесва!!!Кой ще изпитвам днес? Учител

  • 9253

    – Тате, защо лебедите имат такива дълги шии? – Да не се удавят, ако има наводнение.