Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8671

    Любовта към земята е генитално заложена у българина. (политик – БЗНС)

  • 1844

    Да не оставим нито един болен, да умре без лекарска помощ! Лозунг

  • 9456

    Мъж влиза в бара и крещи на бармана: – Една кока! Барманът: – Какво е това кока? Мъжът със снизхождение: – Това е тъмна течност, състояща се от натриев карбонат, екстракт от растението кока и оцветител Е5! Барманът: – Аха, разбрах ви. А да ви дам ли към коката пластмасов цилиндричен прибор за смучене или не?

  • 8257

    – Защо се отказа да отглеждаш краставички в градината? – Ами все не мога да ги докарам като тия в магазина. – Как така? – Не растат солени и в буркани.

  • 4647

    Тодор Живков извикал видни български математици и им казал, че всички учени в България са писали нещо за него, а само те не са измислили нищо и не работят за неговия имидж. Дал им срок от една седмица, за да измислят нещо и да му докладват. След изтичане на срока, математиците отишли при Генералния секретар на БКП и му казали: – Другарю Живков, ние не можахме да измислим нищо друго, освен една Тодорема. Тя гласи: "Всяка крива, успоредна на Априлската линия, е права".

  • 2472

    Отива една мутра в театър и казва на продавача на билети: – Дай ми два билета. – За "Ромео и Жулиета" ли, пита продавачът? – Не бе тъпак, за мене и гаджето!

  • 3169

    Млади приятели на историята, вземете по един двоен лист от тетрадка, върху който аз ще взема мнението Ви по един много важен исторически въпрос, след което ще отразя възторга си в дневника.

  • 1216

    Двама се карат, а около тях минава студент по филология с тълковен речник по български. Единият спира спора и заговаря минаващия студент: – Извинявай, би ли проверил в речника дали бялото е цвят? – Да! Цвят е! – А сега провери дали черното е цвят? – продължил същия. – Да. – отговорил след проверката студента. – Е, какво стана, бе, мой човек – обърнал се мъжът към опонента си – видя ли че съм ти продал цветен телевизор!

  • 5784

    Някакъв мъж се задържал при любовницата си и се прибрал у дома много късно. Жена му го посреща с въпрос: – Къде беше досега? – Ами, ъ-ъ-ъ… – Може би на съвещание в работата? – Да, да, на съвещание! – А защо миришеш на женски парфюм? – Ами, ъ-ъ-ъ… – Може би около тебе на съвещанието са стояли жени? – Да, разбира се! Около мене стояха жени! – А защо имаш женски косми по сакото, и червило на ризата? – Ами, ъ-ъ-ъ… – Може би си се връщал с претъпкан рейс и така се е получило в навалицата? – Да! Така си беше! – Е, лягай си да спиш… Мъжът се съблича. – Я чакай малко, а защо си със женски гащи? – Ами, ъ-ъ-ъ… Абе ти си умна жена, измисли нещо!

  • 3614

    Две врани стоят на дървото. Долната казва: – Ей, какъв топъл дъжд заваля! Горната: – Какъвто искам, такъв пускам…

  • 12060

    защо блондинките бягат след баня?защото на душ гела пише Wash and Go

  • 11613

    Съвет за родители: никога не вдигайте ръка на децата си; така оставяте слабините си незащитени.

  • 11798

    Мъж се обажда на детски лекар: – Докторе, жена ми замина в командировка и аз трябваше да гледам малкия! Тя ми заръча някои неща и аз ги правя: водя малкия на плуване, на спортни танци, на лека атлетика, на водно плуване, а той все слабее и линее! Какво да правя? – А с какво го храните? – Знаех си, че съм забравил нещо!

  • 4983

    "Има отсъстващи – виждам ги!" Ученически

  • 9788

    От пет минути те гледам – половин час вече нищо не правиш! Учителка по география

  • 7429

    Куршум прониза слабините му в областта на стомаха Из учебник по литература за 8-ми клас