Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3800

    Чапаев и Петка препускали с коне защото ги гонели белите. – Чапаев, този път ни хванаха! – Петка, скоро четох една индианска книга и гледай само какъв номер ще им скроим. Като наближим гората и видим някое хубаво дърво се хващаш за клона и се набираш, а белите ще ни загубят. Когато влезли в гората, Чапаев извикал на Петка и двамата се набрали и белите започнали да ги търсят. След 10 минути Петка се обажда: – Чапаев, пускам се, не мога повече да издържам. – Дръж се Петка, още малко остана и белите скоро ще си отидат. След 5 минути: – Чапаев, пускам се. – Петка, дръж се още малко. – Чапаев, може ли поне малко да си отворя краката и да пусна коня бе?

  • 10778

    Вози се някакъв селянин в един претъпкан трамвай, а до него един огромен куфар. Един възмутен гражданин му казва: – Господине, моля ви преместете си куфара защото пречи на хората! Но онзи не му обръща никакво внимание. Гражданинът повтаря по-силно: – Господине, моля ви, разкарайте си скапания куфар! Но онзи пак нулево внимание. Накрая гражданина се вбесява и изхвърля куфара през прозореца и казва весело: – Какво ще кажеш сега, а? А селянинът му отговорил спокойно: – Куфаро не беше мой!

  • 10109

    Иванчо звъни на Марийка. Тя се показва на балкона, а Иванчо я пита: -Марийке ще дойдеш ли долу? -Еее, ти ще искаш да правим секс. -Не, обещавам ти, само ще си играем. -Ами аз тогава няма защо да слизам!

  • 7482

    В Париж тече културен симпозиум. На вратата стои човек от охраната и проверява пропуските. Към него се приближава старец: – Здравейте, аз съм за симпозиума… – Вашият пропуск, моля… – Знаете ли, аз го забравих в хотела. Аз съм Пикасо… – А, как ще го докажете? Старецът вади един фулмастери и рисува на стената гълъб… – Влезте моля… След известно време към вратата приближава друг мъж. – Аз съм за симпозиума… – Пропуска, моля! – Забравил съм го, но аз съм българският културен министър… – Трябва да го докажете! Ето например Пикасо нарисува ей оня гълъб на стената… – А, кой е Пикасо? – Влезте моля…

  • 11464

    Хриска, прибирай се вкъщи! Купих ти шампоан, да обядваш. Мама Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 2996

    Всеки пьт, като си отворя устата, чувам глас на идиот. Учител по физика

  • 5973

    Г-н Джасим: „Учете си редовно защото във випуска се очакват терористични актове от моя страна! Милост няма да има!“

  • 10347

    В една кръчма влизат митничар, данъчен и пожарникар. Започва голям купон – ядене, пиене , веселба… От всичко по много. Накрая се наканват да тръгват. Идва сервитьора и казва "350 лв.". Бавно се изправя пожарникаря и пита " Мога ли да видя разрешението от пожарната за заведението?". Сервитьорът смутено се връща назад, след малко идва отново: " 280 лв.". Изправя се данъчния: "Мога ли да видя счетоводните книги и да проверя касовия апарат?" Сервитьорът смутолевил "Извинете" и пак се връща. След малко идва за трети път и казва плахо " 200 лв." Митничарят го поглежда с досада и казва: "Абе добре бе двеста двеста, аре давай ги, че да тръгваме".

  • 9659

    Момиче, това под престилката ти никак не ме задоволява! Преподавател по военно към ученичка с дънки

  • 6000

    Всички болести идват от ядове. Всички ядове идват от ГАДОВЕ!!! Надпис в автобус по линията Плевен – Къртожабене

  • 11965

    Една мутра отива в бар и вижда две момичета.Обажда се на друга мутра и казва: -Намерих две момичета. -Хубави ли са? -Стават като пиинеш. След малко се звъни на звънеца в дома на другата мутра.Той отваря,вижда приятеля си с момичетата и казва -Брато,аз толко ного не мога да пия!

  • 2027

    – В моята практика клиентите се стремят да получават най-малкото. – Любопитно! А какво практикувате? – Наказателен съдия съм.

  • 6126

    Скъпа тъщо, поздравявам Ви с Хелоуин, вашия професионален празник!

  • 3472

    В този престъпник се превъплъщава комунистическата партия. Относно Вапцаровия герой в "Песен за човека"

  • 9353

    "Орлетата нагълтаха нафта" Заглавие в спортната рубрика на столичен вестник по повод победа на "Нефтохимик" над"Пирин"