Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2481

    Номер 23 сега ще си изработи първата цифра от номера… Учителка

  • 4435

    Мутра построил лятна вила в Балчик. През лятото отиват на море с гаджето. През това време обаче свлачището е отнесло вилата в морето. Девойката почва да се ядосва: – Их, мама му стара, отиде ни хубавата вила, толкова пари потрошихме, а всичко отиде на вятъра. Мутрата гледа спокойно, след това й перва един по врата и казва: – Стига мрънка ма! Я глей отгоре ква идва!

  • 1928

    – Келнер, на кокошката, която ми донесохте единият й крак е по-дълъг от другия! – Вижте какво, господине, вие за какво поръчахте кокошка, за да я ядете или да танцувате с нея?

  • 96

    2050 год. – тотална инфлация у нас. В магазина се продава само кучешко 8-мо качество. Клиент иска 2 кг кучешко. Претеглят му, той отваря хартията, за да го види и открива кокали, хрущяли, трески и пирони. – К`во е това, бе, комши? – пита клиентът. – `Ми за 8-мо качество разфасоваме кучето барабар с колибата…

  • 3418

    Хакер се промъква в тъмна уличка зад гърба на системния администратор, опира му пищов в гърба и вика: – Паролата или живота!

  • 5732

    – Кой е там? – Мъжът ти, връщам се от командировка! – Лъжеш, на него гласът му е тънък, а твоят е дебел. Ама няма нищо, влизай…

  • 5735

    Фирма премистила своя офис. По този повод приятелите на шефа решили да изпратят букет цветя. Но, когато букетът пристигнал, на картичката пишело: "Почивай в мир!" По-късно от цветарския магазин се получило следното извинение: "Уважаеми господине, моля приемете нашето искрено покаяние за допуснатата грешка! Оказа се, че вашият букет е бил изпратен на едно погребение с картичка "Приемете нашите поздравления на вашия нов адрес!"."

  • 5013

    Иванчо на урок по физика. Питат го: – Дай пример за нещо с променливо съпротивление? – Светла от 8-Б клас. – Как така? – Ами понякога ми пуска, а понякога се съпротивява.

  • 10708

    – Как е "пчела" на унгарски? – "Беремед". – А как е "търтей" на унгарски? – Ебенеберемед.

  • 11735

    "Ейййййййй, три пъти я режа тая дъска и все е къса" Реплика на майстор

  • 9926

    Хитлер-политически деец,потомък на евреин ,съумял да изгъделичка цар Борис по едно твърде деликатно място.

  • 372

    Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

  • 3689

    В един африкански град се провеждали избори. Управляващите почнали да раздават банани. – Айде стига с тия български работи бе! – надала вой опозицията…

  • 1775

    Заекът решил да си сложи край на живота. Взел пушка, дамаджана с хубава домашна ракия, и отишъл в гората. Седнал на една полянка, и като за последно взел да пие от ракията. Но колко му трябвало, изпил малко и се напил. Повъртял се малко, заболяла го главата, легнал и заспал. Дошла лисицата. Видяла заека, видяла и ракията. Рекла си: – И ракията тука, и мезето тука. Това е живота! После взела да си пийне, развеселила се, заиграла се и видяла и пушката. – Какво е това? – попитала се тя, и взела да я гледа. И както я разглеждала, натиснала спусъка и се застреляла. Дошъл вълкът. Видял заека, видял дамаджаната и също си рекъл – "това е живот." И той взел да пие, замаял се и също взел да разглежда и си играе с пушката. Натиснал спусъка и се застрелял. Дошла мечката. " И ракията тука, а и мезе колкото искаш! От това повече-здраве му кажи!". Изпила цялата ракия, взела да пее и като седнала, започнала да си играе с пушката. И тя се застреляла по същия начин. След време заекът се събудил. Станал, и като видял какво е около него, казал: "Леле, аз като се напия не знам какво върша!"

  • 10992

    Верният отговор е бъквичка Бу!" Учителка по математика

  • 692

    Влиза една мадама в бара. Отива до бармана и поръчва: – Една голяма водка. Изпива водката, поръчва още една и така докато припаднала на масата. Посетителите от мъжки пол забелязали в какво състояние е мацката и й се изредили отзад. На другия ден същата мадама влиза в бара отива при бармана и поръчва: – Един голям коняк. – Но вие пиете водка, възкликва бармана. – Абе спирам с водката, от нея нещо ме боли задника!