Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11305

    Благодарение на Крум, законите били написани съвсем успешно и изпълнени многократно. Неизменно това прави Крум сериен убиец,казано на съвременен език. Из класно по история

  • 8183

    На двама студенти по атомна физика им предстоял изпит. Досега имали само шестици, така че били уверени в знанията си и не си и помислили да учат или преговарят нощта преди изпита, ами отишли на купон и здравата се напили. На другия ден се събуждат двамата, естествено отдавна са пропуснали изпита и като знаели какво ще ги направят родителите им като разберат, отишли да се молят на главния изпитващ. Почнали да лъжат че са пътували надалече, но на връщане били спукали гума, а нямали резервна, така че трябвало да се връщат на стоп… И още сума ти глупости, докато най-накрая склонили изпитващия да им даде втори шанс. И наистина се появили подготвени, дето се вика били изяли учебниците с кориците. Сложили ги в две отделни стаи сами и им дали изпитната работа. Първи въпрос, 5 точки: "От какво е изградено ядрото на атома?". Хехе, това е супер лесно, мислят си те. Втори въпрос, 95 точки: "Коя гума?"

  • 1815

    не може някъде да се очаква да бъде чисто вторият принцип казва, че там трябва да бъде мръсно. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 12

    Лети самолет. Зяпачи спорят дали е обикновен пътнически или е правителствен. – Не е правителствен – казва единия. – По какво позна? – По това, че не го съпровождат мотоциклети и полицаи.

  • 6378

    Лелята на Иванчо: – Ти помагаш ли на мама? – Да. – Как? – полюбопитствала лелята. – Ами броим сребърните лъжички, след като си тръгнеш …

  • 5591

    Войниците от едно поделение били на стрелба. Дошъл един генерал да наблюдава стрелбите. Гледал, гледал и по едно време казал: – Срамота! Нищо не улучвате! Я дайте един автомат. Взел автомата, изстрелял два пълнителя. Носят мишената – нито едно попадение. – Нула, господин генерал… – смутено казал старшината. – Именно! Ето така стрелят твоите войници… Я сега ти им покажи как трябва да се стреля!

  • 7991

    Погребват наркоман. Майка му върви след ковчега и нарежда: – Къде те носят, сине? На влажно, на тъмно, на студено… Няма кой да те нахрани, няма кой да те напои… Отзад вървят приятелите му. Единият бута приятеля си: – Ей, кви ги разправя тая? Да не го носят у нас?

  • 7543

    На един празник, преди много време, чичо каза: – Ние с жена ми държим парите си в една кутия от шоколадови бонбони. Днес аз ви казвам, че ние с жена ми държим парите си в пощенски плик, да му се не види късмета.

  • 4121

    Двама приятели не се били виждали от години и се срещнали случайно. Единият казал на другия: – Хайде да отидем на едно кафе, да се видим по-добре? – Ааа, не мога, ще липсва Киряков. – Тогава довечера? – Не може, Киряков заминава командировка. – Ами утре или през седмицата? – Не мога, Киряков цяла седмица няма да го има. Ядосал се първият и казал: – Добре де, поне ми кажи кой е тоя Киряков! – Абе и аз не го познавам, ама ходя да чукам жена му.

  • 7955

    Два гущера си вървяли през пустинята и влачели една картечница. В един момент видели няколко палатки и единият казал на другия: – Петка, дай да ги нападнем. На което другият отговорил: – Не искам бе Чапай, видя ли какво ни се случи когато нападнахме последният път палатката на оня магьосник?

  • 1171

    – Докторе, от малък съм кривоглед с едното око. – Виждам. – А освен това настинах и си загубих гласа. – Чувам. – А вчера ме удари линейка. – Знам.

  • 9548

    "Бог Пан е един такъв красавец с кози крака и освен това е пиян нон-стоп" Преподавателка в СУ "Св.Кл.Охридски"

  • 4308

    – Колко пъти се е женила майка ти? – Неудобно ми е да кажа… – Е, хайде, в днешно време човек няма от какво да се срамува… – Само веднъж!

  • 8368

    Рекламен агент разказва как почти не е изгубил работата си. – Това се случи в една арабска страна. Реших да напиша сценарий за реклама на една разхладителна напитка, която се състоеше от три части. В първата част сложих снимка на човек в пустинята, който умира от жажда. Във втората – същия този човек пиещ тази напитка и в третата той щастлив и доволен се усмихва. Но забравих едно: арабите четат отдясно наляво.

  • 7861

    – Докторе, нещо не ми е наред със сърцето! – Ето такива болни като тебе обичам – сам си си поставил диагнозата! Следващият!

  • 5603

    Жена се върнала от работа, седнала на дивана, започнала да наблюдава как мъжът й мие пода и казала: – Знаеш ли, скъпи, директорът отново ми каза, че заради мен е готов да зареже семейството си. Но той, разбира се се шегува. – А може и да не се шегува, – с надежда в гласа казал мъжът.