Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11958

    Изгладнял човек влязъл в ресторант и си поръчал супа, но поръчката му много се забавила, а той умирал от глад. Докато чакал забелязал някакъв мъж, който четял вестник, а пред него на масата имало пълна чиния с чорба. Скришом гладният взел паничката и изял чорбата, но що да види!?! На дъното на купичката имало паднало гребенче със сплъстени косми! Човекът веднага си изповръщал червата обратно в паничката, а онзи, от когото бил взел супата, свалил вестника и попитал: – Господине и Вие ли стигнахте до гребенчето?

  • 5792

    Момче и момиче се оженили. Отиват на гости у родителите й. Младоженецът сяда и казва: – Първо: всеки месец ще се напивам като свиня в къщата! Бащата недоволства: – Ама, как може такова нещо… да пиеш алкохол?! – КАЗАХ! – извиква мъжът, удряйки с ръка по масата. Продължил: – Един път в месеца, ще излизам от къщи и няма да казвам, нито къде отивам, нито защо отивам, нито кога ще се върна! – Ама не може така, да оставяш жената сама вкъщи ами ако се случи нещо? – протестира сестрата на младоженката. – КАЗАХ! – отново удря по масата мъжът. – Един път в месеца – продължава той – ще пребивам жената! – Ама не може така ами ако й счупиш нещо? – пита брат й. – КАЗАХ! – изкрясква мъжът, като отново прасва масата с юмрук. – И последно – един път на месеца, ще спя с тъщата! Отново бащата се обажда: – Ама не може, тя ми е жена! Тъщата се провиква: – КАЗА!

  • 3048

    Въпрос: Какво значи коалиционен партньор по време на избори? Отговор: Бъдещ корупционен партньор, ако дойдат на власт!

  • 8650

    Един студент от СУ срещнал свой приятел – студент в МЕИ. – Е, как са мацките в МЕИ-то? – Абе, ужасна работа, от грозна по-грозна… Но това не е най-лошото… – А кое е най-лошото? – Ами, най-лошото е, че вече почнаха да ми харесват.

  • 8576

    На ти боя и четка, и така си прецени времето, че да ти остане от боята

  • 9707

    – Как можахте да се напиете така? – Попаднах в лоша компания. Бяхме четирима души. Аз имах бутилка водка, а останалите не искаха да пият.

  • 10062

    Клиент се обръща към млад художник: – Колко струва тази картина? – Пет хиляди долара. – Да не би да сте полудели? Човек може да си помисли, че сте умрели най-малко преди триста години…

  • 3000

    На оживена улица просяк спира случаен минувач: – Днес имате голям късмет, господине! В рамките на моята рекламна кампания можете да направите петдесетпроцентно намаление на онова, което мислехте да ми дадете…

  • 1938

    Учителката влиза в клас, придружена от двама непознати. – Деца, това са двама геолози – казва тя. – А ти, Жан, ще заведеш геолозите до мястото, където си намерил онези хубави лъскави камъни. – Днес не може, госпожице! – Защо? – Защото днес музеят е затворен!

  • 6298

    Дох Кихот бил 50 годишен младеж с плешив кон. Из класна работа по литература

  • 11315

    "Търсим да наемем на работа телепат. Телефон за контакти: сами си го знаете".

  • 7070

    Животните в гората направили тоалетна. Влиза Зайо и чука на вратата. Отвътре се чува дебелия глас на Баба Меца: – Зайо, заето е! Абе ти скубеш ли се? Зайо: – Не, защо? Без много да пита Меца открехнала вратата, грабнала Зайо, обърсала се с него и го хвърлила през прозорчето. Събрал лъвът животните и ги пита: – Кой счупи прозорчето на тоалетната? Излиза Зайо: – Аз! Оправили прозореца, на другия ден гледат – той пак счупен. Лъвът пак събира тайфата и казва: – Кой счупи прозорчето на тоалетната? Зайо излиза: – Пак аз! – Как така бе Зайо, пак ти ли си виновен? – Ами клекнал съм аз в тоалетната и някой чука на вратата. Питам кой е, отвънка се чува Ежко Бежко. Аз му викам: "Ежко, а бе ти скубеш ли се?". Той вика "Ами не…" И като го хванах и се обърсах с него и после не знам от кой прозорец изскочих!

  • 8709

    Учителят: – Синът ви е много слаб по география! – Няма значение. Той и без това далеч няма да отиде.

  • 3143

    – Кой мъж примамва жените, а след това ги превръща в чудовища? – Фризьорът!

  • 5541

    За хора с бъдеще, дрехи с минало Надпис над магазин за дрехи-втора употреба

  • 152

    Разговор между наркомани: – Виждаш ли онова там? – Къде? – Ей онова там! – Къде, бе? – Ей там! – А, там ли бе? – Къде, бе?