1366
Две горили наблюдават как красивият Тарзан елегантно се прехвърля от лиана на лиана. – Не съм расистка – казва едната горила, – но не искам дъщеря ми да се омъжва за такъв индивид!
Въпрос: Какво да направим, ако в църквата е задушно? Отговор: намираме подходяща икона, кликваме два пъти и ще се отвори прозорец.
Театър. След антракта, в тъмнината, закъснелите се придвижват към местата си. – Извинете, вас ли настъпих, когато излизах от салона? – Да, мен. – Хайде, скъпа! Това е нашият ред!
В края на учебната година Иванчо се връща доволен вкъщи и вика на баща си: – Имаш късмет, тате! – Защо? – Ами другите родители ще купуват на децата си нови учебници, а аз ще карам и другата година със старите!
Митничар се качва в тролейбус и казва на шофьора: – Давам ти 5000$ ако ме закараш до "Драгалевци". – Как ще те карам бе, дотам няма тролейбусна линия! – Абе ще ме караш, това са 5000$ – казал митничаря. Шофьорът се съгасил. Карал докъдето имало линия и за негов късмет видял един друг негов колега с "Камаз". Спрял той и отишъл при тоя с Камаза. – Слушай, тоя дето го возя дава 5000$ да го закарам до "Драгалевци" – ще ме теглиш и после ще делим парите. Закарали митничаря до "Драгалевци" и шофьора пита митничаря: – Абе, каква е тази огромна дупка пред къщата ти? – А, вчера се прибирах с метрото.
Старичка Тойота лети с бясна скорост и на едно кръстовище се забива със страшна сила в чисто нов Мерцедес. От него изскача мутра, изважда шофьора на Тойотата и започва да го бие. Бие, бие и изведнъж забелязва че на дясната седалка седи дебеловрато момче, което се превива от смях. – Кво се хилиш, бе? – Абе, не видя ли, че колата е с десен волан. Тоя го взех на стоп да го закарам до болницата.
Майка пуска детето си да си играе из парка, и по едно време го гледа, че лапа някакво червейче: – Не! Недей! – впуска се тя към него. – Защо? – пита хлапето. – Ами… Това е малко червейче, то си има родители, представи си какво ще стане – ще излязат след малко майка му и баща му да го търсят, а него го няма… – Няма да излязат. – Защо? – Аз и тях ги изядох.