Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4245

    – Татко, вярно ли е, че бащите винаги са по-умни от синовете? – Вярно е, синко. – Кой е открил парната машина? – Джеймс Уат. – А защо не я е открил бащата на този Джеймс Уат?

  • 6051

    – Госпожо, мръднете се от дъската, моля, защото не виждаме задачите. – Мръднала съм вече! В час по математика в 73СОУ

  • 8458

    Умира болен. Колеги обвинявят доктора в непредпазливост. Изказване на професора: – Колеги, болния няма да възкръсне. Нека да спасим доктора!

  • 11975

    Ръководител(ка) на катедра, роднина на ректора, провежда катедрен съвет: -Трябваше да направя доклад за дейността на катедрата във връзка с акредитацията. За тази цел взех стария доклад, подготвен от предишния ръководител. „Копнах го“ (т.е. копирах го), пейстнах го. Щях да го и принтирам, но разбрах, че трябва да се добавят две изречения. Колеги, който Вас ще ми помогне с формулировките им?

  • 5388

    – Идиоти, защо возите тази котка на танка? – Счупи ни се прибора за нощно виждане.

  • 11208

    Двама души вървят един зад друг на улицата с вдигнати ръце. Среща ги минувач и ги пита защо си държат така необикновено ръцете. Тогава единият се оглежда и извиква: Хей, приятелю, гредата сме я забравили на земята.

  • 8434

    Върви мъж по улицата – от мръсен, по-мръсен. Среща го приятел: – Ей, защо си толкова мръсен? – Целувах влака. – Ти да не си се побъркал?! – Не бе, изпращах тъщата.

  • 5275

    Търсим две секретарки. Едната с два езика, другата може и без език. Обява във вестник

  • 9560

    Тити, тоалетната ми се е запушила, моля те, ела да ми я отпушиш. Вземи си и четката за зъби. Хайде, трябва да затварям, защото имам среща с Брад Пит Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 9682

    Вълкът, заекът и хамстерът решили да участват в пиеса. Събрали се на съвещание. Вълкът казал: – Трябва да си изберем артистични имена. Аз ще се казвам Вуйо, заекът ще се казва Зуйо… Тогава хамстерът казал: – Ааа, аз няма да участвам!

  • 9856

    Аз не искам перфориран билет, аз искам перфорация! Екзалтирана контрольорка в тролей N11

  • 9589

    -Докторе, вчера получих киселини! -оплаква се пациент. -Бъди сигурен, че пратката не е от мен.

  • 8697

    Редник, старшина и полковник пътуват през нощта за извънредна проверка. Редникът кара джипа и по едно време тихо прошепва: – Г-н старшина, наближаваме обекта. Старшината се обръща към полковника също шепнейки: – Г-н полковник, наближаваме обекта. Полковникът шепне: – Добре, но защо шепнем? Нали сме в джипа. Старшината пита редника: – Редник, защо шепнем? – Защото ме боли гърлото!

  • 1802

    Кооператори, предадохте ли си яйцата? Призив в ТКЗС

  • 4024

    Въпрос: Как ще разбереш, че слон е влизал в хладилника ти? Отговор: По стъпките в маслото!

  • 6155

    Действителни записки на лекари: "Пациентът има две деца, но никакви други аномалии." "На втория ден коляното беше по-добре, а на третия ден беше напълно изчезнало." "Пациентът е тъжен и плаче непрекъснато. Освен това е и депресиран." "Пациентът отказва аутопсия." "Пациентът няма предишен опит със самоубийства." "Пациентката е вкочанена от пръстите надолу." "Пациентът е депресиран, откакто се запознахме през 1993 г."