Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6751

    -Един мозък в масло. -Нямаме… -Тогава мозък пане. -Никакъв мозък нямаме! Разговор между клиент и сервитьорка.

  • 12099

    Габровка пише писмо на сина си, който е на лагер; Скъпи синко,вчера сестра ти Ана роди бебе- не знаем пола му и затова не е ясно дали си леля или чичо. Имаме нова къща с нова пералня- оня ден натъпках 100000000 ризи в нея и незнайно защо те не се изпраха. Миналата седмица валя само веднъж- продължи точно 7 дни. От погребалната агенция казаха, че ако не платим за баба ти скоро тя излиза. С обич Елена Еленова П.П.Щях да ти изпратя пари- ама хайде- вече запечатах плика.Освен това писах бавно, защото знам, че не можеш да четеш бързо.

  • 7597

    Бизнес дама споделя с приятелка: – Майка ме учеше, че да задържиш един мъж е лесно – трябва да си готвачка в кухнята, чистачка в къщата и курва в спалнята. – Е как е, справяш ли се? – Да, много лесно. Първите две ги наех, а за себе си оставих третото.

  • 9497

    – Кой мъж е оптимист? – Всеки, който седи на седалката в автобуса и се мъчи да се запознае със стоящата до него права млада и красива жена.

  • 2004

    – Татко, учителят не знае какво е кон! – Защо мислиш така? – Ами вчера нарисувах кон и му показах рисунката, а той ме попита какво е това…

  • 4321

    Двама борци пътуват в една кола и единия казва: – Абе, я виж каква красива природа. Другият отговаря: – Аз от тези дървета нищо не мога да видя.

  • 4766

    Охлювът е едновременно и мъжки и женски, но не може да се възползва от това… Ученически разсъждения по природознание

  • 10285

    Всъщност първото изречение е край на второто!! Учителка по литература в 3-то СОУ, Сливен

  • 7401

    – Защо една блондинка не може да направи ледени бучки? – Щото не знае рецептата!

  • 3037

    Ако коефициентът за интелигентност ти беше малко по-висок, щеше да бъдеш растение. Дочуто в автобуса

  • 8147

    Всеки път, като си отворя устата чувам гласа на някой простак Учител от ПМГ Казанлък

  • 7484

    – Ало, полицията ли е? – Да. – Обаждам се да съобщя за една катастрофа. Ударих тука две патки с колата… Какво да правя? – Ами остави ги на бордюра да не ги газят другите коли и си заминавай. – Ами добре, щом казвате… А какво да правя с мотора им?

  • 8502

    Някога и аз по цял ден си стоях в часовете колкото да чуя някой даскалски бисер и после си мислех какъв ли идиот трябва да си, за да станеш учител… Дълбокосмислен монолог на учителка по химия

  • 2958

    "И Райна Кабаиванска развяла знамето…" от кандидат-студентски изпит по история

  • 7816

    един сборник, който е географска рядкост дори и в Русия. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 2816

    Студентка влиза в кабинета на млад преподавател, разкопчава няколко копчета на ризата си и коленичи: – Бих направила всичко, за да взема този изпит… – Всичко… – прошепнал преподавателят. – Да, всичко! – казала студентката и се притиснала към преподавателя. – О, значи всичко… – Да, абсолютно всичко… – А бихте ли… учила?